Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 12 2010, 09:12

ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ :
1 ) moystakias Α+
2 ) painter 0+
3 ) Robs Δεν θυμαμαι!!!
4 ) Chrisreth
5 ) paitos
6 ) Black-v A+
7 ) Giatros A+
8 ) nickname
9 ) geo 0+
10)mageiras0+
11) almeros Α+
12) dimitrisv 0+
13) JEFFakhs
14) pitsirikas 0-
15) cretaman 0+



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Robs

Robs

Ηλικία : 39
Τόπος : Ρεθυμνο
Registration date : 02/06/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 12 2010, 17:57

ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ :
1 ) moystakias Α+
2 ) painter 0+
3 ) Robs A+
4 ) Chrisreth
5 ) paitos
6 ) Black-v A+
7 ) Giatros A+
8 ) nickname
9 ) geo 0+
10)mageiras0+
11) almeros Α+
12) dimitrisv 0+
13) JEFFakhs
14) pitsirikas 0-
15) cretaman 0+



[/quote]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16 2010, 00:39

Τι έγινε μόνο αυτοί?

Ρε, άντε ξυπνήστε!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 16 2010, 17:25

Μπράβο ρε παλικάρια, ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 20 2010, 07:33

ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ :
1 ) moystakias Α+
2 ) painter 0+
3 ) Robs A+
4 ) Chrisreth
5 ) paitos
6 ) Black-v A+
7 ) Giatros A+
8 ) nickname
9 ) geo 0+
10)mageiras0+
11) almeros Α+
12) dimitrisv 0+
13) JEFFakhs
14) pitsirikas 0-
15) cretaman 0+
15) mikios B+


[/color]
[/color]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 18:01

up!!!!!


Να κανονίζουμε σιγά σιγά από αρχές Οκτωβρίου να μας πιουν το αίμα,

Λοιπόν για πείτε προτάσεις κουβεντιάστε το στον καφέ!!!!!!!

1) Να βρεθούμε όλοι μαζί να δώσουμε π.χ. (στο ΗΡΑΚΛΕΙΟ)???????
2) Να πάει ο Καθένας να δώσει αίμα μόνος του ?
3) Να ορίσουμε ημερομηνία σε περίπτωση που πάμε όλοι μαζί?

Υ.Σ. : Εμείς εδώ από Ρέθυμνο λέμε να πάμε στο Νοσοκομείο Ρεθύμνου και οι 3 (Πολλοί είμαστε Laughing ) και να δώσουμε αίμα!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 18:46

Οκ Νόντα θα το συζητήσουμε και θα δούμε πώς ακριβός θα γίνει

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 18:53

Ευχαριστώ πολύ Γιώργο, είναι από τα θέματα που πιστεύω είναι και μαστ να συζητηθεί αλλά και να συμμετέχουν όλοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 14:06

moystakias έγραψε:
up!!!!!


Να κανονίζουμε σιγά σιγά από αρχές Οκτωβρίου να μας πιουν το αίμα,

Λοιπόν για πείτε προτάσεις κουβεντιάστε το στον καφέ!!!!!!!

1) Να βρεθούμε όλοι μαζί να δώσουμε π.χ. (στο ΗΡΑΚΛΕΙΟ)???????
2) Να πάει ο Καθένας να δώσει αίμα μόνος του ?
3) Να ορίσουμε ημερομηνία σε περίπτωση που πάμε όλοι μαζί?

Υ.Σ. : Εμείς εδώ από Ρέθυμνο λέμε να πάμε στο Νοσοκομείο Ρεθύμνου και οι 3 4 (Πολλοί είμαστε Laughing ) και να δώσουμε αίμα!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 14:17

Κώστα είσαι Ρέθυμνο????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 14:18

το σωστό κατα την άποψη μου είναι να πάμε ΟΛΟΙ μαζί και να δώσουμε αίμα, σαν λέσχη, σαν φίλοι, σαν παρέα ή όπως αλλιώς θέτε πειτε το αλλά να πάμε ΟΛΟΙ μαζί.
βρείτε ενα νοσοκομείο, π.χ. το ΠΑΓΝΗ, ημέρα π.χ. σαββάτο και ώρα π.χ. μεσημερι, και ημερομηνία π.χ. μετα το γάμο του toni-g (μη πάμε και βρούν την αλκοόλη στο φούλ) αλλά να πάμε ΟΛΟΙ.
εγώ προσωπικά για τέτοια θέματα αναβάλω οτι άλλο έχω και είμαι μέσα ότι μέρα, ώρα και τόπο θέλετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 14:26

Λοιπόν επείδη πάλι την προτοκαθεδρία την έχει το Ηράκλειο ..... λόγω πολλών ατόμων, προτείνω :

ΤΟΠΟΣ : ΠΑΓΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.

ΩΡΑ : 11:00

ΗΜΕΡΑ : ΣΑΒΒΑΤΟ


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ : ??????????? Περιμένω τις Υπηρεσίες μου (οπότε)

1) 16/10/2010 ή

2) 23/10/2010 ή

3) 30/10/2010
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 14:40

κοπέλια, επειδή είμαι εθελοντής αιμοδότης, σας ενημερώνω ότι το νοσοκομείο που θα επιλεγεί πρέπει να εφημερεύει κιόλας (για ΣΚ και απογεύματα) αλλίώς μόνο καθημερινή πρωινά. Επίσης η αιμοδοσία είναι διαδικασία που απαιτεί χρόνο, τουλάχιστον 30-40 λεπτά / άτομο, αν πέσει μπουλούκι θα φάει όλη τη μέρα, μόνο 3 ατομα εξυπηρετούν συνήθως ταυτόχρονα, ταπεινή μου πρόταση είναι να πάει ο καθένας μόνος του ή τρεις κάθε φορά, απλές οδηγίες είναι να μην έχουμε καταναλώσει αλκοόλ για 3 μέρες, να μην έχουμε "φωρτομένο" στομάχι, να μην είμαστε φορείς κάποιας ασθένειας και να έχουμε "λευκό" ιατρικό ιστορικό... εσύ Μαύρε με τόσες ρακές απορρίπτεσαι άμμεσα μια και το αλκοόλ είναι πλέον μόνιμα εγκατεστημένο στον οργανισμό σου!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 14:44

Συμφωνώ λοιπόν με κ. Φιλλιπάκη εάν είναι έτσι καθώς εγώ έχω δώσει όλες και όλες 2 φορές και αυτές με σφάξανε αλλά δε κολώνουνε τα κομάντα.........

Αρα όσοι συμφωνούμε να γίνουν γκρούπ και να πάμε?, εμείς θα πάμε στο Ρέθυμνο και η 3 ή 4 να ξεπερδεύουμε!!!

Είμαι ανοικτός σε κάθε πρόταση!!!!!!!

NO PROBLEM!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 15:02

GOEF έγραψε:
οδηγίες είναι να μην έχουμε καταναλώσει αλκοόλ για 3 μέρες, να μην έχουμε "φωρτομένο" στομάχι,

Μεγαλη θυσια θα κανω παλι για να δωσω λιγο αιμα.............. Ειναι και η εποχη των καζανιων ρεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 17:10

GOEF έγραψε:
κοπέλια, επειδή είμαι εθελοντής αιμοδότης, σας ενημερώνω ότι το νοσοκομείο που θα επιλεγεί πρέπει να εφημερεύει κιόλας (για ΣΚ και απογεύματα) αλλίώς μόνο καθημερινή πρωινά. Επίσης η αιμοδοσία είναι διαδικασία που απαιτεί χρόνο, τουλάχιστον 30-40 λεπτά / άτομο, αν πέσει μπουλούκι θα φάει όλη τη μέρα, μόνο 3 ατομα εξυπηρετούν συνήθως ταυτόχρονα, ταπεινή μου πρόταση είναι να πάει ο καθένας μόνος του ή τρεις κάθε φορά, απλές οδηγίες είναι να μην έχουμε καταναλώσει αλκοόλ για 3 μέρες, να μην έχουμε "φωρτομένο" στομάχι, να μην είμαστε φορείς κάποιας ασθένειας και να έχουμε "λευκό" ιατρικό ιστορικό... εσύ Μαύρε με τόσες ρακές απορρίπτεσαι άμμεσα μια και το αλκοόλ είναι πλέον μόνιμα εγκατεστημένο στον οργανισμό σου!!! Laughing Laughing Laughing

Και το αίμα στσι φλέβες μου μαύρο είναι ....

Την αγαπώ μπρέ την ρακή γιατί είναι φαρμακάκι
και δίνει αέρα και φτερά στο μαύρο v-strom.....άκι ....!!!
yeye success drink drink drink drink drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 20:46

Καλησπερα κι απο εμενα!
Σχετικα με το ΠΑΓΝΗ, μιας και ειμαι στον ΟΦΕΑΚ (Ομαδα Φοιτητικης Εθελοντικης Αιμοδοσιας του Πανεπιστημιου Κρητης) χρονια τωρα να σας πω οτι μπορουμε να παμε ολοι μας αλλα θα πρεπει να ενημερωθουν στην Αιμοδοσια ωστε να μας εξυπηρετησουν διαφορετικα θα εχει οντως μεγαλες καθυστερησεις οπως ειπε νωριτερα ο GOEF. Σε περιπτωση που ενημερωθουν (μιλαμε για καθημερινες) να υπολογιζετε 20-30 λεπτα το ατομα, με τρια διαθεσιμα κρεβατια, αρα οι 15 μας (αν παμε ολοι μαζι) θα χρειαστουμε στην καλυτερη ενα 2ωρο. Προσωπικα εγω δεν μπορω Σαββατα μιας και εχω μαθηματα εκτος Ηρακλειου, οποτε θα παω μονος μου ξεχωριστα μια αλλη μερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 12:56

ΤΟΠΟΣ : ΠΑΓΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.

ΩΡΑ : 11:00

ΗΜΕΡΑ : ΣΑΒΒΑΤΟ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ :16/10/2010

Κανονίστε αυτές τις μέρες οι του Ηρακλείου να γίνει μία συννενόηση με το Νοσοκομείο, (GEO,GIATROS) κανονίστε το!!!!

Περιμένω νέα σας μέχρι τέλος βδομάδος, για να κανονίσουμε!!!!!

GEO : Τί είπατε στο Καφέ? είπατε πράμα ή κάνατε μόνο καρτ Razz Razz Razz ????????

Υ.Σ. : Όσοι πάνε μόνοι για αίμα να ποστάρουνε στην παρακάτω λίστα οκ :
b]ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ :
1 ) moystakias Α+
2 ) painter 0+
3 ) Robs A+
4 ) Chrisreth
5 ) paitos
6 ) Black-v A+
7 ) Giatros A+
8 ) nickname
9 ) geo 0+
10)mageiras0+
11) almeros Α+
12) dimitrisv 0+
13) JEFFakhs
14) pitsirikas 0-
15) cretaman 0+
16) mikios B+[/b]







και να ενημερώνουν σχετικά σύμφωνα με τις οδηγίες που έχουν δωθεί...

Οι εθελοντες αιμοδοτες μπορουν να προσφερουν αιμα πανελλαδικα σε οποιοδηποτε νοσοκομειο γινεται αιμοληψια με την ενδειξη: για την τραπεζα αιματος του

V-STROM HELLAS CLUB

Ιπποκρατειο Νοσοκομειο Αθηνων


[
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 03 2010, 12:58

Τώρα άμα σου πω ότι μόνο cart κάναμε θα φωνάζεις …..καλά μην φωνάζεις θα τηλεφωνηθούμε και από Δευτέρα ξεκινάμε που μέχρι τέλος βδομάδας να έχουμε δώσει όλοι να τελειώνουμε .



enesoula EROS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 03 2010, 13:21

Άντε ρε Γιώργο κανόνισε!!!!!!!

Ρε για καφέ πήγατε? ή κάνατε μόνο Καρτ?

Σας έχω πεί εκείνον το τύπο που του τερματίζει το μπροστινό και τον άλλον την Μαυρόφιδα να μην τους κάνετε παρέα, εσείς ειστε σοβαρά άτομα!!!!

Σοβαρά τώρα, Γιώργο στηρίζομε σε εσένα για Ηράκλειο!!!!! Πρέπει μες στην βδομάδα που μπαίνει να το τελιώσουμε το θέμα!!!!

Περιμένω νέα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 14:32

Λοιπών για να οργανωθούμε επικοινώνησα με ΠΕ.ΠΑ.Γ.Ν.Η . το τμήμα αιμοδοσίας λειτουργεί καθημερινά 4 έως 7 το απόγευμα , το ίδιο και στο βενιζέλειο , μου είπε η προϊσταμένη ότι μπορούν να εξυπηρετήσουν μέχρι περίπου 3-4 άτομα μαζεμένα αλλά μπορούμε να πάμε συγχρόνως και στα δυο αν θέλουμε , εγώ Τετάρτη λοιπών θα πάω κατά της 5.00 να δώσω , Σάββατο Κυριακή δεν ξέρουν αν λειτουργήσουν σίγουρα γιατί υπάρχει ένα θέμα με της ευημερίες όποτε μου είπε αν θέλει κάποιος Σάββατο να πάρει ένα τηλ. Πριν πάει , αν κάποιος θέλει να έρθει Τετάρτη ας μου πει , και άλλη ώρα να είναι μπορώ αλλιώς πείτε μου πότε γουστάρετε .

ΠΕ.ΠΑ.Γ.Ν.Η. ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ - 2810392481
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 15:04

Για σου ρε Γιώργο!!!!!!!!!

Λοιπόν έχουμε και λέμε :

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 06-10-2010
ΠΕΠΕΓΝΗ
ΩΡΑ : 1700

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ :
1) GEO
2)
3)
4)
5)




Υ.Σ. : Γιώργο σήμερα θα δώ τα δικά μου Ρεμάλια και θα δούμε εάν είναι να έρθουμε!!!! Να το συνδυάσουμε και με τον Καφέ!!!!

Εάν δεν τα καταφέρουμε για να μην έρχομαι μόνος θα δώσουμε στο Ρέθυμνο τα τέσσερα μας!!!!!!

Θα ενημερωθείς μετά τις 23:00 σήμερα!!!!!

Και πάλι μπράβο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 15:14

moystakias έγραψε:
Για σου ρε Γιώργο!!!!!!!!!

Λοιπόν έχουμε και λέμε :

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 06-10-2010
ΠΕΠΕΓΝΗ
ΩΡΑ : 1700

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ :
1) GEO
2) Μαυροφίδας η Μπλάκι η Black-v
3)
4)
5)




Υ.Σ. : Γιώργο σήμερα θα δώ τα δικά μου Ρεμάλια και θα δούμε εάν είναι να έρθουμε!!!! Να το συνδυάσουμε και με τον Καφέ!!!!

Εάν δεν τα καταφέρουμε για να μην έρχομαι μόνος θα δώσουμε στο Ρέθυμνο τα τέσσερα μας!!!!!!

Θα ενημερωθείς μετά τις 23:00 σήμερα!!!!!

Και πάλι μπράβο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 15:20

Για σου ρε Γιώργο!!!!!!!!!

Λοιπόν έχουμε και λέμε :

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 06-10-2010
ΠΕΠΕΓΝΗ
ΩΡΑ : 1700

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ :
1) GEO
2) Μαυροφίδας η Μπλάκι η Black-v
3)
4)
5)




Υ.Σ. : Γιώργο σήμερα θα δώ τα δικά μου Ρεμάλια και θα δούμε εάν είναι να έρθουμε!!!! Να το συνδυάσουμε και με τον Καφέ!!!!

Εάν δεν τα καταφέρουμε για να μην έρχομαι μόνος θα δώσουμε στο Ρέθυμνο τα τέσσερα μας!!!!!!

Θα ενημερωθείς μετά τις 23:00 σήμερα!!!!!

Και πάλι μπράβο!!!!!



Σημείωση ειδικά για τον Black αλλά και όλους που θα πάνε να δώσουν αίμα , να μην έχουν πάρει κανένα φάρμακο πριν και να μην έχουν καταναλώσει αλκοόλ πριν 1 ημέρα τουλάχιστον .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.   Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 15:23

προτείνω Βενιζέλειο ......είναι πιο καλά και δεν έχει κόσμο ... προσφέρουν και πορτοκαλαδίτσα η λουκουμάκι .... cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Συμμετοχές Κρητικών για Αιμοδοσία.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: