Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 grip και αντιβαρα rizoma

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 05 2010, 23:37

scratch scratch scratch


Τι σκατά θα κάνω δε γατέω!!!!!

Ευχαριστώ πάντως για την συμβουλη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Οκτ 06 2010, 00:05

τι γινεται τελικα ρε παιδια? η τιμη τελικα θα κυμανθει γυρω στα 90 € ?

Για μενα ειναι πολλα οσο καλη και να ειναι η ποιοτητα rizoma.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Οκτ 06 2010, 00:18

Αύριο θα έχω τελική προσφορά από Ελλάδα,αλλά μην περιμένετε κάτι συγκλονιστικό,δεν υπάρχουν περιθώρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 16:43

τελικα τι εγινε φιλε με την προσφορα απο Ελλαδα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Οκτ 13 2010, 17:38

Παιδιά 2 ερωτησόυλες.Έχω το 1000,μπορώ να φορέσω τέτοια αντίβαρα?Και 2ον,προλαβαίνω να μπώ και γώ στο ΡΒ για μαύρα αντίβαρα μακρυά?Και σε τί τιμή?(Αν προλαβαίνω την παραγγελιά) scratch Ευχαριστώ Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 00:24

δεν είναι ομαδική αυτό πια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 00:39

tazakos έγραψε:
δεν είναι ομαδική αυτό πια...
Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 00:47

Αύριο,δηλαδή σήμερα το πρωί θα έχουμε...τιμές για 15-20 και 25 κομμάτια,αλλά μην περιμένετε τίποτα ιδιαίτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 01:15

cantona έγραψε:
Αύριο,δηλαδή σήμερα το πρωί θα έχουμε...τιμές για 15-20 και 25 κομμάτια,αλλά μην περιμένετε τίποτα ιδιαίτερο.

Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 17:15

Λοιπόν η έκπτωση για 15-20 κομμάτια(επί του συνόλου ανεξάρτητα πόσα είναι αντίβαρα και πόσα είναι γκριπ) είναι 10%
Αντιγράφω την λίστα ενδιαφέροντος και μου λέτε τι θέλετε να γίνει.Να γνωρίζετε πως αν γίνει τελικά η παραγγελία εντός 3-4 ημερών θα έρθουν σε περίπου 1 βδομάδα,αν δοθεί την επόμενη να υπολογίζετε παραλαβή μετά από 2 βδομάδες.Εννοείται πως όποιος άλλος θέλει μπαίνει στην λίστα.
Παιδιά sorry αλλά όπως είπαμε και ποιο πάνω με τόσα λίγα κομμάτια αυτό δεν είναι p.b. για να χτυπηθεί μια καλύτερη έκπτωση,ότι θέλετε μου λέτε και κάνουμε,προχωράμε ή το αφήνουμε.

Grips rizoma

1. giorlesvos - χρυσα(για τα grips δεν είμαι 100% μέσα, αναλόγως το πόσο θα πέσει η τιμή)
2. man_OS - ασημί
3. ioarma_κόκκινα
4. noe - χρυσα
5. dimnik83 - μπλε (για τα grips δεν είμαι 100% μέσα, αναλόγως το πόσο θα πέσει η τιμή)
6. adder μαυρα αναλογα την τιμη
7.
8.

Αντίβαρα rizoma

1. V.Stratos - κόκκινα μακριά
2. dnnikos - κόκκινα
3. giorlesvos - χρυσα μακρια
4. man_OS - μαύρα μακριά
5. ioarma_κόκκινα μακρια
6. Corleone--μαυρα μακρια
7. noe - χρυσα μακρια
8. dimnik83 - μπλε μακριά
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 17:28

Λοιπόν η έκπτωση για 15-20 κομμάτια(επί του συνόλου ανεξάρτητα πόσα είναι αντίβαρα και πόσα είναι γκριπ) είναι 10%
Αντιγράφω την λίστα ενδιαφέροντος και μου λέτε τι θέλετε να γίνει.Να γνωρίζετε πως αν γίνει τελικά η παραγγελία εντός 3-4 ημερών θα έρθουν σε περίπου 1 βδομάδα,αν δοθεί την επόμενη να υπολογίζετε παραλαβή μετά από 2 βδομάδες.Εννοείται πως όποιος άλλος θέλει μπαίνει στην λίστα.
Παιδιά sorry αλλά όπως είπαμε και ποιο πάνω με τόσα λίγα κομμάτια αυτό δεν είναι p.b. για να χτυπηθεί μια καλύτερη έκπτωση,ότι θέλετε μου λέτε και κάνουμε,προχωράμε ή το αφήνουμε.

Grips rizoma

1. giorlesvos - χρυσα(για τα grips δεν είμαι 100% μέσα, αναλόγως το πόσο θα πέσει η τιμή)
2.
3. ioarma_κόκκινα
4. noe - χρυσα
5. dimnik83 - μπλε (για τα grips δεν είμαι 100% μέσα, αναλόγως το πόσο θα πέσει η τιμή)
6. adder μαυρα αναλογα την τιμη
7.
8.

Αντίβαρα rizoma

1. V.Stratos - κόκκινα μακριά
2. dnnikos - κόκκινα
3. giorlesvos - χρυσα μακρια
4.
5. ioarma_κόκκινα μακρια
6. Corleone--μαυρα μακρια
7. noe - χρυσα μακρια
8. dimnik83 - μπλε μακριά
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorlesvos
Member
Member
giorlesvos

Ηλικία : 40
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 18/07/2010

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 20:53

Λοιπόν η έκπτωση για 15-20 κομμάτια(επί του συνόλου ανεξάρτητα πόσα είναι αντίβαρα και πόσα είναι γκριπ) είναι 10%
Αντιγράφω την λίστα ενδιαφέροντος και μου λέτε τι θέλετε να γίνει.Να γνωρίζετε πως αν γίνει τελικά η παραγγελία εντός 3-4 ημερών θα έρθουν σε περίπου 1 βδομάδα,αν δοθεί την επόμενη να υπολογίζετε παραλαβή μετά από 2 βδομάδες.Εννοείται πως όποιος άλλος θέλει μπαίνει στην λίστα.
Παιδιά sorry αλλά όπως είπαμε και ποιο πάνω με τόσα λίγα κομμάτια αυτό δεν είναι p.b. για να χτυπηθεί μια καλύτερη έκπτωση,ότι θέλετε μου λέτε και κάνουμε,προχωράμε ή το αφήνουμε.

Grips rizoma

1.
2.
3. ioarma_κόκκινα
4. noe - χρυσα
5. dimnik83 - μπλε (για τα grips δεν είμαι 100% μέσα, αναλόγως το πόσο θα πέσει η τιμή)
6. adder μαυρα αναλογα την τιμη
7.
8.

Αντίβαρα rizoma

1. V.Stratos - κόκκινα μακριά
2. dnnikos - κόκκινα
3.
4.
5. ioarma_κόκκινα μακρια
6. Corleone--μαυρα μακρια
7. noe - χρυσα μακρια
8. dimnik83 - μπλε μακριά
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 20:59

παιδιά συγνώμη αλλά θα το πω: παρακαλετό μ@υνί ξινό γ@μήσι...

θα σκιστεί κάποιος να μαζέψει λεφτά, να τρέξει να παραγγείλει, να παραλάβει, να τυλίξει, να παίρνει τηλέφωνα, να τρέξει κτελ-ελτα, να αποστείλει, να πληρώσετε 5 ευρώ μεταφορικά για να πάρετε 10% σε κάτι που έχει 40ευρώ δηλαδή κέρδος 4ευρω?????????????????????????

Επίσης, υπάρχουν 15-20 κομάτια στην λίστα αυτή τη στιγμη??????

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 21:05

Εγώ Γιάννη όφειλα να το γράψω αφού ανέλαβα την υποχρέωση να πάρω τιμή,από την στιγμή βέβαια που δεν υπάρχει απήχηση,το παρατάμε και πάει ο καθένας μόνος του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14 2010, 21:12

cantona έγραψε:
Εγώ Γιάννη όφειλα να το γράψω αφού ανέλαβα την υποχρέωση να πάρω τιμή,από την στιγμή βέβαια που δεν υπάρχει απήχηση,το παρατάμε και πάει ο καθένας μόνος του.

Αντώνη καλά έκανες ακριβώς επείδη το είπες ολοκλήρωσες το κομάτι σου, με βάση τα τελικά δεδομένα λέω αυτό που λέω, δεν σου προσάπτω κάτι πέρα από εύσημα για την υπεύθυνη στάση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 15:31

φιλε αντωνη οντως η σταση σου ηταν υπευθυνη απεναντι σε αυτους που ειχαν μπει στην συγκεκριμενη λιστα και περιμεναν νεα σου.

Απο και περα τα 90 € ειnai πολλα..... ετσι και εγω ειμαι εκτος. Μαλλον θα παω για τα baraccuda.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1912



Τόπος : thessaloniki
Registration date : 21/09/2008

grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: grip και αντιβαρα rizoma   grip και αντιβαρα rizoma - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μάης 04 2012, 03:36

εβαλε κανεις τα lux rizoma με τα αντιβαρα rizoma?
αν ναι καμια φωτο παιζει?
σκεφτομαι για αγορα και θελω να δω με τις χουφτες τι γινετε...λενε οτι μπαινουν...
αν υπαρχει καμια φωτο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

grip και αντιβαρα rizoma

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: