Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 01:18

1. nikosv-strom x1[ηγυναικα κατα 90%δεν θα ερθει(θα ενημερωσω την παρασκευη για 100%)]
2. KARA μόνος μου.
3. Nigoutsi (x1000 μιας και κάνω για χίλιους)
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 01:33

1. nikosv-strom x1[ηγυναικα κατα 90%δεν θα ερθει(θα ενημερωσω την παρασκευη για 100%)]
2. KARA μόνος μου.
3. Nigoutsi (x1000 μιας και κάνω για χίλιους)
4.STATHIS X1
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 06:38

1. nikosv-strom x1[ηγυναικα κατα 90%δεν θα ερθει(θα ενημερωσω την παρασκευη για 100%)]
2. KARA μόνος μου.
3. Nigoutsi (x1000 μιας και κάνω για χίλιους)
4.STATHIS X1
5.MyWaY (μόνο σε περίπτωση που δεν σαλπάρει το πλοίο! Razz)
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 07:55

Αν είναι να πάμε από μπροστά,ας γυρίσουμε από πλαγίως..!!!
Μακρυνίτσα - Κουκουράβα - Ανω Βόλος Wink

Αχ αυτή η περιγραφή σου βρε Νίκο..Τουριστικός οδηγός είσαι ??? Laughing

1. nikosv-strom x1[ηγυναικα κατα 90%δεν θα ερθει(θα ενημερωσω την παρασκευη για 100%)]
2. KARA μόνος μου.
3. Nigoutsi (x1000 μιας και κάνω για χίλιους)
4. STATHIS X1
5. MyWaY (μόνο σε περίπτωση που δεν σαλπάρει το πλοίο! Razz)
6. V.Stratos (με τη Ρεβέκκα λογικά)
7.
8.
9.
10.

_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 09:47

Παίδες έχω σεμινάριο το Σάββατο μέχρι της 16:00 , αλλά μπορεί και να τελειώσουμε νωρίτερα , και μίας και το σημείο συνάντησης είναι κοντά στο σπίτι μου, ή τα λέμε εκεί, ή στην διαδρομή για Μακρινίτσα λογικά με το στεφάνι μου, ένα κάνουμε “παρκάρισμα”.

1. nikosv-strom x1[ηγυναικα κατα 90%δεν θα ερθει(θα ενημερωσω την παρασκευη για 100%)]
2. KARA μόνος μου.
3. Nigoutsi (x1000 μιας και κάνω για χίλιους)
4. STATHIS X1
5. MyWaY (μόνο σε περίπτωση που δεν σαλπάρει το πλοίο! Razz)
6. V.Stratos (με τη Ρεβέκκα λογικά)
7. ARIONAS - ΧΙΟΝΑΤΟΣ Χ 2
8.
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 10:34

Το βλέπω εγώ...Μετά την Τετάρτη και τον ''υποχρεωτικό'' μας καφέ..θα επισημοποιήσουμε ΚΑΙ το Σάββατο !!! Rolling Eyes

OK

_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 17:07

δεν ειναι καθολου κακη η ιδεα σου!!!!!για κανε μια συνελευση την τεταρτη!!!! XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 20:34

ΕΛΑ ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 20:40

1. nikosv-strom x1
2. KARA μόνος μου.
3. Nigoutsi (x1000 μιας και κάνω για χίλιους)
4. STATHIS X1
5. MyWaY (μόνο σε περίπτωση που δεν σαλπάρει το πλοίο! Razz)
6. V.Stratos (με τη Ρεβέκκα λογικά)
7. ARIONAS - ΧΙΟΝΑΤΟΣ Χ 2
8.
9.
10.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 12:25

nikosv-strom έγραψε:
Μετα απο τον σημερινο καφε (με πολυ μεγαλη συμμετοχη!!!!) ειπα να μεταφερω και την σκεψη μου για τη βολτιτσα(καφεδακι) που προανεφερα για σαββατο μεσημερι!Εννοειται πως μπορει να ερθει οποιος το επιθυμει!!και να σας αναφερω και το προγραμματακι οπως το εχω σκεφτει!

ΑΝΑΒΑΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ-ΚΑΤΗΧΩΡΙ-ΠΟΡΤΑΡΙΑ-ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ!!!(καθε προταση προς συζητηση δεκτη)

ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 15:45!!

ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ:Στον περιφεριακο μολις στριψουμε στο φαναρι για αλλη μερια εχει στα δεξια ενα μεγαλο ανοιγμα εκει μπορουμε να μαζευτουμε χωρις να δημιουργουμε καποιο προβλημα οσοι και εαν ειμαστε.

Η διαδρομη θα ειναι χαλαρη γιατι θα εχουμε φαει και τον αμπακο!!!διαρκειας περιπου στα 20 λεπτα.Στη μακρυνιτσα θα παρκαρουμε τα μοτορια μας στον μεγαλο χωρο που εχει και θα περπατησουμε τα γραφικα σοκακια ωστε να βρεθουμε στο κεντρο της πλατειας να απολαυσουμε το καφεδακι μας με την μαγευτικη θεα του παγασητικου που μονο το πηλιο ξερει να μας χαριζει!!!!

Θα δημιουργησω και μια λιστα ωστε να ξερουμε ποσοι και ποιοι θα ειμαστε!!

Οσοι θελετε να ερθετε με την γυναικα σας μαζι δηλωστε το στην παρακατω λιστα!!
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 451272 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 451272 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 451272 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 451272 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 451272 Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 451272

ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 15:45!!

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ 16:00 ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩΩΩΩΩΩΩΩ??????????? felix felix felix


1.nikosv-strom x1[ηγυναικα κατα 90%δεν θα ερθει(θα ενημερωσω την παρασκευη για 100%)]
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.

μεχρι 20 μηχανες μπορουν να συμμετεχουν!! μετα τους 20 πρεπει να παρουμε αδεια απο την τροχαια για το κλεισιμο του δρομου!! xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 12:26

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ 16:00 ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩΩΩΩΩΩΩΩ???????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 12:31

ναι γινετε!αλλωστε ο σκοπος που εβαλα 15:45 ειναι για να μαζευτουμε ολοι μεχρι τις 16:00!!!μην ανυσηχεις!!!χωρις αριονα(νικο)δεν φευγουμε!!! OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 12:38

ΤΙ 15.45 ΤΙ 16.00 ένα και το αυτό..Θα σε περιμένουμε Νίκο.. Wink

Υ.Γ. Στις 17.15 στη ΝΕΤ παίζει Ολυμπιακός Π. - Ολυμπιακός Βόλου..Κανονίστε να
δούμε λίγο εεεεεεεε..

_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 14:02

V.Stratos έγραψε:
ΤΙ 15.45 ΤΙ 16.00 ένα και το αυτό..Θα σε περιμένουμε Νίκο.. Wink

Υ.Γ. Στις 17.15 στη ΝΕΤ παίζει Ολυμπιακός Π. - Ολυμπιακός Βόλου..Κανονίστε να
δούμε λίγο εεεεεεεε..

ΝΑΙ να δουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 14:34

ok Ευχαριστώ πολύ παιδιά.... merci

Ναι football football football football football Μπάλα θα δούμε στην Μακρινίτσα και στο Φινάλε της (μετά από 90' ) φεύγουμε kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jamescook
Member
Member
jamescook

Ηλικία : 46
Registration date : 20/05/2009

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 15:02

εντος ενος τεταρτου παω με τη γυναικα και το μωρο για τσιπουρα στη γατζεα!!!!!!οσοι πιστοι προσελθετε!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 02:08

Φεύγω ΤΩΡΑ και πάω να πάρω τσιγάρα !!! Ποιος θα ρθει ?? Razz lol!

_________________
Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 08:40

Καλημέρα σε όλους, καλημέρα σε όλες.
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να συμμετάσχω στην σημερινή βόλτα, λόγω συμμετοχής μου σε αγώνα ιστιοπλοΐας. Πάω να θαλασσοβραχώ δηλαδή και επιστρέφω Κυριακή απόγευμα προς βράδυ.
Οπότε καλά να περάσετε, καλό καφεδάκι και καλό δρόμο.

ΥΓ 1 : Nigoutsi -> Να προσέχεις τον παλιοχαρακτήρα τον KARA Razz

ΥΓ 2 : Πάω Βαϊνά για τυρόπιτες και τόστ θέλει κανείς τίποτα; Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 17 2010, 10:09

Καλημέρα παλικάρια....... Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 581176 Ακόμη στο κρεβάτι ????? tsou

Ωραία Μέρα σήμερα, ε? respect Τί λέτε κάνουμε κάτι μετά το φαγητό? Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 709343

Από αύριο βροχές και "χίονια".....(καρα δες)......

http://www.banskohotelpremier.com/index.asp?park=&cat=0&lng=el

Υ.Γ. Εαν γίνει κάτι , sms σε μενα γιατί το μεσημέρι θα πάω την οικογένεια για φαγητό οπότε μετά μπορώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 17 2010, 11:01

ARIONAS(ΝΙΚΟΣ) έγραψε:
Καλημέρα παλικάρια....... Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 581176 Ακόμη στο κρεβάτι ????? tsou

Ωραία Μέρα σήμερα, ε? respect Τί λέτε κάνουμε κάτι μετά το φαγητό? Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 709343

Από αύριο βροχές και "χίονια".....(καρα δες)......

http://www.banskohotelpremier.com/index.asp?park=&cat=0&lng=el

Υ.Γ. Εαν γίνει κάτι , sms σε μενα γιατί το μεσημέρι θα πάω την οικογένεια για φαγητό οπότε μετά μπορώ.



Καλημέρα και από εμένα σε όλους.

Όπως σας είχα πει τώρα ετοιμάζομαστε όλη η οικογένεια για τα βαφτίσια και μετά έχω και τραπέζι.... Smile

Μετά το φαγητό αν ο καιρός είναι ακόμα καλός όπως είναι τώρα,είμαι και εγώ μέσα για ενα καφεδάκι "κοντινό" βεβαίως....έτσι???

Αν κανονιστεί τίποτα επειδή δεν θα έχω internet ειδοποιήστε geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 17 2010, 13:05

καλημερα και απο μενα !ειμαι μεσα και εγω για βολτιτσα!!η γυναικα με αφησε μονο και ειμαι αραχτος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 24 2010, 14:57

Καφεδάκι τελευταίας στιγμής....

Κατά τις 15:15 με 15:30 θα πάμε μαζί με nigoutsi και nikosv-strom για ένα καφεδάκι προς καλά νερά έτσι στο χαλαρό για να μαζέψουμε λίγο ήλιο.Αναχώρηση από παναγία τρύπα!!!

Όσοι μπορούν να έρθουν θα τους περιμένουμε. merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 28 2010, 10:35

Καλημέρα..........καμιά Ιδέα για σήμερα στο "χαλαρό"????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 29 2010, 23:37

Λοιπόν αδέρφια αυτό το Σ/Κ ευτυχώς όλα τα ( Κ ) είναι καλά οπότε σε συνδιασμό με τον καλό καιρό που θα έχει όλο το Σ/Κ προτείνω βόλτα Κυριακάτικη (γιατί για αύριο δεν προλαβαίνουμε).

Τώρα για προορισμό αν και σήμερα με τον nigoutsi είπαμε για μια διαδρομή παρόλα αυτά εγώ θα προτείνω άλλες δύο και εξηγούμε:

ΕΠΙΛΟΓΗ 1

Αναχώρηση πρωί - πρωί για Παναγία Σουμελά και επιστροφή από Σαραντάπορο και Βελβενδό.Ωραία διαδρομή αλλά χιλιομετράκια και κρύο μπόλικο λόγω της πρωινής εκκίνησης.



ΕΠΙΛΟΓΗ 2

Αναχώρηση ΝORMAL ώρα (λόγω κοντινής απόστασης) και προορισμός Β.Εύβοια για φαγητό (από Γλύφα) και επιστροφή στο δάσος ΚΟΥΡΙ για καφεδάκι.Σχετικά κοντινή απόσταση,καραβάκι,και σίγουρα λιγότερο κρύο και λόγω υψόμετρου.
Είναι μια βόλτα που και παλιότερα προγραματίστηκε αλλά δεν πραγματοποιήθηκε λόγω καιρού στην Γλύφα...!!!



ΕΠΙΛΟΓΗ 3 και πιο χαλαρή

Αναχώρηση πάλι ΝORMAL ώρα και προορισμός Καραβόμυλος ( Μπιφτέκια ΓΚΛΑΤΖΟΥΝΗ) για φαγητάκι και επιστροφή πάλι στο δάσος ΚΟΥΡΙ για καφεδάκι.Η πιο χαλαρή βόλτα με τα λιγότερα χιλιόμετρα εάν δεν έχουμε όρεξη για πολλά πολλά.


Ανοίγω λίστα για συμμετοχές να δούμε πόσοι και αν μαζευόμαστε:

1.KARA-->ΕΠΙΛΟΓΗ 3 (μόνο και μόνο για να έχω και την οικογένεια μαζί,αλλιώς......Twisted Evil )
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.



Εννοείται πως οποιαδήποτε άλλη πρόταση είναι δεκτή.Στην επιλογή σας να συνυπολογίσετε και το ότι την Κυριακή θα αλλάξει και η ώρα οπότε θα ξημερώνει και θα νυχτώνει πιο νωρίς.......Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανείς για βόλτα ??   Κανείς για βόλτα ?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 00:02

η επιλογη 2 Θαναση πονεμενη ιστορια!!παλι καλα περασαμε ομως
καλα να τα περασετε οπουκαι αν αποφασισετε!!!





ΥΓ ασε τα σαπια περι κρυου κλπ
εγω μαχιμους σας γνωρισα kolaraki kolaraki geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κανείς για βόλτα ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: