Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη   Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 26 2010, 23:06

φίλε Γιώργο δεν είπα ότι είσαι έμπορος. είπα ότι κάποιοι έχουν πάει σε διάφορα μαγαζιά κ λένε ο Α μου την δίνει 125 εσύ γιατί 150 κ παίρνουν μετά τα μαγαζιά τον τζιβαράκη κ λένε γιατί ο Α την δίνει τόσο φτηνα? κ γίνεται μανούρα...

το συμπέρασμα είναι ότι όταν έχουμε έναν άνθρωπο που μας κάνει μια πασιφανέστατα τρομερή τιμή σε κάτι:

α. την κρατάμε για πάρτυ μας
β. δεν τον ξεμπροστιάζουμε δημοσίως στο φόρουμ, όπου διαβάζουν όλοι
γ. δεν την "λέμε" στους ακριβούς με επιχείρημα την τιμή του δικού μας

Αυτά.

υ.γ. οι τετραπίστονες πάνε από 80 εώς 100 + αντάπτορες κάνα πενηντάρι + τακάκια 40 κ έχεις φρενούκλες μετά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη   Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 26 2010, 23:08

κοινως μας μαμησες γιαννη!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
C/O
Member
Member
C/O

Ηλικία : 54
Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΙΛΙΟΝ
Registration date : 25/11/2008

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη   Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 01:26

tazakos έγραψε:
φίλε Γιώργο δεν είπα ότι είσαι έμπορος. είπα ότι κάποιοι έχουν πάει σε διάφορα μαγαζιά κ λένε ο Α μου την δίνει 125 εσύ γιατί 150 κ παίρνουν μετά τα μαγαζιά τον τζιβαράκη κ λένε γιατί ο Α την δίνει τόσο φτηνα? κ γίνεται μανούρα...

το συμπέρασμα είναι ότι όταν έχουμε έναν άνθρωπο που μας κάνει μια πασιφανέστατα τρομερή τιμή σε κάτι:

α. την κρατάμε για πάρτυ μας
β. δεν τον ξεμπροστιάζουμε δημοσίως στο φόρουμ, όπου διαβάζουν όλοι
γ. δεν την "λέμε" στους ακριβούς με επιχείρημα την τιμή του δικού μας

Αυτά.

υ.γ. οι τετραπίστονες πάνε από 80 εώς 100 + αντάπτορες κάνα πενηντάρι + τακάκια 40 κ έχεις φρενούκλες μετά.
ΓΙΑΝΝΗ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ
ΣΩΣΤΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη   Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 02:24

μα τι έχετε πάθει όλοι? σε κανέναν δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα...μου έγινε παράπονο κ απλά το μεταφέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη   Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 09:03

tazakos έγραψε:
φίλε Γιώργο δεν είπα ότι είσαι έμπορος...

Αυτο μπερδεψε τα πραγματα. Με λενε Αλεξανδρο και αναφεροσουν σε μενα οποτε ο C/O, απλα μπερδευτηκε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
C/O
Member
Member
C/O

Ηλικία : 54
Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΙΛΙΟΝ
Registration date : 25/11/2008

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη   Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 10:39

tazakos έγραψε:
μα τι έχετε πάθει όλοι? σε κανέναν δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα...μου έγινε παράπονο κ απλά το μεταφέρω.
miffy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη   Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 13:19

MILT έγραψε:


Αρκετα χρησιμη
Περαν του οτι δεν προσφερει απολυτως καμμια προστασια καθοτι προοριζεται μονο για οπτικο εφε, περιοριζει σημαντικοτατα την ροη αερα προς το ψυγειο λαδιου, κανει τη ζωη του εκαστοτε μαστορα δυσκολη στην αλλαγη φιλτρου, μαζευει εναν τονο βρωμα το μοτερ και η ιδια μιας που δεν επιτρεπει το πλυσιμο στο συγκεκριμενο σημειο και επιπλεον οσα μηχανακια εχω δει να την φορανε εχουν κανει εναν λαιμο εξατμισης, απο την απλυσια, σαν την φτερνα του μαναβη.

Σοβαρη προταση και χρησιμη ειναι αυτη που προτεινε ο Γιωργος (Hypersonic) και η μαμισια.
Αποψη μου βεβαια ολα αυτα.

Δεν ξέρω αν δεν είναι αρκετά χρήσιμη, εγώ το μόνο που ξέρω είναι αυτό

Αν φόραγα ποδιά δεν θα έψαχνα το φίλτρο λαδιού μαζί με το λαιμό απ' το Κάρτερ affraid . Τώρα αν ή αλουμινένια ή η μαμίσια είναι πολύ πιο γερές, λογικά το ξέρουν όσοι τις φοράνε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη   Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 13:40

dimnik83 έγραψε:
Τώρα αν ή αλουμινένια ή η μαμίσια είναι πολύ πιο γερές, λογικά το ξέρουν όσοι τις φοράνε...

Οι ιδιες ειναι της SW απλα η μια γραφει ΣουΤζουκι....

Δε θελω προσωπικα να μαθω ποσο γερη ειναι, αλλα μπορεις -λενε- να σηκωσεις ολη τη μηχανη σε γρυλο (...εσυ και ο γρυλος σου) που να παταει στην ποδια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη   Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 31 2010, 23:52

hypersonic έγραψε:
msp έγραψε:
hypersonic έγραψε:
Υπαρχει και σε μαυρο-ασημι... για δες!!

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Th_18092010

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Th_18092010001

Πού είναι αυτό το μαγαζί με τα 125 ?; Έχει την δίχρωμη της φωτογραφίας;


170? . Σαββιδης Καλλιθεα

125? κατι λενε για 4πιστονες, οχι για ποδιά

Αυτήν εδώ δηλαδή που και πιο γερή-στιβαρή φαίνεται και καλύτερο αερισμό στο ψυγείο λαδιού παρέχει και είναι και ομορφότερη δε μπορούμε να τη βρούμε κάτω από 170euros???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη   Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 00:45

Παιδια ο Τσιβαρακης που ακριβως ειναι? Επίσης μπορει καποιος να στειλει με pm και το μαγαζι που εχουμε καλυτερη τιμη για την ποδια?
Ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη   Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 09:38

Φίλε μου ο τσιβαράκης είναι στη γρηγορίου λαμπράκη 10-12 (τέρμα πειραιώς), τηλ: 210 4122075
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Προστατευτικη Ποδια Τσιβαρακη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: