Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!   Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 12:40

kostas έγραψε:
Oταν λες το πλαστικο τις εξατμισεις πιο ενοεις γιατι με ενδιαφερει αυτο που ειναι ασημι????


Βρε όποιο γουστάρεις κάνεις εσύ... το ανθρακόνημα μπαίνει παντού, δεν σε περιορίζει κάτι... εγώ όμως αναφερόμουν στο κάτω το πλαστικό που πιάνει στο σωλήνα... εγώ αυτό θα κάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!   Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 12:43

stam έγραψε:
Φίλε terino καλημέρα! μήπως έχουμε κανένα νέο από τα καλύμματα του μοτέρ?

Νεότερο όπως το εννοείς δυστυχώς όχι, διότι είμαστε στενά οικονομικά και εγώ και το παιδί και περιμένουμε να πληρωθούμε ώστε να παραγγείλουμε τα υλικά... Επίσης αυτό τον καιρό στη δουλειά είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα μιας και υπάρχει υπερβολικός φόρτος εργασίας και τρέχουμε και οι δύο. Κάνε λίγο υπομονή και το αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει όλους.
Άλλωστε τα έχουμε πει, το καλό πράγμα αργεί να γίνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!   Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 16:51

terino έγραψε:
stam έγραψε:
Φίλε terino καλημέρα! μήπως έχουμε κανένα νέο από τα καλύμματα του μοτέρ?

Νεότερο όπως το εννοείς δυστυχώς όχι, διότι είμαστε στενά οικονομικά και εγώ και το παιδί και περιμένουμε να πληρωθούμε ώστε να παραγγείλουμε τα υλικά... Επίσης αυτό τον καιρό στη δουλειά είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα μιας και υπάρχει υπερβολικός φόρτος εργασίας και τρέχουμε και οι δύο. Κάνε λίγο υπομονή και το αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει όλους.
Άλλωστε τα έχουμε πει, το καλό πράγμα αργεί να γίνει.

τιμή εννοώ... αν μπορεί να μας πει τιμή....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!   Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 20:11

@Τερινο

Δεν αναφέρθηκα ρε σύ σε σένα..Αποψή μου είναι όλα αυτά..
Νο παρεξήγηση my friend !! Εξάλλου στο 2° μου ποστ είμαστε σύμφωνοι εντέλλει Cool

Καλές μόντες από εμένα..Να βαζετε φωτό ρεμάλια να βλέπουμε Wink

_________________
Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!   Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Νοε 07 2010, 00:37

stam έγραψε:
terino έγραψε:
stam έγραψε:
Φίλε terino καλημέρα! μήπως έχουμε κανένα νέο από τα καλύμματα του μοτέρ?

Νεότερο όπως το εννοείς δυστυχώς όχι, διότι είμαστε στενά οικονομικά και εγώ και το παιδί και περιμένουμε να πληρωθούμε ώστε να παραγγείλουμε τα υλικά... Επίσης αυτό τον καιρό στη δουλειά είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα μιας και υπάρχει υπερβολικός φόρτος εργασίας και τρέχουμε και οι δύο. Κάνε λίγο υπομονή και το αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει όλους.
Άλλωστε τα έχoυμε πει, το καλό πράγμα αργεί να γίνει.

τιμή εννοώ... αν μπορεί να μας πει τιμή....

Τσου! gmt

Εξαιτίας του φορτου εργασίας που ανέφερα πιο πριν δεν προλάβαμε να το συζητήσουμε. Δυστυχώς απ΄ότι βλέπω θα κυλήσει λιγο αργα το προτζεκτ και θα είναι λίγο εκνευριστικο! Σόρρυ μαν αν σε ξεσήκωσα αλλά έτσι είμαι και γω αυτή τη στιγμή, ανυπομονώ να γίνει αλλά είναι πολλά στη μέση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!   Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Νοε 07 2010, 00:43

terino έγραψε:
stam έγραψε:
terino έγραψε:
stam έγραψε:
Φίλε terino καλημέρα! μήπως έχουμε κανένα νέο από τα καλύμματα του μοτέρ?

Νεότερο όπως το εννοείς δυστυχώς όχι, διότι είμαστε στενά οικονομικά και εγώ και το παιδί και περιμένουμε να πληρωθούμε ώστε να παραγγείλουμε τα υλικά... Επίσης αυτό τον καιρό στη δουλειά είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα μιας και υπάρχει υπερβολικός φόρτος εργασίας και τρέχουμε και οι δύο. Κάνε λίγο υπομονή και το αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει όλους.
Άλλωστε τα έχoυμε πει, το καλό πράγμα αργεί να γίνει.

τιμή εννοώ... αν μπορεί να μας πει τιμή....

Τσου! gmt

Εξαιτίας του φορτου εργασίας που ανέφερα πιο πριν δεν προλάβαμε να το συζητήσουμε. Δυστυχώς απ΄ότι βλέπω θα κυλήσει λιγο αργα το προτζεκτ και θα είναι λίγο εκνευριστικο! Σόρρυ μαν αν σε ξεσήκωσα αλλά έτσι είμαι και γω αυτή τη στιγμή, ανυπομονώ να γίνει αλλά είναι πολλά στη μέση.

δεν πειράζει ρε φίλε.... όποτε έρθει η ώρα...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!   Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 26 2010, 16:44

μήπως υπάρχει κάτι νεώτερο...? απλά τιμή αν μπορεί να πεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!   Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 27 2010, 20:27

stam έγραψε:
μήπως υπάρχει κάτι νεώτερο...? απλά τιμή αν μπορεί να πεί...


Τώρα αν σου πω ότι ξέχασα να ρωτήσω τι θα πείς? Θα με πεις μ@λ@κα και θα έχεις και δίκιο... Δευτέρα ρωτάω!

Για τα υπόλοιπα λίγο ακόμα υπομονή, πλησιάζει επικίνδυνα η ώρα!! Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
johnnylove

johnnylove

Ηλικία : 32
Τόπος : αυηνα εδω εκει παρα παρα περα.!!
Registration date : 23/08/2010

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!   Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μάης 08 2011, 00:12

terino είσαι τέλειος φίλε carbon και titanio πιστεύω είναι μακράν τα καλύτερά υλικά εγώ θέλω τις χούφτες ( αυτές μου δίνει η μαμά suzuki ) και θέλω και το πλαστικακι της σωλήνας της εξάτμισης . ρώτησε τον σε παρακαλώ πολύ τιμή και δώσε μου μερικές πληροφορίες . είναι από ΑΘΗΝΑ ?? και πόσες μέρες θέλει για να τα φτιάξει ? έχε υπόψιν ότι πραγματικά ενδιαφέρομαι δεν είναι από περιέργεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!   Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μάης 08 2011, 01:01

Πωωωω... που το ξέθαψες αυτό το τοπικ? Ακόμα τον περιμένω τον παπάρα να βρει χρόνο να κάνουμε 1-2 κομμάτια στη δική μου για να δω ποιότητα δουλειάς...

Μιλάγαμε την προηγούμενη εβδομάδα και μου έλεγε όλο δικαιολογίες του κώλου και όπως καταλαβαίνεις δεν έχει αποδειχτεί και πολύ αξιόπιστος οπότε το έχω παγώσει λίγο το όλο θέμα... Αν παρόλα αυτά αποφασίσει να ενεργοποιηθεί θα ενημερώσω άμεσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
johnnylove

johnnylove

Ηλικία : 32
Τόπος : αυηνα εδω εκει παρα παρα περα.!!
Registration date : 23/08/2010

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!   Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μάης 08 2011, 01:08

Klaus και θα κολοελεγε αυτό. Ok whatever . Thank you !.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/
 

Αξεσουάρ από ανθρακόνημα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: