Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 13:03

Κορυφαίος Διάλογος Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Image001wv

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 12 2011, 15:48

Ξαλάφρωσα απο 320 ευρώ που με βαραίνανε και δεν ήξερα τι να τα κάνω....ευτυχώς ήρθε το σέρβις των 48.000 χλμ και ξαλάφρωσα...
XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 12 2011, 20:08

Ωραία μόλις κατάλαβα πότε θα το πουλήσω και το 'χα απορία αλλιώς με βλέπω κάπως έτσι.....

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Turbocharger


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 12 2011, 22:03

aris_n έγραψε:
Ξαλάφρωσα απο 320 ευρώ που με βαραίνανε και δεν ήξερα τι να τα κάνω....ευτυχώς ήρθε το σέρβις των 48.000 χλμ και ξαλάφρωσα...
XYLO


Αρη παντα υπαρχει ενας λογος να ...ξαλαφρωνουμε!!! Very Happy
Καλα ναμαστε να ξεφραγκιαζομαστε για πραγματα που γουσταρουμε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 12 2011, 23:25

Aρη ειπαμε τελευταιο σερβις εκει!!! Δεν τα χρωστας σε κανεναν.. kalos irthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 13 2011, 09:38

Κώστα αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!! Στο επόμενο, ροδελίτσες, λαδάκια, φιλτράκια, φραπές μέτριος χωρίς γάλα, εργασία και χαρά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 13 2011, 10:11

Α! Να μην ξεχάσω....οι βαλβίδες ΔΕΝ ήθελαν ρύθμιση ούτε στα 48000 χλμ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 13 2011, 16:44

aris_n έγραψε:
Κώστα αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!! Στο επόμενο, ροδελίτσες, λαδάκια, φιλτράκια, φραπές μέτριος χωρίς γάλα, εργασία και χαρά!!!

+650 Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 13 2011, 23:21

aris_n έγραψε:
Α! Να μην ξεχάσω....οι βαλβίδες ΔΕΝ ήθελαν ρύθμιση ούτε στα 48000 χλμ....

Στο ελεγαν οι ειδικοι!!!!! OK OK OK Αφου το εχεις στην πενα το μοτορι....

Δεν θυμαμαι τι καφε πινει ο Τεζας XYLO Εγω οτι να ναι μετριο!!! XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 14 2011, 17:58

Αρη εκτος απο λαδια φιλτρα και μπουζι, αλλαξες κατι αλλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 12:24

Θανάση άλλαξα και φίλτρο αέρα και υγρά ψυγείου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 15:13

Φιλε Αρη καταρχην πολυχρονος και οτι επιθυμεις!! Δευτερον ολα αυτα τα ανταλλακτικα σου θα μας κοστιζαν κατω απο 100 ευρω.... birthday Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 715897
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 19 2011, 16:43

Galferonia χρυσά....Δοκιμάστε και δεν θα χάσετε.....Ω ναι τα τοποθέτησα.....(Μιλάμε τα παλιά τακάκια ήτανε σίδερο κανονικό....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 19 2011, 17:08

Αντε να δουμε γιατι κι εγω κοντευω.δυσκολευτηκες καθολου Αρη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 19 2011, 17:13

Κώστα τα έβαλε το παιδί εκεί που τα πήρα δωρεάν. Αλλά του είπα βάλε εσύ την πρώτη και βάζω εγώ τις άλλες για να μάθω. Γράσσαραμε τα πάντα και καθαρίσαμε επίσης τα πάντα. Σου αλλάζω τα δικά σου όποια ώρα θες πλέον Smile Αν και εσύ είσαι δάσκαλος στην μαστορική λέω αν θέλεις να σε ξεκουράσω....Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 19 2011, 18:08

aris_n έγραψε:
Κώστα τα έβαλε το παιδί εκεί που τα πήρα δωρεάν. Αλλά του είπα βάλε εσύ την πρώτη και βάζω εγώ τις άλλες για να μάθω. Γράσσαραμε τα πάντα και καθαρίσαμε επίσης τα πάντα. Σου αλλάζω τα δικά σου όποια ώρα θες πλέον Smile Αν και εσύ είσαι δάσκαλος στην μαστορική λέω αν θέλεις να σε ξεκουράσω....Very Happy
Μ'αρεσεις!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιαν 19 2011, 22:22

Έτσι,,,έτσι αγάπες.... Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy Very Happy
Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Butterflykisses2710

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΑΚΟΣ

ΠΑΚΟΣ

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 07/11/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 11:43

καλημερα!!!ειμαι απο ηρακλειο κρητης και ειμαι σχετικα νεος στο club.εχω ποσταρει και σε αλλες ενοτητες μελων-χρειαζομαι γνωμες για το ΠΟΙΑ λαστιχα να βαλω..εδω και 3 μηνες εχω v-strom 1000 και φοραει κατι ακυρα λαστιχα εντελως!!!!δεν ειμαι "χωματινος τυπος" αλλα αν χρειαστει να μπω χωμα να μην εχω ιδιαιτερο προβλημα..υποψην οτι μιλαμε για το 1000..thanks!!καλες βολτες και παντα ορθιοι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 12:30

Φιλε ΠΑΚΟ εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενος με τα EXP METZELER. Tον Απριλιο κλεινω 2 χρονια που τα φοραω με πανω απο 20000χμ και ακομα κρατανε σχεδον τελεια και ιδιαιτερα το μπροστινο.Παλι τα ιδια θα βαλω γιατι πιστευω πανε γαντι στην χρηση που κανουμε μεσες ακρες ολοι με αυτην τη μηχανη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 12:47

EXP δαγκωτό, θα τα χαρείς όσο δε πάει και θας μπορείς να πας και ενα ψιλό χωματάκι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 15:16

Όπως κατάλαβες Πάκο τα Exp κέρδισαν .... άντε και ότι και αν φορέσεις τελικά καλοφόρετα cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΑΚΟΣ

ΠΑΚΟΣ

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 07/11/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 17:41

Gadalf έγραψε:
Όπως κατάλαβες Πάκο τα Exp κέρδισαν .... άντε και ότι και αν φορέσεις τελικά καλοφόρετα cheers cheers
απ'οτι βλεπω κερδισαν φιλε gadalf...αλλα μονο στην κατηγορια των 650...ειχα μια κουβεντα,και με λιγα λογια θα σου πω οτι εγω εχω το 1000-δηλ.περισσοτερα κιλα και μεγαλυτερη φθορα στην πιεση(λογω ιππων)!!!οποτε καλο αλλα για πολυ λιγο στα 1000...μαλλον πως θα καταληξω στα pirelli scorpion...μεχρι να τα βαλω βεβαια θα παρω μια-δυο γνωμες ακομα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 18:21

ΠΑΚΟΣ έγραψε:
Gadalf έγραψε:
Όπως κατάλαβες Πάκο τα Exp κέρδισαν .... άντε και ότι και αν φορέσεις τελικά καλοφόρετα cheers cheers
μαλλον πως θα καταληξω στα pirelli scorpion...

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 478122 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 478122 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 478122
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 19:04

ΠΑΚΟΣ έγραψε:
Gadalf έγραψε:
Όπως κατάλαβες Πάκο τα Exp κέρδισαν .... άντε και ότι και αν φορέσεις τελικά καλοφόρετα cheers cheers
απ'οτι βλεπω κερδισαν φιλε gadalf...αλλα μονο στην κατηγορια των 650...ειχα μια κουβεντα,και με λιγα λογια θα σου πω οτι εγω εχω το 1000-δηλ.περισσοτερα κιλα και μεγαλυτερη φθορα στην πιεση(λογω ιππων)!!!οποτε καλο αλλα για πολυ λιγο στα 1000...μαλλον πως θα καταληξω στα pirelli scorpion...μεχρι να τα βαλω βεβαια θα παρω μια-δυο γνωμες ακομα...

ΠΑΚΟ φιλε ριξε μια ματια και στα dunlop roadsmart και πριν τα αποριψεις με την μια κανε τον κοπο να διαβασεις και κανα review σε αλλα μοτοφορουμ π.χ tdm να δεις τι λενε και αυτοι που τους εχουν πιει το αιμα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 19:14

Φίλε Πάκο κι εγω τα EXP φοράω και τα προτείνω ανεπιφύλακτα!!!! Ειναι φτιαγμένα για το χαρακτήρα της μηχανής μας, οχι μονο το 650 αλλα και το 1000.Για τον λόγο οτι και τα Varadero-BMW GS που το φοράνε δεν εχουν πρόβλημα λόγο ισχύς που λες, το ξέρω στα σίγουρα απο φίλους.Κι εγω θα θελα να δοκιμάσω κατι διαφορετικό αλλα ειναι και θέμα ψυχολογίας δηλαδή να αισθάνεσαι και ασφαλής με οτι φοράς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: