Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 LORDOS στον Βόλο......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LORDOS στον Βόλο......   LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 06 2010, 22:50

και γω που νομιζα πως τον κρατησατε ομηρο τον Λορδο Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LORDOS στον Βόλο......   LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 06 2010, 22:54

SOTHRHS έγραψε:
και γω που νομιζα πως τον κρατησατε ομηρο τον Λορδο Razz Razz Razz Razz


Φίλε μου ποτέ δεν τους κρατάμε με το ζόρι.......αλλά πάντα (κοίτα σύμπτωση) γυρίζουν στον τόπο του εγκλήματος
xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LORDOS στον Βόλο......   LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 06 2010, 22:59

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LORDOS στον Βόλο......   LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 07 2010, 09:18

LORDOS έγραψε:
Τώρα εγώ τι να ΠΩ ......................

Κάθε φορά που γνωρίζω από κοντά καινούργια ΑΤΟΜΑ που απαρτήζουν αυτή την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ προσπαθώ να είμαι όσο πιο αντικειμενικός γίνετε ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!

Μάλλον μας κάνουν εξετάσεις DNA πριν μας δώσουν το V-strom !!!!!!!!!!!!!
Δεν μπορεί να είμαστε ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ...ΤΟΣΟ.....ΤΟΣΟ......τι να πω...........
Κάθε φορά βρίσκομαι προ εκπλήξεως με την απέραντη ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΩ !!!!! ΝΑΙ ΡΕ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΟΣΥΝΗ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ.
Αυτό που μας ΔΕΝΕΙ απλά ...........ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!!!!!!!!!!
Σας ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ που παρεβρεθήκατε και όσους δεν μπορέσατε να παρεβρεθήτε σήμερα στην ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.
Αυτό που θα πω τώρα είναι ΑΠΕΙΛΗ ................ΠΑΙΔΙΑ ..............ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΩ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ !!!!!!!!!!!!
Σας ευχαριστώ .........


1.KARA καλά στο είπα ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν είμαστε στο ίδιο section !!!!!!!!!
2.V-stratos έχασες τα τσίπουρα......... ΧΡΩΣΤΑΩ .......
3.NASOS Να ξανακαβαλήσεις σύντομα και να postareis εκδρομή για Θεσ/νίκη.(Για να έρθετε ΟΛΟΙ)
4.ΑRIONA Πολύχρονος !!!!!!!!
5.NIGOUTSI δεν σε αφήσαμε να μιλήσεις και πολύ .........Μας συγχωρείς αλλά που να πάρεις σειρά από ΕΜΕΝΑ !!!!!!!!
6.NAXOS να είσαι γερός φίλε γιατί θέλει πολύ υπομονή με 4 παιδάκια.Να τα καμαρώσεις όπως επιθυμείς.
7.Jamescook Χάρηκα που σας γνώρισα και εσάς (το λέω επειδή ήτανε συνοδευάμενος από την σύζηγο του)

Πόσο μεγάλη αξία τελικά έχουν οι ανθρωποι ????????
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΝΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ !!!!!!!!!!

Μετά τιμής
LORDOS
Η Χαρά ήταν και δική μας Φίλε , να είσαι πάντα καλά και εσυ και η οικογένεια σου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LORDOS στον Βόλο......   LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 01:04

KARA έγραψε:
LORDOS έγραψε:


Υ.Γ Μ'αρέσει που ΝΤΕΜΕΚ κατέβηκα για δουλειά!!!!!!!!!

LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 299611 LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 299611 LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 299611


Ήθελα να ξερα ρε φίλε τι σκατά φάρμακα έδωσες μετά από τόσα τσίπουρα....τους κατέστρεψες τους ανθρώπους lol! lol!


που να δεις και σημερα(τριτη) μια απο τα ιδια.απο αυριο(τεταρτη)λεει δουλεια.παντως λορδος ονομα και πραμμα σημερα κουστουμακι γραβατουλα και στο τσιπουραδικο. LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 408912
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LORDOS στον Βόλο......   LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 08:35

foteinos έγραψε:
KARA έγραψε:
LORDOS έγραψε:


Υ.Γ Μ'αρέσει που ΝΤΕΜΕΚ κατέβηκα για δουλειά!!!!!!!!!

LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 299611 LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 299611 LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 299611


Ήθελα να ξερα ρε φίλε τι σκατά φάρμακα έδωσες μετά από τόσα τσίπουρα....τους κατέστρεψες τους ανθρώπους lol! lol!


που να δεις και σημερα(τριτη) μια απο τα ιδια.απο αυριο(τεταρτη)λεει δουλεια.παντως λορδος ονομα και πραμμα σημερα κουστουμακι γραβατουλα και στο τσιπουραδικο. LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 408912


Τό χω ,τό χω φωτεινέ.....

Λοιπόν σαν να τον βλέπω,Ρόζ γραβατούλα αλλά και αυτό το σακάκι...............................................................rock .




Και για όσους δεν κατάλαβαν πως περίπου ήταν ντυμένος, σας δείνω ένα μικρό δείγμα (χωρίς καπέλο βέβαια)..........μην το χέσουμε το θέμα Twisted Evil



Από παλιά φαίνεται ντυνόντουσαν σαν Λόρδοι,απλά με τα ρούχα αυτά δεν πήγαιναν για drink.....κάναν άλλες δουλειές
xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LORDOS στον Βόλο......   LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 12:14

Hδη μίλησα στην εταιρεία που δουλεύει ο Λόρδος να ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΟΥΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ..
Να του δώσουν Θράκη να αναλάβει..Μας έχει ανακατέψει όλους ο κιαρατάς !!! Razz

_________________
LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LORDOS στον Βόλο......   LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 15:33

αααααααααααα ΕΤΣΙ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!!!!!
Επειδή δεν είναι δυνατόν να αφήσω ασχολίαστα αυτά τα ΚΑΛΟΗΘΕΣΤΑΤΑ σχόλια τα οποία αναπτύξατε με τόση ΚΑΛΟΣΥΝΗ δια το πρόσωπο μου έχω να σας ΔΗΛΩΣΩ ΤΑ ΕΞΗΣ !!!!!!!!!...............................

1.Φίλε KARA (ΘΑΝΑΣΗ) νομίζω ότι το ντύσιμο μου ήταν κατάλληλο με την περίσταση.Καθώς και την εργασία μου(λέμε τώρα) εποίησα και με εσάς τους ΑΛΗΤΕΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥΣ συναναστράφηκα και με ΠΑΡΑΣΥΡΑΤΕ σε τσιπουροποσίαν ΑΝΕΥ προηγουμένου (η ΤΡΙΤΗ δεν πιάνετε αυτό το λέω στους ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ) αλλά και τα βλέματα των περαστικών τραβήξαμε με την εφράδια του λόγου μας και το αστείρευτο χιούμορ. σ.σ Ευτυχώς που δεν είχα και διανυκτέρευση γιατί τότε ..................
2. Φίλε V-strato νομίζεις ότι η ισχύς του λόγου σου έχει τέτοια δύναμη έτσι ούτος ώστε να ΜΕΤΑΚΙΝΕΙΣ ΒΟΥΝΑ (Αλλαγή περιοχών του LORDOU)?????????
ΓΕΛΙΕΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι θα ξεφύγετε τόσο εύκολα από τα σχέδια μου που είναι να βρίσκομαι ΕΚΕΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ !!!!!!!!
Και ΜΑΖΙ ΣΑΣ να ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΤΑΠΕΣ ΤΩΝ ΒΑΡΕΛΙΩΝ (παλιά διαφήμηση του JACK DANIELS).

Υ.Γ Επειδή δεν είχα INTERNET βρήκατε ευκαιρία εεεεεεεε !!!!!!!!!
LORDOS IS BACK !!!!!!!!!!!!

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
LORDOS


XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
Επισκέπτ
Επισκέπτης



LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LORDOS στον Βόλο......   LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 22:36

LORDOS έγραψε:
αααααααααααα ΕΤΣΙ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!!!!!
Επειδή δεν είναι δυνατόν να αφήσω ασχολίαστα αυτά τα ΚΑΛΟΗΘΕΣΤΑΤΑ σχόλια τα οποία αναπτύξατε με τόση ΚΑΛΟΣΥΝΗ δια το πρόσωπο μου έχω να σας ΔΗΛΩΣΩ ΤΑ ΕΞΗΣ !!!!!!!!!...............................

1.Φίλε KARA (ΘΑΝΑΣΗ) νομίζω ότι το ντύσιμο μου ήταν κατάλληλο με την περίσταση.Καθώς και την εργασία μου(λέμε τώρα) εποίησα και με εσάς τους ΑΛΗΤΕΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥΣ συναναστράφηκα και με ΠΑΡΑΣΥΡΑΤΕ σε τσιπουροποσίαν ΑΝΕΥ προηγουμένου (η ΤΡΙΤΗ δεν πιάνετε αυτό το λέω στους ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ) αλλά και τα βλέματα των περαστικών τραβήξαμε με την εφράδια του λόγου μας και το αστείρευτο χιούμορ. σ.σ Ευτυχώς που δεν είχα και διανυκτέρευση γιατί τότε ..................

Υ.Γ Επειδή δεν είχα INTERNET βρήκατε ευκαιρία εεεεεεεε !!!!!!!!!
LORDOS IS BACK !!!!!!!!!!!!

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
LORDOS


XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA


Όχι τίποτα άλλο ήταν και καλό το τσίπρο ρε π@υστη μ@υ....... Very Happy

Με το καλό φίλε να ξανάρθεις και ας φοράς και ρόζ γραβάτα......εμείς πάλι θα σ'αγαπάμε drink rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LORDOS στον Βόλο......   LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 23:28

V.Stratos έγραψε:
Hδη μίλησα στην εταιρεία που δουλεύει ο Λόρδος να ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΟΥΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ..
Να του δώσουν Θράκη να αναλάβει..Μας έχει ανακατέψει όλους ο κιαρατάς !!! Razz


στρατο εαν δεν το εμαθες ζητησε να του παραχωρησουν την θεσσαλια μονιμα και να τον αποδεσμευσουναπο τις αλλες περιοχες οποτε θα ερχεται καθε εβδομαδα

δευτερα βολο LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 408912 τριτη λαρισα LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 408912 τεταρτη θεσ/νικη για το εβδομαδιαιο καφεδακι και LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 408912 πεμπτη τρικαλα-καρδιτσα για κανα 2ωρο(γιατι το gps θα τον στελνει αλλου για αλλου μαλλον και αυτο LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 408912 )και μετα λαρισα για LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 408912 Ε! παρασκευη του ομοφυλοφιλου να παει και λιγο σπιτι του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LORDOS στον Βόλο......   LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 23:30

LORDOS έγραψε:
αααααααααααα ΕΤΣΙ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!!!!!
Επειδή δεν είναι δυνατόν να αφήσω ασχολίαστα αυτά τα ΚΑΛΟΗΘΕΣΤΑΤΑ σχόλια τα οποία αναπτύξατε με τόση ΚΑΛΟΣΥΝΗ δια το πρόσωπο μου έχω να σας ΔΗΛΩΣΩ ΤΑ ΕΞΗΣ !!!!!!!!!...............................

1.Φίλε KARA (ΘΑΝΑΣΗ) νομίζω ότι το ντύσιμο μου ήταν κατάλληλο με την περίσταση.Καθώς και την εργασία μου(λέμε τώρα) εποίησα και με εσάς τους ΑΛΗΤΕΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥΣ συναναστράφηκα και με ΠΑΡΑΣΥΡΑΤΕ σε τσιπουροποσίαν ΑΝΕΥ προηγουμένου (η ΤΡΙΤΗ δεν πιάνετε αυτό το λέω στους ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ) αλλά και τα βλέματα των περαστικών τραβήξαμε με την εφράδια του λόγου μας και το αστείρευτο χιούμορ. σ.σ Ευτυχώς που δεν είχα και διανυκτέρευση γιατί τότε ..................
2. Φίλε V-strato νομίζεις ότι η ισχύς του λόγου σου έχει τέτοια δύναμη έτσι ούτος ώστε να ΜΕΤΑΚΙΝΕΙΣ ΒΟΥΝΑ (Αλλαγή περιοχών του LORDOU)?????????
ΓΕΛΙΕΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι θα ξεφύγετε τόσο εύκολα από τα σχέδια μου που είναι να βρίσκομαι ΕΚΕΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ !!!!!!!!
Και ΜΑΖΙ ΣΑΣ να ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΤΑΠΕΣ ΤΩΝ ΒΑΡΕΛΙΩΝ (παλιά διαφήμηση του JACK DANIELS).

Υ.Γ Επειδή δεν είχα INTERNET βρήκατε ευκαιρία εεεεεεεε !!!!!!!!!
LORDOS IS BACK !!!!!!!!!!!!

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
LORDOS


LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 850313 LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 850313 LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 850313 LORDOS στον Βόλο...... - Σελίδα 2 850313



καλα δημιουργησες και στυλ δικο σου(βεγγος ντυμενος λορδος)αλλα εκει στην θεσ/νικη ουτε ενα καφε; lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

LORDOS στον Βόλο......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: