Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 MegaLock Tool Tube Vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 20:47

ektorash έγραψε:
onastrom έγραψε:
Το ένα από τα άλλα που έσπασε είχε μέσα μόνο ένα αδιάβροχο.
Με τον πωλητή δεν είχα μιλήσει. Αν το ξανα έβαζα θα έμπαινε μόνο για να παραμείνει άδειο και πάλι με έναν μικρό φόβο
Γιώργο δεν πρόλαβε να κοπεί τελείως,το πρόλαβα το δικό μου . Οταν έσπασε το δικό σου έριξα μια ματιά καιτο ειδα ραγισμένο. Και ναι, με ένα αδιάβροχο μόνο μέσα.

Εσένα είχα στο μυαλό μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ektorash

ektorash

Ηλικία : 51
Τόπος : Αμπελόκηποι-Αθήνα-Μεσαζώνι
Registration date : 08/07/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 21:36

onastrom έγραψε:
ektorash έγραψε:
onastrom έγραψε:
Το ένα από τα άλλα που έσπασε είχε μέσα μόνο ένα αδιάβροχο.
Με τον πωλητή δεν είχα μιλήσει. Αν το ξανα έβαζα θα έμπαινε μόνο για να παραμείνει άδειο και πάλι με έναν μικρό φόβο
Γιώργο δεν πρόλαβε να κοπεί τελείως,το πρόλαβα το δικό μου . Οταν έσπασε το δικό σου έριξα μια ματιά καιτο ειδα ραγισμένο. Και ναι, με ένα αδιάβροχο μόνο μέσα.

Εσένα είχα στο μυαλό μου
Το κατάλαβα... I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 05 2012, 22:31

Ήρθε ο Σεπτέμβρης και ακόμα δεν έχει αρχίσει το ''ξήλωμα'' λόγω διαφόρων υποχρεώσεων... τι θα κάνουμε θα το παραγγείλουμε ομαδικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 06 2012, 08:01

Ενημερωτικά και μονο εγω το ξηλωσα πανω απο την μηχανη γιατι διαπιστωσα ενα ραγισμα στη βαση που αν συνεχιζε θα εσπαγε .
Ειχα μεσα μονο ενα αδιαβροχο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sifalios
Member
Member
sifalios

Ηλικία : 43
Τόπος : Χανιά
Registration date : 29/04/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 06 2012, 09:55

vassilis79 έγραψε:
Ενημερωτικά και μονο εγω το ξηλωσα πανω απο την μηχανη γιατι διαπιστωσα ενα ραγισμα στη βαση που αν συνεχιζε θα εσπαγε .
Ειχα μεσα μονο ενα αδιαβροχο .

Κι εμένα είχε κάνει ράγισμα αλλά του έβαλα μια μεταλλική πλάκα για ενίσχυση και είναι μια χαρά τώρα. Κι εγώ μόνο το αδιάβροχο είχα μέσα. Θα βάλω και fotos μόλις μπορέσω να σας το δείξω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sifalios
Member
Member
sifalios

Ηλικία : 43
Τόπος : Χανιά
Registration date : 29/04/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 06 2012, 12:56

sifalios έγραψε:
vassilis79 έγραψε:
Ενημερωτικά και μονο εγω το ξηλωσα πανω απο την μηχανη γιατι διαπιστωσα ενα ραγισμα στη βαση που αν συνεχιζε θα εσπαγε .
Ειχα μεσα μονο ενα αδιαβροχο .

Κι εμένα είχε κάνει ράγισμα αλλά του έβαλα μια μεταλλική πλάκα για ενίσχυση και είναι μια χαρά τώρα. Κι εγώ μόνο το αδιάβροχο είχα μέσα. Θα βάλω και fotos μόλις μπορέσω να σας το δείξω

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Img2012090600185



MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Img2012090600186



MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Img2012090600188



MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Img2012090600189



Πάντως σε ένα φίλο που έχει στερεώσει το πίσω μέρος στο κάθετο σίδερο του κάγκελου και όχι στο οριζόντιο όπως εγώ δεν έχει πάθει τίποτα και σκέφτομαι μήπως φταίει το συγκεκιμένο πιάσιμο του ασκεί δηλαδή μια μόνιμη δύναμη που το ωθεί στο να στρίψει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 06 2012, 14:58

Κύριοι δεν έχει να κάνει με το βάρος που έχουμε μέσα (τουλάχιστον όχι μόνο σε αυτό 100%) αλλά και στο πώς το έχουμε στερεώσει και εξηγούμαι, πρέπει να το πιάσουμε από το κάθετο σίδερο ούτως ώστε να σηκωθεί λίγο ο σωλήνας πιο ψηλά, καθώς όταν είμαστε με 2 άτομα και φορτωμένοι βρίσκει στο προστατευτικό της αλυσίδας. Μου το έδειξε ο 4kings πώς έγινε το δικό του και πιστέψτε με δεν θέλετε να ξερετε τι έπαθε... Στο δικό μου το παρατήρησε ο Γιώργος και το είδα και εγώ αφού είχα γυρίσει από ταξίδι με τριβάλιτσο και δικάβαλος. Να και μερικές φωτογραφίες που δείχνουν που βρίσκει ο σωλήνας και τι θέλω να πω

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 DSC_0322

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 DSC_0325
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 19 2012, 00:18

παιδια αν κανετε ομαδικη και εγω μεσα για εναν φιλο το μεγαλο θελει Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 19 2012, 19:54

εγώ έχω προβληματιστεί πολύ με την εμπειρία των παιδιών με τις ραγισμένες βάσεις.. No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 19 2012, 22:26

nikolasr200 έγραψε:
εγώ έχω προβληματιστεί πολύ με την εμπειρία των παιδιών με τις ραγισμένες βάσεις.. No

Για πολυ φορτωμα δεν ειναι. Εγω εχω μεσα ενα κιτ επισκευης ελαστικων, ενα διχτακι για το τεποζιτο, μερικα δεματικα, ασφαλειες για την ασφαλειοθηκη και μια μπαλακλαβα. Πιστευω πως αν δεν το παραγεμισεις και προσεξεις καποια πραγματα στην τοποθετηση (για να μην βρισκει με πληρες φορτιο μηχανης) ειναι βολικο για τετοια πραγματα που ναι μεν τα χρειαζομαστε αλλα οχι να τρωνε μερος της βαλιτσας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 19 2012, 23:03

εγώ πάντως παρήγγειλα αυτό που έχει και τη θήκη για τα εργαλεία http://www.ebay.com/itm/MegaLock-Tube-Tool-Roll-Adventure-Bike-Storage-Vstrom-BMW-KLR-KTM-Tenere-DR650-/221117257572?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D2162271401567649479%26pid%3D100015%26prg%3D1006%26rk%3D1%26 και θ'ακολουθήσω την περπατημένη του φίλου sifalios καθώς και στήριξη στο κάθετο κάγκελο της βαλίτσας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 15:00

O χρήστης dp259 είναι ο Devon Pelkie που έχει την σελίδα www.thetooltube.com
Εγώ μιας και δεν είδα ενδιαφέρον εδώ αγόρασα και παρέλαβα μόλις σήμερα ένα Megatube και ένα Nanotube με κάτι αξεσουάρ.
Είναι ευγενικότατος και άμεσος.
Του έστειλα σήμερα να μας ενημερώσει για τιμές σχετικά με power buy αν ενδιαφερθούμε μελλοντικά. Εγώ μπορεί να αγόρασα αλλά ευχαρίστως αν θέλετε να κάνω τις όποιες επαφές.
Εδώ αναφέρει ότι κάνει ομαδικές ( www.thetooltube.com/Contact.html )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grassogr

grassogr

Ηλικία : 37
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 02/10/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Δεκ 03 2012, 21:47

Ενδιαφέρεται κανείς άλλος για MegaLock 2 Moto Kit (http://www.thetooltube.com/MegaTube.html) ??? Εγώ θέλω να πάρω ένα σχετικά άμεσα και αν βρεθεί και κανείς άλλος θα μειώσουμε τα μεταφορικά και ίσως και το κόστος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pvtech.gr
Jaderfow

Jaderfow

Ηλικία : 36
Τόπος : Athens
Registration date : 04/03/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 05 2012, 19:01

Παιδιά καλησπέρα! Κι εγώ ενδιαφέρομαι για ομαδική αγορά αλλά για το Megalock, χωρίς kit, εργαλειοθήκες και σούξου μούξου Smile !!! Απλά ήθελα να ρωτήσω! Επειδή η αποστολή γίνεται από USA έχουμε θέμα με τελωνείο? Μήπως κάποιος που έχει παραλάβει μπορεί να ενημερώσει αν πλήρωσε φόρο εκτελωνισμού? Προσπαθώ να βρώ κάποιον αντιπρόσωπο εντός Ε.Ε. αλλά οι μόνοι έμπορες που βρίσκω είναι από το Αμέρικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grassogr

grassogr

Ηλικία : 37
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 02/10/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 05 2012, 20:22

Ας μας πει ο φίλος Sailing αν είχε κανένα θέμα με τελωνείο, δασμούς κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pvtech.gr
panpap2003
Member
Member
panpap2003

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 06/02/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 05 2012, 23:21

καλησπερα
σε ενα απο τα ΡΒ που ειχαν γινει και το ετρεχα εγω για εργαλειοθηκες, (παραγγειλαμε αρκετα κομματια) δεν ειχαμε κανενα προβλημα με τελωνεια. Αν δεν κανω λαθος ο Devon ειχε γραψει πανω στις 2 κουτες gift ή κατι τετοιο. Παντως δεν ειχαμε κανενα προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 00:06

grassogr έγραψε:
Ας μας πει ο φίλος Sailing αν είχε κανένα θέμα με τελωνείο, δασμούς κλπ

μη λες τη λέξη τελωνείοοοοοο πονάεειιιιι What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jaderfow

Jaderfow

Ηλικία : 36
Τόπος : Athens
Registration date : 04/03/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 00:22

Οπότε φίλε grassogr θες να προχωρήσουμε σε λίστα για pb μπας και εμφανιστεί και κάποιος άλλος ενδιαφερόμενος??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grassogr

grassogr

Ηλικία : 37
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 02/10/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 07:25

Ναι.

Λίστα για Megalock

1. grassogr
2. Jaderfow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pvtech.gr
Jaderfow

Jaderfow

Ηλικία : 36
Τόπος : Athens
Registration date : 04/03/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 13:50

Μήπως να το μεταφέρουμε εδώ?? Παρακαλώ οι κύριοι συντονισταί να επιληφθούν επί του θέματος! Ευχαριστούμε!!!!


OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 14:09

Jaderfow έγραψε:
Μήπως να το μεταφέρουμε εδώ?? Παρακαλώ οι κύριοι συντονισταί να επιληφθούν επί του θέματος! Ευχαριστούμε!!!!


OK OK


Εκείνο το ΡΒ έχει λήξει. Ξεκινήστε καινούριο με όλες τις απαραίτητες πληροφορίες στο 1ο ποστ και όταν μαζευτείτε αρκετοί θα το μεταφέρω στα ΡΒ. Είναι λάθος να συνεχίζουμε 2ο ή 3ο ή 4ο ΡΒ στο παλιό θρεντ γιατί οι νέοι που δεν ξέρουν μπερδεύονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Jaderfow

Jaderfow

Ηλικία : 36
Τόπος : Athens
Registration date : 04/03/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 15:26

Συμφωνώ απόλυτα, απλά το είχα δει και σε άλλα pb και είπα μήπως για κάποιο ανεξήγητο λόγο σας βολεύει έτσι! Το να φτάξουμε κάποια στιγμή νέο θρέντ είναι το πιο σωστό και λογικό κατά τη γνώμη μου!
Σ' ευχαριστώ πολύ!

Υ.Γ.: Μπάι δε γουέι, μήπως ενδιαφέρεσαι για κανένα tube?? Twisted Evil Twisted Evil Άντε να γίνουμε πολλοί!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 16:58

tsou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
grassogr

grassogr

Ηλικία : 37
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 02/10/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Δεκ 10 2012, 22:04

Τελικά, εκτός από εμένα και τον φίλο Jaderfow υπάρχει κανείς άλλος που να ενδιαφέρεται??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pvtech.gr
Jaderfow

Jaderfow

Ηλικία : 36
Τόπος : Athens
Registration date : 04/03/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14 2012, 21:02

Προχωράμε τη διαδικασία με το φίλο grassogr. Τη Δευτέρα θα μπούν τα λεφτά στην τράπεζα! Αν βρεθεί κάποιος μέσα στο ΣΚ που να ενδιαφέρεται προλαβαίνει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

MegaLock Tool Tube Vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: