Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Carbon Parts with 3M Di-Noc

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 16:52

V.Stratos έγραψε:
@Μιχάλη κ Τζίμμη

Είμαι παντρεμένος αγάπες μου !!! Οπότε βρείτε κάτι άλλο για καλόπιασμα
Eγώ έχω κάτι καλό απο Κρήτη.... Cool

Το ξέρω ρε κοπέλι οτι είσαι παντρεμενάκι,αλλα είσαι καλό παιδί και σε πειράζουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STAMOS V-STROM
Member
Member
STAMOS V-STROM

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Registration date : 26/04/2010

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 16:52

Μπραβω παρα πολυ καλη δουλεια...Επαγγελματικη θα μπορουσα να πω...Απλα θελει τρελη υπομονη για να γινει τελειο το αποτελεσμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 16:56

kopeli έγραψε:
Eγώ έχω κάτι καλό απο Κρήτη.... Cool

Σε κιλά μετριέται ή λίτρα ??? Rolling Eyes Razz

_________________
Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 17:08

ααααα....είναι πολύ καλό!

_________________
Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
sergio
Member
Member
sergio

Ηλικία : 41
Τόπος : ΡΟΔΟΣ DL650 K7
Registration date : 10/11/2009

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 18:21

v.strato το αποτέλεσμα είναι φανταστικό. Το σκεφτόμουν καιρό να το κάνω και εγώ στα συγκεκριμένα πλαστικά. Τώρα απλά το πήρα απόφαση! bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 18:43

Ψαχουλεύοντας, βρήκα αυτό http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/en_US/Graphics/Scotchprint/Solutions/Applications/InteriorEnvironments/Di-Noc-Film/ProductGallery/
Δε βγαίνει μόνο σε carbon look, αλλά και σε άλλα...
Ρε, θα της βάλω αυτό που είναι σα μάρμαρο!!! What a Face Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 10:32

Άρε ομορφιές………………… Very Happy Very Happy

Να τις χαίρεστε εσείς όπως γουστάρετε….. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 11:17

massai έγραψε:
Ψαχουλεύοντας, βρήκα αυτό http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/en_US/Graphics/Scotchprint/Solutions/Applications/InteriorEnvironments/Di-Noc-Film/ProductGallery/
Δε βγαίνει μόνο σε carbon look, αλλά και σε άλλα...
Ρε, θα της βάλω αυτό που είναι σα μάρμαρο!!! What a Face Laughing Laughing

ξύλινη επένδυση το ταμπλώ πιστεύω, και δερμάτινο κρέμ σελάκι... για πολύ χαι - κλας λέμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 11:32

massai έγραψε:
Ψαχουλεύοντας, βρήκα αυτό http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/en_US/Graphics/Scotchprint/Solutions/Applications/InteriorEnvironments/Di-Noc-Film/ProductGallery/
Δε βγαίνει μόνο σε carbon look, αλλά και σε άλλα...
Ρε, θα της βάλω αυτό που είναι σα μάρμαρο!!! What a Face Laughing Laughing

Βλέπω να χάνεται η μπάλα εδωπέρα
ορέ το είδες εκείνο το μαρμάρινο v-strom που πέρασε XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 13:21

Παράθεση :
Due to individual computer monitor variations and limitations, colors and patterns seen here may not be accurately represented.

Προσωπικά δύσκολα θα αγόραζα τέτοιου είδους αυτοκόλητο από web χωρίς να το έχω δει πρώτα με τα μάτια μου. Υπάρχει κάπου εδώ Αθήνα που θα μπορούσαμε να δούμε τις διαθέσιμες επιλογές, πριν το πάρουμε με το μέτρο;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 13:37

Υπάρχουν άπειροι εισαγωγείς... Ψάξε στο internet για εταιρείες που φέρνουν αυτοκόλλητα και πάρε τηλεφωνάκι και ρώτα τους αν φέρνουν το συγκεκριμένο (της τάδε εταιρείας) ή αν φέρνουν γενικά τέτοιου τύπου αυτοκόλλητα και πάρε και μια τιμούλα...

Εγώ συνεργάζομαι με τον Κουσουρή (Ατλας). Αν θέλεις μπορώ να ρωτήσω για τέτοιο αυτοκόλλητο.

(Πριν απ' όλα όμως, για τη χρήση το θέλεις;;; ) Αχ, πες μου οτι θέλεις να ντύσεις μαρμάρινη τη v-strom, PLZ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 14:19

Βασικά ψάχνομαι ρωτάω τρώγομαι με τα ρούχα μου κλπ κλπ για αλλαγές που μπορούν να δώσουν μια νότα προσωπικότητας στην vstrom. Όσο πιο custom λύση τόσο πιο καλά. Δεν με κυνηγάει κάνενας ωστόσο, οπότε απλά συλλέγω ιδέες μέχρι να μπω στην όποια διαδικασία.

ΥΓ. Όχι δεν σκοπεύω να της δώσω μαρμάρινo ή ξύλινo pattern. Από την άλλη και το carbon είναι πολυφορεμένο φορ μάι πέρσοναλ τέιστ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 14:43

ιν ντίντ.... Το v-strom είναι πολυφορεμένο μηχανάκι. Αν δεν δω καμιά 10αριά τη μέρα νιώθω οτι κάτι δεν πάει καλά! Οπότε, σε νιώθω που ψάχνεις κάτι για να γίνει πιο custom η κούκλα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 15:29

socrates έγραψε:
Βασικά ψάχνομαι ρωτάω τρώγομαι με τα ρούχα μου κλπ κλπ για αλλαγές που μπορούν να δώσουν μια νότα προσωπικότητας στην vstrom. Όσο πιο custom λύση τόσο πιο καλά. Δεν με κυνηγάει κάνενας ωστόσο, οπότε απλά συλλέγω ιδέες μέχρι να μπω στην όποια διαδικασία.

ΥΓ. Όχι δεν σκοπεύω να της δώσω μαρμάρινo ή ξύλινo pattern. Από την άλλη και το carbon είναι πολυφορεμένο φορ μάι πέρσοναλ τέιστ.

Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο...
Τόσο που σκέφτομαι πως αν το αφήσω εντελώς μαμά, θα είναι πράγματι μοναδικό και θα ξεχωρίζει! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 15:34

gmavrid έγραψε:
Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο...
Τόσο που σκέφτομαι πως αν το αφήσω εντελώς μαμά, θα είναι πράγματι μοναδικό και θα ξεχωρίζει! Very Happy

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 8117 μαμά με 4πίστονες ???(άσε τα άλλα....) Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 15:41

TomK8ww έγραψε:
gmavrid έγραψε:
Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο...
Τόσο που σκέφτομαι πως αν το αφήσω εντελώς μαμά, θα είναι πράγματι μοναδικό και θα ξεχωρίζει! Very Happy

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 8117 μαμά με 4πίστονες ???(άσε τα άλλα....) Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 644705

EDIT: Οι δαγκάνες είναι ζήτημα λειτουργικό κι ασφάλειας!
Στα άλλα τα εφετζίδικα ψιψιψόνια αναφέρομαι! Χαχα!

Τα άλλα δε φαίνονται!!!

Θεωτηρικά μιλώντας, χαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MAD MIKE



Ηλικία : 52
Τόπος : ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 14/10/2010

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 00:17

παιδιά μάλλον είμαι οποιό ειδικός να σας μιλήσω για το carbon Το έβαλα στην μηχανή στα πλαινα καπακια του ντεποζιτου πριν 1,5 χρόνο είναι φοβερο σήμερα έχω κάνει σιγά σιγά όλη την μηχανή σχεδόον

Αρα κρατάει τουλαχιστον 1 χρόνο υπάρχει σε λευκό χρώμα αλλα και σε απλά χρώματα χωρίς το σχέδιο σε 12 αποχρώσεις λευκο, 3 μαυρα ,ασημι ,κοκκινο, πρασινο ,μπλε και πολλά ακόμα.

Μπορείτε να βρείτε δείγματα σε μαγαζιά που βάζουν φιλμ στα τζάμια αυτηνοκινήτων , αυτοί αναλαμβάνουν και την τοποθέτηση εάν κάποιος δεν μπορεί μόνος του .

Σας βάζω μερικές φώτο να δείτε carbon σχεδόν σε όλη την μηχανή
Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 36718274




Έχει επεξεργασθεί από τον/την MAD MIKE στις Σαβ Φεβ 05 2011, 01:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 00:23

MAD MIKE έγραψε:
παιδιά μάλλον είμαι οποιό ειδικός να σας μιλήσω για το carbon

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 LaughingsmileymalesmileoCarbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 LaughingsmileymalesmileoCarbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Laughingsmileymalesmileoφίλε MAD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Θεμης

Θεμης

Ηλικία : 37
Registration date : 03/03/2010

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 00:35

φιλε mad mike για μενα ειναι υπερβολη....βεβαια αφου εσενα σου αρεσει εμενα μου περισευει...κ αν το εχεις κανει κ μονος σου τοτε απλα OK OK

Λοιπον στο θεμα μας ...πριν μια βδομαδα εκανα κ εγω καρμπονιασματα αλλα οχι (ακομα)στο STROM αλλα στο αυτοκινητο...

Εγω μαλιστα το εκανα με ενα απλο πιστολακι μαλλιων...μια χαρα κ ετσι... Cool

Εγω πηρα μια αλλη μαρκα...οχι 3Μ κ μου στοιχησε 60Ε σε κομματι 150x127...η αντοχη ειναι αν θυμαμαι καλα 5 χρονια για εκτος κ 7 για εντος....μαλιστα εχει κ αυτο αυτην την "υφη" σαν το DI NOC για οποιον εχει πιασει....

Αποτελεσμα? αυτο............ https://2img.net/r/ihimizer/i/sdc11420.jpg/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MAD MIKE



Ηλικία : 52
Τόπος : ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 14/10/2010

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 00:54

Όταν το ξεκίνησα πριν 1,5 χρόνο έδωσα τα κομμάτια και μου τα έκαναν . Αργότερα με ένα φίλο που έχει Varadero και έχει βάλει και αυτός στην μηχανή του .
Πάντως μου αρέσει πολύ και θα συνεχίσω να βάζω κομμάτια .

Ίσως και κανένα άλλο χρώμα (λευκό)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 12:16

ΜAD MIKE έχεις γεμίσει αδερφέ φωτογραφίες της μηχανής σου με αυτά τα πλαστικά κάρμπον..

Μπορείς να αφήσεις την κούκλα σου σε ένα μόνο θέμα..Μην βάζεις συνέχεια τις φωτό δεξιά και αριστερά !!!

Merci !!

_________________
Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 12:22

ΜΑD MIKE είχα ρωτήσει και δεν μου απαντήθηκε. Είπες πως κρατάει κανά χρόνο...δλδ μετά τί γίνεται; Ξεφλουδίζει φουσκώνει; Τα καλοκαίρια με ήλιο, ζέστη την παλεύει το αυτοκόλλητο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 13:20

O MIKE είπε ότι τα έχει 1 χρόνο οπότε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ κρατάνε τόσο..
Θεωρώ ότι δεν έχουν ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα και για πιο πολλά χρόνια
Αν και κάποια site στο εξωτερικό δηλώνουν πως για ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ εφαρμογές τα 3-4 χρόνια είναι εφικτά σχεδόν 100%
Εξαρτάται από το πόσο την αφήνεις πχ. τα καλοκαίρια στον ήλιο κτλ κτλ

Το υλικό θέλει 120° για να τοποθετηθεί σωστά με το heat gun..Αυτούς τους βαθμούς δεν νομίζω
να μας τους δώσει ένα καλοκαίρι !!!
Και ξαναλέω πως έχω δέι ΜΟΤΕΡ ντυμένο με αυτό το υλικό..Αρα μιλάμε για 90-100° εκεί μέσα
και το υλικό να έχει εγγύηση για εκείνο το σημείο 2 χρόνια !!!

Ολα αυτά περί αντοχής προυποθέτουν ΣΩΣΤΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ..

Η θερμοκρασία περιβάλλοντος κανονικά πρέπει να είναι 18-22° όταν τοποθετούνται
Για αυτό και τα μαγαζιά που ασχολούνται επαγγελματικά με τις τοποθετήσεις αυτές
δουλεύουν μέσα σε κλειστά μαγαζιά/γκαράζ με A/C ώστε να επιτύχουν αυτή τη θερμοκρασία

Επίσης δεν θέλει καθάρισμα τοπικά το υλικό με Azax..Αφήνει σαπουνάδα..Ολα αυτά
συντελούν στην σωστή τοποθέτηση..

Το υλικό είναι σκληρό στην κρύα του μορφή (νορμάλ μορφή δλδ) οπότε και κάποιες γρατζουνιές
μπορεί αν τις αντέξει..Επίσης το πρόβλημα με τα μυγάκια στην Ε.Ο. που σε ταχύτητες 140-160χλμ
χτυπάνε και κάνουν λακουβίτσες πάνω στα πλαστικά μας,με αυτό το υλικό έχουμε προστασία..

Και στην τελική το υλικό που χρησιμοποιείται για 1 χούφτα έχει αξία 8-10?..


Αν ντύσεις όπως εγώ

1. Μπροστά φτερό
2. Μπούμερανγκ
3. Τρόμπα πίσω φρένου
4. Προστ. αλυσίδας

το κόστος για το 3Μ υλικό δεν ξεπερνά τα 60?..Θες περίπου 1m² χοντρικά με εργασία δικιά σου..
Αν το πας σε ειδικό !!! τότε μπορεί να σου χρεώσει άλλα 60?..

60? λοιπόν για 1-2 χρόνια υποθετικά για ομορφιά και προστασία το θεωρώ μικρό ποσό..Εχουμε δώσει
άλλες κι άλλες 60αρες στη μοτό..

_________________
Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 15:08

τώρα που έμαθες (εσύ ο από πάνω),να σου φέρω και το δικό μου ? bliax





σιγά μη σου φέρω τη Χρυσούλα kolaraki
θα την πάω στον κάγκουρα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jOnnYs
gold member
gold member
jOnnYs

Τόπος : Οπου φυσάει ο άνεμος...
Registration date : 12/04/2010

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Carbon Parts with 3M Di-Noc   Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 22:49

V.stratos:
Το αποτέλεσμα όπως είδες,είναι τέλειο..Σου εύχομαι,καλά τελειώματα...Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Positivo1
Αν θέλεις μπορείς να τα περάσεις και βερνίκι.

Να και τα δικά μου:

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Pb050007

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Pb050008
_______________________________________________________________________________________

Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Avatar_8311 Carbon Parts with 3M Di-Noc - Σελίδα 2 Tt5284942fltt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Carbon Parts with 3M Di-Noc

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: