Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 12:25

giannis81 έγραψε:
Αν για μια κλεμμενη μηχανη ζηταμε ο κλεφτης να περασει ολη τη ζωη του στη στενη, για μια ληστευμενη τραπεζα πχ τι θα επρεπε να προβλεπει ο ποινικος κωδικας, κρεμασμα με συνοπτικες διαδικασιες στην πλατεια Συνταγματος? Δημοσιο μαστιγωμα και θανατο δια λιθοβολισμου στην Κοτζια, να το αφησω?

Αμαν πια με αυτο το θυμικο του Ελληνα, ποσο κοντοφθαλμο και επικινδυνο ειναι! Εχουμε το κρατος, τους νομους και τη δικαιοσυνη που μας αξιζει ως κοινωνικο συνολο, παει και τελειωσε.

Εντ οφ σπαμ.


Για να σου κλέψουν κ σένα 2 μηχανές κ μία εξάτμιση κ να χρεωθείς σαν τον μ@λ@κ@ 26.000€ κ να πληρώνεις 5 χρόνια συνέχεια κ άλλα 4 για την καινούργια ( γιατί είτε μοτό είτε ιχ θα το παιρνα) κ να στερείσαι από αλλού κ να πληρώνεις ασφάλειες κλοπής κ κλειστά πάρκινγκ με ένα μισθό της π.....ς κ θα σου λεγα μετά κ εσύ τί ευχές θα έδινες για όλα αυτά τα σκουπίδια που κάνουν αυτές τις βρωμοδουλειές γιατί είναι τεμπέληδες να πάνε να δουλέψουν κ προτιμούν ν'αρπάζουν την ξένη περιουσία που ο καθένας μας μοχθεί για να τ'αποκτήσει.. Κ άσε τις εξυπνάδες κατα μέρους περί κοντόφθαλμων κ επικίνδυνων Ελλήνων κτλ..κτλ.. εγώ έτσι κ πετύχω κανένα τέτοιο βρωμερό πλάσμα θα του διαλύσω το κεφάλι με το δίκανο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 12:44

toumpanos έγραψε:
giannis81 έγραψε:
Αν για μια κλεμμενη μηχανη ζηταμε ο κλεφτης να περασει ολη τη ζωη του στη στενη, για μια ληστευμενη τραπεζα πχ τι θα επρεπε να προβλεπει ο ποινικος κωδικας, κρεμασμα με συνοπτικες διαδικασιες στην πλατεια Συνταγματος? Δημοσιο μαστιγωμα και θανατο δια λιθοβολισμου στην Κοτζια, να το αφησω?

Αμαν πια με αυτο το θυμικο του Ελληνα, ποσο κοντοφθαλμο και επικινδυνο ειναι! Εχουμε το κρατος, τους νομους και τη δικαιοσυνη που μας αξιζει ως κοινωνικο συνολο, παει και τελειωσε.

Εντ οφ σπαμ.


Για να σου κλέψουν κ σένα 2 μηχανές κ μία εξάτμιση κ να χρεωθείς σαν τον μ@λ@κ@ 26.000? κ να πληρώνεις 5 χρόνια συνέχεια κ άλλα 4 για την καινούργια ( γιατί είτε μοτό είτε ιχ θα το παιρνα) κ να στερείσαι από αλλού κ να πληρώνεις ασφάλειες κλοπής κ κλειστά πάρκινγκ με ένα μισθό της π.....ς κ θα σου λεγα μετά κ εσύ τί ευχές θα έδινες για όλα αυτά τα σκουπίδια που κάνουν αυτές τις βρωμοδουλειές γιατί είναι τεμπέληδες να πάνε να δουλέψουν κ προτιμούν ν'αρπάζουν την ξένη περιουσία που ο καθένας μας μοχθεί για να τ'αποκτήσει.. Κ άσε τις εξυπνάδες κατα μέρους περί κοντόφθαλμων κ επικίνδυνων Ελλήνων κτλ..κτλ.. εγώ έτσι κ πετύχω κανένα τέτοιο βρωμερό πλάσμα θα του διαλύσω το κεφάλι με το δίκανο!!!

+650 στον toumpanos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 13:44

toumpanos έγραψε:
giannis81 έγραψε:
Αν για μια κλεμμενη μηχανη ζηταμε ο κλεφτης να περασει ολη τη ζωη του στη στενη, για μια ληστευμενη τραπεζα πχ τι θα επρεπε να προβλεπει ο ποινικος κωδικας, κρεμασμα με συνοπτικες διαδικασιες στην πλατεια Συνταγματος? Δημοσιο μαστιγωμα και θανατο δια λιθοβολισμου στην Κοτζια, να το αφησω?

Αμαν πια με αυτο το θυμικο του Ελληνα, ποσο κοντοφθαλμο και επικινδυνο ειναι! Εχουμε το κρατος, τους νομους και τη δικαιοσυνη που μας αξιζει ως κοινωνικο συνολο, παει και τελειωσε.

Εντ οφ σπαμ.


Για να σου κλέψουν κ σένα 2 μηχανές κ μία εξάτμιση κ να χρεωθείς σαν τον μ@λ@κ@ 26.000? κ να πληρώνεις 5 χρόνια συνέχεια κ άλλα 4 για την καινούργια ( γιατί είτε μοτό είτε ιχ θα το παιρνα) κ να στερείσαι από αλλού κ να πληρώνεις ασφάλειες κλοπής κ κλειστά πάρκινγκ με ένα μισθό της π.....ς κ θα σου λεγα μετά κ εσύ τί ευχές θα έδινες για όλα αυτά τα σκουπίδια που κάνουν αυτές τις βρωμοδουλειές γιατί είναι τεμπέληδες να πάνε να δουλέψουν κ προτιμούν ν'αρπάζουν την ξένη περιουσία που ο καθένας μας μοχθεί για να τ'αποκτήσει.. Κ άσε τις εξυπνάδες κατα μέρους περί κοντόφθαλμων κ επικίνδυνων Ελλήνων κτλ..κτλ.. εγώ έτσι κ πετύχω κανένα τέτοιο βρωμερό πλάσμα θα του διαλύσω το κεφάλι με το δίκανο!!!


Εγω δε διαφωνω οτι ειναι αχρειοι και ασυνειδητοι οσοι κλεβουν τα ψιχουλα του διπλανου τους ενω πανω στο τραπεζι μια χουφτα ανθρωποι χαιρονται ολακερη την πιτα, αλλα σε αυτο εχει συντελεσει και η νωθροτητα και η δουλικοτητα του ελληνα πολιτη. Αυτουνου που ψηφιζει καθε 4 χρονια τους δυναστες του, που γλυφει το αφεντικο του για να ανεβει κλιμακα στην εταιρια, που φιλαει κατουρημενες ποδιες για να τον βολεψουν στο δημοσιο. Τα πραγματικα σκουπιδια που λυμαινονται τον κοινωνικο πλουτο και χρεωνουν εμας οχι μονο δεν τιμωρουνται αλλα κυκλοφορουν ελευθεροι και ωραιοι, παρελαυνουν στους δρομους και στα καναλια και αντι να παρει αυτους στο κυνηγι με το δικανο ο ελληνας, ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΖΕΙ.

Τελος παντων, προτεινω πριν απαιτησουμε περισσοτερη φυλακη για ολους ή πριν παρουμε τα δικανα και σκοτωσουμε τους μικροπαρανομουντες να σκεφτει ο καθενας μας 5-10 πραξεις που εκανε τελευταια για την ισονομια, την αλληλεγγυη και την κοινωνικη δικαιοσυνη. Αν δεν βγαινουν τοσες, τοτε μην απορει κανεις για πολλα πραγματα. Με την γκρινια δεν αλλαζει ποτε τιποτα, απλα σπανε τα νευρα αυτου που την ακουει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 14:22

Δικαιοσύνη κ Δημοκρατία σε αυτή την χώρα δεν θα δούμε ποτέ. Μην το πάς μακριά το θέμα.. Σε κάποια έχεις δίκιο. Απλά στο συγκεκριμένο topic συζητάμε για τους κλέφτες μοτοσυκλετών κ εγώ τυχαίνει να είμαι δις καμμένος κ να με τρελαίνει το συγκεκριμένο θέμα! Γιατί αν το αναλύσουμε εις βάθος όπως το πας, φταίει το κράτος που δεν διορίζει περισσότερους μπάτσους για να φυλάνε τις περιουσίες μας.. φταίνε οι μπάτσοι που είναι κοπρίτες κτλ.. κτλ.. κ πάει μακριά η βαλίτσα....
Η διαφορά του μικροκλέφτη με του μεγαλοκλέφτη (πολιτικού) είναι ότι ο ένας σε κλέβει χρόνιαααα έμμεσα κ κρυμμένος πίσω από ασφάλεια κ "νόμους" ενώ ο μικροκλέφτης έρχεται μέσα στο σπίτι σου κ σε κλέβει μία κ καλή! Έτσι με τον που τον πετύχεις ( κομματάκια κ στο Σούνιο ) ενώ τον πολιτικό πού θα τον πετύχεις κ πώς θα τον προσεγγίσεις για να του λιανίσεις την κεφάλα.......???
Φιλικά πάντα κ έλα την Κυριακή στην Εύβοια αν μπορείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 14:32

toumpanos έγραψε:

Η διαφορά του μικροκλέφτη με του μεγαλοκλέφτη (πολιτικού) είναι ότι ο ένας σε κλέβει χρόνιαααα έμμεσα κ κρυμμένος πίσω από ασφάλεια κ "νόμους" ενώ ο μικροκλέφτης έρχεται μέσα στο σπίτι σου κ σε κλέβει μία κ καλή! Έτσι με τον που τον πετύχεις ( κομματάκια κ στο Σούνιο ) ενώ τον πολιτικό πού θα τον πετύχεις κ πώς θα τον προσεγγίσεις για να του λιανίσεις την κεφάλα.......???

Πολυ καλο ηταν αυτο, ελιωσα!!!!! lol! lol! lol!

Φιλικα εννοειται!

cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 14:49

Πριν κατι 10ετιες ειχα ενα "παλιοπαπι" κι εκανα αλητιες πιτσιρικας με παρεα κ πουλαγαμε μουρη στα κοριτσακια....
Ηταν αγαπη τρελλη κ ισως να το εβλεπα σαν ενηλικιωση σαν κατι δικο μου.

Μια φορα το αφησα λοιπον εξω απο το σπιτι κι ακουω θορυβο κατα τις 3 ...

Ενα πρεζονι χαλια να προσπαθει να το βαλει μπροστα ... στην κατασταση που ηταν(το πρεζονι)
ενα τεταρτο που ειχα ανοιξει την πορτα κι ημουν στα 5 μετρα πισω του χαμπαρι δεν πηρε ....
αν καταφερνε να το βαλει μπροστα σιγουρα θα επεφτε σε κανα χαντακι αν μπορουσε να κρατηθει πανω στη σελα μεχρι εκει..

Εψαχνα κατι να βρω γιατι δεν ηξερα τι μπορει να κουβαλαει και πως θα αντιδρασει αν του φωναξω ή ορμησω ....

Βλεπω λοιπον το αλυσοπριονο που
ειχε φερει ο πατερας μου απο το χωριο να το παω για αλυσιδα κ servise .....!!!!!

Δεν χρειαζεται να σας πω τι εγινε μολις ακουσε το θορυβο .....
Κοβω με την τρεχαλα να εφτασε Κρητη διχως να βραχει ...!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=KzSaw3f10s0


Ελπιζω περα απο τη πλακα που κανω να τη βρεις τη μηχανη σου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jumaru στις Δευ Φεβ 07 2011, 15:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 14:49

Φιλε κατ αρχας να μην του ξανασηκωθει και να παθει προστατη οποιος το βουτηξε.

Για Groi και Τουμπανο:
Eπειδη μου εχουν κλεψει ενα μεγαλο ερωτα και εκλεγα 1 μηνα και κατα 2ο επειδη εχει τυχει να φαω μηνυση για διαφορα θα συμβουλεψω το εξης...
Εννοειται οτι εκεινη την ωρα ΔΕΝ κρατιεσαι... Τον αρχιζεις και σταματας στην λιποθυμια. Θες γλαστρες, θες μαρκουτσια, οτι θες... Αλλα φιλε ΟΧΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ! Με τιποτα... θα βγεις κουρεμενος. Οποτε κανεις την δουλεια σου, προσοχη ξαναλεω, να σταματησεις μην τον στειλεις. Μετα φιλε τον παιρνεις και τον πας βολτα μακρυα και τον αφηνεις. Αντε μετα να εξηγησει ποιος τον βαρεσε και γιατι... Εσυ τσιν τσον τσιν και αν θελει ας ξαναρθει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 14:49

Μή συγκρίνετε ανόμοιες καταστάσεις. Η κλοπή μηχανής - αυτοκινήτου κλπ πονάει τον ιδιοκτήτη προσωπικά, που έχει κοπιάσει μια ζωή και κυρίως αν δεν είναι ασφαλισμένα. Τα χρήματα σε κάθε τράπεζα είναι ασφαλισμένα και κανείς δε χάνει. Παρόλα αυτά και οι δύο πράξεις είναι παράνομες και πρέπει να τιμωρούνται! Και για να μη φτάσουμε στο σημείο με κυνηγάμε τους κλέφτες με τα κλόμπ, θα πρέπει οι νόμοι να είναι αυστηροί και να εφαρμόζονται! Γιατί αν κλέψει ο άλλος 10.000 πχ και με 5 είναι και πάλι έξω το ρισκάρει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 15:07

Lordjohn έγραψε:
Φιλε κατ αρχας να μην του ξανασηκωθει και να παθει προστατη οποιος το βουτηξε.

Για Groi και Τουμπανο:
Eπειδη μου εχουν κλεψει ενα μεγαλο ερωτα και εκλεγα 1 μηνα και κατα 2ο επειδη εχει τυχει να φαω μηνυση για διαφορα θα συμβουλεψω το εξης...
Εννοειται οτι εκεινη την ωρα ΔΕΝ κρατιεσαι... Τον αρχιζεις και σταματας στην λιποθυμια. Θες γλαστρες, θες μαρκουτσια, οτι θες... Αλλα φιλε ΟΧΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ! Με τιποτα... θα βγεις κουρεμενος. Οποτε κανεις την δουλεια σου, προσοχη ξαναλεω, να σταματησεις μην τον στειλεις. Μετα φιλε τον παιρνεις και τον πας βολτα μακρυα και τον αφηνεις. Αντε μετα να εξηγησει ποιος τον βαρεσε και γιατι... Εσυ τσιν τσον τσιν και αν θελει ας ξαναρθει.

Eννοείτε αυτό! Νo police! Ακόμη κ όταν με πήραν τηλ. κ μου ζητάγανε χρήματα, με δικούς μου ανθρώπους κανόνισα να πάω κ σε καμία περίπτωση την police. ( ασχετα αν αποδείχτηκε φάρσα ) ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 16:01

toumpanos έγραψε:
Eννοείτε αυτό! Νo police! Ακόμη κ όταν με πήραν τηλ. κ μου ζητάγανε χρήματα, με δικούς μου ανθρώπους κανόνισα να πάω κ σε καμία περίπτωση την police. ( ασχετα αν αποδείχτηκε φάρσα ) ...
Ετσι σωστος, γιατι ετσι οπως το εκανε ο Groi, πραγματικα του δινεις το δικαιωμα να σε μηνυσει μετα για οτι να ναι... Οχι φιλε... ερχεσαι να παρανομησεις? Θα σου ξηγηθω και εγω παρανομα και τρεχα μετα να αποδειξεις γιατι εφαγες ξυλο...

Υ.Γ Τελευταια εχουν κλεψει την μανα μου και μια κολλητη φιλη για τις τσαντες. Η μανα μου εφαγε και ξυλο. Δυστυχως κυκλοφορω και κοιταζω και την σκια μου... Αν πετυχω κανενα, ακομα και ασχετο να κλεβει, θα τον ξαπλωσω και θα τον σερνω σαν τον Εκτορα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 16:19

Τα σπρευ πιπεριου ειναι καλη περιπτωση light αμυντικου οπλισμου, για αντρες και γυναικες. Διωκεται μεν αλλα στην κατοχη γυναικας κατα 99% δε σε τραβανε για τα "περαιτερω".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 16:28

giannis81 έγραψε:
Τα σπρευ πιπεριου ειναι καλη περιπτωση light αμυντικου οπλισμου, για αντρες και γυναικες. Διωκεται μεν αλλα στην κατοχη γυναικας κατα 99% δε σε τραβανε για τα "περαιτερω".

Nαι όντως..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 17:34

Γιάννη δε κρατήθηκα,ειλικρινά!Θόλωσα και δεν έβλεπα ποιόν,πώς και πόση ώρα βαρούσα (μετά το γλαστρόνι) ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 747395

Υ.Γ.:Την αστυνομία άλλος την κάλεσε (κάποιος γείτονας προφανώς),όχι εγώ No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 17:39

groi1000 έγραψε:
Γιάννη δε κρατήθηκα,ειλικρινά!Θόλωσα και δεν έβλεπα ποιόν,πώς και πόση ώρα βαρούσα (μετά το γλαστρόνι) ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 747395

Υ.Γ.:Την αστυνομία άλλος την κάλεσε (κάποιος γείτονας προφανώς),όχι εγώ No

Mαλλον την καλεσε ο γειτονας που βαρουσες θολωμενος Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 17:49

giannis81 έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Γιάννη δε κρατήθηκα,ειλικρινά!Θόλωσα και δεν έβλεπα ποιόν,πώς και πόση ώρα βαρούσα (μετά το γλαστρόνι) ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 747395

Υ.Γ.:Την αστυνομία άλλος την κάλεσε (κάποιος γείτονας προφανώς),όχι εγώ No

Mαλλον την καλεσε ο γειτονας που βαρουσες θολωμενος Razz
Αδερφέ την έχω περάσει 3 φορές τη διαδικασία με τελευταία αυτή που ανέφερα.Λές να με ένοιαζε ποιός τη φώναξε?Μπάαααααα NO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!   ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 19:43

Lordjohn έγραψε:
Φιλε κατ αρχας να μην του ξανασηκωθει και να παθει προστατη οποιος το βουτηξε.

Για Groi και Τουμπανο:
Eπειδη μου εχουν κλεψει ενα μεγαλο ερωτα και εκλεγα 1 μηνα και κατα 2ο επειδη εχει τυχει να φαω μηνυση για διαφορα θα συμβουλεψω το εξης...
Εννοειται οτι εκεινη την ωρα ΔΕΝ κρατιεσαι... Τον αρχιζεις και σταματας στην λιποθυμια. Θες γλαστρες, θες μαρκουτσια, οτι θες... Αλλα φιλε ΟΧΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ! Με τιποτα... θα βγεις κουρεμενος. Οποτε κανεις την δουλεια σου, προσοχη ξαναλεω, να σταματησεις μην τον στειλεις. Μετα φιλε τον παιρνεις και τον πας βολτα μακρυα και τον αφηνεις. Αντε μετα να εξηγησει ποιος τον βαρεσε και γιατι... Εσυ τσιν τσον τσιν και αν θελει ας ξαναρθει.



σωστοςςςςς jeep PITA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: