Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers   OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 19:47

Δηλαδή περίπου 740 γιούρια?Εγώ ρε παιδιά γιατί για WP πλήρωσα 570 ευρώ χωρίς την προφόρτιση?Με προφόρτιση πήγαινε 850 ευρώ τότε (2005).Δυστυχώς δεν έχω το συνοδευτικό έγγραφο της ανάρτησης μαζί μου για να σας πώ κωδικό.Μου κάνει εντύπωση μιάς και τότε όσους ρώτησα μου ανέφεραν πως οι ohlins είναι για πιό street μηχανές και πιό ακριβές αναρτήσεις affraid Μάλλον δεν το είχα ψάξει καλά,αν και τελικά είμαι πολύ ευχαριστημένος κι απ'αυτή που φοράω.1000 συγνώμη για το spam αλλά θα έσκαγα αν δε το έλεγα κάπου Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers   OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 20:48

Rory έγραψε:
Καί εγώ πήρα την κρυάδα οταν OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers - Σελίδα 2 846930 σήμερα το πρωί OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers - Σελίδα 2 747395

για πε............

(από αντιπρ.πάντως εδώ Ελλάδα... No )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers   OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07 2011, 22:08

terino έγραψε:
TomK8ww έγραψε:
gmavrid έγραψε:
Μπρε καλόπαιδα, η su823 ΔΕΝ εχει δοχείο λαδιού όπως φαίνεται στη φωτό!
έτσι-έτσι..............αυτή στη φωτό είναι από το 1000.


υ.γ...........καλό θα είναι,να μην λέμε ονόματα και τιμές αν δεν είμαστε 100/100 σίγουροι.
Ο Αράθυμος είχε κάνει αυτή την τιμή για 5 αναρτήσεις και όχι για 1....................................................κατάλαβες Αντώνη ?
(μην δίνουμε τον άνθρωπο τσάμπα..........έχει ξανασυμβεί και στο παρελθόν με διάφορα...)


Κάνεις λάθοοοοοοοοοοοος!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ποιος και που κάνει λάθος σε όλα αυτά τα quote? Δεν κατάλαβα...
Πάντως η su823 σίγουρα ΔΕΝ εχει δοχείο λαδιού...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

OHLINS LITE τρεξτε vstromers + beemers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: