Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 29, 30, 31
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 15 2018, 15:43

rosros έγραψε:
Χωρίς να είμαι ειδικός ....παραθέτω απλά την εμπειρία μου και όχι <<γνώση>> σε οποιοσδήποτε αγοραστή .Η αλλαγή μαμάς φρενων σε χωρίς abs μοντέλο με καινούργιες 4πιστονες brembo (1200 multi)+ ακτινική 19αρα τρόμπα+σωληνάκια υψηλής +νεα υγρά φρένων είχε ως αποτέλεσμα καλύτερη αίσθηση -προοδευτικότητα -δύναμη +αποτελεσματικοτητα στο φρενάρισμα.(ίσως στα + είναι ότι έχει γίνει αλλαγή και στα ελατήρια της μπροστά ανάρτησης με ohlins.

Mετρησες αποστασεις φρεναρισματος πριν και μετα? Το λεω γιατι το 1090 μου φοραει τις ιδιες Brembo που φοραει το Μulti1200 και δεν βλεπω κατι τοοοσο εξωπραγματικο. Και πριν ρωτησεις, το 1090 ζυγιζει το ιδιο με ενα μαμα γυμνο 650. Και ναι, η μπροστινη αναρτηση χωλαινει 100 φορες περισσοτερο απο τα φρενα του, και επηρεαζει στο φρεναρισμα.


Παιδες, μην παρεξηγηθω. Ο,τι βελτιωση και να κανετε στα φρενα σας για καλο ειναι. Αν δειτε ομως το τακακι της μαμα δαγκανας του 650 με το τακακι της δαγκανας του 1200 που λεμε παραπανω, οι επιφανειες τριβης ειναι διαφορετικου σχηματος αλλα ιδιου εμβαδου, πολυ δυσκολο λοιπον να αλλαξε μαγικα η δυναμη φρεναρισματος.
Η αισθηση σιγουρα καλυτερευει απο τις φθηνες δαγκανες με μονο 2 κινουμενα πιστονια που "σερνουν" και την πισω πλευρα της δαγκανας, ενω στις 4 πιστονες κινουνται 4 πιστονακια με σαφως καλυτερη αισθηση.

Λεω απλα οτι με καλες φθηνες αξονικες 4πιστονες κερδιζετε σε αισθηση χωρις να σκασετε ενα σωρο λεφτα, με τις καινουριες αξονικες τετραπιστονες παλι θα κερδισετε το ιδιο αποτελεσμα - τιποτε παραπανω - αλλα θα δωσετε πολλα περισσοτερα λεφτα απ'οσα θα χρειαζοταν, μονο και μονο για το ονομα και το πουλ-μουρ. Αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kokkonisant



Ηλικία : 57
Τόπος : Αθήνα-Σεπόλια & Γιάννενα Ζαγόρια
Registration date : 16/04/2012

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 16 2018, 12:57

KAMOYSTAS έγραψε:
στην φωτο που εχεις στειλει,
φαινονται εντελως διαφορετικα τα πραγματα.
αλλοι αποστατες,αλλες βιδες κτλ.
........   .........
........   .........

ΚΑΛΗ ΑΓΟΡΑ & ΚΑΛΗ ΠΩΛΗΣΗ

Βρε παλικάρι τι δεν καταλαβαίνεις ή τι δεν θες να καταλάβεις:

Ο Thanos_Veria 29/5/2018 22:19am ανέβασε ένα λινγκ μιας αγγελίας ρωτώντας γνώμες.

Μετά από τρείς ημέρες 1/6/2018 10:48am, βλέποντας και παρατηρώντας εγώ κάποιες εικόνες από την αγγελία είπα την γνώμη μου στον Thanos_Veria.

Εσύ μετά την ίδια ημέρα στις 11:33am, απευθύνεστε/αμφισβητείς εμένα λέγοντας:

οσο για την 2 φωτο,δεν βλεπω τι λες.
ουτε σημαδια ουτε καποια ιχνη..


Άρα, λες πως αυτά που εγώ λέω δεν ισχύουν και ανέβασες την «διορθωμένη» αγγελία.

Στις 3/6/2018 10:51am επανέρχομαι και λέω πως πράγματι η αγγελία έχει αλλάξει από την αρχική. Που βλέπεις το κακό εδώ; Ίσως ο πωλητής να είδε το λάθος του και να το διόρθωσε…
Τι δεν καταλαβαίνεις;

Όμως ξανά εκεί εσύ, απευθύνεστε/αμφισβητείς εμένα λέγοντας:

δεν νομιζω να εχει αλλαξει κατι,
αλλα δεν μου εχει τυχει να μετραω φωτογραφιες
μιας αγγελιας που δεν ειναι δικια μου.

Οπότε ανέβασα λινγκ από τις εικόνες που εγώ είχα δεί οι οποίες εικόνες είναι με τον αριθμό της αγγελίας κάτω αριστερά τους.
Βρίσκονται εύκολα με αναζήτηση στο Google αλλά μπορεί να βρεθούν και στον server του car.gr. Αυτό το έκανα για να αποδείξω πως δεν λέω ψέματα και για να σταματήσεις να απευθύνεσαι σʼ εμένα και να με αμφισβητείς.

Ύποπτη δεν είναι η δική μου συμπεριφορά λοιπόν. Υπερασπίζομαι τα λεγόμενά μου με στοιχεία. Σου επαναλαμβάνω:  οι οποίες εικόνες είναι με τον αριθμό της αγγελίας κάτω αριστερά.

Τώρα το ποιος είναι ο πωλητής είναι ένα θέμα…, πάντως όχι εγώ. Εγώ αγοραστής είμαι και μπορούν να στο πουν αρκετά παιδιά από εδώ μέσα.

Θα σε παρακαλούσα να σταματήσεις να μου απευθύνεσαι και να μην μου ξανά στείλεις ποτέ προσωπικό μήνυμα και για κανένα θέμα.
Δεν θα ξαναμπώ στην διαδικασία να σου ανταπαντήσω ότι κι αν γράψεις.
Με τα παραπάνω γραφόμενά μου κλείνει και το θέμα από μέρους μου.

Ζητώ συγνώμη για όποιους κούρασα και για το offtopic.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 16 2018, 13:01



Αντωνη, εσυ να εισαι ο πωλητης και να "ψιλοκραζεις" την αγγελια, χλωμο το κοβω.

Ο πωλητης οποιος κι αν ηταν θα υπερασπιζοταν μεχρι τελευταιας ρανιδας του αιματος του την αγγελια... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KAMOYSTAS



Ηλικία : 64
Registration date : 17/11/2016

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2018, 01:34

απο οτι ελεγξα,
προσωπικο μνμ για αυτο το θεμα δεν εχω στειλει σε κανεναν.
σε εσενα εστειλα περσι 3/2017,για μια τιμονοπλακα,η οποια πωλειται εδω μεσα ακομα και τωρα.

εγω υποστηριζω το να παρει ο καθε ενας οτι του αρεσει,
και οτι γουσταρει-οτι τραβαει η τσεπη του και η ορεξη του και η καυλα του,
ασχετα με την χρηση που κανει.

μονο αυτο λεω και μονο αυτο θα υποστηριζω.
-τιποτα αλλο-.

-οσο αφορα την αγγελια.
εγω αγορασα απο αυτον τον πωλητη αυτο το σετ που φαινεται στην φωτο.
η,τουλαχιστον ενα απο τα σετ που εχει στο μαγαζι του.
δεν το τοποθετησα γιατι ειχα ενα ατυχημα και καταστραφηκε το μηχανακι μου.

το σετ το πουλησα εδω μεσα ,με αγγελια στον φιλο rosros για 300 ευρω τον φλεβαρη,μιας
και μου ηταν αχρηστο αφου δεν θα φτιαχτει το vstrom και ουτε θα ξαναπαρω ποτε vstrom.

γνωρισα τον πωλητη,οπως τον γνωριζουν και καποιοι administrators απο εδω μεσα.
και μονο τα καλυτερα εχω να πω,
μιας και με βοηθησε σε πληροφοριες και επαφη στην αντιπροσωπεια της suzuki που συνεργαζεται,
και μου εξηγησε αρκετα τεχνικα και μη πραγματα για το συγκεκριμενο μηχανακι (αλλα και για το 1000)
που δεν εχουν ειπωθει ποτε(απο οσο ξερω και απο οσο εχω ψαξει)εδω μεσα.

το σετ ηταν ολοκαινουριο,και μπορει να το βεβαιωσει και το παιδι που τα πηρε απο εμενα,
μιας και του το πουλησα ακριβως οπως το αγορασα(χωρις τοποθετηση-στο κουτι τους).

η φωτο που περιγραφεις ηταν default φωτο απο καποιο αλλο σετ,
γιατι ειναι κυριως πωλητης σε εξωτερικο και υπαρχουν σετ για πολλα μοντελα.

αφου τον ειδοποιησα για τα-κακεντρεχη σχολια-που γινονται εδω μεσα(οτι τα πραγματα ειναι ακριβα-μεταχειρισμενα κτλ),
την αλλαξε και τωρα βλεπετε στην αγγελια ενα καινουριο σετ για vstrom.

αυτο το σετ που ειχα αγορασει εγω ηταν ολοκαινουριο και
δεν υπηρχαν αυτα τα σημαδια που λες.

ΔΕΝ υπερασπιζομαι την αγγελια,ΔΕΝ ειμαι ο πωλητης,ΔΕΝ εχω κατι με τον kokkonisant.
απλα τα πραγματα πρεπει να λεγονται με το ονομα τους,μιας και
δεν υπαρχει επισημως αντιλογος απο τον ανθρωπο που εχει την αγγελια.

και επαναλαμβανω την δικη μου θεωρια και αυτο που πιστευω:
-να παρει ο καθε ενας οτι του αρεσει,
και οτι γουσταρει-οτι τραβαει η τσεπη του και η ορεξη του και η καυλα του,
ασχετα με την χρηση που κανει-.

καλο βραδυ και καλα χιλιομετρα σε ολους

με εκτιμηση


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2018, 01:48

Ωραια υπογραφη.

OK

Eγω δεν καταλαβαινω που ειναι η διαμαχη. Ο αλλος δεν ειναι ο πωλητης αφου "θαβει" την αγγελια, εσυ δεν εισαι ο πωλητης οπως ξεκαθαρισες, εγω επισημαίνω απλα οτι σε ενα μηχανακι σαν το Στρομ οι καινουριες ακτινικες δαγκανες ειναι αδικα αρκετα εξτρα λεφτα, που ειναι το προβλημα?

Δεν χρειαζονται 4 edit και μια βασιλικια μουτζα 4Κ για να μας πεισεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KAMOYSTAS



Ηλικία : 64
Registration date : 17/11/2016

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2018, 02:39

<Δεν χρειαζονται 4 edit και μια βασιλικια μουτζα 4Κ για να μας πεισεις.>

-δεν εκανα 4 edit και η μουτζα ειναι φορος τιμης στον ΜΕΓΙΣΤΟ βασιλη.
αυτο και μονο και ΟΧΙ προς τα μελη,οκ?
(ΑΝ καποιος το δει σαν προσβολη προς αυτον,τοτε ισως του αξιζει)! Laughing

-οσο για το προβλημα που λες?
ειναι να λεμε την γνωμη μας ΧΩΡΙΣ να στερουμε την χαρα και να κοβουμε
την καυλα καποιου που ΙΣΩΣ αυτη η μετατροπη ειναι ονειρο ζωης.
(οπως ημουν εγω οταν αγορασα το σετ-πριν καταστραφει το dl).

αυτο και μονο.
εαν καποιος πηρε κατι προσωπικα,δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου.

σε μια ερωτηση ενος συμφορουμιτη για το ποιο να προτιμησει,
ειπα την γνωμη μου.

γενικα καλο θα ειναι να μην θαβουμε αγγελιες η ανθρωπους,
και να μιλαμε σε ουδετερο βαθμο,ΕΙΔΙΚΑ οταν ο θιγουμενος δεν ειναι παρων,
η να εχει λογαριασμο εδω μεσα.

αυτα.
ελπιζω να σε καλυψα..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rosros



Registration date : 12/10/2015

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2018, 11:28

Ο φίλος kamoustas σε ότι έγραψε επιβεβαιώνω ότι είναι αληθές 100% εγώ αγόρασα το set (κούτα) και σαν επιλογή δεν το μετάνιωσα καθόλου. Αυτό δε σημαίνει ότι κάποιος δεν θα ικανοποιηθεί εάν επιλέξει μια οικονομικότερη λύση. Τώρα εάν είναι περιττό η όχι ας το κρίνει ο υποψήφιος αγοραστής για το τι γουστάρει και τι μπορεί να πάρει. Τελος. Καλή Κυριακή σε όλους μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2018, 13:40

Παρα πολυ ωραια, λυθηκε η παρεξηγηση, κανεις δεν ειναι κανενος και τα λοιπα και τα λοιπα.


Κανεις δεν ειναι πωλητης.

Κανεις δεν ειναι ρουφιανος.

Πεφτει η νυχτα στο Παλερμο...


Εγω δεν εκοψα την καυλα κανενος. Δεν νομιζω οτι απο τα λεγομενα μου "οι τετραπιστονες ακτινικες δειχνουν γαματες αλλα απλα κοστιζουν παραπανω απο τις αξονικες, δεν προσφερουν κατι παραπανω" θα αποτρεψω αυτον που του τρεχουν τα σαλια και μαζευει τα λεφτα για να τις βαλει και να γουσταρει. Γουστο και καμαρι του και μαγκια του που το μηχανακι δεν το εχει μονο για να το οδηγαει αλλα και τζιτζι για να το χαζευει! Επειδη ομως οι καιροι ειναι δυσκολοι, οφειλω να ενημερωσω οτι αν ψαχνεσαι για βελτιωση φρενων δε χρειαζεται να δωσεις τα διπλασια+ λεφτα. Οπως θα ελεγα σε καποιον που ψαχνει για ενα καλο κι αξιοπιστο μηχανακι που παει και χωμα οτι δεν χρειαζεται να δωσει 15χιλιαρικα για να παρει το καινουριο Αφρικα, και το παλιο με 3χιλιαρικα μια χαρα ειναι, αλλα εκεινον που εχει παθει κοκομπλοκο με το καινουριο δεν τον αποτρεπει ουτε ο θεος...

Για την ιστορια, κι εγω εχω απειρες φωτογραφιες απο αγγελιες, ειτε απο το car ειτε απο το ebay , ωστε να συγκρινω τιμες και κατασταση οταν ξαναβρω το ιδιο αντικειμενο που με ενδιαφερει απο αλλον πωλητη.


Για οσους ψηνονται , κι ΕΔΩ ενα σετακι σε μαυρο απο ΚΤΜ.


Μεγαλη προσοχη ομως με τα καινουρια σετακια καθως (οπως και με τις παλιες δαγκανες στις πρωτες σελιδες αυτου του νηματος) κυκλοφορουν και κινεζικες απομιμησεις πολυ χαμηλης ποιοτητας...

https://www.ebay.com/itm/The-New-Universal-Motorcycle-Brake-Calipers-Four-Piston-Brake-On-The-Right-Gold/232605869480?epid=2072229795&hash=item362863e5a8:g:floAAOSw65FXuKjQ

https://www.ebay.com/itm/The-New-Universal-Motorcycle-Brake-Calipers-Four-Piston-Brake-On-The-Right-Black/362184204613?fits=Make%3AKTM%7CModel%3A1190&epid=2072253710&hash=item5453dc6145:g:OM8AAOSwU-pXuK1q#rwid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2018, 16:57

popcorn popcorn popcorn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
KAMOYSTAS



Ηλικία : 64
Registration date : 17/11/2016

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2018, 19:21

πολυ καλη ιδεα τα ποπ κορν...........
θα προτιμησω πατατακια....... xapia xapia xapia

-οσο αφορα τα σχολια,
ο κοκος δεν ειπε κατι περιεργο.
το αλλο μελος σχολιασε για μαυριλες σε βιδες
(ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΟΙ ΒΙΔΕΣ ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΕΤ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΑΓΚΑΝΕΣ),
και οι δαγκανες θα εχουν σημαδια γιατι γινεται και demonstrate με βιδωμενες τις δαγκανες στους αποστατες.
και ειναι πανακριβα.
-τα οποια ειναι κακεντρεχη σχολια και νομιζω οτι,οπως δεν τα ανεφερε κανεις αλλος,
ετσι δεν θα επρεπε να αναφερθουν.

ο καθε αγοραστης ΟΦΕΙΛΕΙ να εξετασει ο ιδιος
την οποια κατασταση -οποιου αντικειμενου σκοπευει να αγορασει και
να τηλεφωνησει για ενημερωση σε οτι τον αφορα.

αυτα και εαν συνεχισουμε ετσι ,
να παραγγειλω πιτσα-ειναι πιο ενδιαφερον η ιντριγκα εδω μεσα παρα το μουντιαλ. rollere

για μια τελευταια φορα απο εμενα σε αυτο το thread,
-καλη αγορα στον οποιο αγοραστη(αν και νομιζω οτι μαλλον τον μπερδεψαμε παρα του απαντησαμε)
και καλα χιλιομετρα σε ολους._ goood

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 17 2018, 20:13

Νομίζω ότι δόθηκαν οι εκατέρωθεν διευκρινήσεις.
Οπότε παρακαλώ πολύ να σταματήσει εδώ το θέμα και να σταματήσουν τα "σεντόνια"
Ο καθένας μπορεί να εκφράζει την γνώμη του φτάνει να μην προσβάλει τους άλλους ,
αυτό δεν έχει γίνει κατά την γνώμη μου από κανένας σας ,
οπότε δεν υπάρχει λόγος να συνεχίζεται το θέμα .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 33ncnm10Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 33e6ee10Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 63u2ip10Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Amzm8k10Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thanos_Veroia



Ηλικία : 37
Τόπος : ΒΕΡΟΙΑ
Registration date : 21/05/2018

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 30 2018, 18:53

Καλησπέρα σε όλους,

Έχω ένα v strom 650 '08 με ABS βρήκα τετραπιστονες δαγκάνες nissin μαζί με αποστάτες και 16αρα τρόμπα. Για να ολοκληρωθεί η μετατροπή μου χρειάζομαι τίποτα άλλο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 30 2018, 21:12

Thanos_Veroia έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους,

Έχω ένα v strom 650 '08 με ABS βρήκα τετραπιστονες δαγκάνες nissin μαζί με αποστάτες και 16αρα τρόμπα. Για να ολοκληρωθεί η μετατροπή μου χρειάζομαι τίποτα άλλο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Τακάκια καινούργια να βάλεις μην είναι φαγωμένα και σου χαλάσουν τις δισκόπλακες και μετά πέρα από την
χειροκίνητη εξαέρωση να πας σε μια suzuki ή σε συνεργείο που έχει να σου κάνει μια ηλεκτρονική εξαέρωση
και θα είσαι μια χαρά

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 33ncnm10Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 33e6ee10Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 63u2ip10Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 Amzm8k10Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 31 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 31 από 31Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: