Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DeepBlue
Member
Member
DeepBlue

Ηλικία : 56
Τόπος : Αργυρούπολη - Αθήνα
Registration date : 27/08/2010

Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ???   Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 18 2011, 12:01



ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ......
Δέν θα μπορούσα να τα πώ καλύτερα και πιο περιγραφικά !!


+1000 σε όλους


success success success

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gr.linkedin.com/in/tzanlissotirios
ntelis

ntelis

Ηλικία : 38
Τόπος : Ερατεινή Φωκιδας
Registration date : 15/01/2010

Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ???   Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 20 2011, 03:21

Wink Την πρώτη φορά που οδήγησα το παπάκι του αδερφού μου ( ά γυμνασιου ) φυσικά χωρίς να το ξέρει ... παραλίγο να
τσακιστώ ... τρομαξά τοσο, που όταν το πάρκαρα ( στην ιδια θέση μην καταλαβει κάτι ) είπα στον εαυτό μου οτι δεν θα την
ξανακαβαλήσω ... Τελικά αθέτησα γρήγορα Laughing την υποσχεση στον εαυτό μου ...
Πιστεύω πως ο λόγος που το έκανα ήταν και είναι ο ίδιος που καθε φορα με κανει να ΕΠΙΛΕΓΩ να την οδηγώ. Θα μπορούσα να τον ονομάσω αρχικά ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ.... γιατι όταν την οδηγώ επιδρά στον συναισθηματικό μου κόσμο και νιώθω ελευθερος. Απο την στιγμή που θα την καβαλήσω η γη απο ατέλιωτη, γίνεται περατή και προσπελάσιμη .Υστερα η θέση οδηγησής της , εισαι πάνω της με ίσιο τον κορμό με το κεφάλι ψηλά και τα χερια ανοιχτα ( ΟΝ/ΟFF) σε μια απόλυτα κυριαρχική θεση . Καθως και ο τρόπος οδηγησής της μιας και πέρα απο τον χειρισμό της (γκαζι φρενο..) εσύ της δίνεις κάτι μοναδικό .. την ισσοροπία σου ... Ταξιδεύω και με ταξιδεύει... πέρα απο τον προορισμό μου, σε συναισθηματα ( φόβος, χαρα ) και σε αισθησεις ( αερας, μυρωδιές , τοπία) .


Ο λόγος που οδηγώ μοτοσυκλέτα ειναι ολα τα παραπάνω, η οικονομία χρόνου χρημάτων και ευκολίας ειναι η αφορμη .... οπως αφορμη στάθηκε καποτε το χαλασμένο (εσκεμένα) ποδήλατο μου , ετσι ωστε το παπάκι του αδερφου μου να αλλαξει μόνιμο αναβάτη...

xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ???   Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 20 2011, 08:49

Rory έγραψε:

Ξέρω θα μου πείτε τι λέει αυτός τώρα χρειάζετε γιατρό για την περίπτωσή του ......σας πληροφορώ όμως οτι είναι η μοτοσυκλέτα ειναι φθηνότερη λύση απο εναν Ψυχίατρο

...και σου μένει το εργαλείο...!!!



...γιατί το sex γίνεται επικίνδυνο και ποιό ενδιαφέρον!!! Wink

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ??? - Σελίδα 2 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ??? - Σελίδα 2 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ??? - Σελίδα 2 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Γιατί οδηγάτε μοτοσυκλέτα ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: