Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-(

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-(   Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-( - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 21 2011, 15:45

Δημήτρη καλορίζικο και καλοτάξιδο το μπλεδούλι σου Laughing ''Φάτου τα μάτια'' λέμε cheers yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
southstromer

southstromer

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 21/11/2009

Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-(   Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-( - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 22 2011, 19:51

Μεγειές!Καλά χιλιόμετρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrosk8abs

spyrosk8abs

Ηλικία : 45
Τόπος : πατρα
Registration date : 01/06/2008

Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-(   Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-( - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 22 2011, 20:19

φοβερο ποδηλατο...εγω αυριο ειμαι για το ideal megisto και περιμενω σαν τρελλος να το παρω!!καμια εμπειρια η γνωμη για την αγορα που θα κανω δεκτη!γιατι αυτο μου γυαλισε αλλα δεν ξερω κατα ποσο εκανα καλη επιλογη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromolado
Member
Member
vstromolado

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 26/02/2010

Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-(   Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-( - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 22 2011, 23:26

Για ψάξε το λιγάκι είναι κρίμα να πάρεις 15 κιλά ποδήλατο το 2011 με vbrakes... δεν ξέρω βέβαια και την τιμή του ούτε τι λεφτά διαθέτεις πάντως είναι εντελώς βασικά, αν είσαι και κάποια κιλά παραπάνω θα σε ταλαιπωρήσει με συνεχόμενα σέρβις και ρυθμίσεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αγορά Ποδηλάτου....έχω πελαγώσει :-(

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Ποδήλατο-
Μετάβαση σε: