Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fousekis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
fousekis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/01/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 21 2012, 22:26

terino έγραψε:
Κάνα λίνκι που να παίζει φθηνά όμως δεν βλέπω να βάζετε............ Suspect

Πολύ καλή τιμή....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 21 2012, 22:44

fousekis έγραψε:


Πολύ καλή τιμή....

Μπράβο ρε Λιάκοοοοοοο !!!
Πραγματικά απίστευτη τιμή !!!
bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 21 2012, 22:47

200μέτρα τα bt2? όχι ρε παιδιά...εγώ με την κυρά τα χρησιμοποιούμε καθημερινα, σταματάω κ κατεβαίνει να μπει σε ένα ψιλικατζίδικο πχ κ κάνει διακοπές στα δέκα μέτρα όχι κ διακόσια! bluetooth είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 21 2012, 22:54

tazakos έγραψε:
200μέτρα τα bt2? όχι ρε παιδιά...εγώ με την κυρά τα χρησιμοποιούμε καθημερινα, σταματάω κ κατεβαίνει να μπει σε ένα ψιλικατζίδικο πχ κ κάνει διακοπές στα δέκα μέτρα όχι κ διακόσια! bluetooth είναι.

ταζ στο εγχειρίδιο λέει 200 μέτρα όταν πρόκειται για δυο μηχανές ,εγώ δεν το έχω δοκιμάσει....Θεωρώ όμως εφόσον είναι Bt ότι είναι υπερβολική η απόσταση των 200 μέτρων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
fousekis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
fousekis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/01/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 21 2012, 23:23

LORDOS έγραψε:
tazakos έγραψε:
200μέτρα τα bt2? όχι ρε παιδιά...εγώ με την κυρά τα χρησιμοποιούμε καθημερινα, σταματάω κ κατεβαίνει να μπει σε ένα ψιλικατζίδικο πχ κ κάνει διακοπές στα δέκα μέτρα όχι κ διακόσια! bluetooth είναι.

ταζ στο εγχειρίδιο λέει 200 μέτρα όταν πρόκειται για δυο μηχανές ,εγώ δεν το έχω δοκιμάσει....Θεωρώ όμως εφόσον είναι Bt ότι είναι υπερβολική η απόσταση των 200 μέτρων.

το έχω δοκιμάσει έγω και πραγματικά πιάνει..... τώρα για αυτο που λεέι ο ταζ ισχύει αλλα με άλλη μηχανη που το δοκίμασα μια χαρα μιλούσαμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30 2012, 00:56

καλησπερα παιδια και εμεις πηραμε 2 ζευγη απο αμερικη με τον sergio k και εχουμε ενα προβληματακι εχουμε συνδεθει κανονικα οδηγος συνοδηγος τηλ απλα με το pmr ακουμε αλλα δεν μπορουμε να μιλησουμε με το ptt στο τιμονι πρεπει να πατησουμε το pres απο το μηχανημα μηπως θα χρειαστουμε αναβαθμηση?και αν καποιος εχει συνδεση vhf στο bt2 ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30 2012, 01:00

Δεν φταίει σε αυτό το bt2,το μπουτόν από την έξτρα καλωδίωση φταίει.
Είναι σύνηθες το προβληματάκι,δοκίμασε με άλλη καλωδίωση για να το σιγουρέψεις και πήγαινε την για αλλαγή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30 2012, 01:03

οκ θα παρομε απο καποιον αλλον να το δοκιμασουμε φιλε ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-Tom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
V-Tom

Ηλικία : 46
Registration date : 11/02/2011

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30 2012, 11:54

george kastoria έγραψε:
καλησπερα παιδια και εμεις πηραμε 2 ζευγη απο αμερικη με τον sergio k και εχουμε ενα προβληματακι εχουμε συνδεθει κανονικα οδηγος συνοδηγος τηλ απλα με το pmr ακουμε αλλα δεν μπορουμε να μιλησουμε με το ptt στο τιμονι πρεπει να πατησουμε το pres απο το μηχανημα μηπως θα χρειαστουμε αναβαθμηση?και αν καποιος εχει συνδεση vhf στο bt2 ευχαριστω


Βάλε και το λινκ από που τα πήρες george!! Αν θυμάμαι καλά, η τιμή είναι ακόμα πιο χαμηλή από αυτήν που προαναφέρθηκε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30 2012, 12:01

Παίδες βάλτε λινκ από που τα πήρατε να δούμε και εμείς...

Θα χρειαστώ ΒΤ2 άμεσα...

merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30 2012, 12:39

Τα 200 μέτρα που αναφέρει το manual είναι υπερβολικά και κάνει διακοπές. Εγώ που την χρησιμοποιώ συνέχεια με άλλη μηχανή μέχρι 100 μέτρα μιλάς μια χαρά με τον άλλον. Αν δεν μεσολαβεί κάτι ανάμεσα μας (νταλίκα - αυτοκίνητα) δουλεύει μια χαρά. Όχι όμως πάνω από 100 το πολύ 150 μέτρα. bounce

Μιλάω πάντα για BT2 Midland.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30 2012, 15:34

terino έγραψε:
Παίδες βάλτε λινκ από που τα πήρατε να δούμε και εμείς...

Θα χρειαστώ ΒΤ2 άμεσα...

merci

και εμένα πάντως με ενδιαφέρει και παλαιότερα και άλλα άτομα είχαν πει ότι ψάχνονταιι. θα ενημερώσω και εγώ αν βρω καλή τιμή ή καμία προσφορά! Very Happy

υγ μήπως να δούμε πόσους μας ενδιαφέρει? Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
george83
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
george83

Ηλικία : 40
Τόπος : Κυψέλη
Registration date : 06/12/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30 2012, 15:45

Πάντως εγώ το πήρα από εδώ http://www.meimaris.com/product.asp?intProdID=2645

Ήταν και μάλλον είναι η χαμηλότερη τιμή στην Ελλάδα. Παραμένει αρκετά ψηλά συγκριτικά με άλλες τιμές που βλέπω πάντως. Γράφει βέβαια από κάτω "Παζαρέψτε το" οπότε...
Ίσως σε PB να κάνει και καλύτερες τιμές.
Εξυπηρετικότατος, την επόμενη μέρα ήταν Αθήνα. Παρασκευή το παρήγγειλα, Σάββατο το είχα.

Μάλιστα είναι τα καινούρια, με τα σχηματάκια στα κουμπιά αν και δεν τα δείχνει στη φωτό. Διευκρινήστε το εαν αποφασίσετε να αγοράσετε ακόμα και από αυτόν.
Μερικά παλιά(χωρίς σχηματάκια) έβγαζαν κάποιο πρόβλημα που δε θυμάμαι όταν το είχα ψάξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30 2012, 19:29

καλησπερα εγω τα πηρα απο εδω
Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 451272
http://www.amazon.com/Midland-Bluetooth-Intercom-System-Motorcycle/dp/B0028MHUBA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1310075278&sr=8-1
απλα ηρθε καποιος δικος μου απο αμερικη και μου τα εφερε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22 2012, 14:00

Ρε καμάρια μπορεί κάποιος να γράψει μία τη διαδικασία παντρέματος του ΒΤ2 με κινητό και με GPS γιατί ετοιμάζομαι να πάρω σφυρί και να αρχίσω τις γρήγορες? Το μάνιουαλ της Midland είναι ΓΤΠ εντελώς!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22 2012, 14:27

terino έγραψε:
Ρε καμάρια μπορεί κάποιος να γράψει μία τη διαδικασία παντρέματος του ΒΤ2 με κινητό και με GPS γιατί ετοιμάζομαι να πάρω σφυρί και να αρχίσω τις γρήγορες? Το μάνιουαλ της Midland είναι ΓΤΠ εντελώς!!!!

Βτ2 και Κινητό : Βάζεις σε κατάσταση αναγνώρισης το Bt2 κρατώντας πατημένο το κεντρικό κουμπί (αναβοσβήνει μπλε-κόκκινο λαμπάκι) να ξέρεις ότι το κουμπί του τηλεφώνου στο Bt2 είναι το πρώτο μπροστά.
Στην συνέχεια κάνεις αναγνώριση συσκευής απ το τηλέφωνάκι σου και βουαλά παντρεύτηκαν !!!!
Το ίδιο και για το gps μόνο που το κουμπί του είναι το πίσω.
Ουσιαστικά πρέπει να βάλεις το τηλέφωνο στο πρώτο κουμπί και το Gps στο τρίτο.
Αν κολλήσεις πάλι εδώ είμαι ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22 2012, 14:31

LORDOS έγραψε:
terino έγραψε:
Ρε καμάρια μπορεί κάποιος να γράψει μία τη διαδικασία παντρέματος του ΒΤ2 με κινητό και με GPS γιατί ετοιμάζομαι να πάρω σφυρί και να αρχίσω τις γρήγορες? Το μάνιουαλ της Midland είναι ΓΤΠ εντελώς!!!!

Βτ2 και Κινητό : Βάζεις σε κατάσταση αναγνώρισης το Bt2 κρατώντας πατημένο το κεντρικό κουμπί (αναβοσβήνει μπλε-κόκκινο λαμπάκι) να ξέρεις ότι το κουμπί του τηλεφώνου στο Bt2 είναι το πρώτο μπροστά.
Στην συνέχεια κάνεις αναγνώριση συσκευής απ το τηλέφωνάκι σου και βουαλά παντρεύτηκαν !!!!
Το ίδιο και για το gps μόνο που το κουμπί του είναι το πίσω.
Ουσιαστικά πρέπει να βάλεις το τηλέφωνο στο πρώτο κουμπί και το Gps στο τρίτο.
Αν κολλήσεις πάλι εδώ είμαι ....

Έτσι τα λέει παν-κατ το μανιουαλ αλλά δεν τα κατάφερα. Ευτυχώς μπήκε ο vstromrider στη μέση και έδωσε τη λύση! Κωστάκη σε ευχαριστώ φίλε!!! geiamas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22 2012, 14:37

Για όλους τους άλλους υπάρχουν τα μάνιουαλ.
Για το φόρουμ υπάρχει ο ένας για τον άλλο !!!!

V-STROM FORUM FOREVER REEEEEE

WE LOVE EACH OTHER !!!!


rock rock
dancing dancing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22 2012, 14:41

rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22 2012, 15:59

terino έγραψε:


Έτσι τα λέει παν-κατ το μανιουαλ αλλά δεν τα κατάφερα. Ευτυχώς μπήκε ο vstromrider στη μέση και έδωσε τη λύση! Κωστάκη σε ευχαριστώ φίλε!!! geiamas

Embarassed Ναι σε καλα! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1912



Τόπος : thessaloniki
Registration date : 21/09/2008

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 26 2012, 20:08

γνωριζει κανεις αν παντρευονται το midland bt2 με το καινουριο midland next μεταξυ τουσ....?
επειδη εχω το bt2 και σκεφτομαι να παρω το next αν μπορω να τα παντρεψω μεταξυ τουσ
ευχαριστω...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μάης 03 2012, 02:59

tasos1912 έγραψε:
γνωριζει κανεις αν παντρευονται το midland bt2 με το καινουριο midland next μεταξυ τουσ....?
επειδη εχω το bt2 και σκεφτομαι να παρω το next αν μπορω να τα παντρεψω μεταξυ τουσ
ευχαριστω...!!!

Nαι!!!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1912



Τόπος : thessaloniki
Registration date : 21/09/2008

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μάης 04 2012, 03:54

Vezouvios έγραψε:
tasos1912 έγραψε:
γνωριζει κανεις αν παντρευονται το midland bt2 με το καινουριο midland next μεταξυ τουσ....?
επειδη εχω το bt2 και σκεφτομαι να παρω το next αν μπορω να τα παντρεψω μεταξυ τουσ
ευχαριστω...!!!

Nαι!!!


thanks.....!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μάης 04 2012, 09:31

Αδέλφια αν θέλετε βοήθεια για πάντρεμα ξέρω.......εύκολο εινα.......

@terino: το manual όπως το ειπες ειναι Γ.Τ.Π. :-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2   Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μάης 05 2012, 21:59

Επειδη προσφατα εχασα το BT2 (μάλλον πρεπει να μου επεσε στον δρομο της επιστροφης απο εκδρομη)
θα παραγγειλω μια μοναδα BTNEXT.
Εαν καποιος ενδιαφέρεται για να αγορασουμε μαζι καποιο σετ η περισσότερα για να παρουμε καλη τιμη ας με ενημερωσει..

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2 - Σελίδα 3 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ενδοεπικοινωνία MIDLAND BT2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Γενικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: