Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 τηλεειδοποιηση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τηλεειδοποιηση   τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 22 2011, 20:40

Εγω τελικα, κατοπιν συννενοησης, επισκεφτηκα και εμεινα εξαιρετικα ικανοποιημενος απο τον ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ και φιλικοτατο Θαναση.Δεν θελω να του κανω διαφημιση του ανθρωπου (δεν νομιζω να το εχει αναγκη) απλα ειναι ανοικτος σε ολες τις παραξενιες του πελατη και ευγενεστατος , οπως ας πουμε " ρε θαναση να βαλουμε και μια παγιδα στην βαλιτσα , ταυτοχρονα με την τηλεειδοποιηση Question ".Τωρα "η καλη μου" ειναι SET απο συναγερμο ( και με παγιδα στην βαλιτσα ,που μπορει και να αφαιρειται, αμεεε) και εκανα CHECK στην τηλεειδοποιηση στον 4ο οροφο και ΟΚ Exclamation .

υγ.1.ενα ευχαριστω στον wolf για το ανοιγμα του topic , στον to nou sou για την αμεση επικοινωνια και στον Θαναση για την αρτια εξυπηρετηση. merci
υγ.2. οσοι βεβαια μπορουν να το καταφερουν το ολο εγχειρημα μονοι ειναι αξιοι επαινου ,τουλαχιστον για εμενα ,ειδικα μετα απο αυτα που ειδα στο συνεργειο. goood

υγ.3. keep on stroming gents OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τηλεειδοποιηση   τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 22 2011, 20:46

DeltaS έγραψε:
Εγω τελικα, κατοπιν συννενοησης, επισκεφτηκα και εμεινα εξαιρετικα ικανοποιημενος απο τον ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ και φιλικοτατο Θαναση.Δεν θελω να του κανω διαφημιση του ανθρωπου (δεν νομιζω να το εχει αναγκη) απλα ειναι ανοικτος σε ολες τις παραξενιες του πελατη και ευγενεστατος , οπως ας πουμε " ρε θαναση να βαλουμε και μια παγιδα στην βαλιτσα , ταυτοχρονα με την τηλεειδοποιηση Question ".Τωρα "η καλη μου" ειναι SET απο συναγερμο ( και με παγιδα στην βαλιτσα ,που μπορει και να αφαιρειται, αμεεε) και εκανα CHECK στην τηλεειδοποιηση στον 4ο οροφο και ΟΚ Exclamation .

υγ.1.ενα ευχαριστω στον wolf για το ανοιγμα του topic , στον to nou sou για την αμεση επικοινωνια και στον Θαναση για την αρτια εξυπηρετηση. merci
υγ.2. οσοι βεβαια μπορουν να το καταφερουν το ολο εγχειρημα μονοι ειναι αξιοι επαινου ,τουλαχιστον για εμενα ,ειδικα μετα απο αυτα που ειδα στο συνεργειο. goood

υγ.3. keep on stroming gents OK

για αυτο ειμαστε εδω φιλε ολοι...να βοηθαμε ο ενας τον αλλον...σημερα εγω αυριο εσυ μεθαυριο αλλος...αυτο ειναι το φορουμ και αυτος ειναι και ενας απο τους σκοπους του...

τι ειπες ρε φιλε ομως ....με τρελλανες εβαλες και παγιδα στην βαλιτσα?με πεθανες δεν το ειχα σκεφτει....θα το κοιταξω ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τηλεειδοποιηση   τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 24 2011, 10:27

Και εγω θα ηθελα να ευχαριστησω τον to nou sou για το pm με τα στοιχεια που μου εστειλε...δεν μπορεσα να περασω από εκει αλλά θα προσπαθησω εντος των επόμενων ημερων!!

DeltaS πόσο κόστισε το όλο εγχειρημα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τηλεειδοποιηση   τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 24 2011, 19:54

nikos147 έγραψε:
Και εγω θα ηθελα να ευχαριστησω τον to nou sou για το pm με τα στοιχεια που μου εστειλε...δεν μπορεσα να περασω από εκει αλλά θα προσπαθησω εντος των επόμενων ημερων!!

DeltaS πόσο κόστισε το όλο εγχειρημα??

και εγω ευχαριστω φιλε που μιλησαμε εστω και ηλεκτρονικα...την επομενη φορα απο κοντα...
και εσυ στην θεση μου θα εκανες οτι εκανα και εγω με το πμ για σενα..
καλη σου συνεχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τηλεειδοποιηση   τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 24 2011, 21:40

Καλησπερα nikos147 εχεις pm.
Keep on stroming...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τηλεειδοποιηση   τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04 2011, 19:40

Πως μπήκε παγίδα στην βαλίτσα??? για δώσε πληροφορίες...

Μια χάρη παίδες... όποιος έχει τη τηλεειδοποίηση , μπορεί να μου σκαναρει το χαρτί με τις οδηγίες γιατί κάπου το έχασα και δεν μπορώ να του ρυθμίσω τις μελωδίες...

(Άκυρο το σκαναρισμα ... βρέθηκαν οι οδηγίες,)


Ευχαριστώ πολύ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τηλεειδοποιηση   τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Δεκ 05 2011, 01:53

Βαζοντας μια παγιδα πιεσης ( στερεωμενη γερα ) οπως και στο καθισμα σε σημειο που δεν επηρεαζει το ανοιγοκλεισιμο της βαλιτσας (φαινεται ελαχιστα) και με λιγο καλωδιο παραπανω... ενα μετρο ακομα για να προφυλαξουμε Question οτι μπορουμε...για οποιαδηποτε αλλη πληροφορια θελεις πολυ ευχαριστως να τα ξαναπουμε Exclamation

DeltaS.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
reload

reload

Ηλικία : 42
Τόπος : Salonica
Registration date : 26/03/2017

τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τηλεειδοποιηση   τηλεειδοποιηση - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουν 12 2017, 00:32

Να ρωτησω ρε παλικαρια..Αυτο το beeper που μπορουμε να το βρουμε?Θα με βολευε απιστευτα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

τηλεειδοποιηση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: