Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βαλιτσα Givi Maxia 52

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

Βαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαλιτσα Givi Maxia 52   Βαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 11:30

Πάντως εγω ρε παιδια με την 52άρα που μετακινούμε κάθε μέρα,και με πολυ αέρα σε ανοιχτούς δρόμους όπως
πχ κηφισό δεν με κουνάει τώρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vaniasgr
Member
Member
vaniasgr

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 28/09/2008

Βαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βαλίτσα, Givi ΜΟΝΟ..   Βαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 24 2016, 12:33

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλη την παρέα,
έχω από την 1η μέρα της αγοράς της μηχανούλας μου, βαλιτσάκι, Givi Maxia 52, και έχω μείνει καταευχαριστημένος και έχω να πώ ότι έχει βγάλει τα λεφτά της στο 100%

Με την πάροδο των ετών (από τον Γενάρη του 2009!), κάποιες μικροφθορές, είναι "μες το πρόγραμμα"..και δεν με πειράζανε..αλλά πριν κανά χρόνο περίπου, μου σπάσανε τα κόκκινα τα πλαστικά (ανακλαστήρες) και κάτι γκρι πλαστικά μέρη, από την μια πλευρά μονο, άν δεν κάνω λάθος ψάχνοντας στο νετ βρήκα ότι λέγονατι συρίτια..

Βρήκα ένα κατάστημα στην Μιχαλακοπούλου, που νομίζω είναι και αποκλειστικός αντιπρόσωπος των ανταλλακτικών της Givi, και περίπου το κόστος των ανταλλακτικών είναι κοντά στα 60-70 ευρουλάκια..

Μήπως τρέχει καμιά "προσφορούλα" για βαλίτσες, Givi μόνο, 52 lit - εως 56lit?
ή να πάω για τα ανταλλακτικά?
mouuuuuu

Από Skroutz να ψαχτώ για τιμές νέων βαλιτσών?! ή η παρέα έχει να προτείνει κάποιο μαγαζί?
mouuuuuu

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας! merci


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

Βαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαλιτσα Givi Maxia 52   Βαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 24 2016, 13:21

Καλή σου ημέρα.
Ρίξε μια ματιά αν θέλεις και στο παρακάτω κατάστημα μήπως βρεις τίποτα.

http://www.motorshop.gr/search?q=e52

Βαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 11l3kti

Κώδικας:
EDIT: Το νήμα αφού διαβαστεί θα μεταφερθεί στην¨:: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός :: Βαλιτσα Givi Maxia 52

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
Βαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 2aΒαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 Animationmoto2222Βαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
tantsio

tantsio

Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 14/03/2017

Βαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαλιτσα Givi Maxia 52   Βαλιτσα Givi Maxia 52 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 14 2017, 13:51

vaniasgr έγραψε:
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλη την παρέα,
έχω από την 1η μέρα της αγοράς της μηχανούλας μου, βαλιτσάκι, Givi Maxia 52, και έχω μείνει καταευχαριστημένος και έχω να πώ ότι έχει βγάλει τα λεφτά της στο 100%

Με την πάροδο των ετών (από τον Γενάρη του 2009!), κάποιες μικροφθορές, είναι "μες το πρόγραμμα"..και δεν με πειράζανε..αλλά πριν κανά χρόνο περίπου, μου σπάσανε τα κόκκινα τα πλαστικά (ανακλαστήρες) και κάτι γκρι πλαστικά μέρη, από την μια πλευρά μονο, άν δεν κάνω λάθος ψάχνοντας στο νετ βρήκα ότι λέγονατι συρίτια..

Βρήκα ένα κατάστημα στην Μιχαλακοπούλου, που νομίζω είναι και αποκλειστικός αντιπρόσωπος των ανταλλακτικών της Givi, και περίπου το κόστος των ανταλλακτικών είναι κοντά στα 60-70 ευρουλάκια..

Μήπως τρέχει καμιά "προσφορούλα" για βαλίτσες, Givi μόνο, 52 lit - εως 56lit?
ή να πάω για τα ανταλλακτικά?
mouuuuuu

Από Skroutz να ψαχτώ για τιμές νέων βαλιτσών?! ή η παρέα έχει να προτείνει κάποιο μαγαζί?
mouuuuuu

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας! merci


Φιλε στο stelpet (Πειραιως κ Κηφισου) εχει πληρες σετ συριτιων στα 24 ε και τα κοκκινα ανακλαστικα 8ε το ενα.εγω τα πηρα και εγινε η μπαγκαζιερα καινουρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βαλιτσα Givi Maxia 52

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: