Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26 2012, 21:14

nikolasr200 έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Για καποιον όχι και τοσο σχετικό , εφοδιασμένο με ενα μετριο κολλητήρι, ειναι ευκολο να κανει την επέμβαση και να λειτουργει με κοκκινα led, μόνο σαν κωλοφάναρο?? Ρωταω μιας και ειναι τοσο φθηνο που εαν με μια επεμβασουλα φτιαχνετε τοτε αξιζει τα 12ευρω!!!

ναι γίνεται Νίκο..

Ακομη και από εναν ασχετο σαν και εμενα?? Laughing Laughing

υ.γ. Εσενα σου περίσσεψε κανενα κοκκινο ledακι???


gmavrid έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Για καποιον όχι και τοσο σχετικό , εφοδιασμένο με ενα μετριο κολλητήρι, ειναι ευκολο να κανει την επέμβαση και να λειτουργει με κοκκινα led, μόνο σαν κωλοφάναρο?? Ρωταω μιας και ειναι τοσο φθηνο που εαν με μια επεμβασουλα φτιαχνετε τοτε αξιζει τα 12ευρω!!!

Φαναρι Led

Καλό διάβασμα...

Το διάβασα ολόκληρο...μετα τις οδηγιες του Hypersonic φαινεται αρκετα ευκολο εαν προμηθευτώ και τα led!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27 2012, 03:19

Μην ανησυχείς Νίκο, η συγκεκριμένη πλακέτα, μου έκανε φοβερή εντύπωση τόσο το πόσο εύκολο ήταν να αφαιρέσεις τα ledάκια όσο επίσης το πόσο εύκολο ήταν να κολλήσεις τα νέα. Δεν ξέρω με τι υλικό έχουν επιμεταλλώσει (αν λέγεται έτσι η διαδικασία) της άκρες, πάντως όντως, είναι πολύ εύκολο να το βάλεις..και αν δεν..μην ανησυχείς.. Smile

Μου είχαν περισσέψει 4-5 ledάκια, αλλά να φανταστείς, πριν δω τη συγκεκριμένη δημοσίευση, σκεφτόμουν να σου πω, ότι θέλω να παραγγείλω και πάλι και εγώ μερικά..
Βασικά σκεφτόμουν μήπως πάρω κανά φανάρι led και εγώ και πάλι, προκειμένου να πειραματιστώ λίγο, γιατί βαριέμαι να ξηλώνω αυτό που έχω τώρα και να το ξαναβάζω..

ή μήπως να μην πάρω..να πειραματιστούμε στο δικό σου, και αν τελικά βρούμε αυτό που θέλω, τότε να βγάλω και να διορθώσω και το δικό μου..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27 2012, 12:18

nikolasr200 έγραψε:
Μην ανησυχείς Νίκο, η συγκεκριμένη πλακέτα, μου έκανε φοβερή εντύπωση τόσο το πόσο εύκολο ήταν να αφαιρέσεις τα ledάκια όσο επίσης το πόσο εύκολο ήταν να κολλήσεις τα νέα. Δεν ξέρω με τι υλικό έχουν επιμεταλλώσει (αν λέγεται έτσι η διαδικασία) της άκρες, πάντως όντως, είναι πολύ εύκολο να το βάλεις..και αν δεν..μην ανησυχείς.. Smile

Μου είχαν περισσέψει 4-5 ledάκια, αλλά να φανταστείς, πριν δω τη συγκεκριμένη δημοσίευση, σκεφτόμουν να σου πω, ότι θέλω να παραγγείλω και πάλι και εγώ μερικά..
Βασικά σκεφτόμουν μήπως πάρω κανά φανάρι led και εγώ και πάλι, προκειμένου να πειραματιστώ λίγο, γιατί βαριέμαι να ξηλώνω αυτό που έχω τώρα και να το ξαναβάζω..

ή μήπως να μην πάρω..να πειραματιστούμε στο δικό σου, και αν τελικά βρούμε αυτό που θέλω, τότε να βγάλω και να διορθώσω και το δικό μου..??

Eγω λέω αυριο να χτυπήσω ένα μιας και ειναι τοσο φθηνο...και εαν θελεις να πειραματιστεις εδώ ειμαι εγω!! Αν και βεβαια με τις οδηγιες του Hypersonic φαινεται να ειναι τυφλοσουρτης η όλη διαδικασία!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27 2012, 14:37

Νομιζω πως εγραψα στην αλλη ενοτητα πως δεν παρατηρω διαφορα στη φωτεινοτητα στα ηδη υπαρχοντα λεντ κατα το πατημα του φρενου γιαυτο μιλαω φια "πειραματισμο" και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ακολουθησα σωστα τα βηματα

edit τωρα ειδα οτι ο matrix guy ειχε γραψει επιπλεον οδηγιες, οποτε μαλλον ειναι πιο σαφες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27 2012, 20:41

nikolasr200 έγραψε:
Νομιζω πως εγραψα στην αλλη ενοτητα πως δεν παρατηρω διαφορα στη φωτεινοτητα στα ηδη υπαρχοντα λεντ κατα το πατημα του φρενου γιαυτο μιλαω φια "πειραματισμο" και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ακολουθησα σωστα τα βηματα

edit τωρα ειδα οτι ο matrix guy ειχε γραψει επιπλεον οδηγιες, οποτε μαλλον ειναι πιο σαφες

Πριν λίγο εγινε η παραγγελία του κωλοφαναρου και των led...συνολο 11,40ευρω το κωλοφαναρο και 2ευρω τα 30led!!! Εαν τελικά με 13,40ευρω και λίγη προσωπικη εργασία καταφερω και εχω ενα πλήρως λειτουργικο κωλοφαναρο θα ειναι πολυ καλή ευκαιρια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27 2012, 20:57

nikos147 έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
Νομιζω πως εγραψα στην αλλη ενοτητα πως δεν παρατηρω διαφορα στη φωτεινοτητα στα ηδη υπαρχοντα λεντ κατα το πατημα του φρενου γιαυτο μιλαω φια "πειραματισμο" και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ακολουθησα σωστα τα βηματα

edit τωρα ειδα οτι ο matrix guy ειχε γραψει επιπλεον οδηγιες, οποτε μαλλον ειναι πιο σαφες

Πριν λίγο εγινε η παραγγελία του κωλοφαναρου και των led...συνολο 11,40ευρω το κωλοφαναρο και 2ευρω τα 30led!!! Εαν τελικά με 13,40ευρω και λίγη προσωπικη εργασία καταφερω και εχω ενα πλήρως λειτουργικο κωλοφαναρο θα ειναι πολυ καλή ευκαιρια!!!

θα τα καταφέρεις..
περιμένω και εγώ μια διευκρινιστική απάσντηση από τον Γιώργο, μπας και ξηλώσω και το δικό μου πάλι και να το φτιάξω μπαμ μπαμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27 2012, 21:42

nikolasr200 έγραψε:
Νομιζω πως εγραψα στην αλλη ενοτητα πως δεν παρατηρω διαφορα στη φωτεινοτητα στα ηδη υπαρχοντα λεντ κατα το πατημα του φρενου γιαυτο μιλαω φια "πειραματισμο" και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ακολουθησα σωστα τα βηματα


αυτο βλεπω κι εγω...
με το πατημα του φρενου δεν αυξανεται η ενταση στα ledακια παρα μονο αναβουν τα επιπλεον του φρενου...
μηπως ξεχασαμε να κανουμε κατι...???
δεν λεω οτι δεν ειναι καλο αλλα αν αυξανοταν και η ενταση θα ημουν σιγουρος οτι δεν θα περασω απαρατηρητος απο αυτον που ακολουθει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eti666

eti666

Ηλικία : 48
Τόπος : ΚΕΡΚΥΡΑ
Registration date : 28/03/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27 2012, 22:47

Φιλαράκια για δες εδώ please μήπως σας βοηθήσω λιγακι.Πιστευω λύνει όλες τις απορίες σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 01:41

kyriakos2 έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
Νομιζω πως εγραψα στην αλλη ενοτητα πως δεν παρατηρω διαφορα στη φωτεινοτητα στα ηδη υπαρχοντα λεντ κατα το πατημα του φρενου γιαυτο μιλαω φια "πειραματισμο" και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ακολουθησα σωστα τα βηματα


αυτο βλεπω κι εγω...
με το πατημα του φρενου δεν αυξανεται η ενταση στα ledακια παρα μονο αναβουν τα επιπλεον του φρενου...
μηπως ξεχασαμε να κανουμε κατι...???
δεν λεω οτι δεν ειναι καλο αλλα αν αυξανοταν και η ενταση θα ημουν σιγουρος οτι δεν θα περασω απαρατηρητος απο αυτον που ακολουθει...

μα και εγώ για αυτό το λέω, μην βρεθεί καμιά μέρα κανένας κολλημένος πάνω μου..

eti666 εγώ προσωπικά, εκεί που ήταν τα φλας, θέλω να σβήνουν, ώστε να κάνει ακόμα μεγαλύτερη αντίθεση το φρενάρισμα..οπότε με καλύπτει η απάντησή σου, εν μέρει όμως.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 07:24

nikolasr200 έγραψε:
nikos147 έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
Νομιζω πως εγραψα στην αλλη ενοτητα πως δεν παρατηρω διαφορα στη φωτεινοτητα στα ηδη υπαρχοντα λεντ κατα το πατημα του φρενου γιαυτο μιλαω φια "πειραματισμο" και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ακολουθησα σωστα τα βηματα

edit τωρα ειδα οτι ο matrix guy ειχε γραψει επιπλεον οδηγιες, οποτε μαλλον ειναι πιο σαφες

Πριν λίγο εγινε η παραγγελία του κωλοφαναρου και των led...συνολο 11,40ευρω το κωλοφαναρο και 2ευρω τα 30led!!! Εαν τελικά με 13,40ευρω και λίγη προσωπικη εργασία καταφερω και εχω ενα πλήρως λειτουργικο κωλοφαναρο θα ειναι πολυ καλή ευκαιρια!!!

θα τα καταφέρεις..
περιμένω και εγώ μια διευκρινιστική απάσντηση από τον Γιώργο, μπας και ξηλώσω και το δικό μου πάλι και να το φτιάξω μπαμ μπαμ

Νικο καλημερα!!! Εαν δεν το βιαζεσε περιμενε να τα κανουμε παρεα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eti666

eti666

Ηλικία : 48
Τόπος : ΚΕΡΚΥΡΑ
Registration date : 28/03/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 10:59

nikolasr200 Αυτά είναι γούστα , το έκανα έτσι γιατί έχει μεγάλη διαφορά με το στοπ αναμμένο (δεν κινδυνεύεις) αλλά πολύ κενό με το θέσης.Επειδή το έκανα σταδιακά πετυχα όλους τους συνδιασμούς.Οι οδηγίες μου θα σε βοηθήσουν σίγουρα.Διαφορετικά φάκελο ελτα κ σας τα κανω εγώ (smoke4free!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 13:14

nikolasr200 έγραψε:
kyriakos2 έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
Νομιζω πως εγραψα στην αλλη ενοτητα πως δεν παρατηρω διαφορα στη φωτεινοτητα στα ηδη υπαρχοντα λεντ κατα το πατημα του φρενου γιαυτο μιλαω φια "πειραματισμο" και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ακολουθησα σωστα τα βηματα


αυτο βλεπω κι εγω...
με το πατημα του φρενου δεν αυξανεται η ενταση στα ledακια παρα μονο αναβουν τα επιπλεον του φρενου...
μηπως ξεχασαμε να κανουμε κατι...???
δεν λεω οτι δεν ειναι καλο αλλα αν αυξανοταν και η ενταση θα ημουν σιγουρος οτι δεν θα περασω απαρατηρητος απο αυτον που ακολουθει...

μα και εγώ για αυτό το λέω, μην βρεθεί καμιά μέρα κανένας κολλημένος πάνω μου..

eti666 εγώ προσωπικά, εκεί που ήταν τα φλας, θέλω να σβήνουν, ώστε να κάνει ακόμα μεγαλύτερη αντίθεση το φρενάρισμα..οπότε με καλύπτει η απάντησή σου, εν μέρει όμως.. Smile


Πανω σου μπορει να ερθει καποιος ακομα και αν δεν εχεις και σωστο πορειας πισω φως....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ   ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 20:56

Hypersonic έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
kyriakos2 έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
Νομιζω πως εγραψα στην αλλη ενοτητα πως δεν παρατηρω διαφορα στη φωτεινοτητα στα ηδη υπαρχοντα λεντ κατα το πατημα του φρενου γιαυτο μιλαω φια "πειραματισμο" και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ακολουθησα σωστα τα βηματα


αυτο βλεπω κι εγω...
με το πατημα του φρενου δεν αυξανεται η ενταση στα ledακια παρα μονο αναβουν τα επιπλεον του φρενου...
μηπως ξεχασαμε να κανουμε κατι...???
δεν λεω οτι δεν ειναι καλο αλλα αν αυξανοταν και η ενταση θα ημουν σιγουρος οτι δεν θα περασω απαρατηρητος απο αυτον που ακολουθει...

μα και εγώ για αυτό το λέω, μην βρεθεί καμιά μέρα κανένας κολλημένος πάνω μου..

eti666 εγώ προσωπικά, εκεί που ήταν τα φλας, θέλω να σβήνουν, ώστε να κάνει ακόμα μεγαλύτερη αντίθεση το φρενάρισμα..οπότε με καλύπτει η απάντησή σου, εν μέρει όμως.. Smile


Πανω σου μπορει να ερθει καποιος ακομα και αν δεν εχεις και σωστο πορειας πισω φως....

εσύ θα απαντήσεις σε κανένα πμ?? Razz

eti666 έγραψε:
nikolasr200 Αυτά είναι γούστα , το έκανα έτσι γιατί έχει μεγάλη διαφορά με το στοπ αναμμένο (δεν κινδυνεύεις) αλλά πολύ κενό με το θέσης.Επειδή το έκανα σταδιακά πετυχα όλους τους συνδιασμούς.Οι οδηγίες μου θα σε βοηθήσουν σίγουρα.Διαφορετικά φάκελο ελτα κ σας τα κανω εγώ (smoke4free!!!)

ξανακοίταξα τα video, Και όντως η διαφορά φωτεινότητας φαίνεται αρκετά καλή, οπότε ίσως το επιχειρήσω και εγώ με τον δικό σας τρόπο.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ LED , ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: