Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panosmav

panosmav

Ηλικία : 52
Τόπος : Βριλήσσια, Χανιά, Κοντομαρί Χανίων
Registration date : 17/04/2011

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 24, 2012 11:50 am

zabounis έγραψε:
msp έγραψε:
Μία άποψη έχω για τις εξατμίσεις:

ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΟΛΟΥΣ! ΓΙΑΤΙ;

YOU!


οι καιροί που διανύουμε απαιτούν αφύπνιση!

Σωστάαααα.
+10000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 24/05/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 18, 2012 11:34 am

μια και το καλλητερο ειναι ο εχθρος του καλου πηγα σημερα και εκανα δυναμομετρηση και καυσαναλυση στην μηχανη.μια και που κατι δεν μου πολλη αρεσε στο δουλεμα τις.
να σημειωθει εδω οτι δεν ειχα κανει δυναμομετρηση πριν με την μαμα(λαθος μου αλλα no maney no honey)και ετσι δεν εχω στοιχεια για το πριν.

η μηχανη με την yoshi επανω και μειγματα +5 (τα μειγματα ειχανε μπει σε αλλο μαγαζι με την αγορα τις εξατμισης) παντου στην πρωτη μετρηση εδειξε 64.5hp με τα μειγματα να ειναι πλουσια τελικα και το μοτερ να μην δουλευει καλα.

μετα αφου βγαλαμε ολα τα μειγματα(εμεινε με τα μαμα) πηγε στα 66hp.

στην τριτη δυναμομετρηση και αφου μπηκαν τα σωστα μειγματα με το yoshibox η μοτο εφτασε τα 67.5hp

στην τεταρτη μετρηση και αφου βγηκανε και οι ταπες η μοτο εφτασε τα 68.5 στην πρωτη (σε αυτο το σημειο μου εδειξε μια δυναμομετρηση απο ενα στρωμα με leovinci που εδειχνε 69.8 και αφου εκανε μια διορθωση με το yoshibox)
στην πεμπτη μετρηση (και δευτερη ξεταποτη)το μοτερ πηγε στα 69.1

εδω να σημειωσω οτι στο εν λογο συνεργειο πηγα για πρωτη φορα και εμεινα απολυτα ικανοποιημενος μια που η μηχανη μπηκε μεσα στις 10 και βγηκε στις 12 μου εξηγησε τα παντα με πολλοι διαθεση και ποτε δεν εδειξε να βαριετε,εξου και η τοσες μετρησης ...

η τιμη για ολο αυτο ειναι στα 70 ευρω οπουυ ειναι τιμη για το club μας.

δυστηχως εχω μονο την τεταρτη δυναμομετρηση να δειξω μια και δεν εχω scanner....


γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 001guo




το κυριοτερο ολων ειναι οτι τωρα μοτερ δουλευει σωστα μια και που αυτο ειναι που με ενοιαζε πιο πολυ και οχι τι θα βγαλει σε νουμερα.γιαυτο και θα τοποθετηθουν ξανα οι ταπες αυριο....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την shadow.gr. στις Παρ Μάης 18, 2012 11:52 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 24/05/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 18, 2012 11:37 am

το μαγαζι που εγινε η εργασια ειναι αυτο.....με μεγαλη πειρα σε dragbike....


γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 002aal














μολις βρω καποιο scanner θα ανεβασω και την τελευταια μετρηση..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 21/05/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 18, 2012 12:49 pm

πολύ ευγενικό το βρίσκω το δυναμόμετρο αυτό... Wink όπως κ να έχει όμως τώρα είσαι ρυθμισμένος κ τα άλογα είναι άσχετο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 19, 2012 4:56 am

tazakos έγραψε:
πολύ ευγενικό το βρίσκω το δυναμόμετρο αυτό... Wink όπως κ να έχει όμως τώρα είσαι ρυθμισμένος κ τα άλογα είναι άσχετο.

Μην ξεχνάς κάτι πολύ σημαντικό Γιάννη.
Το μηχανάκι του Χρήστου είναι "Μαύρο Ματ"!!! Very Happy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 19, 2012 5:08 am

tazakos έγραψε:
πολύ ευγενικό το βρίσκω το δυναμόμετρο αυτό... Wink όπως κ να έχει όμως τώρα είσαι ρυθμισμένος κ τα άλογα είναι άσχετο.


To dyno απο οτι βλεπω ειναι superflow....κοινως οτι πιο ζορικο.
Τα νουμερα που αναφερει ο φιλος ειναι μοτερ και οχι τροχο.
Το γραφει το διαγραμα αλλα δεν φαινεται καλα.Οποτε θα περιμενουμε
να μας πει!

Απο οτι μπορεσα να δω εχει γυρω στα 59 ροδα ,το οποιο σε αντιστοιχεια με dynojet
ειναι περιπου στα 63whp!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 24/05/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 19, 2012 10:50 pm

loxia στο χαρτη γραφει 68.5 dinhp και απο κατω whlhp 58.5 που το δευτερο μαλλον ειναι ροδα??




στην leovinci που ειχε μεσα αρχειο απο ενα αλλο στο dinhp εδινε 69,7





ταζ το ζορι μου ηταν οντος να δουλευει καλα και οχι τα αλογα.....



και οντος το μαυρο εχει παραπανω αλογα.....αραβικα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 20, 2012 3:02 am

shadow.gr. έγραψε:
loxia στο χαρτη γραφει 68.5 dinhp και απο κατω whlhp 58.5 που το δευτερο μαλλον ειναι ροδα??


Μια χαρα.58,5 ροδα σε superflow ,δηλαδη απο 63 εως 64 ροδα σε dynojet ειναι παρα πολυ καλα
και δηλωνει οτι εχει γινει σωστη ρυθμιση στα μειγματα!

Καλα γκαζια φιλε! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 24/05/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 20, 2012 12:46 pm

thanxs δημητρη (loxias).


να ρωτησω κατι η καλλητερη μετρηση εγινε χωρις ταπες(οπου εδειξε 69,1.)
αν βαλω τις ταπες αλλαζει κατι?εκτος φυσικα οτι θα εχω 1-2 αλογα λιγοτερα??

στο δουλεμα του κινητηρα.. Question





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 29, 2012 11:47 pm

Μετά από περίεργη συμπεριφορά που παρατήρησα στις μεσαίες από 4500 μέχρι 7000 (κάτι τσάγια που με κερνούσαν v strom φίλων) είχα την αίσθηση ότι κάτι δεν πήγαινε καλά και προχώρησα σε δυναμομέτρηση.
Τελικά οι φόβοι μου επιβεβαιώθηκαν καθώς παρουσιάζονταν μεγάλη πτώση της δύναμης και της ροπής σε αυτό το εύρος των στροφών και οι δύο καμπύλες (ιπποδύναμης και ροπής) παρουσίαζαν μεγάλη κοιλιά σε δύναμη δεν υστερούσε ήταν 60,9 . Η δυναμομέτρηση έγινε σε δυναμόμετρο fuchs και το τελικό αποτέλεσμα ήταν 62,8 στον τροχό. Σε σχέση με την πρώτη μέτρηση πήρε σχεδόν 2hp αλλά έκλεισε η τρύπα ! (6,5 ίπποι στις 6500 στροφές ήταν η διαφορά στην καμπύλη της ιπποδύναμης με αντίστοιχη μείωση και στη ροπή). Θα ανεβάσω φωτό αύριο. Τουλάχιστον τώρα η μηχανή ρυθμίστηκε σωστά, δίνει και επιταχύνει γραμμικά σε όλες τις στροφές! δεν με ενδιέφερε να δυναμώσει όσο να δουλεύει σωστά και να αποδίδει παντού.

ΥΣ:Θέλω να ευχαριστήσω τον φίλο 4kings που με βοήθησε στον εντοπισμό του προβλήματος !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31, 2012 8:37 am

apogt έγραψε:


ΥΣ:Θέλω να ευχαριστήσω τον φίλο 4kings που με βοήθησε στον εντοπισμό του προβλήματος !!!

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Going-way-too-fast-coloring-page Wink

Πρεπει να εγκρινω την ρυθμιση ...φερε το να του πιω το αιμα dead

kalmi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31, 2012 10:53 am

4kings έγραψε:


γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Going-way-too-fast-coloring-page Wink

Πρεπει να εγκρινω την ρυθμιση ...φερε το να του πιω το αιμα dead

kalmi


Σαββάτο πρωί είμαι εκεί και φέρνω καφεδάκι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31, 2012 11:44 am

apogt έγραψε:


Σαββάτο πρωί είμαι εκεί και φέρνω καφεδάκι!!!

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Teaser_rez_jaco_espr_freddo01_360x240 asdf asdf asdf asdf Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 03, 2012 10:09 am

Υστερα απο ενα καλο ρυθμισμα πανω σε δυναμομετρο η κυρια yoshimur εστρωσε και η μηχανη του φιλου Αποστολη(apogt) παει πλεον φυσιολογικα!

Περα τωρα απο τη σωστη ρυθμιση και το οτι δουλευει "καλα", ετσι οπως ειναι αυτη τη στιγμη με τις ταπες πανω η κυρια yoshimur ειναι για τον π@@@

αντι για μια κανονικη εξατμιση εχεις απλα μια τιτανιου ΤΙΠΟΤΑ παραπανω!!

Σε καμια περιπτωση δεν θα εδινα λεφτα για να την βαλω (ουτε δωρο Razz ) αν με ενδιεφερε να κερδισω ρεπριζ!

επιφυλασσομαι να δω τι κανει και ξεταπωτη! affraid .....πολυ φοβαμαι οτι δεν θα αλλαξει κατι .... kittybike
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 24/05/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05, 2012 1:13 pm

φιλε μου η γνωστη yoshi dual oval ειναι ανοξειδωτη και οχι τιτανιου...δυστηχως... Mad Mad

Mad

οσο για τις ταπες εμενα μου εδειξε +2 χωρις ταπες στο δυναμομετρο..... alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05, 2012 1:28 pm

shadow.gr. έγραψε:
φιλε μου η γνωστη yoshi dual oval ειναι ανοξειδωτη και οχι τιτανιου...δυστηχως... Mad Mad

Mad

οσο για τις ταπες εμενα μου εδειξε +2 χωρις ταπες στο δυναμομετρο..... alien

Τιτανιου ακουγα απο τον κατοχο της τιτανιου ειπα και γω Razz Razz



κατα τ'αλλα ευχαριστημενος εσυ απο την επιλογη σου??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 24/05/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05, 2012 1:52 pm

ναι γιατι ηθελα κατι που να εχει μπει στην μηχανη και απο την suzuki (ουσιαστικα να εχει δοκιμαστει) και αυτο για θεμα αξιοπιστιας μια και αυτο με ενδιεφερε πιο πολυ και οχι η δυναμη.


οπως ειπες ουσιαστικα αλλαζεις την μαμα εξατμιση με μια αφτερ μαρκετ και τιποτα αλλο, παλι μαμα εισαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05, 2012 2:07 pm

Εχω βρει μια akrapovic , τελικό καζανάκι μόνο, που ήταν φορεμένο σε Vstrom , και το δίνουν 150ευρώ.
Αξίζει τον κόπο?
Πώς μπαίνει πανω αυτό? Κόβεις πριν το μαμά τελικό καζανάκι και δένεις με τους σφικτήρες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05, 2012 2:14 pm

shadow.gr. έγραψε:
, παλι μαμα εισαι....

τρατζικ Shocked .................... Razz



αυτο το πραμα καποτε το μοσχοπουλουσαν 1.500Ε??? .......δυο φορες τρατζικ Razz


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05, 2012 10:47 pm

andreasp έγραψε:
Εχω βρει μια akrapovic , τελικό καζανάκι μόνο, που ήταν φορεμένο σε Vstrom , και το δίνουν 150ευρώ.
Αξίζει τον κόπο?
Πώς μπαίνει πανω αυτό? Κόβεις πριν το μαμά τελικό καζανάκι και δένεις με τους σφικτήρες?

με τον ίδιο προβληματισμό γύρισα σχεδόν όλους τους γνωστούς εξατμισάδες. Χρειαζόταν κοπή της ΟΕΜ εξάτμισης κάτω από τον καταλύτη, εκεί που γίνεται η ένωση των δύο σωλήνων (διχάλα). από εκεί, φτιάχτηκε καινούριος σωλήνας ο οποίος ήθελε 2 κούρμπες για να στρώσει ωραία, και ήθελε, μία κόληση για το παξιμάδι του αισθητήρα "λ", και άλλες δύο κολήσεις για τα παξιμαδάκια του πλαστικού μακρόστενου προφυλακτήρα. Τέλος, η εξάτμιση πριτσινώθηκε με ανοξείδωτα πριτσίνια, και από τις δύο μεριές (πάνω κάτω) και έφαγε και 2 τσιμπήματα (κολήσεις) για να μην μπορεί να αφαιρεθεί.

Για αυτή τη δουλειά όλοι μου ζήτησαν 100 ευρώ εκτός από έναν... που ζήτησε ....


περισσότερα σε πμ. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05, 2012 11:00 pm

stam έγραψε:
...Για αυτή τη δουλειά όλοι μου ζήτησαν 100 ευρώ εκτός από έναν... που ζήτησε ....


περισσότερα σε πμ. Wink

Τι?
Σεξουαλική χάρη?
Με τρομάζεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05, 2012 11:00 pm

gmavrid έγραψε:
stam έγραψε:
...Για αυτή τη δουλειά όλοι μου ζήτησαν 100 ευρώ εκτός από έναν... που ζήτησε ....


περισσότερα σε πμ. Wink

Τι?
Σεξουαλική χάρη?
Με τρομάζεις...


αναχαθείς..... σαρδανάπαλε...! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 3:12 am

stam έγραψε:
gmavrid έγραψε:
stam έγραψε:
...Για αυτή τη δουλειά όλοι μου ζήτησαν 100 ευρώ εκτός από έναν... που ζήτησε ....


περισσότερα σε πμ. Wink

Τι?
Σεξουαλική χάρη?
Με τρομάζεις...


αναχαθείς..... σαρδανάπαλε...! Laughing

το πμ θα εχει ολες τις ανατριχιαστικες λεπτομεριες;Υπαρχουν και φωτο η βιντεο απο αυτο; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 24/05/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 11:46 am

4kings έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:
, παλι μαμα εισαι....

τρατζικ Shocked .................... Razz



αυτο το πραμα καποτε το μοσχοπουλουσαν 1.500Ε??? .......δυο φορες τρατζικ Razz



1500 δεν ξερω.εγω ξερω για 1080 με φιλτρο και δυναμομετρηση...

αστα να πανε...ειναι πολλα τα οβαλα τακη....



και να φανταστεις οτι ο stam με λιγοτερα απο 100 εουρος ειχε και αλλα κολπα.... Very Happy


για ριξε φως βρε συ στην υποθεση και ασε τα πμ και μμ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 74
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA   γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 07, 2012 9:06 pm

Μάλλον δεν είδατε την τελευταία προσφορά!!!


https://www.vstromhellasforum.com/t19767p30-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

γνώμες για εξάτμιση ΥΟSHIMURA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: