Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 bagster για ασπρο vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 11:16

Καλημέρα παιδιά

Εμάς από την Επαρχία θα μας πείτε κανα Τηλεφωνάκι να βρούμε Ασπρο bagster , μια και μας αρεσει η ΓΑΛΑΤΙΛΑ.... cow

Απλά ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 13:59

N_I_K_O_L_A_S έγραψε:
Καλημέρα παιδιά

Εμάς από την Επαρχία θα μας πείτε κανα Τηλεφωνάκι να βρούμε Ασπρο bagster , μια και μας αρεσει η ΓΑΛΑΤΙΛΑ.... cow

Απλά ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


Ευχαριστώ

γεια σου φιλε απο την επαρχια!!!

λοιπον θα παρεις εδω τηλεφωνο 210-4640960 http://www.motodreams.gr ζητας τον Παρη, του λες οτι παιρνεις εκ μερους του Αλμπερτου.

αν δεν κανω λαθος το baster κανει 130 ευρω. μπορει να στο στειλει.

μου ειπε οτι πανω απο 100 ευρω αγορες, κανει δωρο τα μεταφορικα. σωστοοοοος???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 14:16

albertstrom έγραψε:
N_I_K_O_L_A_S έγραψε:
Καλημέρα παιδιά

Εμάς από την Επαρχία θα μας πείτε κανα Τηλεφωνάκι να βρούμε Ασπρο bagster , μια και μας αρεσει η ΓΑΛΑΤΙΛΑ.... cow

Απλά ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


Ευχαριστώ

γεια σου φιλε απο την επαρχια!!!

λοιπον θα παρεις εδω τηλεφωνο 210-4640960 http://www.motodreams.gr ζητας τον Παρη, του λες οτι παιρνεις εκ μερους του Αλμπερτου.

αν δεν κανω λαθος το baster κανει 130 ευρω. μπορει να στο στειλει.

μου ειπε οτι πανω απο 100 ευρω αγορες, κανει δωρο τα μεταφορικα. σωστοοοοος???


THANKS ΦΊΛΕ ΜΟΥ...

Αλλά οι Τιμούλες του είναι στο Θεό......και σε αυτή την εποχή...π.χ. (55 givi τα ΟΥΛΑ της πριν απο 1 χρονο 240,00 την πηρα και την εχει 329,00 affraid affraid !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 15:01

to nou sou έγραψε:
4kings έγραψε:
Στο ασπρο vstrom εγω προσωπικα γουσταρω το μαυρο bagster σπαει τη γαλατίλα!! Rolling Eyes


ρε φιλαρακι για αυτο παιρνουμε ασπρο στρομ... Very Happy Very Happy αν δεν μας αρεσε η γαλατιλα θα περναμε μαυρο..... Rolling Eyes Rolling Eyes

Να βαψεις τοτε ασπρα το πλαισιο, τις ζαντες, τα πλαστικα, ντυσε ασπρη και τη σελα και καβαλα το με κοντο τζιν και ψιλη ασπρη καλτσα! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 15:52

4kings έγραψε:
to nou sou έγραψε:
4kings έγραψε:
Στο ασπρο vstrom εγω προσωπικα γουσταρω το μαυρο bagster σπαει τη γαλατίλα!! Rolling Eyes


ρε φιλαρακι για αυτο παιρνουμε ασπρο στρομ... Very Happy Very Happy αν δεν μας αρεσε η γαλατιλα θα περναμε μαυρο..... Rolling Eyes Rolling Eyes

Να βαψεις τοτε ασπρα το πλαισιο, τις ζαντες, τα πλαστικα, ντυσε ασπρη και τη σελα και καβαλα το με κοντο τζιν και ψιλη ασπρη καλτσα! Razz

ειλικρινα ειχα μεγαλη αγωνια τι απαντηση θα δωσεις.....θα απαντηση λεω δεν θα απαντηση...μπα λεω θα απαντηση το θηριο..
ξερω οτι ζηλευεις φιλε μου που δεν εχεις ασπρο στρομ xaxa
οσο για την απαντηση σου mouuuuuu δεν ηξερα οτι εχεις τοσο καταπληκτικες ιδεες
kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 03 2012, 19:22

Ήρεμααααααααααααααααααααα........... Suspect Suspect Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 74
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 04 2012, 12:00

terino έγραψε:
Ήρεμααααααααααααααααααααα........... Suspect Suspect Suspect

χαχαχαχαχαχα XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μάης 03 2012, 11:24

Παντως μετα την κουκλιτσα που ειδα του k0panos ειμαι πλεον σιγουρος οτι θα παρω μαυρο παρολο που εχω το ασπρο και το γουσταρω τρελα σαν χρωμα.
Πρωτος και κυριως λογος ειναι οτι πιστευω και μακαρι να βγω λαθος ή ας πουνε τα παιδια που εχουν βαλει ασπρο, ειναι οτι με τον καιρο θα κιτρινισει (ηλιος, νερα, βρωμα) οποτε θα χαλασει η ασπριλα.
Μετα ειδα τις φωτο του k0panos και πραγματικα το ερωτευτηκα...οποτε η επιλογη μου εμενα ειναι μαυρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μάης 03 2012, 15:26

verylife78 έγραψε:
Παντως μετα την κουκλιτσα που ειδα του k0panos ειμαι πλεον σιγουρος οτι θα παρω μαυρο παρολο που εχω το ασπρο και το γουσταρω τρελα σαν χρωμα.
Πρωτος και κυριως λογος ειναι οτι πιστευω και μακαρι να βγω λαθος ή ας πουνε τα παιδια που εχουν βαλει ασπρο, ειναι οτι με τον καιρο θα κιτρινισει (ηλιος, νερα, βρωμα) οποτε θα χαλασει η ασπριλα.
Μετα ειδα τις φωτο του k0panos και πραγματικα το ερωτευτηκα...οποτε η επιλογη μου εμενα ειναι μαυρο.


αδερφε παρε και ενα μαυρο να τα συναλλασεις αυτο θα ειναι το καλυτερο απο ολα. Razz Razz
σχετικα με το θα κιτρινισει μαλλον δεν διαβασες ολο το ποστ, εγω που το εχω απο τοτε που ποσταρα το ποστ δεν εχει παθει τιποτα...
αυτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 74
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μάης 04 2012, 13:03

verylife78 έγραψε:
Παντως μετα την κουκλιτσα που ειδα του k0panos ειμαι πλεον σιγουρος οτι θα παρω μαυρο παρολο που εχω το ασπρο και το γουσταρω τρελα σαν χρωμα.
Πρωτος και κυριως λογος ειναι οτι πιστευω και μακαρι να βγω λαθος ή ας πουνε τα παιδια που εχουν βαλει ασπρο, ειναι οτι με τον καιρο θα κιτρινισει (ηλιος, νερα, βρωμα) οποτε θα χαλασει η ασπριλα.
Μετα ειδα τις φωτο του k0panos και πραγματικα το ερωτευτηκα...οποτε η επιλογη μου εμενα ειναι μαυρο.

λάβε υπόψιν σου οτι εμένα είχε και αρκετές μαυρες λεπτομέρειες στα πλαϊνά πάνελ και έδενε λίγο πιο εύκολα... Wink 🐰
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μάης 04 2012, 20:22

το λαμβανω υποψην και το κανονιζω με ενα φιλο μου γραφιστα να κανουμε κατι αυτοκολλητα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 27 2012, 18:06

οκ κια τα αυτοκολλητα ...ηρθε και το Bagster !!!
ολα κομπλε πλεον...θα τοποθετησω και το Bagster και θα προσπαθησω να βγαλω και φωτο για να βαλω εδω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 27 2012, 19:32

verylife78 έγραψε:
οκ κια τα αυτοκολλητα ...ηρθε και το Bagster !!!
ολα κομπλε πλεον...θα τοποθετησω και το Bagster και θα προσπαθησω να βγαλω και φωτο για να βαλω εδω...

που βρήκες τελικά Bagster..?? και πόσο? (λευκό πάντα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 27 2012, 20:04

οχι δεν ηθελα λευκο ηθελα μαυρο bagster...
Μου το εφεραν δωρο...
το θεμα μου τωρα αν ξερει κανεις ειναι το εξης... πανω στο χαρτακι που εχει ραμμενο λεει vstrom dl1000 noir πες μου μονο οτι κανει και για το 650 και δεν ειναι μονο για 1000...γιατι θα απογοητευτω παρα πολυ τωρα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ξερει κανεις κατι για αυτο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 27 2012, 20:21

verylife78 έγραψε:
οχι δεν ηθελα λευκο ηθελα μαυρο bagster...
Μου το εφεραν δωρο...
το θεμα μου τωρα αν ξερει κανεις ειναι το εξης... πανω στο χαρτακι που εχει ραμμενο λεει vstrom dl1000 noir πες μου μονο οτι κανει και για το 650 και δεν ειναι μονο για 1000...γιατι θα απογοητευτω παρα πολυ τωρα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ξερει κανεις κατι για αυτο;

Εισαι ατυχος δεν κάνει.

.




.




.






.






.






.






Πλάκα κανω μια χαρα κάνει μεγές σου. What a Face

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 33ncnm10bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 33e6ee10bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 63u2ip10bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Amzm8k10bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariospap



Registration date : 14/11/2012

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΙΛΑΡΑΚΟ,ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΓΙΑ ΤΟ BAGSTER ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ DL1000.   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 27 2012, 21:10

Κώδικας:
Το ποστ σου διεγράφη μιας και ήταν λίγο άκυρο αφού το bagster κάνει στον φίλο που το πήρε... δεν είδες μάλλον ότι ο loverdos του έκανε χαβαλέ...

Επίσης... ΔΙΑΒΑΣΕ τους κανόνες του φόρουμ, πέρνα και από τα ΝΕΑ ΜΕΛΗ να μας συστηθείς και έπειτα ξαμολύσου στο φόρουμ και οργίασε!

terino
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 27 2012, 21:46

mariospap έγραψε:



ΦΙΛΑΡΑΚΟ,ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΓΙΑ ΤΟ BAGSTER ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ DL1000.



Φίλε μου, πρώτα πέρνα απο τα νέα μέλη για να σε γνωρισουμε
αν θες bagster κοιτα στις αγγελίες ή βάλε ζήτηση .
Δεν δηλωνουμε δικαιωμα όπου μας ερθει.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 33ncnm10bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 33e6ee10bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 63u2ip10bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Amzm8k10bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: bagster για ασπρο vstrom   bagster για ασπρο vstrom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 27 2012, 21:53

@loverdos11

καλα μιλαμε με εστειλες πεντε φορες !!!
επρεπε να ησουν εδω να δεις μουτρα που κατεβασα !!!!
δεν κανουν αστεια με τετοια πραγματα...εχουμε και μια καρδια

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΥΓ στα ορια ημουννα αρχισω την γυναικα μου που μου το πηρε δωρο.... φτηνα την γλυτωσε
ΥΓ2. ευχαριστω ελπιζω αυριο να προλαβω να ερθω πριν σκοτεινιασει και δεν βλεπω τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
 

bagster για ασπρο vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: