Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 10:38

OK OK bravvoo bravvoo bravvoo
Πήρατε και δώσατε άπειρη χαρά και ευτυχία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 10:47

Μπράβο ρε παίδες!!! Πάντα τέτοια!!!
Να είστε καλά με την χαρά που δώσατε σε αυτά τα παιδάκια!!! το έχουν ανάγκη!

goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
Jaderfow

Jaderfow

Ηλικία : 36
Τόπος : Athens
Registration date : 04/03/2011

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 11:12

Μπράβο σε όλους ρε παιδιά! Και σ' αυτούς που ήταν εκεί και σ' αυτούς δε μπορούσαν! Πόσο σας ζηλεύω, πραγματικά! Έχω ξενερώσει άπειρα που δε μπόρεσα να έρθω! Απ' την άλλη μεριά με φοβόμουν λιγάκι γιατί είμαι ευαίσθητος με τα παιδιά και υπήρχε περίπτωση να με πάρουν τα ζουμιά (μην κοροιδεύετε ρεεεε)! Μπράβο και πάλι σε όλους!

Υ.Γ.: Ρε Σταμέλο ακόμα κι εγώ που δεν ήρθα κατάλαβα από τα συμφραζόμενα! Τόσο πολύ έφαγες ρε φίλε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 11:21

Jaderfow έγραψε:
Μπράβο σε όλους ρε παιδιά! Και σ' αυτούς που ήταν εκεί και σ' αυτούς δε μπορούσαν! Πόσο σας ζηλεύω, πραγματικά! Έχω ξενερώσει άπειρα που δε μπόρεσα να έρθω! Απ' την άλλη μεριά με φοβόμουν λιγάκι γιατί είμαι ευαίσθητος με τα παιδιά και υπήρχε περίπτωση να με πάρουν τα ζουμιά (μην κοροιδεύετε ρεεεε)! Μπράβο και πάλι σε όλους!

Υ.Γ.: Ρε Σταμέλο ακόμα κι εγώ που δεν ήρθα κατάλαβα από τα συμφραζόμενα! Τόσο πολύ έφαγες ρε φίλε???

Πολύ περισσότερο απ'ότι φαντάζεσαι... stam, Man_OS & vstromrider θέλουν ένα γουρουνόπουλο, απλά για ορεκτικό... YOU! YOU! bliax bliax peinao peinao peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 11:26

hristos13gr έγραψε:
Jaderfow έγραψε:
Μπράβο σε όλους ρε παιδιά! Και σ' αυτούς που ήταν εκεί και σ' αυτούς δε μπορούσαν! Πόσο σας ζηλεύω, πραγματικά! Έχω ξενερώσει άπειρα που δε μπόρεσα να έρθω! Απ' την άλλη μεριά με φοβόμουν λιγάκι γιατί είμαι ευαίσθητος με τα παιδιά και υπήρχε περίπτωση να με πάρουν τα ζουμιά (μην κοροιδεύετε ρεεεε)! Μπράβο και πάλι σε όλους!

Υ.Γ.: Ρε Σταμέλο ακόμα κι εγώ που δεν ήρθα κατάλαβα από τα συμφραζόμενα! Τόσο πολύ έφαγες ρε φίλε???

Πολύ περισσότερο απ'ότι φαντάζεσαι... stam, Man_OS & vstromrider θέλουν ένα γουρουνόπουλο, απλά για ορεκτικό... YOU! YOU! bliax bliax peinao peinao peinao



φαντασου το αρκουδακι της durasel αντί να πηδάει να μασάει..... bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 11:29

καλά τσιμπήσαμε η αλήθεια είναι. Εγώ πάντως έφαγα κάτι και το βράδυ ίσα ίσα δηλαδή για καλό ύπνο What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 11:33

man_OS έγραψε:
καλά τσιμπήσαμε η αλήθεια είναι. Εγώ πάντως έφαγα κάτι και το βράδυ ίσα ίσα δηλαδή για καλό ύπνο What a Face
peinao peinao peinao peinao

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 489962 Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 846930 XYLO XYLO
Εγώ δεν θα μπορέσω να φάω κάτι για τις επόμενες 2 μέρες με τόσο που φάγαμε... drink lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 11:44


Παντα υπερβολικος ο Χρηστος....Απλα φαγαμε οτι πληρωσαμε.. Wink



man_OS έγραψε:
καλά τσιμπήσαμε η αλήθεια είναι. Εγώ πάντως έφαγα κάτι και το βράδυ ίσα ίσα δηλαδή για καλό ύπνο What a Face


πραγματικα τωρα και εγω εφαγα 2 τοστ κατα τις 10 αλλιως δεν θα κοιμομουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 11:53

Jaderfow έγραψε:
Μπράβο σε όλους ρε παιδιά! Και σ' αυτούς που ήταν εκεί και σ' αυτούς δε μπορούσαν! Πόσο σας ζηλεύω, πραγματικά! Έχω ξενερώσει άπειρα που δε μπόρεσα να έρθω! Απ' την άλλη μεριά με φοβόμουν λιγάκι γιατί είμαι ευαίσθητος με τα παιδιά και υπήρχε περίπτωση να με πάρουν τα ζουμιά (μην κοροιδεύετε ρεεεε)! Μπράβο και πάλι σε όλους!

Υ.Γ.: Ρε Σταμέλο ακόμα κι εγώ που δεν ήρθα κατάλαβα από τα συμφραζόμενα! Τόσο πολύ έφαγες ρε φίλε???

τι πολύ ρε φίλε... πρωινό δεν είχα φάει, όλη μέρα όρθιοι είμασταν, ήταν και μικρά τα παϊδάκια, φεύγαν γρήγορα.... καταλαβαίνεις τώρα, μια μπουκιά το καθένα....

ρε σεις εγώ αυτό έχω καταλάβει! ο κόσμος πια δεν πάει πεινασμένος για φαι...! Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Images?q=tbn:ANd9GcS5qJHCwI6KGJxcQFF7Vu0h14iJteL4bZeIB57FR2j3O8PcM69O7Q
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 12:27

Πιστεύω ότι το 2012 μπήκε με το δεξί.....!!! Very Happy
Δεν πέρασαν λίγες μέρες από την έλευση του νέου έτους και απόλαυσα χθές μαζί σας μία από τις ωραιότερες Κυριακές της ζωής μου...... Χαλαρά το βλέπω και σαν δώρο γεννεθλίων !!!
Κινήσεις όπως η χθεσινή που ποτέ δεν ξεχνάς και περιμένεις την αμέσως επόμενη σαν μικρό παιδί, όπως και τα παιδιά στα παιδικά χωριά που θα μας περιμένουν ξανά και ξανά......
Ένα πολύ μεγάλο μπράβο στους συντελεστές της ιδέας και της επιτυχούς υλοποίησης της !!!
Ένα πολύ μεγάλο μπράβο σε αυτούς που ήρθαν, ένα πολύ μεγάλο μπράβο σε όλους ήθελαν πραγματικά να έρθουν-ασχέτως αν τελικά δεν τα κατάφεραν, ένα πολύ μεγάλο μπράβο σε όλους όσους πρόσφεραν το οτιδήποτε την πολύ δύσκολη για τους περισσότερους από εμάς αυτή εποχή.....


goood goood goood


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 12:48

toumpanos έγραψε:
felix Μassai..... Ψήλωσες κ άλλο...?? jocolor

Παίζει να πήρα και 20 πόντους...!
Από τη χαρά μου ρε φίλε, πέταξα την κατήφεια και όρθωσα ανάστημα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 12:52

σου πάει τότε, κράτα το έτσι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 12:58

man_OS έγραψε:
καλά τσιμπήσαμε η αλήθεια είναι. Εγώ πάντως έφαγα κάτι και το βράδυ ίσα ίσα δηλαδή για καλό ύπνο What a Face

ναι και εγώ κάτι παστούλες για να φύγει η λαδίλα....τι πρόβατο ήταν τούτο ; άσε η πίτσα-μπιφτέκι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 13:13

Ψιτ..!! μαγκες αν πινασει κανεις εχω 3 κιλα μπιφτεκι στο ψυγειο..... Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 13:25

Μπράβο ρε παίδες . Μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω και εγώ , αλλά χθές αδύνατον .
Κάνουν πραγματικά πολύ μεγάλο έργο όσοι ασχολούντε με τα παιδιά αυτά .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 16:03

http://www.sos-villages.gr/content/help/16-steilte-sms


Στείλε SMS αγάπης

Γράψτε τη λέξη SOS και στείλτε την με SMS στο 54345
Στείλτε ένα μήνυμα αγάπης στα παιδιά που το έχουν ανάγκη
Χρέωση ανά SMS: ? 2,94 + Φ.Π.Α.

...ζητησε να το διαδωσουμε οποτε μαλλον εχει αποτελεσμα, γιαυτο λοιπον στειλτε το οπου μπορειτε!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 21:13

4kings έγραψε:
? 2,94 + Φ.Π.Α.

Μόνο και μόνο γι' αυτό, δεν θα στείλω μήνυμα. Αρκετά φάγανε τα κοπρόσκυλα. Υπάρχει κι ένα Σύνταγμα γ@μώ την τρέλα μου, με κάποιους νόμους μέσα. Είναι υποχρέωση του "κράτους" να τα υποστηρίζει αυτά τα παιδιά, να τα ταΐζει, να τα μεγαλώνει και να τα κάνει σωστούς ανθρώπους. Μα είναι ποτέ δυνατόν να φορολογούν τις δωρεές;;;;;;;; Ρε με τα παλιοτόμαρα που έχουμε μπλέξει. Ποτέ μέσω εταιριών ή μέσω τηλεόρασης τα χρήματα. Αυτό έμαθα εγώ την Κυριακή. Σκ@τ@ στα μούτρα τους και στον τάφο τους οι σκ@τόψυχοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 23:58

Δημητρη επειδη δεν εχουν ολοι τις ανεσεις να ειναι μελη σε τετοια υπερφορουμ και να κανονιζουν τετοιες κινησεις νομιζω οτι ειναι ο πιο ευκολος τροπος να φτασουν 2,5 ευρο στα παιδακια απο τον οποιοδηποτε ειναι αυτος!

ακομα δεν μπορω να χωνεψω οτι στα 500.000 το κρατος κραταει 150.000 χιλιαρικα φορο αλλα ρε φιλε ας μην το σκεφτομαστε το δευτερο κομματι ας διαμυνησουμε τον αριθμο του sms ...κατι καλο θα βγει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 05:27

Ο Stam με τα δυδιμακια.

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Scaled.php?server=818&filename=stamf

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 08:22

πάρτε και ένα βίντεο!
να είστε επιεικείς μαζί μου, έχει κάτι λαθάκια που τα είδα μετά, αλλά τώρα μαθαίνω!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 08:39

stam έγραψε:
πάρτε και ένα βίντεο!
να είστε επιεικείς μαζί μου, έχει κάτι λαθάκια που τα είδα μετά, αλλά τώρα μαθαίνω!


ωραιος ο stam, μπραβο για το μερακι σου κ τον χρονο σου!!1!!!

υγ το βιντεο μετα με το μακελειο ποτε θα ανεβει?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 08:48

Γειά σου ρε σταμ με τα ωραία σου! Γκουντ Τζομπ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 09:49

περα απο τα μπραβο σε ολους που τα εχω πει πολλες φορες εχω να κανω μια προταση....

μπορουμε σαν φορουμ να προτωτυπησουμε για ακομη μια φορα και να μην επισκεπτομαστε αυτα τα παιδακια τα χριστουγεννα... ο λογος προφανης... τοτε τους θυμουνται ολοι... τους υπολοιπους μηνες τι γινεται...??? για αυτο λοιπον ας καθιερωσουμε μια αλλη ημερομηνια εμεις... καλοκαιρακι για παραδειγμα που ολα τα παιδια πανε διακοπες με τους δικους τους εμεις θα πηγαινουμε σε αυτα τα παιδια... τι λετε...???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 10:24

Σταμ, ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ το βιντεακι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS   Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31 2012, 10:30

Μπράβο ρε Σταμέλο!!!! Είσαι ένα παιδί με πολλά χαρίσματα τελικά.. Ψηλό.. Με ωραία μάτια.. Εκλεπτυσμένους τρόπους.. Το τηλέφωνό μου είναι 6974...... Έλα θα σ'αρέσει.. χαχχχαχχαα Θα σε λιώσω!!! PITA


Πέραν της πλάκας έκανες πολύ ωραία δουλειά κ με ωραία μουσική υπόκρουση "hurts, wonderful life"..

Y.γ: Από το 2.20' κ μετά πάτησες το Nitro κ πήγαινες έτσι γλήγολα..? Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS - Σελίδα 8 644705 Είδες τελικά ότι ο πιτσιρικάς που επέμενε για το Nitro κάτι ήξερε..? Από μικρό κ από χαζό μαθαίνεις την αλήθεια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Χρήματα για τα παιδικά χωριά SOS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 8 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Συναντήσεις μελών Φόρουμ Αττικής-
Μετάβαση σε: