Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑΚΑΚΙΑ EBC

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xio-s-trom

xio-s-trom

Registration date : 26/05/2012

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΑΚΑΚΙΑ ΕΒC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31 2012, 17:39

Nα ρωτήσω κάτι ρε παιδιά; Μήπως ξέρει κάποιος τι διαφορά έχουν τα χρυσά τακάκια απο τα μαύρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 31 2012, 17:49

xio-s-trom έγραψε:
Nα ρωτήσω κάτι ρε παιδιά; Μήπως ξέρει κάποιος τι διαφορά έχουν τα χρυσά τακάκια απο τα μαύρα;

τα χρυσά είναι ποιο σκληρά από τα μαύρα Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xio-s-trom

xio-s-trom

Registration date : 26/05/2012

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: TAKAKIA EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 01 2012, 02:19

Απλά ως ποιο σκληρά μήπως στραβώσουν την δυσκόπλακα; Απ οτι έχω παρατηρήσει οι περισσότεροι προτιμάτε τα χρυσά. Γιατί;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xio-s-trom

xio-s-trom

Registration date : 26/05/2012

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: TAKAKIA EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05 2012, 15:21

Ρε παιδιά κανείς δεν ξέρει να απαντήσει για το παραπάνω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzou
Member
Member
tzou

Ηλικία : 42
Τόπος : Πετρούπολη
Registration date : 18/02/2009

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05 2012, 15:54

xio-s-trom έγραψε:
Απλά ως ποιο σκληρά μήπως στραβώσουν την δυσκόπλακα; Απ οτι έχω παρατηρήσει οι περισσότεροι προτιμάτε τα χρυσά. Γιατί;
Να στραβώσει απο το σκληρό τακάκι δεν στραβώνει, έχει μεγαλύτερες φθορές όμως ο δίσκος σε σχέση με ενα μαλακό τακάκι.Δεν είμαι λάτρης του σκληρού παρόλα αυτά τα έβαλα πάνω γιατί τα είχα κάβα αλλά είναι πολύ νωρίς για μένα να σου πω εντυπώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xio-s-trom

xio-s-trom

Registration date : 26/05/2012

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: TAKAKIA EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05 2012, 17:58

Ευχαριστω για την απάντηση. Αυτό ήθελα να πω μήπως φαγωθεί πολυ γρήγορα η δισκοπλακα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zabounis
Member
Member
zabounis

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, N. Πεντέλη
Registration date : 27/10/2010

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05 2012, 20:24

προσωπικά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος με τα μαύρα ebc.
ωραία αίσθηση ούτε τριγμούς-ήχους τίποτα και πολύ disc-friendly.

το μόνο που βλέπω είναι ότι τα τρώει σχετικά γρήγορα.
πχ το πίσω είναι σχεδόν στα τελειώματα, ύστερα από 9.000 χλμ. τα μπροστά είναι στο μισό.
επειδή το τρώω πιο γρήγορα το πίσω, παρήγγειλα ένα φτηνό τακάκι από ebay με κόστος 15$ μαύρο χωρίς μέταλλα να το δοκιμάσω.





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzou
Member
Member
tzou

Ηλικία : 42
Τόπος : Πετρούπολη
Registration date : 18/02/2009

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05 2012, 20:55

zabounis έγραψε:
προσωπικά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος με τα μαύρα ebc.
ωραία αίσθηση ούτε τριγμούς-ήχους τίποτα και πολύ disc-friendly.

το μόνο που βλέπω είναι ότι τα τρώει σχετικά γρήγορα.
πχ το πίσω είναι σχεδόν στα τελειώματα, ύστερα από 9.000 χλμ. τα μπροστά είναι στο μισό.
επειδή το τρώω πιο γρήγορα το πίσω, παρήγγειλα ένα φτηνό τακάκι από ebay με κόστος 15$ μαύρο χωρίς μέταλλα να το δοκιμάσω.






μα αυτή είναι η ουσία να τρωγεται το τακάκι και όχι ο δίσκος.Εχω τα χρυσά μπροστά τα έβαλα γιατί μου τα έδωσαν με τις δαγκάνες αλλα δεν εχω κάνει αρκετά χιλιόμετρα για να έχω άποψη αν δω ότι είναι τούβλο θα πάρουν πόδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zabounis
Member
Member
zabounis

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, N. Πεντέλη
Registration date : 27/10/2010

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 12 2012, 18:38

έβαλα πίσω sumo brake FA174. το πήρα από ebay 15$ μαζί με τα μεταφορικά. είναι μαύρο τύπο κέβλαρ οργανικό.

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 12535064



Μπορώ να πω ότι σε αίσθηση είναι ίδιο με το ebc το μαύρο και ίσως έχει και καλύτερο μάγκωμα αλλά επειδή είναι καινούριο ίσως πάλι να μου φαίνεται εμένα. Πάντως μια χαρά τακάκι είναι. το συστήνω για κάποιον που θέλει κάτι οικονομικό.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stakhs
Member
Member
stakhs

Ηλικία : 39
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 02/07/2012

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 26 2012, 18:37

Μολις εκανα παραγγελια κι εγω απο το μαγαζι στη Λαρισα

ΔΥΣΤΥΧΩΣ, αυξηθηκε η τιμη στα χρυσα τακακια στα 79? πλεον μπρος πισω + 6? μεταφορικα. Απο Δευτερα λογικα θα τα εχω. Η τιμη αυτην, ισχυει και για τα PB πλεον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 26 2012, 19:24

καλησπερα σας παιδια μια ερωτηση???εχω βαλει τα μαυρα τα ebc και στα πρωτα γενικα χλμ εχω αρκετα τριξιματα στα φρενα...με το που πατησω το μπροστινο φρενο βεβαια σταματαει το τριξιμο αλλα μετα απο λιγο το κανει ξανα...ειναι λογικο φανταζομαι μιας και δεν εχουν κατσει ακομα καλα...εχω κανει περιπου στα 100 χλμ..παιζει να ειναι κατι αλλο????πρεπει να κανω κατι εγω ή απλα να περιμενω να φαγωθουν λιγο????ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 27 2012, 01:51

Να περιμένεις να πατήσουν σωστά και θα σταματήσουν οι θόρυβοι.
Τα μαύρα έχουν μαλακή πάστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 28 2012, 14:34

ευχαριστω φιλε να σαι καλα....θα περιμενωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 24 2012, 08:54

Εντυπώσεις απο τα Χρυσά EBC.
Πολύ καλό φρενάρισμα, καλή αίσθηση, δεν κουράζονται στην βαριά χρήση.
Κατέβηκα, δικάβαλος, 3βάλιτσος την διαδρομή Χανιά-Ελαφονήσι με 40 βαθμούς θερμοκρασία.
Μελάνιασε ο πίσω δίσκος... βράσαν τα υγρά και τερμάτισε το πεντάλ, αλλά τα τακάκια δεν καταλάβαν τίποτα.
Τώρα... αν θα ξεσκίσουν τους δίσκους δεν το ξέρω, αλλά οι εντυπώσεις μέχρι τώρα είναι πολύ καλές.
Αν δεν δώ σε 5000χιλιόμετρα, καμιά πατούρα 2 χιλιοστά στους δίσκους, θα τα ξαναπάρω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 24 2012, 15:26

Γενικά και εγώ έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος περιμένω να δω διάρκεια στο χρόνο(αν και είναι υποκειμενικό...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
steveboy

steveboy

Τόπος : Λάρισα
Registration date : 29/05/2011

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 23 2015, 14:56

REDPOWER έγραψε:
καλησπερα σας παιδια μια ερωτηση???εχω βαλει τα μαυρα τα ebc και στα πρωτα γενικα χλμ εχω αρκετα τριξιματα στα φρενα...με το που πατησω το μπροστινο φρενο βεβαια σταματαει το τριξιμο αλλα μετα απο λιγο το κανει ξανα...ειναι λογικο φανταζομαι μιας και δεν εχουν κατσει ακομα καλα...εχω κανει περιπου στα 100 χλμ..παιζει να ειναι κατι αλλο????πρεπει να κανω κατι εγω ή απλα να περιμενω να φαγωθουν λιγο????ευχαριστω

Θα ήθελα να μάθω εαν τα τριξίματα στα πρώτα φρεναρίσματα στη βροχή σταμάτησαν... γιατί σε μένα που κοντεύουν τώρα να σωθούν δεν σταμάτισαν ποτέ. Ο ήχος που βγάζουν, ούτε ταμπούρο δεν κάνει έτσι + ότι το επίπεδο φρεναρίσματος πέφτει στο χάλια. Εαν τα δουλέψεις πολύ στη βροχή επανέρχονται σχεδόν στην κανονική τους απόδοση η οποία είναι σπουδαία αλλά το κακό την "κακιά στιγμή" πάντα γίνεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 23 2015, 21:12

steveboy έγραψε:
REDPOWER έγραψε:
καλησπερα σας παιδια μια ερωτηση???εχω βαλει τα μαυρα τα ebc και στα πρωτα γενικα χλμ εχω αρκετα τριξιματα στα φρενα...με το που πατησω το μπροστινο φρενο βεβαια σταματαει το τριξιμο αλλα μετα απο λιγο το κανει ξανα...ειναι λογικο φανταζομαι μιας και δεν εχουν κατσει ακομα καλα...εχω κανει περιπου στα 100 χλμ..παιζει να ειναι κατι αλλο????πρεπει να κανω κατι εγω ή απλα να περιμενω να φαγωθουν λιγο????ευχαριστω

Θα ήθελα να μάθω εαν τα τριξίματα στα πρώτα φρεναρίσματα στη βροχή σταμάτησαν... γιατί σε μένα που κοντεύουν τώρα να σωθούν δεν σταμάτισαν ποτέ. Ο ήχος που βγάζουν, ούτε ταμπούρο δεν κάνει έτσι + ότι το επίπεδο φρεναρίσματος πέφτει στο χάλια. Εαν τα δουλέψεις πολύ στη βροχή επανέρχονται σχεδόν στην κανονική τους απόδοση η οποία είναι σπουδαία αλλά το κακό την "κακιά στιγμή" πάντα γίνεται...

Εμενα προσωπικα μιας και συμφωνα με το δικο μου ποσταρισμα ρωτας το τριξιμο εφυγε σχεδον αμεσα.Σκαρτα 100χλμ να εκανα και ειχαν εξαφανιστει τα τριξιματα οποτε στη δικη σου περιπτωση μαλλον θεμα δαγκανων μου μυριζει(αερα στα υγρα φρενων δηλαδη καλυτερη εξαερωση ισως να χρειαζεσαι) ή κακο κατσιμο των τακακιων σου αλλα μπορει και να κανω λαθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jef
Member
Member
Jef

Ηλικία : 45
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 28/10/2014

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 23 2015, 22:34

εγώ που έχω τα μεταλλικά της EBC δεν παρατήρησα κάτι περίεργο.
βέβαια είχα στο προηγούμενο μοτόρι EBC μεταλλικά και είχα υπόψιν μου οτι θα ακούγεται λίγο κατά το φρενάρισμα (όχι πολύ όμως).

Ίσως να το πλένεις πιο συχνά, και κατά το πλύσιμο να ρίχνεις με πίεση στα τακάκια παράλληλα με την δισκόπλακα (σαν να θες να μπει το νερό ανάμεσα από το τακάκι και την δισκόπλακα). εγώ αυτό κάνω.


btw, REDPOWER μήπως θα μπορούσες να μικρίνεις λίγο την υπογραφή σου ? Είναι τουλάχιστον 3 φορές μεγαλύτερη από το post σου Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 01 2017, 16:00

Μιας που υπάρχει κάτι σχετικό,να μην ανοίγω καινούριο αλλου...
Κωδικό για πίσω τακάκια EBC ΗΜΙμεταλικα για vstrom ψάχνω...Γνωρίζει κάνεις;
ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 709343
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 01 2017, 17:15

Απο οσο γνωριζω τα ΕΒC μονο οργανικα και μεταλλικα βγαινουν εκτος εαν ξερω κατι λαθος.Οι κωδικοι ειναι αυτοι στη πρωτη σελιδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 01 2017, 17:29

ck69 έγραψε:
Μιας που υπάρχει κάτι σχετικό,να μην ανοίγω καινούριο αλλου...
Κωδικό για πίσω τακάκια EBC ΗΜΙμεταλικα για vstrom ψάχνω...Γνωρίζει κάνεις;
ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 709343

πάρε 1 τηλέφωνο στο brake shop από Δευτέρα και ρώτα. http://brakeshop.gr/

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 33ncnm10ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 33e6ee10ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 63u2ip10ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Amzm8k10ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 01 2017, 19:10

Ευχαριστώ Αντώνη.
Εχουμε προσφορα από εκει μήπως;
ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 709343
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 01 2017, 20:36

είχαμε παλιά , τώρα δεν ξέρω , πες του πάντως ότι είσαι από το φόρουμ

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 33ncnm10ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 33e6ee10ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 63u2ip10ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Amzm8k10ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 02 2017, 06:59

ck69 έγραψε:
Μιας που υπάρχει κάτι σχετικό,να μην ανοίγω καινούριο αλλου...
Κωδικό για πίσω τακάκια EBC ΗΜΙμεταλικα για vstrom ψάχνω...Γνωρίζει κάνεις;
ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 709343

FA174 οργανικά
FA174V ημιμεταλικά
FA174HH μεταλικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑΚΑΚΙΑ EBC   ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 02 2017, 11:30

Ευχαριστώ johnnyb...
ΤΑΚΑΚΙΑ EBC - Σελίδα 2 709343
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑΚΑΚΙΑ EBC

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: