Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Led φωτα σε KAPPA 46

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fousekis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
fousekis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/01/2009

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led φωτα σε KAPPA 46    Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 17:49

Μπράβο πόλυ καλή δουλειά και πολυ ωραίο το αποτέλεσμα (για όλους).... OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led φωτα σε KAPPA 46    Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 17:56

OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led φωτα σε KAPPA 46    Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 18:18

Ενημερωθηκε και το πρωτο Post Για την Givi E450
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led φωτα σε KAPPA 46    Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 18:41

Μπραβο πολυ καλη δουλεια .

goood goood goood

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 IMG_20160604_205151Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 IMG_20160607_110417Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 IMG_20160606_153929Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 IMG_20170715_102923Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led φωτα σε KAPPA 46    Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 19:03

krisberis έγραψε:
Ενημερωθηκε και το πρωτο Post Για την Givi E450


Μάστορα καλησπέρα Very Happy Very Happy Razz Razz

Μόλις ανέβηκα πάνω στο σπίτι γιατί πέρασα σήμερα τα πράγματα που έχω απο την πέμπτη....

πέρασα τα πίσω μόνο φλάς LED και το κολοφάναρο LED και ξαναέβαλα και τα πλαστικα και τα κάγκελα και όλα ..... πεδεύτικα μεν λίγο αλλα το αποτέλεσμα είναι @!@#$%^&*((())_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@ Razz Razz Razz Razz

Τώρα μόλις κούμπωσα πάνω στο στρώμα μου αυτήν την βαλίτσα....

http://www.xikis.gr/html/details.aspx?pagenum=2&categoryID=0&CategoryName=&subcategoryID=306&SubCategoryName=&ManufactureID=31&ManufactureName=&description=&productCode=E55NT&content=0&specialID=0

ρίξε καμία ιδέα και εσύ γιατί δεν την άνοιξα ακόμα εγω να δω που να βάλω LED......

και κάτι ακόμα.... πώς ανοίγει αυτήν???... που είναι οι βίδες???βλέπω οτι έχει βίδες αλλα έχει ενα πλαστικό απο πάνω απο τις βίδες και φοβάμαι να κάνω κάτι γιατί είναι καινούργια η βαλίτσα και μην την κάνω καμία πατάτα... mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cromellarisa στις Κυρ Ιαν 22 2012, 19:11, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led φωτα σε KAPPA 46    Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 19:10

cromellarisa έγραψε:
krisberis έγραψε:
Ενημερωθηκε και το πρωτο Post Για την Givi E450


Μάστορα καλησπέρα Very Happy Very Happy Razz Razz

Μόλις ανέβηκα πάνω στο σπίτι γιατί πέρασα σήμερα τα πράγματα που έχω απο την πέμπτη....

πέρασα τα πίσω μόνο φλάς LED και το κολοφάναρο LED και ξαναέβαλα και τα πλαστικα και τα κάγκελα και όλα ..... πεδεύτικα μεν λίγο αλλα το αποτέλεσμα είναι @!@#$%^&*((())_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@ Razz Razz Razz Razz

Τώρα μόλις κούμπωσα πάνω στο στρώμα μου αυτήν την βαλίτσα....

http://www.xikis.gr/html/details.aspx?pagenum=2&categoryID=0&CategoryName=&subcategoryID=306&SubCategoryName=&ManufactureID=31&ManufactureName=&description=&productCode=E55NT&content=0&specialID=0

ρίξε καμία ιδέα και εσύ γιατί δεν την άνοιξα ακόμα εγω να δω που να βάλω LED......

και κάτι ακόμα.... πώς ανοίγει αυτήν???... που είναι οι βίδες???βλέπω οτι έχει βίδες αλλα έχει ενα πλαστικό και φοβάμαι να κάνω κάτι γιατί είναι καινούργια η βαλίτσα και μην την κάνω καμία πατάτα... mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu


Την συγκεκρημενη βαλιτσα την εχουν πολλα παιδια εγω δεν ξερω κατι για αυτην ισως ο xrhstos13 σου πει περισσοτερα εχει κανει διδακτορικο σε αυτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led φωτα σε KAPPA 46    Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 19:19

krisberis έγραψε:
cromellarisa έγραψε:
krisberis έγραψε:
Ενημερωθηκε και το πρωτο Post Για την Givi E450


Μάστορα καλησπέρα Very Happy Very Happy Razz Razz

Μόλις ανέβηκα πάνω στο σπίτι γιατί πέρασα σήμερα τα πράγματα που έχω απο την πέμπτη....

πέρασα τα πίσω μόνο φλάς LED και το κολοφάναρο LED και ξαναέβαλα και τα πλαστικα και τα κάγκελα και όλα ..... πεδεύτικα μεν λίγο αλλα το αποτέλεσμα είναι @!@#$%^&*((())_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@ Razz Razz Razz Razz

Τώρα μόλις κούμπωσα πάνω στο στρώμα μου αυτήν την βαλίτσα....

http://www.xikis.gr/html/details.aspx?pagenum=2&categoryID=0&CategoryName=&subcategoryID=306&SubCategoryName=&ManufactureID=31&ManufactureName=&description=&productCode=E55NT&content=0&specialID=0

ρίξε καμία ιδέα και εσύ γιατί δεν την άνοιξα ακόμα εγω να δω που να βάλω LED......

και κάτι ακόμα.... πώς ανοίγει αυτήν???... που είναι οι βίδες???βλέπω οτι έχει βίδες αλλα έχει ενα πλαστικό και φοβάμαι να κάνω κάτι γιατί είναι καινούργια η βαλίτσα και μην την κάνω καμία πατάτα... mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu


Την συγκεκρημενη βαλιτσα την εχουν πολλα παιδια εγω δεν ξερω κατι για αυτην ισως ο xrhstos13 σου πει περισσοτερα εχει κανει διδακτορικο σε αυτες.

ευχαριστώ πολύ Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonidas_dl650
gold member
gold member
leonidas_dl650

Ηλικία : 39
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 28/09/2008

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led φωτα σε KAPPA 46    Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 21:46

Χρησταρα, τι βαζεις μεσα???
-Τον πατερα μου και τη μανα μου βαζω...!!!

Πολυ μερακι αγορινα, ΜΠΡΑΒΟ. Shocked Wink


cromelarissa : εγω δεν θα την πειραζα καθολου. Η 55αρα ειναι μπιμπελο απο μονη της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/2006dl650leontis/07dl650/
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led φωτα σε KAPPA 46    Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 21:49

leonidas_dl650 έγραψε:
Χρησταρα, τι βαζεις μεσα???
-Τον πατερα μου και τη μανα μου βαζω...!!!

Πολυ μερακι αγορινα, ΜΠΡΑΒΟ. Shocked Wink


cromelarissa : εγω δεν θα την πειραζα καθολου. Η 55αρα ειναι μπιμπελο απο μονη της.

Χαχαχα! Ευχαριστώ Φίλε! Εε Κανόνισε Αυτή την ευδομαδα για καφε με τα Παιδιά εδω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led φωτα σε KAPPA 46    Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 22:55

μπραβο χρηστο ωραια δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Led φωτα σε KAPPA 46    Led φωτα σε KAPPA 46  - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 13:54

leonidas_dl650 έγραψε:



cromelarissa : εγω δεν θα την πειραζα καθολου. Η 55αρα ειναι μπιμπελο απο μονη της.

το σκέφτομαι και αυτό αλλά άμα βλέπεις τον άλλον να κάνει τέτοιους παπάδες τότε μπαίνεις στο τρυπάκι να κάνεις και εσύ κάτι γιατί τα σπάει όλη η δουλειά που έχει κάνει....προς το παρόν θα την αφήσω έτσι και αργότερα μπορεί να κάνω κάτι....ίδομεν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Led φωτα σε KAPPA 46

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: