Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Θήκη για ποτήρι σε V-Strom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27 2012, 23:09

krisberis έγραψε:
k0k0$ έγραψε:

για τα καλοκαιρινα ταξιδια εχω υδροσακο στην πλατη με σωληνακι.

Απο που? ειχα βρει μερικα αλλα κοντα στα 30$ νομιζω.
χρηστο δες στο praktiker στα γιαννενα στα ειδη ποδηλατου εκει σαν να ειδα και ποτηροθηκες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27 2012, 23:14

Αμα Σου πω δεν το βρηκα!!!??

Γιωργο θα ριξω μια ματια, καλοκαιρι ερχεται........ σε κανα 4μηνο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27 2012, 23:17

http://www.marinall.gr/index.aspx?categoryID=240&subCategoryID=1000&productID=14712&productIndex=25
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27 2012, 23:27

Δηλαδη δοχειο και σακος στα 40?
καμια λυση απο εξωτερικο? ebay?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27 2012, 23:27

Οχι ρε παιδι, ο σακος που σου λεω περιεχει και δοχειο 1.5λιτρου. Το γραφει κιολας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27 2012, 23:30

k0k0$ έγραψε:
Οχι ρε παιδι, ο σακος που σου λεω περιεχει και δοχειο 1.5λιτρου. Το γραφει κιολας!


AAA καταλαβα λαθος.
ναι αλλα στο κρανος πως καθεται? αμα εχεις και midland θα μπορεις να μιλας η μονο νερακι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27 2012, 23:43

To μονο Midland που ειχα ποτε μου ηταν λογαριασμος στην τραπεζα, πριν μετονομαστει σε HSBC...


Νταξ, δεν οδηγας και μονοθεσιο, οταν θες να πιεις νερακι σηκωνεις λιγο το χερι σου και το βαζεις στο στομα σου, ειτε εν κινησει αν το'χεις, ειτε σε μια σταση με αλαρμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 28 2012, 02:10

καλες οι πατεντες σας ρε παιδια αλλα εχουν ενα βασικο μειονεκτημα..οδηγαμε μηχανη που σημαινει οτι στις στροφες γερνουμε..
στην αρχη και εγω εβαζα τον καφε ή το νερο μπροστα στο πλαστικο αναμεσα στο μπαρακι που εχω βαλει αλλα σε καθε στροφη παντα εγερνε και χυνοταν ο καφες κανοντας πουτ@ν@ την μηχανη.
οποτε καποια στιγμη το πηρα αποφαση μιας και ειχα παρει την μπιλια για να βαζω την βαση του κινητου και του gps και αγορασα αυτη την βαση που σου εδειξε o φιλος απο την touratech στο κεντρο κοντα στην Αχιλλεως.δεν θυμαμαι ποσο την πηρα ακριβως αλλα η ουσια ειναι οτι με βολεψε απιστευτα.ουτε χυμενοι καφεδες στην μηχανη ουτε να κανω ακροβατικα κρατοντας τον στο χερι κτλπ...το μονο μειον ειναι πως επειδη ειναι πολυ ευκολο να στο παρουν πρεπει καθε φορα που κατεβαινεις απο την μηχανη να το βαζεις στην μπαγκαζιερα.
και ας μην ειμαστε τοσο αυστηροι...τον να εχεις ενα καφε η ενα νερο διαθεσιμο και να πιεις καμμια γουλια οταν εισαι σταματημενος στο φαναρι δεν εγινε και τιποτα...οπως επισης οσοι εχουμε ανοιγομενα κρανοι δεν το καναμε γιατι ειμαστε απερισκεπτοι...απλα οταν κυκλοφορας μεσα στην αθηνα και εισαι συνεχεια σε διαφορες δουλειες ειναι πιο βολικο το βαλε βγαλε ή το να μπορεις να μιλησεις με καποιον χωρις να το βγαζεις...εχω φουλ φεις κρανος αλλα το φοραω πλεον μονο σε ταξιδια,για μεσα στην πολη ανοιγομενο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 28 2012, 02:15

E καλα, μεσα στην πολη δεν ξυνεις και ωμους για να φοβασαι οτι θα σου χυθει ο φραπες...

Βασικα εγω την ειχα βαλει για τα 100-200μ απο το καφε μεχρι το εργοταξιο, αλλα εχει δοκιμαστει και σε μεγαλυτερες αποστασεις.
Ζημιες ειχα μονο σε λακουβες και μονο με ποτηρι καφετεριας, αυτο με την μεγαλη τρουπα απο πανω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 28 2012, 10:27

Ποτήρι τύπου σέικερ στεγανό. Το κλείνεις, το πετάς μέσα στην μπαγκαζιέρα όπως να'ναι και δεν φοβάσαι τίποτα. Δεν χάνει όχι σταγόνα, ούτε υγρασία..... Το θέμα "μεταφορά καφέ" με το μηχανάκι το έχω ψάξει γιατί με έκαιγε κάποτε αρκετά. Η καλύτερη λύση είναι αυτή που προτείνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 28 2012, 14:25

Νομιζω ηρθε το πληρωμα του χρονου να ανοιξουμε επιτελους ενα νημα "διαμαχες"....

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 28 2012, 17:56

[img]Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 2012_01_28_17_43_37[/img]

3 ευρω για κοντινη μεταφορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 28 2012, 21:01

εγω εχω παρει αυτη, την εχω βαλει στο μπαρακι και ειναι μια χαρα.
http://www.ebay.co.uk/itm/MOTORCYCLE-CUP-HOLDER-STAINLESS-ALUMINUM-HONDA-NEW-/400215935588?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item5d2eba8a64
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ASKIANOS

ASKIANOS

Ηλικία : 45
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Registration date : 15/09/2008

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 17 2012, 12:05

χωρις το σεικερ του καφε μου δ παω πουθενα....οτι καλυτερο μεσα στην κινηση τις πολης η σε 1 φαναρι να κλεψεις μια δυο γουλιες του ααγαπημενου σου ροφηματος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 74
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 17 2012, 14:35

Δεν είμαι κατά της Ποτηροθήκης!
Απλά είναι καλύτερα να τραβας καμια τζούρα σταματημένος σε φανάρι ή κάπου που θα κάνεις στάση

Αν δε θες να κινδυνεύεις όταν πίνεις το ρόφημά σου με οτιδήποτε κράνος και οταν οδηγείς

ΠΑΡΕ ΑΥΤΟ

Στοιχίζει λιγότερο απο την ποτηροθήκη και το έχεις πάνω σου όπου και αν είσαι και δε φορτώνεις και την μηχανή!

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 20112180165673993
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pitsirikas
Member
Member
pitsirikas

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 21/12/2009

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 17 2012, 15:21

Θα παρεις αυτη http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=1923
και θα ξενοιασεις.. πλαγιαζεις την μηχανη πλαγιαζει και αυτη..επιταχυνεις αποτομα ακουλουθει αυτη αντιθετη κατεύθυνση για να μην χυθει ο καφες,χυμος φρεντο κλπ. η ποιοτητα ειναι αριστη..(το ιδιο και στα φρενα)
Το μπλε "αφρολεξ" διατηρει το ροφημα ζεστο η κρυο αναλογα...
Την χρησιμοποιώ στην πολη μονο δεν ενοχλει καθολου στην οδηγηση και δεν αποσπα την προσοχη..
Ειναι αρκετα πρακτικη και αμα πεσω και σε φαναρι διαρκειας αναβω και τσιγαρακι..
Ναι κανει κοντα στα 40 ευρω αλλα ειναι ποτηροθηκη ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗ...

Υ.Γ. Την εχω τοποθετησει στο τιμονι στο κεντρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyros74

spyros74

Ηλικία : 49
Τόπος : Λυκόβρυση-Αμπελόκηποι-Ωρωπός
Registration date : 27/05/2010

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 17 2012, 15:24

Γιατι τωρα αυτο εμενα μου θυμιζει καθετηρα????

enesoula
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 12 2012, 15:56

Έπρεπε να έρθω για δουλειά στο γραφείο το μεσημέρι και ήθελα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ καφέ.
Εφάρμοσα διστακτικά το παρακάτω, για να μεταφέρω τον καφέ 500 μέτρα από το coffee shop μέχρι το γραφείο μου :p

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Imag0658o
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 12 2012, 16:39

Highlander έγραψε:
Έπρεπε να έρθω για δουλειά στο γραφείο το μεσημέρι και ήθελα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ καφέ.
Εφάρμοσα διστακτικά το παρακάτω, για να μεταφέρω τον καφέ 500 μέτρα από το coffee shop μέχρι το γραφείο μου :p

OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michalis_archangel

michalis_archangel

Τόπος : salonica
Registration date : 16/07/2011

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 13 2012, 10:57

Hypersonic έγραψε:
Παιδια ο καφες προυποθετει....

Ενα χερι στο τιμονι .... δεν προβλεπεται για τη μοτο!!!

Χωρις κρανος .... απαραδεκτο

Ανοιχτο ανοιγομενο κρανος ... επισης απαραδεκτο.



Καφεδακι και τσιγαρο (για τους καπνιζοντες) προβλεπεται οταν η μηχανη ειναι στο σταντ....

Φιλακια



goood goood goood goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 13 2012, 13:52

michalis_archangel έγραψε:
Hypersonic έγραψε:
Παιδια ο καφες προυποθετει....

Ενα χερι στο τιμονι .... δεν προβλεπεται για τη μοτο!!!

Χωρις κρανος .... απαραδεκτο

Ανοιχτο ανοιγομενο κρανος ... επισης απαραδεκτο.



Καφεδακι και τσιγαρο (για τους καπνιζοντες) προβλεπεται οταν η μηχανη ειναι στο σταντ....

Φιλακια



goood goood goood goood goood




OK OK OK OK




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 19 2012, 17:17

παιδιά εγώ στο transalp είχα βάλει κάτι τέτοιο (θήκη νερού ποδηλάτου-πάμφθηνο) 2 με 3 ευρώ και στερέωση με σφιγκτήρες που βάζουμε σε λάστιχα ποτίσματος...
Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 0227
Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 0225
Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 0226
έξυπνο έτσι; Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 14:06

κι επειδή δοκίμασα και στο στρόμ την ίδια θέση για την ποτηροθήκη,στα κάγκελα δηλ. (δεν ενδείκνυται λόγω ανέμου) τελικά αποφάσισα να την βάλω εδώ
Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0327
Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0326
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 15:47

έχεις σκεφτεί κάποια λιγότερο μόνιμη λύση Τάκη..? κάτι που να αφαιρείται και να μπαίνει σχετικά πιο εύκολα..??
εκεί έχω το διακόπτη για τα προβολάκια οπότε δεν μπορώ να την βάλω μάλλον Sad
και από την άλλη είναι τα grip
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θήκη για ποτήρι σε V-Strom   Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 19:10

Κοίτα μια πρώτη πατέντα που μου ήρθε στο μυαλό για μη μόνιμη στερέωση είναι κάτι σαν κι αυτό που εφαρμόζεται στα αφαιρούμενα led που βάζουμε στα ποδήλατα για να μας βλέπουν το βράδυ και είναι συρταρωτά δηλ. κάπως έτσι...
Θήκη για ποτήρι σε V-Strom - Σελίδα 2 Potirothiki

αν μπορείς να βρείς απο κανά ποδηλατάδικο και να εκμεταλλευτείς τις ''πλάτες'' αρσενικό θηλυκό; εννοείται όμως το θηλυκό μόνιμα στερεωμένο πάνω στη μηχανή με δακτυλίδι σαν της φωτό παραπάνω (δεν ξέρω αν βοηθάω...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Θήκη για ποτήρι σε V-Strom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: