Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 πλατη μπαγκαζιερας 15 ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 74
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

πλατη μπαγκαζιερας 15 ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλατη μπαγκαζιερας 15 ?   πλατη μπαγκαζιερας 15 ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 04 2012, 13:00

mavras έγραψε:
k0panos έγραψε:


ΥΓ. Εμένα ο ΜΟΤΟΚ.(Κωνσταντίνος) αν και ιδιαίτερη δουλειά (τριχρωμία) μου πήρε ένα 40άρι αλλά το έφτιαξε απο το μηδέν

εμενα εχθες μου ειπε να παρω την γνησια πλατη γιατι για να την φτιαξει ο ιδιος θελει κανα 70αρι και ηταν αρνητικο γιατι θελει πολυ δουλεια...
εκτιμω βεβαια την ειλικρινια του και το γεγονος οτι ετσι κραταει τον πελατη του.

Η τιμή ήταν 40 σε εμένα γιατί έκανα και την σέλα και μου είπε θα σου κάνω καλύτερη τιμή αν με αφήσεις να κρατήσω το πατρόν ωστε να μπορώ να την φτιάξω και σε άλλους ... αν δεν σε ενδιαφέρει να έχει και κάποιος άλλος το σχέδιό σου δλδ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

πλατη μπαγκαζιερας 15 ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πλατη μπαγκαζιερας 15 ?   πλατη μπαγκαζιερας 15 ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 04 2012, 14:54

k0panos έγραψε:
mavras έγραψε:
k0panos έγραψε:


ΥΓ. Εμένα ο ΜΟΤΟΚ.(Κωνσταντίνος) αν και ιδιαίτερη δουλειά (τριχρωμία) μου πήρε ένα 40άρι αλλά το έφτιαξε απο το μηδέν

εμενα εχθες μου ειπε να παρω την γνησια πλατη γιατι για να την φτιαξει ο ιδιος θελει κανα 70αρι και ηταν αρνητικο γιατι θελει πολυ δουλεια...
εκτιμω βεβαια την ειλικρινια του και το γεγονος οτι ετσι κραταει τον πελατη του.

Η τιμή ήταν 40 σε εμένα γιατί έκανα και την σέλα και μου είπε θα σου κάνω καλύτερη τιμή αν με αφήσεις να κρατήσω το πατρόν ωστε να μπορώ να την φτιάξω και σε άλλους ... αν δεν σε ενδιαφέρει να έχει και κάποιος άλλος το σχέδιό σου δλδ...

απολυτα λογικο μου ακουγεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

πλατη μπαγκαζιερας 15 ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: