Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 15 2012, 08:45

το θέμα θα διερευνηθεί εις βάθος, μάλλον από Δευτέρα, γιατί σήμερα επέστρεψα από ένα ταξίδι και είμαι κάπως πιεσμένος....

Αναμείνατε στο πλητρολόγιό σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 15 2012, 09:36

σαλιγκάρι έγραψε:
74 με κομμενο χαρτακι Γιωργο , 60 χωρις , και εγω αυτο γνωριζα εξαπανεκαθεν.

και εγώ όταν την αγόρασα αυτό μου είπε !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 15 2012, 14:31

stam έγραψε:
και είμαι κάπως πιεσμένος....

Μπες στην ενότητα "Καλημέρες", δες τα ποστ του Χρήστου και θα σου αναπτερωθεί... bananen
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 16 2012, 13:03

Επειδή βλέπω αρκετή κινητικότητα στο θέμα (https://www.vstromhellasforum.com/t7745p75-topic), και επειδή για να πω την αλήθεια με ενδιαφέρει κι εμένα για προσεχή αγορά, κάνω εδώ μία λίστα για την συγκεκριμένη ζελατίνα, και αν υπάρξει ικανός αριθμός διαπραγμάτευσης για καλύτερη τιμή, θα το πάμε στα pb το θέμα. οκ...?

ενδιαφέρον:

1. stam
2. ioarma
3. kgalano
4. georgeh (διάφανη)
5. gorillaz_gr
6. JIMEYROS (16-29/06 απών)
7. Nigoutsi
8.
9.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
Eksantas
Member
Member
Eksantas

Τόπος : Πρεβεζα
Registration date : 24/07/2011

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 16 2012, 14:30

Επειδή βλέπω αρκετή κινητικότητα στο θέμα (https://www.vstromhellasforum.com/t7745p75-topic), και επειδή για να πω την αλήθεια με ενδιαφέρει κι εμένα για προσεχή αγορά, κάνω εδώ μία λίστα για την συγκεκριμένη ζελατίνα, και αν υπάρξει ικανός αριθμός διαπραγμάτευσης για καλύτερη τιμή, θα το πάμε στα pb το θέμα. οκ...?

ενδιαφέρον:

1. stam
2. ioarma
3. kgalano
4. georgeh (διάφανη)
5. gorillaz_gr
6. JIMEYROS (16-29/06 απών)
7. Nigoutsi
8. Eksantas (Μέτρια φιμε) (18-25/06 απών)
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 15:35

popcorn popcorn popcorn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 15:36

έπεσε δουλειά και το αμέλησα.... σόρρυ...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 19 2012, 15:40

stam έγραψε:
έπεσε δουλειά και το αμέλησα.... σόρρυ...!

psarema psarema psarema
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22 2012, 15:27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22 2012, 15:51

yeye yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22 2012, 18:59

ρε παιδιά που μπορώ να βρώ τις διαστάσεις της συγκεκριμένης ζελατίνας ;; είμαι κοντά 1.90 θα με βολέψει;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22 2012, 20:00

απο τη μυτη κατω μεχρι το χειλος πανω ειναι 52,5 ποντους που μετρησα τη δικη μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 22 2012, 20:16

αυτά τα 11 επιπλέον εκατοστά γνωρίζουμε πόσα είναι από πάνω και πόσα από κάτω...;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gouti

Gouti

Ηλικία : 37
Τόπος : Στυλίδα Φθιώτιδας
Registration date : 03/07/2012

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 03 2012, 16:11

4kings έγραψε:
οπα ρε παιδια τι 74??


οτι θελει πουλαει??


για βαλτε του καποιος χερι για τις τιμες ...να τις εχει ας πουμε λιγο πιο σταθερες!!!

60 πηρα εγω πριν 2-3 μηνες την ελαφρως φιμε!


και σε ενα τηλ που του ειχα κανει πριν ενα μηνα για καποιον φιλο που ηθελα να ρωτησω καταλαβε λαθος νομιζε οτι ημουν απο αλλο φορουμ και μου ειπε για πιο κατω απο 60 XYLO



Σταμ το αφηνω πανω σου!.... slapping rollere

Εγω παλι τον πηρα για να την παραγκιλω και μου ειπε οτι δεν μοθ την στελνει χωρις αποδειξη και οτι θα τον βαλω φυλακη με αυτα που λεω....οποτε μαζη με μεταφωρηκα εφτασα στα 89 euros..... gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 03 2012, 16:49

φίλε μου δεν ξερω τι εννοείς, και που βρίσκεται το παράπονό σου....

αν θες να αγοράσεις μόνος σου το προϊόν, τα 89 ευρω είναι η επίσημη τιμή του καταστήματος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gouti

Gouti

Ηλικία : 37
Τόπος : Στυλίδα Φθιώτιδας
Registration date : 03/07/2012

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda   ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 05 2012, 16:06

stam έγραψε:
φίλε μου δεν ξερω τι εννοείς, και που βρίσκεται το παράπονό σου....

αν θες να αγοράσεις μόνος σου το προϊόν, τα 89 ευρω είναι η επίσημη τιμή του καταστήματος....

Ε δεν νομιζω πως ολοι οσοι την πηρανε 60 euro την πηρανε με μαζικη παραγκελια......τεσπα απλα αμα ηξερα οτι θα μ φτασει τοσο δεν θα την εβαζα και θα εψαχνα να βρω κατι αλλο....Και ασε που με τον πρωτον που μιλησα στο τηλ μου ειπε ναι 60 κανει και μετα που εδςσε το τηλ σε εναν αλλον για να δωσω στοιχεια μου λεει 74 οτι να ναι δηλαδη....τεσπα συγνωμη αν σας κουρασα απλα ανεφερα ενα περιστατικο και τπτ αλλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ενδιαφέρον για τον κλώνο της Barracuda

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: