Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αντίδραση....?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Αντίδραση...
Πιστόλι (θα του ρίξω μια στα πόδια)
Αντίδραση....? - Σελίδα 2 I_vote_lcap76%Αντίδραση....? - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 76% [ 26 ]
Κινητό τηλέφωνο (κάτσε να πάρω το 100 να δεις...)
Αντίδραση....? - Σελίδα 2 I_vote_lcap12%Αντίδραση....? - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 12% [ 4 ]
Ψηφοδέλτιο (Θα τα πούμε μετά τις εκλογές, θ' αλλάξουν όλα!)
Αντίδραση....? - Σελίδα 2 I_vote_lcap12%Αντίδραση....? - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 12% [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 34
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίδραση....?   Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 11 2012, 12:13

4kings έγραψε:
να φτιαξω λιγο την εικονα...


εισαι στο μπαλκονι του σπιτιου σου και συνειδητοποιεις οτι προσπαθουν να σου κλεψουν τη μηχανη

....οι απαντησεις ολων σας δηλαδη ειναι οτι:

παμε σιγα σιγα χωρις να μας ακουσει κοντα του και του την μπουμπουναμε στο γονατο σε στυλ "παρτα ρε πουστη εμενα δεν μου κλεβει κανεις τη μηχανη" ....(δεν καταλαβες απο που σου ηρθε μωρη κουφαλιτσα εε??)

ή

με διοπτρα απο το μπαλκονι σε στυλ "στο awp ειμαι πρωτος ρε αρχ@δι εχω φαει την ζωη μου στο counter strike" (headshot για να μην ξανακλεψεις))

ή

κατεβαινω κατω με το οπλο παρατεταμενο και στρεμενο στο πλαι (180*) και αρχιζω απο την εισοδο της πολυκατοικιας μαδερφακερ φακα μαϊ μπαϊκ ρε μαδαφοκερ???γιου τσουζ δε ρονγκ μπαϊκ ρε μοδεφακερ ...μπαμ μπαμ μπαμ νταϊ μπιιιτσς


τι δεν καταλαβαινω???????...πειτε μου ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ?????

Αντίδραση....? - Σελίδα 2 326502 Αντίδραση....? - Σελίδα 2 326502 Αντίδραση....? - Σελίδα 2 326502

Άσε μας να το χαρούμε....!!! Γιατί μας το κάνεις να φαίνεται τόόόόόσο δύσκολο....???
***Στο ποστάρισμα μου ήθελα να συμπληρώσω ότι θα γούσταρα να του πατάω την πληγή σαν να σβήνω τσιγάρο στον δρόμο αλλά δεν ήθελα να το κάνω πολύ splatter..... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίδραση....?   Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 11 2012, 12:37

μοδεφακερ
Αντίδραση....? - Σελίδα 2 220pxbustarhymes06mika

μαδερφακερ
Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Eminememinem23963908500

μαδαφοκερ
Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Littlefockersboxoffice
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίδραση....?   Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 11 2012, 13:03

@lex_73 έγραψε:

μαδαφοκερ
Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Littlefockersboxoffice

οσο να ναι μια κακια την εχουνε ....δεν μπορεις να πεις!! Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίδραση....?   Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 11 2012, 13:47

4kings έγραψε:
να φτιαξω λιγο την εικονα...


εισαι στο μπαλκονι του σπιτιου σου και συνειδητοποιεις οτι προσπαθουν να σου κλεψουν τη μηχανη

....οι απαντησεις ολων σας δηλαδη ειναι οτι:

παμε σιγα σιγα χωρις να μας ακουσει κοντα του και του την μπουμπουναμε στο γονατο σε στυλ "παρτα ρε πουστη εμενα δεν μου κλεβει κανεις τη μηχανη" ....(δεν καταλαβες απο που σου ηρθε μωρη κουφαλιτσα εε??)

ή

με διοπτρα απο το μπαλκονι σε στυλ "στο awp ειμαι πρωτος ρε αρχ@δι εχω φαει την ζωη μου στο counter strike" (headshot για να μην ξανακλεψεις))

ή

κατεβαινω κατω με το οπλο παρατεταμενο και στρεμενο στο πλαι (180*) και αρχιζω απο την εισοδο της πολυκατοικιας μαδερφακερ φακα μαϊ μπαϊκ ρε μαδαφοκερ???γιου τσουζ δε ρονγκ μπαϊκ ρε μοδεφακερ ...μπαμ μπαμ μπαμ νταϊ μπιιιτσς






τι δεν καταλαβαινω???????...πειτε μου ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ?????
Αχ, το όνειρό μου, αλλά που να βρεις rifle.
Μόνο από airsoft βρίσκω και κάνουν πάνω από 1000?
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίδραση....?   Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 11 2012, 19:32

Highlander έγραψε:
4kings έγραψε:
να φτιαξω λιγο την εικονα...


εισαι στο μπαλκονι του σπιτιου σου και συνειδητοποιεις οτι προσπαθουν να σου κλεψουν τη μηχανη

....οι απαντησεις ολων σας δηλαδη ειναι οτι:

παμε σιγα σιγα χωρις να μας ακουσει κοντα του και του την μπουμπουναμε στο γονατο σε στυλ "παρτα ρε πουστη εμενα δεν μου κλεβει κανεις τη μηχανη" ....(δεν καταλαβες απο που σου ηρθε μωρη κουφαλιτσα εε??)

ή

με διοπτρα απο το μπαλκονι σε στυλ "στο awp ειμαι πρωτος ρε αρχ@δι εχω φαει την ζωη μου στο counter strike" (headshot για να μην ξανακλεψεις))

ή

κατεβαινω κατω με το οπλο παρατεταμενο και στρεμενο στο πλαι (180*) και αρχιζω απο την εισοδο της πολυκατοικιας μαδερφακερ φακα μαϊ μπαϊκ ρε μαδαφοκερ???γιου τσουζ δε ρονγκ μπαϊκ ρε μοδεφακερ ...μπαμ μπαμ μπαμ νταϊ μπιιιτσς






τι δεν καταλαβαινω???????...πειτε μου ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ?????
Αχ, το όνειρό μου, αλλά που να βρεις rifle.
Μόνο από airsoft βρίσκω και κάνουν πάνω από 1000?
Laughing

κρύβεις μέσα σου τον ράμπο!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίδραση....?   Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 11 2012, 19:44

πλακα πλακα επειδη μου αρεσε η ποικιλια επιλογων και επειδη με εξιταρησε η 3η ιδεα (την οποια δεν ειχα σκεφτει ποτε πιο πριν ως πιθανη λυση) θα παω να την ψηφισω Laughing

οσο για την εικονα ενος ληστη στη μηχανη μου και εμενα απο πανω να του φωναζω "τωρα θα δεις ρεεεε παω να φερω το ψηφοδελτιο μου" η στη χειροτερη ..μια νταιρεκτ απειλη του στυλ "θα ψηφισω" "τη γ@μησες" ειναι νομιζω λιγο γελοια

υπαρχουν οι φωνες το μαδερι οι κλωτσιες οι σφαλιαρες η ακινητοποιηση και ενα σωρο αλλες λυσεις απ'το να του αφαιρεσεις ετσι απλα τη ζωη! μαυρισε τον και καντον να ξανασκεφτει να κλεψει!


στο "δοξα πατρι" και οχι στο γονατο μονο σε απειλη σωματικης ακεραιοτητας ανθρωπου που αγαπω ή του ιδιου μου του εαυτου ...οχι στον κλεφτακο!

εσχατη λυση η αφαιρεση ζωης ...πως την ειδατε ολοι ετσι ντεσπεραντος??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίδραση....?   Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 11 2012, 21:07

σωστος...αλλο αμυνα και αλλο να γινουμε αγρια δυση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίδραση....?   Αντίδραση....? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 11 2012, 21:20

κανείς δεν θέλει τη βία αλλά.........η κακιά στιγμή που λένε. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αντίδραση....?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: