Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 29 2012, 20:16

άποψη μου:

από τη συζήτηση που έγινε την προηγούμενη τετάρτη στο καφέ mouuuuuu η 6η παγκρήτια θα γίνει στο Δάσος του Ρούβα, με πράγματα που θα
κρατάει ο καθένας απο το σπίτι του ώστε να πέσει το κόστος της εκδρομής/βόλτας μιας και λεφτά ΔΕΝ υπάρχουν για τους περισσότερους.
Έπεσε όμως στο τραπέζι μια "ιδέα" να ενοικιαστούν εντουράκια και η διαδρομή να περιλαμβάνει πολύ χώμα, ο σκοπός τις ενοικίασης είναι να μην
μπουν τα v-strom με τα ασφάλτινα λάστιχα σε χώμα ... (λογικό) ... αλλά όπως είπαμε λεφτά ΔΕΝ υπάρχουν για τους περισσότερους και
"ακούστηκαν κάποιες φωνές" ότι υπάρχει περίπτωση κάποιοι από εμάς να μην έρθουν εξαιτίας του γεγονότος αυτού. (έτσι το εξέλαβα εγώ ... μπορεί να
είναι και λάθος το συμπέρασμά μου, αν και μου φαίνεται πολύ λογική αντίδραση)
εγώ προτείνω να δώσουμε ραντεβού π.χ. στις 12:00 στο Δάσος του Ρούβα και ο καθένας από εμάς να ακολουθήσει όποια διαδρομή θέλει,δλδ
αν κάποιος θέλει να πιει ένα καφέ στο Γρηγόρη και μετά να πάρει το εντουράκι και να "φάει" τα βουνά και να σκάσει στο δάσος ... να μην το στερηθεί όπως και
αυτός που δε μπορεί να διαθέσει περισσότερα ? από τη βενζίνη θα χρειαστεί ... οπότε άποψη μου είναι να δώσουμε ραντεβού
στις 12:00 στο Δάσος του Ρούβα γιατί το θέμα είναι να βρεθούμε όλοι μαζί και να πούμε καμιά μαλακία.

σε αυτό το σημείο θέλω να πω ότι για να πάει κάποιος στο Δάσος του Ρούβα έχει μια και μόνο διαδρομή ούτε ένα χιλιομέτρου με πολύ βατό, πατημένο χωματόδρομο,
οπότε όσοι έχουν ασφάλτινα λάστιχα δε θα έχουν πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 29 2012, 22:10

Το λοιπον ....μια που ειπε την γνωμη του ο αξιοτιμος φιλος Λασιθιωτης Πρασινος και το αλλο το κοπελι απο χανια , θελω κι εγω να πω την δικη μου γνωμη σαν ο νονος της Παγκρητιας Συναντησης ,,,,
Η ουσια δεν ειναι φιλε μου Μανωλακη να παει ο καθενας αμοναχος του στο τελος της διαδρομης μας . αλλα να μοιραστουμε ολοι μας την καθιερωμενη βολτα με τις στασεις μας τα τσιγαρα μας και τα κατουρηματα μας ... τις φωτογραφιες μας και το χαβαλε μας . Ετσι το καναμε παντα και επειδη εχουμε φτασει στην 6η παγκρητια ΘΕΛΩ να συνεχιστει ετσι . Ειναι η δικη μου αντιδραση γτ ετσι πρεπει να γινει . Ειμαστε μια ομαδα και πρεπει να παμε ολοι μαζι , οπου κι αν αποφασιστει να παμε . Αν ειναι ο καθενας να παει κι απανω του για να παει να νοικιασει για να μπει στο χωμα η για να χωριστουμε , το θεωρω μια μεγαλη μαλακια . Δεν ξερω γτ αλλα ειμαι της αποψης τουλαχιστον στις παγκρητιες βολτες που αφορουν εμας τους κρητικους να την κανουμε ολοι μαζι ο ενας πισω απο τον αλλο . Αν π.χ ο Μαυρος , ο Μητσος , ο geo , ο Αλμερος θελουν να πανε να νοικιασουν και να πανε στο χωμα νομιζω οτι μπορουν να το κανονησουν μια αλλη φορα κι οχι στην παγκρητια συναντηση που γινεται 2 φορες τον χρονο . Εγω γουσταρω να παμε με τα vstrom ....ακια μας εκει που θα ορισετε και να ειμαστε ολοι ενα . Να κανουμε το πικ νικ μας ομορφα κι ωραια να πιουμε τα ρακακια μας και να γυρισουμε πισω με ωραιες αναμνησεις .....

Οχι επειδη ο Μητσος πηρε ΚΤΜ πρεπει να πληρωσω εγω την αρεσκεια του στο χωμα ..... και δεν μου αρεσει κι ολας ....... ( flamp )

Η παγκρητια Συναντηση θα γινει , θα ειμαστε 16 ατομα ΕΙΤΕ θελετε η ΕΙΤΕ οχι και θα παμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ στην διαδρομη που θα βγαλει ο πρασινο.....milko !!!
Tα υπολοιπα στην συναντηση ,,,,,

rollere



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 29 2012, 22:38

μαυρομανώλη:

1. συμφωνώ με αυτά που λές
2. διαδρομή ΔΕ βγάζω, ένα δρόμος υπάρχει από το ηράκλειο για τους ανατολικούς και ένας απο το ρεθυμνο για τους δυτικούς
αν τώρα θέλει κανείς να κατέβει απο ανώγεια πάλι ένας δρόμος είναι.
3. πες μου τι πίνεις και δε μας δίνεις ή κόψε τις ρακές
αυτή είναι η 5η ή 6η; το λέω αυτό γιατί να δείς αυτά ...
4η Παγκρητια Συναντηση Μαρτιος 2012 Συμμετοχες Μονο !!
4η Παγκρητια Μαρτιος 2012.....Βιντεο / φωτο ......
μιλάνε για ΜΑΡΤΙΟ του 2012 και αναφέρονται στην 4η, άρα ή έγινε η 5η και δε το ξέρω ή δε ξέρεις να μετράς Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 29 2012, 22:58

black-v έγραψε:
Η παγκρητια Συναντηση θα γινει , θα ειμαστε 16 ατομα ΕΙΤΕ θελετε η ΕΙΤΕ οχι ...

καλά ρε, τότε δεν έρχομαι! Να μάθεις! kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 29 2012, 23:02

painterakis έγραψε:
μαυρομανώλη:

1. συμφωνώ με αυτά που λές
2. διαδρομή ΔΕ βγάζω, ένα δρόμος υπάρχει από το ηράκλειο για τους ανατολικούς και ένας απο το ρεθυμνο για τους δυτικούς
αν τώρα θέλει κανείς να κατέβει απο ανώγεια πάλι ένας δρόμος είναι.
3. πες μου τι πίνεις και δε μας δίνεις ή κόψε τις ρακές
αυτή είναι η 5η ή 6η; το λέω αυτό γιατί να δείς αυτά ...
4η Παγκρητια Συναντηση Μαρτιος 2012 Συμμετοχες Μονο !!
4η Παγκρητια Μαρτιος 2012.....Βιντεο / φωτο ......
μιλάνε για ΜΑΡΤΙΟ του 2012 και αναφέρονται στην 4η, άρα ή έγινε η 5η και δε το ξέρω ή δε ξέρεις να μετράς Razz

Ειναι η 5η ...... επιτηδες εγραψα 6η για να δω αν θα το καταλαβει κανεις .... ευγε νεε μου ......κερδισες ενα milko !!!!! cow bounce alien mouuuuuu sunny cheers Basketball affraid scratch geek jocolor farao santa study elephant flower afro sos yeye merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 29 2012, 23:32

μανωλάκι ... σε λίγο θα βγεί και ρακί Razz Razz Razz Razz Razz Razz

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 545834_3967745545273_489748727_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gogosmama

gogosmama

Ηλικία : 50
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Registration date : 27/05/2011

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 30 2012, 01:17

black-v έγραψε:
Το λοιπον ....μια που ειπε την γνωμη του ο αξιοτιμος φιλος Λασιθιωτης Πρασινος και το αλλο το κοπελι απο χανια , θελω κι εγω να πω την δικη μου γνωμη σαν ο νονος της Παγκρητιας Συναντησης ,,,,
Η ουσια δεν ειναι φιλε μου Μανωλακη να παει ο καθενας αμοναχος του στο τελος της διαδρομης μας . αλλα να μοιραστουμε ολοι μας την καθιερωμενη βολτα με τις στασεις μας τα τσιγαρα μας και τα κατουρηματα μας ... τις φωτογραφιες μας και το χαβαλε μας . Ετσι το καναμε παντα και επειδη εχουμε φτασει στην 6η παγκρητια ΘΕΛΩ να συνεχιστει ετσι . Ειναι η δικη μου αντιδραση γτ ετσι πρεπει να γινει . Ειμαστε μια ομαδα και πρεπει να παμε ολοι μαζι , οπου κι αν αποφασιστει να παμε . Αν ειναι ο καθενας να παει κι απανω του για να παει να νοικιασει για να μπει στο χωμα η για να χωριστουμε , το θεωρω μια μεγαλη μαλακια . Δεν ξερω γτ αλλα ειμαι της αποψης τουλαχιστον στις παγκρητιες βολτες που αφορουν εμας τους κρητικους να την κανουμε ολοι μαζι ο ενας πισω απο τον αλλο . Αν π.χ ο Μαυρος , ο Μητσος , ο geo , ο Αλμερος θελουν να πανε να νοικιασουν και να πανε στο χωμα νομιζω οτι μπορουν να το κανονησουν μια αλλη φορα κι οχι στην παγκρητια συναντηση που γινεται 2 φορες τον χρονο . Εγω γουσταρω να παμε με τα vstrom ....ακια μας εκει που θα ορισετε και να ειμαστε ολοι ενα . Να κανουμε το πικ νικ μας ομορφα κι ωραια να πιουμε τα ρακακια μας και να γυρισουμε πισω με ωραιες αναμνησεις .....

Οχι επειδη ο Μητσος πηρε ΚΤΜ πρεπει να πληρωσω εγω την αρεσκεια του στο χωμα ..... και δεν μου αρεσει κι ολας ....... ( flamp )

Η παγκρητια Συναντηση θα γινει , θα ειμαστε 16 ατομα ΕΙΤΕ θελετε η ΕΙΤΕ οχι και θα παμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ στην διαδρομη που θα βγαλει ο πρασινο.....milko !!!
Tα υπολοιπα στην συναντηση ,,,,, u

rollere

Συμφωνώ απόλυτα!!!! Κανονίζουμε να έρθουμε από Χανιά και από Άγιο για να γνωριστούμε και να κάνουμε παρέα κάποια διαδρομή. Αν είναι να χωριστούμε δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε τόσα χιλιόμετρα εμείς οι μακρυνοί...... συνεχίζουμε να τα λέμε εδώ μέσα.
Δε λέω και μένα μου αρέσει η εντουράδα, αλλά νομίζω ότι κανονίζουμε βολταράκι με αυτό το forum και όχι με το endouro forum. Άσε που με την εντουράδα, που θα βάλω τη ψαρόσουπα που σας έταξα?!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mojolis
Member
Member
mojolis

Ηλικία : 42
Τόπος : χανιά
Registration date : 20/08/2012

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 30 2012, 23:59

Θα ήθελα να ρωτήσω αν σε περίπτωση βροχής θα γίνει η συνάντηση.
Εμείς απο Χανιά Mojolis, gogosmama k tolismark (δεν ξέρω αν είναι και κάποιος άλλος απο τα Χανιά) δεν ερχόμαστε σε τέτοια περίπτωση. Είναι μακρύς και επικύνδινος όπως όλοι ξέρουμε ο δρόμος.

Υ.Γ. Ποιός είναι απο Ιεράπετρα??? Έρχομαι συχνά πυκνά και την Τετάρτη μάλλον θα έρθω πάλι εκεί και αν θέλει να πάμε για κανά καφέ να γνωριστούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 01 2012, 08:49

Βροχή ... ε; "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Think1 ταμάμ ... cheers θα πάμε από το χώμα "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Brows και θα περάσομεν ωραία ...

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Dsc0138ae

θα στις βρέξω στο ... kolaraki που δε ξέρεις ΠΟΙΟΣ είναι απο την ιεράπετρα Razz Razz Razz
ο ένας, ο μοναδικός, ο θεός, το μαύρος διαμάντι ....

ο ΜΑΥΡΟΣ* "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Proskino2"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 283269_130637627026065_7506587_n

* Μαύρος ή Μαυρομανώλης ή black-v, είναι ένα σπάνιο είδος που το συναντάμε ή στις Νοτιοδυτικές πλαγιές του όρους Δίκτη
κυρίως πέριξ του χωριού Μάλλες ή στο Κάστρο (βλ. Ηράκλειο). Δε μπορούμε να το κατατάξουμε σε μια συγκεκριμένη κατηγορία
μιας αν και 2ποδο συχνά πυκνά κάνει την εμφάνιση του με μαύρο 2τροχο, τρέφεται με πασέτες και μπριτζόλες, πίνει ΜΟΝΟ ρακί
(αν και φήμες λένε ότι κάποιοι τον έχουν δεί να πίνει και νερό), βγάζει από το στόμα και τη μύτη καπνούς (κάτι σαν ατμοσίδερο
ένα πράγμα) ενώ το πιο τρομακτικό του γνώρισμα είναι ο ... ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ (βλέπε αντίστοιχο λίμα)

πηγή:
ΡAKOpedia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 01 2012, 09:25

painterakis έγραψε:
ο ΜΑΥΡΟΣ* "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Proskino2"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 283269_130637627026065_7506587_n

* Μαύρος ή Μαυρομανώλης ή black-v, είναι ένα σπάνιο είδος που το συναντάμε ή στις Νοτιοδυτικές πλαγιές του όρους Δίκτη
κυρίως πέριξ του χωριού Μάλλες ή στο Κάστρο (βλ. Ηράκλειο). Δε μπορούμε να το κατατάξουμε σε μια συγκεκριμένη κατηγορία
μιας αν και 2ποδο συχνά πυκνά κάνει την εμφάνιση του με μαύρο 2τροχο, τρέφεται με πασέτες και μπριτζόλες, πίνει ΜΟΝΟ ρακί
(αν και φήμες λένε ότι κάποιοι τον έχουν δεί να πίνει και νερό), βγάζει από το στόμα και τη μύτη καπνούς (κάτι σαν ατμοσίδερο
ένα πράγμα) ενώ το πιο τρομακτικό του γνώρισμα είναι ο ... ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ (βλέπε αντίστοιχο λίμα)

πηγή:
ΡAKOpedia

YOU!


μπααα, φήμες, φήμες είναι αυτές για το νερό.Ανεπιβεβαίωτη συκοφαντία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 01 2012, 11:55

ΜΑΥΡΟΣ* "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Proskino2"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 283269_130637627026065_7506587_n

* Μαύρος ή Μαυρομανώλης ή black-v, είναι ένα σπάνιο είδος που το συναντάμε ή στις Νοτιοδυτικές πλαγιές του όρους Δίκτη
κυρίως πέριξ του χωριού Μάλλες ή στο Κάστρο (βλ. Ηράκλειο). Δε μπορούμε να το κατατάξουμε σε μια συγκεκριμένη κατηγορία
μιας αν και 2ποδο συχνά πυκνά κάνει την εμφάνιση του με μαύρο 2τροχο, τρέφεται με πασέτες και μπριτζόλες, πίνει ΜΟΝΟ ρακί
(αν και φήμες λένε ότι κάποιοι τον έχουν δεί να πίνει και νερό), βγάζει από το στόμα και τη μύτη καπνούς (κάτι σαν ατμοσίδερο
ένα πράγμα) ενώ το πιο τρομακτικό του γνώρισμα είναι ο ... ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ (βλέπε αντίστοιχο λίμα)

πηγή:
ΡAKOpedia

YOU!


XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
δεν υπάρχετε εδώ μέσα λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mojolis
Member
Member
mojolis

Ηλικία : 42
Τόπος : χανιά
Registration date : 20/08/2012

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 01 2012, 12:49

[quote="Perrakis"]ΜΑΥΡΟΣ* "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Proskino2"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 283269_130637627026065_7506587_n

* Μαύρος ή Μαυρομανώλης ή black-v, είναι ένα σπάνιο είδος που το συναντάμε ή στις Νοτιοδυτικές πλαγιές του όρους Δίκτη
κυρίως πέριξ του χωριού Μάλλες ή στο Κάστρο (βλ. Ηράκλειο). Δε μπορούμε να το κατατάξουμε σε μια συγκεκριμένη κατηγορία
μιας αν και 2ποδο συχνά πυκνά κάνει την εμφάνιση του με μαύρο 2τροχο, τρέφεται με πασέτες και μπριτζόλες, πίνει ΜΟΝΟ ρακί
(αν και φήμες λένε ότι κάποιοι τον έχουν δεί να πίνει και νερό), βγάζει από το στόμα και τη μύτη καπνούς (κάτι σαν ατμοσίδερο
ένα πράγμα) ενώ το πιο τρομακτικό του γνώρισμα είναι ο ... ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ (βλέπε αντίστοιχο λίμα)

πηγή:
ΡAKOpedia

Οκ Οκ με συγχορείτε για την άγνοια και την αμάθεια μου δεν θα επαναληφθεί. Τέλος πάντων. Μαύρε λοιπόν αν την Τετάρτη είσαι Ιεράπετρα και θες να πάμε για κανά καφεδάκι μιλάμε σε pm να κανονήσουμε.Εγώ θα κάτσω 6-7 μέρες περίπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MAESTRO

MAESTRO

Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη (;)
Registration date : 29/07/2008

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 02 2012, 16:00

painterakis έγραψε:
Βροχή ... ε; "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Think1 ταμάμ ... cheers θα πάμε από το χώμα "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Brows και θα περάσομεν ωραία ...

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Dsc0138ae

θα στις βρέξω στο ... kolaraki που δε ξέρεις ΠΟΙΟΣ είναι απο την ιεράπετρα Razz Razz Razz
ο ένας, ο μοναδικός, ο θεός, το μαύρος διαμάντι ....

ο ΜΑΥΡΟΣ* "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Proskino2"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 283269_130637627026065_7506587_n

* Μαύρος ή Μαυρομανώλης ή black-v, είναι ένα σπάνιο είδος που το συναντάμε ή στις Νοτιοδυτικές πλαγιές του όρους Δίκτη
κυρίως πέριξ του χωριού Μάλλες ή στο Κάστρο (βλ. Ηράκλειο). Δε μπορούμε να το κατατάξουμε σε μια συγκεκριμένη κατηγορία
μιας αν και 2ποδο συχνά πυκνά κάνει την εμφάνιση του με μαύρο 2τροχο, τρέφεται με πασέτες και μπριτζόλες, πίνει ΜΟΝΟ ρακί
(αν και φήμες λένε ότι κάποιοι τον έχουν δεί να πίνει και νερό), βγάζει από το στόμα και τη μύτη καπνούς (κάτι σαν ατμοσίδερο
ένα πράγμα) ενώ το πιο τρομακτικό του γνώρισμα είναι ο ... ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ (βλέπε αντίστοιχο λίμα)

πηγή:
ΡAKOpedia


Οκ....!!! Κι όποιος δεν τον έχει συναντήσει, νιώθει πια σαν να τον ξέρει..... Το φιλολογικό ταλέντο σε όλο του το μεγαλείο!!!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 02 2012, 17:12

Ρεεεεεεεε κοπελια , με συγκινησατε και με συγκινειτε , κανονησετε να παθω πραμα που ειμαι και σε κρισιμη ηλικια ...γμτ .... ευχαριστω μεσα απο την κερδια μου τον φιλο πρασινουλη για τον τελειο χαρακτηρισμο του στο προσωπο μου .... εχει πεσει σε ολα μεσα ...... να στε ολοι καλα για τα καλα σας η κακα σας λογια ..... και οι εχθροι φιλοι γινονται παρ΄ολο που δεν υπαρχουν ...

Να σας εχει ο θεος ολους καλα .....και να σμιξουμε να πιουμε και καμια ρακη ..... ( απο τις 1 το μεσημερι πινω .....αντεστε )


lol! kolaraki EROS drink drink drink drink drink drink drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 02 2012, 19:41

dog
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gogosmama

gogosmama

Ηλικία : 50
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Registration date : 27/05/2011

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 03 2012, 01:37

Σκουτελοβαρέχνω σου μαυρομανωλιό, άντε και την μεθεπόμενη Κυριακή από κοντά......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 03 2012, 07:54

painterakis έγραψε:

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 283269_130637627026065_7506587_n

* Μαύρος ή Μαυρομανώλης ή black-v, είναι ένα σπάνιο είδος που το συναντάμε ή στις Νοτιοδυτικές πλαγιές του όρους Δίκτη
κυρίως πέριξ του χωριού Μάλλες ή στο Κάστρο (βλ. Ηράκλειο). Δε μπορούμε να το κατατάξουμε σε μια συγκεκριμένη κατηγορία
μιας αν και 2ποδο συχνά πυκνά κάνει την εμφάνιση του με μαύρο 2τροχο, τρέφεται με πασέτες και μπριτζόλες, πίνει ΜΟΝΟ ρακί
(αν και φήμες λένε ότι κάποιοι τον έχουν δεί να πίνει και νερό), βγάζει από το στόμα και τη μύτη καπνούς (κάτι σαν ατμοσίδερο
ένα πράγμα) ενώ το πιο τρομακτικό του γνώρισμα είναι ο ... ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ (βλέπε αντίστοιχο λίμα)

πηγή:
ΡAKOpedia




respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 04 2012, 11:16

ΕΛΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ....... ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ....... !!!!!!!!!

ΟΣΟΙ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΡΥΟΜΑ 'Λ .... ( προσφορα απο τον τελευταιο γαμπρο του κρητικου κλιμακιου ) ..... ονομακαι χρωμα δεν λεμε ....... ( alien ) yeye yeye


drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gogosmama

gogosmama

Ηλικία : 50
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Registration date : 27/05/2011

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 04 2012, 13:52

ΠΟΛΛΕΣ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΕ ΠΛΟΥΣΙΑ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΗΣ 10/10/'12. ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΥΧΕΡΟΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ Κ13. ΔΗΛΩΣΕ ΤΩΡΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ....ΙΣΩΣ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΥΠΕΡΥΧΕΡΟΣ.
ΠΟΛΛΑ HAPPENINGS ΚΑΙ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ......!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 11:57



01. blacky ( ρακι - κρασί )
02. giannisroub ( κεφτεδακια-τζατζικι-τοστ )
03. almeros ( φουαγκρα και σπιτικά ραβιόλια με ρόκα και παρμεζάνα )
04. Περράκης ( τυροπιτάκια - χορτοπιτάκια )
05. kyriakos2 ( πλαστικά ποτηράκια πιατάκια πηρουνακια χαρτοπετσετες )
06. ZaNi87 ( σις κεμπαπ ντονερ, λουκάνικα και ψωμάκια )
07. gogosmama ( ψαρόσουπα!!!!!)
08. tolismark (Φιλέτο μοσχαρίσιo σοταρισμένο με κρέμα μουστάρδας και σάλτσα από άγρια μανιτάρια και λευκή τρούφα)
09. mojolis ( ότι έχει ευχαρίστηση η γυναίκα μου )
10.
11.
12.
13. Painterakis ( μισό σαλάμι και μισό κεφάλι τυρί)
14.
15. stratos
16. geo (milko )
17. mikios (πολύ όρεξη )






Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mojolis
Member
Member
mojolis

Ηλικία : 42
Τόπος : χανιά
Registration date : 20/08/2012

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 23:31

Παιδιά μήπως σιγά σιγά να ξεκινήσουμε να βγάζουμε το πρόγραμμα της εκδρομής??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06 2012, 00:15

λέω να βρεθούμε στις 9 στου γρηγόρη στην αγία πελαγία για καφεδάκι.

αναχώρηση στις 10 με κατεύθυνση το δάσος του Ρούβα με διαδρομή όπως ΕΔΩ

Θα είμαστε εκεί κατά τις 11 , οπότε στήνουμε το φαγοπότι με την ησυχία μας, παίζουμε κανα παιχνιδάκι ( μακρυά γαϊδούρα, κρυφτό, μπουκάλα!!!) και όποτε βαρεθούμε γυρίζουμε

μην το πολυπαπαρίσουμε με γνώμες.

δέχομαι μάξιμουμ άλλη μια γνώμη ( η οποία να συμφωνεί με την δική μου).......

και βέβαια λείπουν ακόμα κάποια παιδάκια, ονόματα μη λέμε, που θα έπρεπε να είναι από τους πρώτους συμμετέχοντες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06 2012, 09:16

almeros έγραψε:
λέω να βρεθούμε στις 9 στου γρηγόρη στην αγία πελαγία για καφεδάκι.

αναχώρηση στις 10 με κατεύθυνση το δάσος του Ρούβα με διαδρομή όπως ΕΔΩ

Θα είμαστε εκεί κατά τις 11 , οπότε στήνουμε το φαγοπότι με την ησυχία μας, παίζουμε κανα παιχνιδάκι ( μακρυά γαϊδούρα, κρυφτό, μπουκάλα!!!) και όποτε βαρεθούμε γυρίζουμε

μην το πολυπαπαρίσουμε με γνώμες.

δέχομαι μάξιμουμ άλλη μια γνώμη ( η οποία να συμφωνεί με την δική μου).......

και βέβαια λείπουν ακόμα κάποια παιδάκια, ονόματα μη λέμε, που θα έπρεπε να είναι από τους πρώτους συμμετέχοντες



goood

Συμφωνω σε ολα εκτος του Γρηγορη στην Αγ. Πελαγια , υπαρχει και Γρηγορης στο Γαζι και στον Εσταυρωμενο ...!!!
Οπως επισης και στο Γιοφυρο που ειχαμε συναντηθει στην κοπη της πιτας που ειναι εκει στην πιατσα των ταξι ...

merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06 2012, 09:20

ναι ρε μαύρε αλλά η θέα δεν είναι η ίδια.

αράζουμε εκεί αγκαλίτσα ανά 2, ρομαντικά ρομαντικά και μετά κατεβαίνουμε προς το δάσος για τα περαιτέρω..........


"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 8117 "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 8117 "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 8117 "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 8117 "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: " 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "   "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06 2012, 09:36

almeros έγραψε:
ναι ρε μαύρε αλλά η θέα δεν είναι η ίδια.

αράζουμε εκεί αγκαλίτσα ανά 2, ρομαντικά ρομαντικά και μετά κατεβαίνουμε προς το δάσος για τα περαιτέρω..........


"  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 8117 "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 8117 "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 8117 "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 8117 "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 8117
με το περαιτέρω πιστεύω να εννοείς ... "  5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21  Οκτωβριου 2012  " - Σελίδα 3 Bbq%20-%20emotloader.hu και όχι τίποτα ... qwer , οϊ τίποτα άλλο αλλά το πήρες στην αρχή περίεργα με αγκαλίτσες ανα 2 και ρομαντική θέα ... μη το δεί κανείς και μας παρεξηγήσει ...

άσχετο ... 12 με 12:30 είπαμε στο δάσος του ρούβα,ε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

" 5η Παγκρητια Συναντηση ......... 21 Οκτωβριου 2012 "

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: