Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Philips Motovision H4 or not ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

Philips Motovision H4 or not ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Philips Motovision H4 or not ?   Philips Motovision H4 or not ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 05 2012, 21:35

Τίποτα , να είσαι καλά και καλή τοποθέτηση!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReBeLoS
Member
Member
ReBeLoS

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/08/2012

Philips Motovision H4 or not ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Philips Motovision H4 or not ?   Philips Motovision H4 or not ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 06 2012, 01:16

Οι λαμπες μπηκαν και μπορω να πω σαν πρωτη εντυπωση οτι ειναι σουπερ.
Το μονο προβλημα ειναι οτι τα led θεσεως που ειχα και εβαλα ηταν πολυ λευκα ενω οι philips πορτοκαλιζουν και δεν ταιριαζουν οπτικα.
Εχετε να προτεινετε κατι πιο κοντα στο χρωμα των motovision ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MAKIS66

MAKIS66

Ηλικία : 58
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 08/07/2011

Philips Motovision H4 or not ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Philips Motovision H4 or not ?   Philips Motovision H4 or not ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 06 2012, 02:08

ReBeLoS έγραψε:
Οι λαμπες μπηκαν και μπορω να πω σαν πρωτη εντυπωση οτι ειναι σουπερ.
Το μονο προβλημα ειναι οτι τα led θεσεως που ειχα και εβαλα ηταν πολυ λευκα ενω οι philips πορτοκαλιζουν και δεν ταιριαζουν οπτικα.
Εχετε να προτεινετε κατι πιο κοντα στο χρωμα των motovision ?


Φίλε μου και οι δικές μου είναι τύπου ξένον και μπλεντιάζουν αλλά έχω ψείρες κατάλευκες. Αισθητικά δεν με πειράζει που έχουν διαφορετικό χρώμα, ίσα- ίσα κάνουν και αντίθεση. Γνώμη μου είναι να τις αφήσεις. Είναι ζήτημα συνήθειας και γούστου. Περί ορέξεως βέβαια ............. Βέβαια στο εμπόριο υπάρχει πληθώρα από ψείρες σε πάρα πολλούς χρωματισμούς. Εγώ πιο παλιά είχα μπλε. Μετά τις βαρέθηκα και έβαλα λευκές. Ευτυχώς είναι φθηνές. Δική σου επιλογή. Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReBeLoS
Member
Member
ReBeLoS

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/08/2012

Philips Motovision H4 or not ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Philips Motovision H4 or not ?   Philips Motovision H4 or not ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 06 2012, 11:10

ισως αυτα που ειναι warm κσι βγαζουν 3000-3500 kelvin θα ταιριαζουν καλυτερα

http://www.ebay.co.uk/itm/2pcs-T10-194-168-Car-9-5050-SMD-LED-Side-Tail-Warm-White-Lights-Bulbs-Lamps-12V-/220917385322?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item336fb3c86a
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Philips Motovision H4 or not ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: