Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pisherman
Member
Member
pisherman

Ηλικία : 48
Τόπος : ΓΙΩΡΓΟΣ - Αθήνα, Ηράκλειο - Κρήτης
Registration date : 24/10/2011

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 15:07

vstromrider έγραψε:
λιγοτερο φωτεινο; scratch

περιμενα να ειναι πολυ δυνατο Question

τι ίδιο περίμενα και εγώ

Ρε Μιχάλη, μήπως το σύγκρινες με κανα πειραγμένο κολοφάναρο led λέω εγώ??
mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 16:18

pisherman έγραψε:
vstromrider έγραψε:
λιγοτερο φωτεινο; scratch

περιμενα να ειναι πολυ δυνατο Question

τι ίδιο περίμενα και εγώ

Ρε Μιχάλη, μήπως το σύγκρινες με κανα πειραγμένο κολοφάναρο led λέω εγώ??
mouuuuuu

Mε του Loverdos11 συνέκρινα και δεν είναι πειραγμένο! Αισθητικά αναβαθμίστηκα, αλλά θεωρώ πως χρειάζεται πιο δυνατά led. Στο Πλέριο το κοιτάγαμε νύχτα και γι αυτό μας φάνηκε ζωηρό, αλλά την ημέρα δεν είναι ότι πιο φωτεινό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pisherman
Member
Member
pisherman

Ηλικία : 48
Τόπος : ΓΙΩΡΓΟΣ - Αθήνα, Ηράκλειο - Κρήτης
Registration date : 24/10/2011

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 16:20

Αυτός ο Κινέζος κάνει μόνος του την παραγωγή των φαναριών?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 16:29

pisherman έγραψε:
Αυτός ο Κινέζος κάνει μόνος του την παραγωγή των φαναριών?
Απ'ότι έχω καταλάβει μάλλον ναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pisherman
Member
Member
pisherman

Ηλικία : 48
Τόπος : ΓΙΩΡΓΟΣ - Αθήνα, Ηράκλειο - Κρήτης
Registration date : 24/10/2011

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 16:39

msp έγραψε:
pisherman έγραψε:
Αυτός ο Κινέζος κάνει μόνος του την παραγωγή των φαναριών?
Απ'ότι έχω καταλάβει μάλλον ναι!

Σκέφτομαι μήπως να κάνουμε καμιά επικοινωνία μαζί του λέγοντας του ότι είμαστε κάμποσοι και ότι το θέλουμε πιο δυνατό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 06 2012, 20:48

pisherman έγραψε:
msp έγραψε:
pisherman έγραψε:
Αυτός ο Κινέζος κάνει μόνος του την παραγωγή των φαναριών?
Απ'ότι έχω καταλάβει μάλλον ναι!

Σκέφτομαι μήπως να κάνουμε καμιά επικοινωνία μαζί του λέγοντας του ότι είμαστε κάμποσοι και ότι το θέλουμε πιο δυνατό.

Εγώ του έγραψα πάντως!

Dear sportzones,

Firstly I would like to know if you are the manufacturer of the Tail Brake Light. Secondly I would like to suggest something to the luminosity enhancement especially during the day. I did a comparison with a friends Led Break Light during the day and your break light was not so intense. I believe that you need to use stronger led and basically the position of the leds need to stick out more from their holes in order to exploit more the reflectors. My suggestions are in good faith in order to make better your good product! Please do not hesitate to contact me and discuss over this subject!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 07 2012, 16:22

msp έγραψε:
pisherman έγραψε:
msp έγραψε:
pisherman έγραψε:
Αυτός ο Κινέζος κάνει μόνος του την παραγωγή των φαναριών?
Απ'ότι έχω καταλάβει μάλλον ναι!

Σκέφτομαι μήπως να κάνουμε καμιά επικοινωνία μαζί του λέγοντας του ότι είμαστε κάμποσοι και ότι το θέλουμε πιο δυνατό.

Εγώ του έγραψα πάντως!

Dear sportzones,

Firstly I would like to know if you are the manufacturer of the Tail Brake Light. Secondly I would like to suggest something to the luminosity enhancement especially during the day. I did a comparison with a friends Led Break Light during the day and your break light was not so intense. I believe that you need to use stronger led and basically the position of the leds need to stick out more from their holes in order to exploit more the reflectors. My suggestions are in good faith in order to make better your good product! Please do not hesitate to contact me and discuss over this subject!

Μου απάντησε πως τον ενδιαφέρει το θέμα και πως θα ήθελε να δει συγκριτικές φωτογραφίες ανάμεσα στα κωλοφάναρα και προτάσεις για να καλυτερεύσει το προϊόν του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Harryvstrom

Harryvstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 31/12/2012

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 04 2013, 20:18

Παίδες καλησπέρα....Ενδιαφέρομαι να πάρω και εγώ το εν λόγω φανάρι (με ενσωματωμένα φλας).....θα χρειαστώ "φλασερ" ή δεν χρειάζεται???...Να διευκρυνίσω ότι έχω τα "μαμα" φλας επάνω... Question Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 05 2013, 14:51

Αν έχεις τα μαμά φλας και δεν σκοπεύεις να τα βγάλεις τότε δεν χρειάζεσαι φλασέρ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Harryvstrom

Harryvstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 31/12/2012

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 22:27

Σήμερα παρέλαβα το νεο μου κωλοφάναρο LED.....Το σύνδεσα... όλα καλά....Η απορία μου είναι η εξής:

Η συσκευασία είχε μέσα και 2 λευκές αντιστάσεις (25W 7ΩJ) αυτό γράφουν επάνω το καθένα. Έπρεπε να τα συνδέσω και αυτά;;
Να τονίσω ότι τα φλας τοσο στο φαναρι (τα ενσωματωμένα που έχει) όσο και τα "μαμά" λειτουργούν άψογα..... Rolling Eyes Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 22:48

Harryvstrom έγραψε:
Σήμερα παρέλαβα το νεο μου κωλοφάναρο LED.....Το σύνδεσα... όλα καλά....Η απορία μου είναι η εξής:

Η συσκευασία είχε μέσα και 2 λευκές αντιστάσεις (25W 7ΩJ) αυτό γράφουν επάνω το καθένα. Έπρεπε να τα συνδέσω και αυτά;;
Να τονίσω ότι τα φλας τοσο στο φαναρι (τα ενσωματωμένα που έχει) όσο και τα "μαμά" λειτουργούν άψογα..... Rolling Eyes Rolling Eyes


Παλικάρι καλησπέρα, βλεπω εισαι απο Χιο, επειδη ψαχνωμαι και εγω για το συγκεκριμένο κωλοφαναρο, δεν κανονίζουμε καμια συναντιση να το δω από κοντά και να τσεκάρω φωτεινότητα. στείλε πμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 22:52

georgaras έγραψε:

Παλικάρι καλησπέρα, βλεπω εισαι απο Χιο, επειδη ψαχνωμαι και εγω για το συγκεκριμένο κωλοφαναρο, δεν κανονίζουμε καμια συναντιση να το δω από κοντά και να τσεκάρω φωτεινότητα. στείλε πμ.

Να το δεις μέρα με ήλιο.
Κατα την γνώμη μου είναι επικίνδυνο .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 33ncnm10ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 33e6ee10ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 63u2ip10ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Amzm8k10ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 23:06

loverdos11 έγραψε:
georgaras έγραψε:

Παλικάρι καλησπέρα, βλεπω εισαι απο Χιο, επειδη ψαχνωμαι και εγω για το συγκεκριμένο κωλοφαναρο, δεν κανονίζουμε καμια συναντιση να το δω από κοντά και να τσεκάρω φωτεινότητα. στείλε πμ.

Να το δεις μέρα με ήλιο.
Κατα την γνώμη μου είναι επικίνδυνο .

Απλά θέλει αλλαγή των led με πιο δυνατά που έχουν το στρογγυλό κεφάλι για να εκμεταλλευτούν το κάτοπτρο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την msp στις Πεμ Απρ 04 2013, 23:20, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Harryvstrom

Harryvstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 31/12/2012

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 23:14

Harryvstrom έγραψε:
Σήμερα παρέλαβα το νεο μου κωλοφάναρο LED.....Το σύνδεσα... όλα καλά....Η απορία μου είναι η εξής:

Η συσκευασία είχε μέσα και 2 λευκές αντιστάσεις (25W 7ΩJ) αυτό γράφουν επάνω το καθένα. Έπρεπε να τα συνδέσω και αυτά;;
Να τονίσω ότι τα φλας τοσο στο φαναρι (τα ενσωματωμένα που έχει) όσο και τα "μαμά" λειτουργούν άψογα..... Rolling Eyes Rolling Eyes

Τελικά χρειάζονται ή όχι;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 23:29

Harryvstrom έγραψε:

Η συσκευασία είχε μέσα και 2 λευκές αντιστάσεις (25W 7ΩJ) αυτό γράφουν επάνω το καθένα. Έπρεπε να τα συνδέσω και αυτά;;

οχι


Έχει επεξεργασθεί από τον/την bandit στις Πεμ Απρ 04 2013, 23:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Harryvstrom

Harryvstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 31/12/2012

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 23:35

Πάλι καλά........ xaxa success yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hillrx8

hillrx8

Ηλικία : 56
Τόπος : Σαλαμινα
Registration date : 15/05/2009

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Απρ 05 2013, 12:11

παιδια καλημερα....εγω παραγγειλα...ακριβο βεβαια κωλοφαναρο απο whitelights...το εχω δει φορεμενο με πολυ καλη φωτεινοτητα...απο πισω,πλαγια ,παντου...βεβαια ειναι μονο στοπ,χωρις φλας,και μαλιστα δεν λεω για το διαφανες,αλλα για το φιμε!εντονο φως και το βλεπεις και απο 20 μετρα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Απρ 05 2013, 13:51

hillrx8 έγραψε:
παιδια καλημερα....εγω παραγγειλα...ακριβο βεβαια κωλοφαναρο απο whitelights...το εχω δει φορεμενο με πολυ καλη φωτεινοτητα...απο πισω,πλαγια ,παντου...βεβαια ειναι μονο στοπ,χωρις φλας,και μαλιστα δεν λεω για το διαφανες,αλλα για το φιμε!εντονο φως και το βλεπεις και απο 20 μετρα.....

Δώσε info απο που? καμια φωτο.
ευχαριστώ

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 33ncnm10ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 33e6ee10ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 63u2ip10ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Amzm8k10ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hillrx8

hillrx8

Ηλικία : 56
Τόπος : Σαλαμινα
Registration date : 15/05/2009

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Απρ 05 2013, 14:30

http://www.ebay.com/itm/LEDRcklichtHeckleuchte-schwarz-Suzuki-DL-6501000-VStrom-smoked-tail-light-/130813991143
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hillrx8

hillrx8

Ηλικία : 56
Τόπος : Σαλαμινα
Registration date : 15/05/2009

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Απρ 05 2013, 14:31

hillrx8 έγραψε:
http://www.ebay.com/itm/LEDRcklichtHeckleuchte-schwarz-Suzuki-DL-6501000-VStrom-smoked-tail-light-/130813991143
.....μαζι με φυμε φλας και ζελατινα εγινε πολυ καλο το ματ κ8 που εχω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Harryvstrom

Harryvstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 31/12/2012

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Απρ 05 2013, 15:42

hillrx8 έγραψε:
http://www.ebay.com/itm/LEDRcklichtHeckleuchte-schwarz-Suzuki-DL-6501000-VStrom-smoked-tail-light-/130813991143

Το ίδιο πήρα και εγώ......Φυμέ φλασάκια;;;Μμμμμμ....δεν βάζεις καμιά φώτο γιατί "ψήνομαι"......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hillrx8

hillrx8

Ηλικία : 56
Τόπος : Σαλαμινα
Registration date : 15/05/2009

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μάης 18 2013, 14:40

....μολις τοποθετησα το κωλοφαναρο led(whitelight), σε φιλο!!!2 ωριτσες με μπλα μπλα και καφεδακι!!!...αψογο οπως και το δικο μου.τελικα οταν κανεις κατι μονος σου και βοηθας και δικο σου ανθρωπο ειναι μεγαλη ευχαριστηση και ικανοποιηση.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μάης 18 2013, 15:04


eee eee eee
hillrx8 έγραψε:
....μολις τοποθετησα το κωλοφαναρο led(whitelight), σε φιλο!!!2 ωριτσες με μπλα μπλα και καφεδακι!!!...αψογο οπως και το δικο μου.τελικα οταν κανεις κατι μονος σου και βοηθας και δικο σου ανθρωπο ειναι μεγαλη ευχαριστηση και ικανοποιηση.....

ΚΑΛΑ χρόνο για μπλα μπλα και καφεδάκι είχατε . . . για καμιά φωτο δεν είχατε να γουσταμε και μεις ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...   ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μάης 18 2013, 15:38

να το από το δικό μου μηχανάκι πρίν το ... αποσύρω, φορεμένο το συγκεκριμένο φανάρι ...

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 734841_480629055333304_48995249_n

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο... - Σελίδα 3 600724_480629255333284_2046446262_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΝΕΟ LED κωλοφάναρο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: