Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ζελατίνα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
theo211

theo211

Τόπος : καβαλα
Registration date : 22/05/2012

Ζελατίνα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα   Ζελατίνα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 11 2013, 23:27

αν κανετε ομαδικη αγορα για baraccuda ειμαι μεσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Ζελατίνα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα   Ζελατίνα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12 2013, 00:28

Οι παραπάνω να λάβετε υπ όψιν οτι:
Η ζελατίνα όταν έχει μέγεθος >415 cm τότε σε αναγκάζει να κοιτάς τον δρόμο απο μέσα της (τουλάχιστον στις κοντινές αποστάσεις) πράγμα που εγώ το διαπιστώνω απο την αγορα μιας ψηλής MPA με φρυδάκι.Αν μάλιστα έχεις και σηκωμένο το φρυδάκι τότε βλέπεις ακόμη πιο μέσα (και έχω 1,82 ύψος). Το θέμα είναι αν σε ενοχλεί.Εμένα όχι το συνηθισα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NASOS_p
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NASOS_p

Ηλικία : 44
Τόπος : Πυργος Ηλειας
Registration date : 07/05/2011

Ζελατίνα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα   Ζελατίνα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12 2013, 15:06

todor έγραψε:
συνεχίζοντας τον γενικότερο προβληματισμό της επιλογής ζελατίνας,παραθέτω την εμπειρία μου....Πρόσφατα απέκτησα την MRA 415. Την έχω στην μεσαία θέση και διαπιστώνω ότι μετα τα 130 το κεφάλι μου ταρακουνιέται τρελά...δεν έχω δοκιμάασει να την πάω στην πιο πάνω θέση, αλλά εκεί οπτικά δεν μου αρέσει...Και σκέφτομαι (που και που) να πάω για SEDCEM, MRA 515 ή κάτι άλλο????
Για να βοηθήσω, είμαι 1,80 και κάθομαι αρκετά στητός στην μηχανή και διαθέτω και ένα Α (και Β και Γ) εκτόπισμα με τα 100+ (107 και ανεβαίνει...) κιλά μου....Αναμένω γνώμες...ευχαριστώ


Σε σχεση με την εργοστασιακη ειναι πιο χαμηλη η MRA415;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Ζελατίνα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζελατίνα   Ζελατίνα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12 2013, 17:37

όχι,είναι ίδια στο βασικό της μέγεθος, απλά έχει και φρυδάκι που κάνει την διαφορά....(αλλά όχι σε μένα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ζελατίνα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: