Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 14:03

Παιδιά ............Ηλία ....................νομίζω ότι επειδή κανείς δεν γνωρίζει τα του νόμου νομίζω ότι πρέπει να συμβουλευτείς ΆΜΕΣΑ κάποιον νομικό που θα σε καθοδηγήσει να πράξεις αναλόγως.


όλα τα άλλα νομίζω ότι είναι περιττά ...............

Επίσης επειδή το φόρουμ είναι ανοιχτό που σημαίνει και προσβάσιμο από οποιονδήποτε θα παρακαλούσα να ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ τι γράφουμε !!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 14:21

LORDOS έγραψε:

Κώδικας:
edit by LORDOS
Παιδιά θα παρακαλέσω να προσέχουμε τον μας γραπτό λόγο ,γιατί σε μια τεταμένη κατάσταση το μόνο που θα καταφέρουμε ΕΊΝΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΉΣΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΈΝΤΑΣΗ !!!!


Επίσης επειδή το φόρουμ είναι ανοιχτό που σημαίνει και προσβάσιμο από οποιονδήποτε θα παρακαλούσα να ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ τι γράφουμε !!!!!


Μισό λεπτό λίγο ...

δηλαδη αν βγω εξω και φωναζω οτι ειπα , σε αυτο το ποστ θα γινει τιποτα? ΟΧΙ ... Επειδη εχουμε ελευθερια λογου και

γενικως ελευθερια ... Μηπως προσπαθουνε να μας το καταργισουνε και αυτο ?? να μην μιλαμε ?? τελος παντων ...

αλλο να μιλαμε κοσμια και αλλο σε κανω να μην μιλας καθολου και μονο οταν θελω εγω ...

και ξανα λεω οχι απο το φορουμ ... αλλα απο το κρατος γενηθητω η ερωτηση - απορια μου ...

γιατι πλακα πλακα ... βλεπετε τι γινεται ... Sad Sad Sad



NASOS_p: δηλαδη για να καταλαβω τον ειχαν γραψει , του κανανε μηνυση και δεν τον ενημερωσανε ??

δεν φταινε αυτοι ... το ξαναλεω πολακης ... εμεις φταιμε ολοι μας που τους ψιφησαμε ... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 14:35

V - NIGHTHAWK έγραψε:


Μισό λεπτό λίγο ...

δηλαδη αν βγω εξω και φωναζω οτι ειπα , σε αυτο το ποστ θα γινει τιποτα? ΟΧΙ ... Επειδη εχουμε ελευθερια λογου και

γενικως ελευθερια ... Μηπως προσπαθουνε να μας το καταργισουνε και αυτο ?? να μην μιλαμε ?? τελος παντων ...

αλλο να μιλαμε κοσμια και αλλο σε κανω να μην μιλας καθολου και μονο οταν θελω εγω ...

και ξανα λεω οχι απο το φορουμ ... αλλα απο το κρατος γενηθητω η ερωτηση - απορια μου ...

γιατι πλακα πλακα ... βλεπετε τι γινεται ... Sad Sad Sad


ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΛΛΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ???????

Δεν σου έσβησα ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΦΙΜΩΣΑ ...........απλά είπα να γράφουμε ΚΟΣΜΙΑ και αν έχει να συμβουλεύσει κάποιος ΓΝΩΣΤΗΣ τον Ηλία ας το κάνει !!!

Όλα τα υπόλοιπα (μπινελίκια και νταηλίκια) ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ !!!!


ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ ????


Άντε μην ξανακατέβω Λάρισα ........ Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 14:41

LORDOS έγραψε:



ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΛΛΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ???????




μονο ετσι καταλαβαινω εγω ... S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 644705 S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 644705 S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 644705 S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 644705

spam on

και ξεχασε να σε πω να φερεις κανενα τσουρεκι απο τον τενκερλη με μερεντα

spam off

Κατάλβες τωρα η θες να ανεβω σαλονικα ??? S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 644705 S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 644705 S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 14:43

Ε ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΛΛΛΛΛΑΒΕΣ


ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ !!!!!!!!




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
kostastsek912
Member
Member
kostastsek912

Ηλικία : 48
Τόπος : ΗΠΕΙΡΟΣ
Registration date : 11/10/2010

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 16:38

Λοιπόν, έχουμε και λέμε... κοιτάζοντας τον Κ.Ο.Κ. λέω τα εξής:
α) Κυκλοφορία οχήματος χωρίς πινακίδες(άρα χωρίς άδεια κυκλοφορίας) τιμωρείται με μήνυση σε βαθμό πταίσματος και ακινητοποίηση του οχήματος.
β) Κυκλοφορία οχήματος χωρίς αφαλιστήριο συμβόλαιο τιμωρείται με διοικητικό πρόστιμο 500 ευρώ και μήνυση σε βαθμό πταίσματος
γ) κυκλοφορία οχήματος χωρίς τέλη κυκλοφορίας τιμωρείται με πρόστιμο που ισούται με το διπλάσιο της αξίας των τελών κυκλοφορίας και βεβαιώνεται μέσω της Δ.Ο.Υ. του παραβάτη κατόπιν εγγράφου που αποστέλει η αστυνομική αρχή που διαπίστωσε τη παράβαση.

Αυτονόητο είναι λοιπόν μετά τα παραπάνω ότι όλα έγιναν με το γράμμα του νόμου που σημαίνει αγαπητέ συμφορουμίτη, δυστυχώς για σένα ότι αν κινηθείς νομικά το πιθανότερο είναι να ξοδευτείς παραπάνω σε δικηγόρους και να μη δικαιωθείς ποτέ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xlr8

xlr8

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Registration date : 22/01/2012

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 17:02

kostastsek912 έγραψε:
Λοιπόν, έχουμε και λέμε... κοιτάζοντας τον Κ.Ο.Κ. λέω τα εξής:
α) Κυκλοφορία οχήματος χωρίς πινακίδες(άρα χωρίς άδεια κυκλοφορίας) τιμωρείται με μήνυση σε βαθμό πταίσματος και ακινητοποίηση του οχήματος.
β) Κυκλοφορία οχήματος χωρίς αφαλιστήριο συμβόλαιο τιμωρείται με διοικητικό πρόστιμο 500 ευρώ και μήνυση σε βαθμό πταίσματος
γ) κυκλοφορία οχήματος χωρίς τέλη κυκλοφορίας τιμωρείται με πρόστιμο που ισούται με το διπλάσιο της αξίας των τελών κυκλοφορίας και βεβαιώνεται μέσω της Δ.Ο.Υ. του παραβάτη κατόπιν εγγράφου που αποστέλει η αστυνομική αρχή που διαπίστωσε τη παράβαση.

Αυτονόητο είναι λοιπόν μετά τα παραπάνω ότι όλα έγιναν με το γράμμα του νόμου που σημαίνει αγαπητέ συμφορουμίτη, δυστυχώς για σένα ότι αν κινηθείς νομικά το πιθανότερο είναι να ξοδευτείς παραπάνω σε δικηγόρους και να μη δικαιωθείς ποτέ...

Πολύ σωστά όλα τα παραπάνω αλλά ας μην είμαστε τόσο απόλυτοι στο θέμα δίκης με δεδομένο ότι ο φίλος δεν δύναται να εξοφλήσει τα πρόστιμα και με την περίπτωση παρουσίασης ελαφρυντικών κατόπιν συνεννόησης με δικηγόρο πάντα.
Ας ρωτήσει κάποιον γνωστό που θα του προταθεί και ας πάρει μια έγκυρη γνώμη που θεωρώ θα είναι και αμισθί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostastsek912
Member
Member
kostastsek912

Ηλικία : 48
Τόπος : ΗΠΕΙΡΟΣ
Registration date : 11/10/2010

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 17:56

[quote="xlr8"]
kostastsek912 έγραψε:
Λοιπόν, έχουμε και λέμε... κοιτάζοντας τον Κ.Ο.Κ. λέω τα εξής:
α) Κυκλοφορία οχήματος χωρίς πινακίδες(άρα χωρίς άδεια κυκλοφορίας) τιμωρείται με μήνυση σε βαθμό πταίσματος και ακινητοποίηση του οχήματος.
β) Κυκλοφορία οχήματος χωρίς αφαλιστήριο συμβόλαιο τιμωρείται με διοικητικό πρόστιμο 500 ευρώ και μήνυση σε βαθμό πταίσματος
γ) κυκλοφορία οχήματος χωρίς τέλη κυκλοφορίας τιμωρείται με πρόστιμο που ισούται με το διπλάσιο της αξίας των τελών κυκλοφορίας και βεβαιώνεται μέσω της Δ.Ο.Υ. του παραβάτη κατόπιν εγγράφου που αποστέλει η αστυνομική αρχή που διαπίστωσε τη παράβαση.

Αυτονόητο είναι λοιπόν μετά τα παραπάνω ότι όλα έγιναν με το γράμμα του νόμου που σημαίνει αγαπητέ συμφορουμίτη, δυστυχώς για σένα ότι αν κινηθείς νομικά το πιθανότερο είναι να ξοδευτείς παραπάνω σε δικηγόρους και να μη δικαιωθείς ποτέ...
Πολύ σωστά όλα τα παραπάνω αλλά ας μην είμαστε τόσο απόλυτοι στο θέμα δίκης με δεδομένο ότι ο φίλος δεν δύναται να εξοφλήσει τα πρόστιμα και με την περίπτωση παρουσίασης ελαφρυντικών κατόπιν συνεννόησης με δικηγόρο πάντα.
Ας ρωτήσει κάποιον γνωστό που θα του προταθεί και ας πάρει μια έγκυρη γνώμη που θεωρώ θα είναι και αμισθί. [/quote


Δεν είμαι απόλυτος, αλλά πιστεύω ότι πρέπει να έχεις ''κολλητό'' δικηγόρο για να μη σε μαδήσει μέχρι να εισαχθεί η υπόθεση σου στο ακροατήριο και μάλιστα με αμφίβολο αποτέλεσμα δίκης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 19:14

Ηλία μου πήγαινε βρες χρήματα κ πλήρωσε το.. Και εγώ σε ανάλογη περίπτωση ( μικρότερου ποσού) δανείστηκα κ σιγά σιγά ξεχρέωσα μετά.
Μην μπλέκεις με δικαστήρια-δικηγόρους, άκρη δεν θα βγάλεις κ πολλά παραπάνω θα πληρώσεις..
Μην παρακαλέσεις κανέναν, πραγματικά δεν το αξίζουν & μετά δεν θα νιώθεις εσύ καλά μέσα σου..


Υ.Γ. Ξέρω ότι αυτό που σε πειράζει περισσότερο είναι η επιλεκτική "δικαιοσύνη"- τιμωρησία που ασκούν κάποιοι με την εξουσία του νόμου που τους έχει δωθεί, όταν οι ίδιοι είναι παραπάνω παράνομοι αλλά ατιμώρητοι λόγω της ιδιότητός τους. Και επίσης ότι γδέρνουν όσο μπορούν χρηματικά τον κάθε παράνομο πολίτη αδυνατώντας να κατανοήσουν ότι είναι δύσκολοι οι καιροί και ότι τα €€ που μαζεύουν όσο πιό πολύ μπορούν από εμάς, πάνε στο παρακράτος μας, σε αυτό που τους έχει πάει κ σε αυτούς τον μισθό στα 700€. Αλλά... Κάτι στον εγκέφαλό τους δεν μπορεί να λειτουργήσει για να το κατανοήσουν.

ΕΣΦΑΛΕΣ..??? ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ!!!!!! Wink Μην κοιτάς αυτούς που τρώνε τα πολλά κ δεν πληρώνουν μία. Είπαμε ο νόμος ισχύει για τα μικρά ψάρια.. Και οι καθημερινοί εργαζόμενοι αστυνομικοί τον ασκούν μέχρι εκεί που τους παίρνει. Περαστικά κ να προσέχεις!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 25 2012, 20:19

gmt την καντεμια που σε δέρνει ρε Λιάκο ...θα κανω μια συζήτηση με την νομική μας υπηρεσία αυριο προυνο προυνο ....παντως τα πραματα ειναι δύσκολα ...οι Διας εξάνλησαν καθε οριο ....ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΔΙΚΟ ....αλλα εντάξει ...ειναι του ματσ ....συμφωνω με τον andreas...



υπομονή λοιπον Λιάκο ...να το δουμε πιο ψύχραιμα απο αύριο

υ.γ..... αν κι αυτη τη στιγμή που γράφω βράζεις γιατι το σκορ λεει 0-1 ( κερνα τους κεντρικους σου κι ενα καφε απο μενα στο ριμπαουντ που πήρε ο καραφλός-τσιμπουρ --ν αγιασει το ποδαρακι σου αγορι μου -) καλα ξεμπερδέματα με δαύτους τους κοκκινους spam off


υ.γ.2 ----- V - NIGHTHAWK ---- ηρεμησε πουλακιμ ...δε σε φιμωσε κανεις ....απλά να ξερεις (και το ξερεις φαντάζομαι ) οτι στην ελευθερια του λογου εχεις το δικαιωμα να πεις την αποψη σου οπως και την είπες ...αυτο και μονο αυτο ...στις βρισιες και σε καθε πρόταση για βια και αναταραχή η δημοκρατια πρέπει να προστατεύεται .....ασε την χουντα την εκρινε ηδη η ιστορια ...δεν την εζησες δεν την ξέρεις ,....ρωτα κι εμας τα παπούδια που την νιώσαμε στο πετσί μας ....φιλικά εεεεεεε....

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 26 2012, 00:27

niksalonik έγραψε:
gmt την καντεμια που σε δέρνει ρε Λιάκο ...θα κανω μια συζήτηση με την νομική μας υπηρεσία αυριο προυνο προυνο ....παντως τα πραματα ειναι δύσκολα ...οι Διας εξάνλησαν καθε οριο ....ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΔΙΚΟ ....αλλα εντάξει ...ειναι του ματσ ....συμφωνω με τον andreas...



υπομονή λοιπον Λιάκο ...να το δουμε πιο ψύχραιμα απο αύριο

υ.γ..... αν κι αυτη τη στιγμή που γράφω βράζεις γιατι το σκορ λεει 0-1 ( κερνα τους κεντρικους σου κι ενα καφε απο μενα στο ριμπαουντ που πήρε ο καραφλός-τσιμπουρ --ν αγιασει το ποδαρακι σου αγορι μου -) καλα ξεμπερδέματα με δαύτους τους κοκκινους spam off


υ.γ.2 ----- V - NIGHTHAWK ---- ηρεμησε πουλακιμ ...δε σε φιμωσε κανεις ....απλά να ξερεις (και το ξερεις φαντάζομαι ) οτι στην ελευθερια του λογου εχεις το δικαιωμα να πεις την αποψη σου οπως και την είπες ...αυτο και μονο αυτο ...στις βρισιες και σε καθε πρόταση για βια και αναταραχή η δημοκρατια πρέπει να προστατεύεται .....ασε την χουντα την εκρινε ηδη η ιστορια ...δεν την εζησες δεν την ξέρεις ,....ρωτα κι εμας τα παπούδια που την νιώσαμε στο πετσί μας ....φιλικά εεεεεεε....

εννοειται πως οτι λες ειναι φιλικα Laughing Laughing

και για να πω την αληθεια ... δεν μπορουσε αυτος ο Παοκ να βαλει ενα γκολ ακομα mad! mad! flamp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geoman87
Member
Member
geoman87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αιγαλεω,Αττικη
Registration date : 10/02/2011

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 26 2012, 02:58

Καταρχην Ηλια θα ξεκινησω και γω με τα συνηθισμενα...Ανασφαλιστο οχημα δεν πρεπει να κινειται για κανενα λογο....Ουτε καν για λογο εκτακτου αναγκης (ποσο μαλλον για να παει για πλυσιμο)....Μηχανη οδηγας ξερεις τους κινδυνους που εμπεριεχει αν ο μη γενετω εμπλακεις σε ατυχημα με ανασφαλιστο οχημα......

Τωρα για το νομικο κομματι της υποθεσης προφανως και ο αστυνομος ενηργησε συμφωνα με τον νομο οποτε και γω ειμαι της αποψης οτι και νομικα να κινηθεις δυσκολα θα βγαλεις ακρη....Αλλα μια ερωτηση σε καποιον δικηγορο νομιζω οτι δεν θα σε χρεωσει για αρχη και μετα βλεπεις τι κανεις...


Τωρα στο ανθρωπινο κομματι της ιστοριας...που για μενα ειναι και το πιο σημαντικο...


Ποσο ΖΩΟ μπορει να εισαι ρε πουστη μου για να εξαντλησεις το γραμμα του νομου μεχρι αηδιας (λες και συ δεν εχεις παρανομησει ποτε) σε καιρους που για πολυ μικροτερα ποσα ανθρωποι αυτοκτονουν καθημερινα....

Πραγματικα αναρωτιεμαι πως αισθανεται ενα τετοιος ανθρωπος...κοιμαται ησυχος το βραδυ και σκεφτεται: ''αχ τι ωραια το γ@μησα το μ...νοπανο τωρα θα πρεπει να πουλησει το αυτοκινητο του για να ξεπληρωσει ολα αυτα που του χρεωσα, μα καλα ποσο γαματος ειμαι με τον ρυθμο αυτο το πολυ σε 5 χρονια θα εχω ξεχρεωσει το χρεος ολης της Ελλαδος και θα ειμαι ηρωας''...

Και δικαιολογιες του τυπου δεν μπορουσε να κανει αλλιως την δουλεια του εκανε ,ετσι πανε αυτα ,και συ το ιδιο θα εκανες, δεν πιανουν....Δυο φιλαρακια που εχω και ειναι στην αστυνομια μου εχουν δωσει να καταλαβω οτι οπου θελουν εφαρμοζουν τον νομο και με οση αυστηροτητα θελουν (οχι οι συγκεκριμενοι γενικα)...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nick thalasolikos
gold member
gold member
nick thalasolikos

Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/01/2008

S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...   S.OS  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 27 2012, 19:46

Παράθεση :
Τωρα στο ανθρωπινο κομματι της ιστοριας...που για μενα ειναι και το πιο σημαντικο...


Ποσο ΖΩΟ μπορει να εισαι ρε πουστη μου για να εξαντλησεις το γραμμα του νομου μεχρι αηδιας (λες και συ δεν εχεις παρανομησει ποτε) σε καιρους που για πολυ μικροτερα ποσα ανθρωποι αυτοκτονουν καθημερινα....

Πραγματικα αναρωτιεμαι πως αισθανεται ενα τετοιος ανθρωπος...κοιμαται ησυχος το βραδυ και σκεφτεται: ''αχ τι ωραια το γ@μησα το μ...νοπανο τωρα θα πρεπει να πουλησει το αυτοκινητο του για να ξεπληρωσει ολα αυτα που του χρεωσα, μα καλα ποσο γαματος ειμαι με τον ρυθμο αυτο το πολυ σε 5 χρονια θα εχω ξεχρεωσει το χρεος ολης της Ελλαδος και θα ειμαι ηρωας''...

Και δικαιολογιες του τυπου δεν μπορουσε να κανει αλλιως την δουλεια του εκανε ,ετσι πανε αυτα ,και συ το ιδιο θα εκανες, δεν πιανουν....Δυο φιλαρακια που εχω και ειναι στην αστυνομια μου εχουν δωσει να καταλαβω οτι οπου θελουν εφαρμοζουν τον νομο και με οση αυστηροτητα θελουν (οχι οι συγκεκριμενοι γενικα)...

Συμφωνω με τον φιλο παραπανω!!!!!

Λιακο κανε την καρδια σου πετρα και πληρωσε!

Το ΖΩΟ θα την βρει απο αλλου αυτα τα πραγματα ειναι αμοιβαια να εισαι σιγουρος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

S.OS ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: