Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimkarys
gold member
gold member
jimkarys

Ηλικία : 51
Τόπος : Κορυδαλλος
Registration date : 14/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΡΑΝΟΣ SHOEI X-ELEVEN 2008   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2008, 09:00

κυριοι το νεο κρανος της γνωστης εταιριας απο τα εξωτερικα οσοι πιστοι ψαξτε το.και σε πολυ καλη τιμη.

http://www.j-helmet.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrakos35
Member
Member
spyrakos35

Ηλικία : 52
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 14/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2008, 10:29

jimkarys έγραψε:
κυριοι το νεο κρανος της γνωστης εταιριας απο τα εξωτερικα οσοι πιστοι ψαξτε το.και σε πολυ καλη τιμη.

http://www.j-helmet.com

είναι γνωστό αυτό το μαγαζί αλλά πρόσεξες τι λέει για τιμες φορους κλπ?

το θεμα είναι τι θα γίνει στο ελληνικό τελωνείο....

αν κάποιος ξέρει επί του θέματος ας μας διαφωτίσει σι βου πλες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2008, 22:53

ΚΡΑΝΟΣ
ΤΟ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΠΟΥ ΣΩΖΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ
Έλειπε από το Φόρουμ μας και νομίζω πως πρέπει όλοι όσοι περνάνε από εδώ πρέπει να γράφουν την άποψη τους
Ποίο έχετε είστε ευχαριστημένοι ? Ποιο θέλετε τι έχετε ακούσει από που και πόσο και φώτο....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Σαβ Φεβ 16 2008, 11:50, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2008, 23:23

shoei....XR1000 ΜΑΚΡΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΩ ΦΟΡΕΣΕΙ ΣΤΑ 18 ΧΡΌΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕ ΔΥΟ ΡΟΔΕΣ....ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑ - ΑΣΦΑΛΕΙΑ- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ....

_________________
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2008, 23:46

Eίχα το NOLAN N 102
[img]ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... N102nc10[/img]

μετριότητα το κρανακι αν και κόστιζε 280 εβρο !! Το συγκεκριμένο μου βγήκε out of order εξ υπαιτηοτητος μου .

Τώρα βολεύομαι με το SHARK S 500 AIR το οποίο είναι και η αιτία να μην ξαναπάρω κάτι που να μυρίζει θάλασσα SHARK I MEAN...
τώρα είμαι στο ψάξιμο και βρήκα αυτό

http://www.kawasaki-bikers.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8907
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=a0050b95ccb515e6f62bd8698bd171c8&threadid=50682



από 250 + μόνο 99 όποιος έχει κάτι να το πει .
http://www.motorshop.gr/website/product_info.php?cust_id=&template_id=&lang=gr&cPath=290_347&products_id=1155
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
τέως
Member
Member
τέως

Ηλικία : 43
Τόπος : Βουλα
Registration date : 15/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Φεβ 16 2008, 00:23

εγω εχω ενα HJC full face και ειναι παρα πολυ καλο και αθορυβο!!!
αααα και καλο σερβις .... ειχα κανει μια μακακια και ειχα κοψει το λουρακι και τα παιδια μου το εκαναν καινουργιο!!!

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... 4517213937


http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=488
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 49
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Φεβ 16 2008, 00:27

KORMI έγραψε:
Eίχα το NOLAN N 102
[img]ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... N102nc10[/img]

μετριότητα το κρανακι αν και κόστιζε 280 εβρο !! Το συγκεκριμένο μου βγήκε out of order εξ υπαιτηοτητος μου .

Τώρα βολεύομαι με το SHARK S 500 AIR το οποίο είναι και η αιτία να μην ξαναπάρω κάτι που να μυρίζει θάλασσα SHARK I MEAN...
τώρα είμαι στο ψάξιμο και βρήκα αυτό

http://www.kawasaki-bikers.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8907
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=a0050b95ccb515e6f62bd8698bd171c8&threadid=50682



από 250 + μόνο 99 όποιος έχει κάτι να το πει .
http://www.motorshop.gr/website/product_info.php?cust_id=&template_id=&lang=gr&cPath=290_347&products_id=1155

ρε φιλε τι να σου πω, τα σχολια που εβαλες ειναι απο το ιδιο ατομο! σαν προδιαγραφες καλο μοιαζει, το εχεις φορεσει; ή θα το παραγγειλεις στα τυφλα; το κρανος ειναι και θεμα φορμας ξερεις! αν το Ν 102 σου καθοταν καλα δοκιμασε το xr 1000 που ειπε και ο morfeas. εγω εχω ενα Ν102 για την πολη, και ενα Arai quantum/f απο το 2000 το οποιο φοραω μονο στα ταξιδια. Προσφατα πηρα στην γυναικα το xr1000 και το δοκιμασα και εγω! περιτο να σου πω οτι η επομενη κινηση θα ειναι να φοραω το Arai στην πολη (για να παλιωσει κιολας) και να παρω ενα XR 1000. ειχα δοκιμασει και agv αλα δεν καθοταν καλα στο κεφαλι μου! Απ'οτι σε εχω δει εισαι φτιαγμενος για XR 1000. ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... 316594
Tιμη περιπου 350€ μονοχρωμο, 450€ με σχεδια ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... 328167 και ασε τα :079-087:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Φεβ 16 2008, 00:31

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΕΣ ΑΕΡΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΕΒΡΟ !!!
ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ 2 ΙΔΙΑ.....
ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΕΔΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos
gold member
gold member
panos

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Αγ.Ανάργυροι
Registration date : 01/02/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Φεβ 16 2008, 13:04

κρανος GABERG SOLO double visor tech
τριζουν ολλα τα πλαστικα μερη
και οταν κλεισεις την ζελατινα σε πιανει πονοκεφαλος απο το θορυβο

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... P2160810


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Κυρ Φεβ 17 2008, 12:59, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Φεβ 16 2008, 16:14

Το σωστό κράνος για τον καθένα μας είναι αυτό που κάθεται σωστά στο κεφάλι μας.
Οπότε δοκιμάζουμε (από γνωστές μάρκες με προδιαγραφές) κράνη και παίρνουμε αυτό που μας κάθεται καλύτερα.
Εγώ έχω το Shark rsf2 i που βλέπετε. Κόστος πριν 3 χρόνια 270 euro αλλά τώρα έχει πέσει η τιμή του.
Αρκετά ευχαριστημένος σε όλους τους τομείς με μοναδικό του μείον ο εξαερισμός στον οποίο υστερεί.
Μακράν ο καλύτερος εξαερισμός από κράνη που έχω δοκιμάσει είναι του Shoei XR 1000 (Πιθανότατα το επόμενο κράνος μου Question ).
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Shark_10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mimis

mimis

Ηλικία : 42
Τόπος : Ξάνθη
Registration date : 16/02/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Shark   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Φεβ 16 2008, 16:26

Καταρχάς ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!

S800
Εξαιρετικά ευχαριστημένος με το είδος. Είναι το δεύτερο μου. Καλή εφαρμογή και ελάχιστος θόρυβος.
[img]ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Dsc00115[/img]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Κυρ Φεβ 17 2008, 22:26, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Φεβ 16 2008, 16:43

AIROH MATHISSE το εχω 8 μηνες και ειναι μια χαρα ειμαι ευχαριστημενος για τα λευτα του ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... 489962
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΚυρ Φεβ 17 2008, 12:50

Αυτη τη στιγμη εχω αυτο... Airoh Tyger
το αριστερο με τις αερογραφιες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Το γεισο ειναι αφαιρουμενο και το βγαζεις
οταν εχει πολυ αερα η πας ταξιδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Μαρ 01 2008, 15:06

frankxgr έγραψε:
Το σωστό κράνος για τον καθένα μας είναι αυτό που κάθεται σωστά στο κεφάλι μας.
Οπότε δοκιμάζουμε (από γνωστές μάρκες με προδιαγραφές) κράνη και παίρνουμε αυτό που μας κάθεται καλύτερα.
Εγώ έχω το Shark rsf2 i που βλέπετε. Κόστος πριν 3 χρόνια 270 euro αλλά τώρα έχει πέσει η τιμή του.
Αρκετά ευχαριστημένος σε όλους τους τομείς με μοναδικό του μείον ο εξαερισμός στον οποίο υστερεί.
Μακράν ο καλύτερος εξαερισμός από κράνη που έχω δοκιμάσει είναι του Shoei XR 1000 (Πιθανότατα το επόμενο κράνος μου Question ).
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Shark_10


εγώ έχω ενα ίδιο και δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος. πολύ θόρυβο και έχω αλλάξει δύο φορές σε ένα χρόνω τούς αεραγωγούς αυτό που θέλω τώρα είναι ένα ARAI η κανένα NOLAN δεν ξέρω τη να πάρω διχάζονται οι απόψεις για τα κράνη πάντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
ELMOS



Τόπος : ελλαδα
Registration date : 18/02/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Μαρ 01 2008, 15:37

SHOEI XR-1000
πιστευω απο τις καλλίτερες επιλογες που υπαρχουν σημερα
σωστη εφαρμογη - υλικα - θορυβος αερα & τιμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Μαρ 01 2008, 21:45

Ένα SHOEI XR 1000 mat black: http://www.motocard.com/includes/montaImg.asp?path=/imatges/articles/M-002168284T.gif.
380 ? από Ελλάδα, αλλά κατόπιν εορτής το βρήκα στο www.motocard.com 324,95 ?. Παρεπιπτόντως, πολύ καλές τιμές και καλή εξυπηρέτηση. Αν δεν το ξέρετε επισκεφθείτε το.
Όσο για το κράνος, τα είπαν όλα οι προλαλήσαντες.
Πολύ καλός αερισμός και αθόρυβο ακόμη και με το chin curtain και όχι ολόκληρο το wisper strip kit.
Θετικό, επίσης, πως στην συσκευασία περιλαμβάνεται anti-fog ζελατίνα και pin-lock στο visor.
Αρνητικό το γεγονός πως δεν αφαιρούνται όλα τα μαξιλαράκια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ebola

ebola

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 01/05/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΠεμ Μάης 08 2008, 08:49

Εχει παρει κανενας το παρακατω κρανος μηπως ?
Απο μια δοκιμη που το εκανα μου καθησε πολυ καλα στο κεφαλι !
Αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αθορυβο η κατα ποσο τριζει στα πολλα χλμ !
http://www.motomarket.gr/pindex.php?&file=helmet_product.xml&id=543
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 49
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΠεμ Μάης 08 2008, 17:20

ebola για κοιτα λιγο εδω http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f3/topic-t225.htm δεν ειναι το ιδιο μοντελο αλα νομιζω οτι εμενα θα με απετρεπε να το παρω! και μην ξεχνας οτι τα ανοιγομενα δεν ειναι οτι καλυτερο για ταξιδι απο θεμα ασφαλειας, αν το θες για μεσα στην πολη ειναι ok.
φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
physio



Ηλικία : 48
Registration date : 21/04/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΠαρ Μάης 09 2008, 11:05

καλημερα εχω το arai quantum 2 αλλα ειναι παραγωγης 99 λεω να παρω το xr 1000 relic γνωριζεται αν ειναι καλο και ειναι νεο μοντελο η παλιο ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
greendevil

greendevil

Ηλικία : 41
Τόπος : salonika
Registration date : 22/03/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΠαρ Μάης 09 2008, 23:09

παιδια να κνω μια ερωτηση τα VEMAR τι λενε? Εχει ακουσει κανεις για αυτα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΠαρ Μάης 09 2008, 23:44

Εγώ έχω αυτό με μαύρη φιμέ ζελατίνα...

Arai Chaser Mat Black

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... M-036910
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickagr6

nickagr6

Ηλικία : 42
Τόπος : hellas
Registration date : 09/05/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2008, 13:28

Μπορει καποιος να μου πει αν ειναι οντως τοσο καλη περιπτωση οσο φαινεται το κρανος αυτο?Έιναι σε προσφορα 299ευρο!!
εχει αγορασει κανεις απο αυτο το μλολ?

http://www.mlol.de/html/joust_tc2.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos

mitsos

Registration date : 18/03/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΤρι Μάης 20 2008, 20:32

Πιστευω οτι η επιλογη του κρανους, στηριζεται στο σεβασμο που εχει ο καθενας στο κεφαλι του.
Βρηκα το παρακατω κρανος για online αγορα. GRAFO




http://www.motorcycle-superstore.com/1/1/38/12707/ITEM/Vemar-VSRC-Solid-Carbon-Helmet.aspx

Την γνωριζετε αυτη τη μαρκα;

Ποια ειναι η γνωμη σας για κρανος απο ανθρακωνημα;

Ποια ειναι η γνωμη σας για το συγκεκριμενο κρανος; eee

EROS το ερωτευτηκα παραφορα EROS , αλλα μου μοιαζει "ραντεβου στα τυφλα"...


Η εποχη ειναι συσκολη για πριγκηπες, και τα 1000$(περιπου 640 €) αρκετα λεφτακια. και δεν θελω να τα gmt

Τι λετε;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΤρι Μάης 20 2008, 23:03

mitsos έγραψε:
Πιστευω οτι η επιλογη του κρανους, στηριζεται στο σεβασμο που εχει ο καθενας στο κεφαλι του.
Βρηκα το παρακατω κρανος για online αγορα. GRAFO
Τι λετε;;;

Αυτό που έχεις ερωτευτεί από απόσταση μοιάζει με τους έρωτες μέσω μέσω internet με την φωτογραφία της θεογκόμενας από μπροστά και τον μπετατζή από πίσω. lol!

Πέρα από την πλάκα οι προδιαγραφές του κράνους φαίνονται πολύ καλές αλλά εάν δεν το βρεις σε μαγαζί στην ελλάδα να το δοκιμάσεις θα σε συμβούλευα να μην κάνεις την κίνηση.
Οπως έχει ξαναειπωθεί δεν ξέρεις εάν θα κάθεται καλά στο κεφάλι σου.
Κι αν δεν σου κάτσει ???????
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... 489962
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....   ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... Icon_minitimeΤρι Μάης 20 2008, 23:04

Προχθές ήρθε απο Αμερική το δικό μου κράνος με 350 ευρώ Twisted Evil
ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει..... G21200smgt0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
 

ΚΡΑΝΟΣ Βάλτο καλά στο κεφάλι σου ,θα σε σώσει.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: