Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Συμμάζεμα του Nolan Μου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Συμμάζεμα του Nolan Μου? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμμάζεμα του Nolan Μου?   Συμμάζεμα του Nolan Μου? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 03 2013, 22:30

Με αφορμή την εκδρομή (αφορμή έψαχνα-αλλά τελικά στην εκδρομή δεν πήγα) πήρα χθες ένα Caberg Duke σε λευκό έπειτα και από προτροπή του φίλτατου tazakou...!!! (ευχαριστώ Γιάννη για την εξυπηρέτηση!! )
Η επιλογή βασίστηκε σε δύο συνιστώσες
α) στα 5 αστέρια που του δίνει το sharp.co.uk
β) και στην αρκετά προσιτή τιμή του
επίσης σε σχέση με άλλα κράνη σπαστά που είχα στα υπόψιν (agv numo, givi modular) ήταν και πιο ελαφρύ αν δεν απατώμαι..

πολύ θετικό επίσης (πρωτόγνωρο για μένα γενικότερα) ότι έχει και Pinlock το οποίο δεν είχα σε κάποιο προηγούμενο κράνος μου και ομολογώ ότι έχω εντυπωσιαστεί..!!!!

να πω την αμαρτία μου βέβαια, το AGV λόγω "μάρκας" ίσως με δελέαζε ένα κλικ παραπάνω, αλλά η κίνηση μου ήταν (παραδόξως) πιο πολύ βασισμένη σε ορθολογικά κριτήρια..

προς το παρόν με ξενίζει λίγο ο τρόπος που ανοίγει, μου φαίνεται ότι σηκώνεται πολύ ψηλά το σαγόνι οπότε σε οδήγηση ανοιχτό ίσως έχει μεγάλη κόντρα στον άνεμο? δεν είμαι σίγουρος, και το διήμερο λόγω ισχυρών ανέμων δεν ήταν ενδεικτικό και επίσης και με το κουμπί που απασφαλίζει δεν έχω εξοικειωθεί ακόμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Συμμάζεμα του Nolan Μου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: