Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 20:58

Σας ευχαριστω όλους...μαλλον, εαν ο καιρος αυριο ειναι καλος, θα πεταχτω απο τον Σαββιδη να ρωτησω τα περαιτερω...

Απο οσα διαβασα θα προτιμουσα τον 600 με επαναφορτιζομενο χειριστηριο και backup ενσωματωμενη μπαταρια...ελπίζω να ειναι αυτα μεσα στην τιμη που αναφερεται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 21:19

gmavrid έγραψε:
Ναι Λευτέρη, χάριν αστεϊσμού ήταν η αναφορά μου στο χειριστήριο για αυτό η φατσούλα...
Πάντως και τα 2 τετράγωνα από πομπό σε χειρηστήριο είναι εμβέλεια που εγώ
δεν έχω δει... 1 ναι...

Οκ!!! Δεν σε έπιασα Very Happy

Τα δύο τετράγωνα πάντως ο δικός μου τα έχει στο 95% των περιπτώσεων! Παρόλα αυτά πάντως αποφεύγω να την παρκάρω μακριά όπως και να'χει. Κάλιο γαϊδουρόδενε παρά γαϊδουρογύρευε λένε στο χωριό μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 21:34

terino έγραψε:
Η τηλεειδοποίηση πιάνει θεωρητικά στα 1200 μέτρα (τιμή κατασκευαστή για τον 500άρη). Πρακτικά στα 2 στενά πιάνει πάντα, στο 3ο ίσως να αρχίσει να ζορίζει.

Λευτέρη όπως το ορίζεις εδώ, 2 στενά είναι 1 οικοδομικό τετράγωνο, 3 στενά είναι 2 οικοδομικά τετράγωνα...
Και τα 1200 μέτρα, άφησέ τα καλύτερα, είναι η ιδανική περίπτωση με οπτική επαφή και χωρίς εμπόδια που
σε πόλη δεν έχεις ποτέ...
Εν πάσει περιπτώσει, ίσως διυλίζω τον κώνωπα τώρα και στο τέλος να ενοούμε το ίδιο πράγμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30 2011, 12:00

TTech έγραψε:


Νικόλα καλησπέρα,

Έχω τον SR-i900 περίπου 5 μήνες χωρίς κανένα πρόβλημα.

Εγκατάσταση: Με φίσα που βγάζει η Scorpio για το strom δεν έχεις κανένα πρόβλημα, δεν κόβεις καλώδιο.

Τηλεειδοποίηση: Πολύ καλή αυτονομία και εμβέλεια. Μένω στον 4ο όροφος και έχω επιτήρηση της Suzi ακόμα και όταν βρίσκεται παρκαρισμένη 2 οικοδομικά τετράγωνα πίσω απο εμένα. Δεν με εχει απογοητεύση μεχρι στιγμής!

Motion Detection: Σχεδόν πάντα off. Καποιες φορές όμως το χρειάζεσαι και όταν το έχεις διαθέσιμο σου χαρίζει ενα + ξεγνοιασιά!

Ignition Disable: Τραγικό να χρειαστεί.... αλλά δεν ...μιεται..!!! Τοποθετείται χωρίς να κόψεις κανένα καλωδιο (...γιατι πάντα υπάρχρει τρόπος!) check!


το κόλπο... με το οποίο επεμβαίνεις στο relay χωρις να πληγώσεις την καλή σου!

η παρεμβολή του scorpio relay στο μαμα!

η επανατοποθέτηση του μαμα relay!

η τελική εικόνα, πριν τον ευθετισμό των καλωδίων motion detection module & fuse!

Εύχομαι να σε βοήθησα! Για τυχόν απορίες στείλε pm και κανονίζουμε να βρεθούμε και να το δείς απο κοντά! Αν βοηθάει σου στέλνω manual και παίρνεις και απο εκεί απαντήσεις! Όπως θές!


ΥΓ1: Εξαιρετικά αποτελέσματα σε συνδιασμό με κλειδωμα δισκόπλακας για τις ώρες στάθμευσης μικρής διάρκειας και garage για μακράς διάρκειας!
ΥΓ2:Ηλεκτρονικός - Integrated Security & Automation Systems

Καλημερα!! Μάλλον εχεις απενεργοποιησει την δυνατοτητα λήψης pm γιατι δεν μπορω να σου στειλω!!! Εαν δεις το μηνυμα στειλε ενα pm να σε ρωτησω μερικες αποριες μιας και εχω καταληξει στον 900 και εγω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TTech

TTech

Registration date : 22/03/2010

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30 2011, 12:59

Σου έχω στείλει pm.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xribabis

xribabis

Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/02/2011

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 01:26

Παιδιά καλησπέρα και από μένα. Διάβασα όλο το τόπικ και νομίζω πως τείνω να καταλήξω σε κάποιον συναγερμό. Όμως θα μπορούσε κάποιος με ένα pm να με ενημερώσει για σημεία στη θεσσαλονίκη όπου θα μπορούσα να κάνω μια έρευνα αγοράς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 24 2011, 00:29

Να πω και γω την γνωμη μου..........εμπειρικα και μονο χρησιμοποιω το SPY MOTO ALARM WITH ENGINE START αγορασμενο απο το e-autoshop.gr.Το εχω κανα χρονο δουλευει απροβληματιστα και ηταν "προταση" απο τον ιδιο το πωλητη καθως του προτεινα να παρω τον πιο ακριβο συναγερμο με 110? αλλα ηταν καθετος οτι με τον τσαμπα θα ημουν οκ!!Δεν ειχε αδικο!!Αξιζει!!




http://www.e-autoshop.gr/product_info.php?cPath=311_312_313&products_id=1430 All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 451272 All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 451272
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spd_tolis

spd_tolis

Τόπος : athens
Registration date : 06/06/2010

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μάης 06 2011, 18:27

καλησπερα...εγω εχω συναγερμο τησ META SYSTEM-LEGOS 3....κανενα προβλημα!!!!!!!!!!!! sm6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Soul_Giannis

Soul_Giannis

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 14/06/2010

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 19:51

Στην δικια μου εχω εναν Spyball και θελω να βαλω τηλειδοποιηση!Ξερετε εαν μπορω να βαλω και εαν ναι ποια ειναι αυτη που κανει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 20:21

Soul_Giannis έγραψε:
Στην δικια μου εχω εναν Spyball και θελω να βαλω τηλειδοποιηση!Ξερετε εαν μπορω να βαλω και εαν ναι ποια ειναι αυτη που κανει?


http://www.toofast.gr/showprod.php?id=478 Εγω εχω βαλει αυτη και δουλευει μια χαρα!

διαβασε και αυτο το ποστ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 21:16

καλησπερα μια ερωτηση...μηπως ξερει/εχει βαλει κανεις σε μετα 357 τηλεδοποιηση?
αν ναι που και ποσο του πηγε επισης με ενδιαφερει να βαλω και παγιδα στην σελα γιατι ερχονται δυσκολες μερες και τα σαϊνια θα πιασουν δουλεια.
ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
Chriss

Chriss

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα-Ηγουμενίτσα
Registration date : 16/09/2011

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 21:49

Καλησπερα παιδια. Ειμαι καινουργιος ιδιοκτητης vstrom του 9 και μεσα στα εξτρα που ειχε ο προηγουμενος ιδιοκτητης ειναι και ο συναγερμος της ΜΕΤΑ, defcom3. Στην προηγούμενη μοτο μου, ενα τρανσαλπ 98, ειχα βαλει πριν 9 χρονια τον spyball 8510 με αλαρμ και immobilizer το οποίο μάλιστα μου είχε σώσει μια φορα το μοτορι σε αποπειρα κλοπης (εκκινηση με τα καλωδια) οταν ειχα ξεχασει να οπλισω το αλαρμ.

Δεν ειμαι ειδικος για την ακεραιοτητα της καθε εταιρειας σε οτι αφορα το διαβασμα του τηλεχειριστηριου της που κανονικα πρεπει να ειναι το μονο ενδεχομενο κλοπης που να δικαιολογειται να μη χτυπησει ο συναγερμος, ομως αυτο που μου εχει κανει τρομερη εντυπωση εδω μεσα ειναι πως ολοι εχετε τοποθετησει το συναγερμο στη θηκη κατω απο τη σελα. Και εξηγουμαι. Η σελα ανοιγει για πλακα και χωρις να εισαι κλεφτης και μαλιστα χωρις να κουνησεις στο ελαχιστο τη μηχανη. (Ο δε defcom ειναι εντελως αναισθητος σε μικροδονησεις ετσι κι αλλιως!). Αμα λοιπον ανοιχτει η σελα και ο κλεφτης εχει προσβαση στη σειρηνα του συναγερμου τα πραγματα εχουν τελειωσει οριστικα. Ειτε τον ξεριζωνεις και το πετας σε ηχομονωμενο κουτι (αντε να προλαβει να ακουστει η σειρηνα το πολυ 5 δευτερολεπτα, ειτε τον ψεκαζουν με αφρο σαν αυτον αυτον που χρησιμοποιυν στις σειρηνες των συναγερμων κατοικιας και δουλευουν με την ησυχια τους. Για μενα λοιπον το να εχεις το συναγερμο στο ντουλαπακι της σελας ειναι σαν να μην τον εχεις καθολου.

Η μονη εγνοια που εχω σε οτι αφορα το νεο μοτορι μου ειναι ο συναγερμος και εκτος του οτι θα το ψαξω λιγακι στη πιατσα για το ποια εταιρεια εχει μεγαλυτερη αξιοπιστια στο διαβασμα κωδικων, ευαισθησια κτλ, αυτο που θα κανω σιγουρα ειναι να τον επανατοποθετησω σε καποιο σημειο που δεν προσεγγιζεται ευκολα, και μάλιστα όσο το δυνατό δυσκολοτερα. Ήθελα λοιπον να ρωτησω αν υπαρχει κανεις που τον εχει τοποθετησει σε κάποιο αλλο σημειο ή αν έχετε καμια ιδεα για σημειο δυσκολοπροσιτο που να χωραει το κουτακι του, δεδομενου οτι πολλοι απο σας το εχετε κανει βιδες το μοτορι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 22:01

Απάντηση στα παραπάνω δεν μπορώ να δώσω γιατί δεν γνωρίζω και δεν έχω στο νου μου κάτι.

Ας κάνω όμως και εγώ μια ερώτηση να μαζευτούν πολλές!

Παίδες έχει κάποιος το σχεδιάγραμμα καλωδίωσης του spyball 6800? Η γνωρίζει τεσπά ποιο καλώδιο πάει που; To manual δυστυχώς δεν αναφέρει τιποτα σχετικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Soul_Giannis

Soul_Giannis

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 14/06/2010

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 07 2011, 00:46

vstromrider έγραψε:
Soul_Giannis έγραψε:
Στην δικια μου εχω εναν Spyball και θελω να βαλω τηλειδοποιηση!Ξερετε εαν μπορω να βαλω και εαν ναι ποια ειναι αυτη που κανει?


http://www.toofast.gr/showprod.php?id=478 Εγω εχω βαλει αυτη και δουλευει μια χαρα!

διαβασε και αυτο το ποστ

Ευχαριστω για την απαντηση!Το ειδα απλα μου δεν ξερω ποσο αξιοπιστο μπορει να ειναι!!!Βασικα χρειαζομαι να το ακουω οταν χτυπαει το βραδυ γιατι κοιμαμαι βαρια!Στην πυλωτη την εχω αλλα δεν ξερεις ποτε!
Στο ποστ που μου λες να μπω δεν εχω την δυνατοτητα δυστηχως!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chriss

Chriss

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα-Ηγουμενίτσα
Registration date : 16/09/2011

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 07 2011, 14:34

socrates έγραψε:
Απάντηση στα παραπάνω δεν μπορώ να δώσω γιατί δεν γνωρίζω και δεν έχω στο νου μου κάτι.

Ας κάνω όμως και εγώ μια ερώτηση να μαζευτούν πολλές!

Παίδες έχει κάποιος το σχεδιάγραμμα καλωδίωσης του spyball 6800? Η γνωρίζει τεσπά ποιο καλώδιο πάει που; To manual δυστυχώς δεν αναφέρει τιποτα σχετικό.

Πρεπει να ειναι ιδια η συνδεσμολογια με αυτον. Ριξε μια ματια.
http://www.cobra-at.com/cobra/Allegati/06DE2948A%20-%20I-GB-F-D%20MAN.%206809-29%20INST.pdf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos_kravmaga
Member
Member
panos_kravmaga

Τόπος : Αθήνα
Registration date : 02/10/2011

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Απρ 24 2012, 22:48

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-2-Way-Security-Alarm-and-starter-System-w-lcd-remote-xtra-remote-/260928158765?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item3cc087bc2d&vxp=mtr

για ενα φιλαρακι....να τον παρει τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.photomad.gr
filiatrinos

filiatrinos

Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/08/2012

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μάης 21 2015, 22:43

Spyball Cobra στα 220? που τον έχω βρει Καλλιροης ή Scorpio i900 στα 350?;Έχει κάτι πολύ καλύτερο ο δεύτερος που να αξίζει τα 130 διαφορα;

Ο πρώτος μου φανηκε πολύ πλήρης και καλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gioko



Registration date : 22/10/2015

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας   All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 30 2016, 10:09

Καλημέρα και απο μένα.Πολύ κοντά σε αγορά καινούργιας v-strom και εγω και ανάμεσα στα δώρα που μου κάνει ο πωλητής είναι ο συναγερμός.Μου δίνει δώρο εναν γύρο στα 100? μάρκα άγνωστη και δεν την διάβασα και κάππου στα παραπάνω.Τον λέω να πληρώσω την διαφορά να βάλουμε κατι καλύτερο και μου προτήνει steelmate 986x/xo με +250? παραπάνω απο εμένα(διαφορά).Σε αναζήτηση του εν λογο συναγερμού στο internet βλέπω οτι οι τιμές παιζουν εως 130? αγορά.Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζεται αγοράζεις και τίποτα εξτρα(καλωδιωσεις φίσες κτλ)που ανεβάζουν το κοστος?Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

All About Moto Alarms... Συναγερμοί Μοτοσυκλέτας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: