Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Μάης 22 2009, 20:47

xristo ena antriko xxxl mayro kai ena kai med gynaikeio mayro an yparxoyn moy ta dineis peiraia poy tha pioyme kafe.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Μάης 22 2009, 22:17

aris_n έγραψε:
Φίλε Jeff επειδή σήμερα που παρέλαβα τα υπέροχα μπλουζάκια, είχα "γκρίνιες" στο σπίτι απο την κοπέλα μου, επειδή της πήρα αντρικό και όχι γυναικείο...μήπως έχει μείνει κανένα γυναικείο σε μέγεθος S ή M ανεξαρτήτως χρώματος???? Εεεε? φανταστικέ Jeff??? (Όχι τίποτε άλλο αλλά έχουμε και μεγάλα τηγάνια σπίτι....)

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Δε μου το πες ρε Αρη να σου το στείλω με αντι-τηγανικά προστατευτικά!!!! lol! lol! lol! lol!

Κρυψε τα τηγάνια απο το σπίτι, κόψε τα τηγανητά για λίγο καιρό μέχρι να στείλω το μπλουζάκι για την καλή σου!!! lol! lol!

Φίλε cantona........ merci merci

Αγαπητέ VAGOS στον καφέ στον Πειραιά έλα ''topless'' What a Face και φεύγεις με μπλουζάκι!!! success success

Φίλε teo_v-strom στην επόμενη συνάντηση μας θα σου τα κρατάω εκτός κι αν τα βιάζεσαι και θες να στα στείλω αλλιώς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Μάης 23 2009, 16:13

Προσοχη στο πλυσιμο, εγω αχρηστευσα τα ασπρα, μη με ρωτησετε πως δεν εχω ιδεα για το σωστο πλυσιμο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
everg
Member
Member
everg

Ηλικία : 52
Τόπος : ΓΑΛΑΤΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ CITY
Registration date : 30/01/2009

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Μάης 23 2009, 17:31

Jeefαρα μολις παρελαβα τα μπλουζακια...ΑΠΛΑ
...ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ...
Υ.Γ παιζει τιποτα χειμωνιατικο?
merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Μάης 23 2009, 20:01

paitos έγραψε:
Προσοχη στο πλυσιμο, εγω αχρηστευσα τα ασπρα, μη με ρωτησετε πως δεν εχω ιδεα για το σωστο πλυσιμο

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.........
ΦΙΛΑΡΑΚΙ εκανες ΜΑΛΑΚΙΑ λουσου με ultrex και θα δεις...............................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Μάης 23 2009, 21:11

V A G O S έγραψε:
paitos έγραψε:
Προσοχη στο πλυσιμο, εγω αχρηστευσα τα ασπρα, μη με ρωτησετε πως δεν εχω ιδεα για το σωστο πλυσιμο

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.........
ΦΙΛΑΡΑΚΙ εκανες ΜΑΛΑΚΙΑ λουσου με ultrex και θα δεις...............................
Λουλακι να βαλεις για τα ασπρα φιλε lol! XYLO

_________________
Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 107kpb5Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Μάης 24 2009, 08:43

everg έγραψε:

Υ.Γ παιζει τιποτα χειμωνιατικο?
merci

.......μη βιάζεσαι Λευτέρη!!
Για το WINTER COLLECTION 2009-2010 θα υπάρξουν εκπλήξεις!!! success yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Μάης 24 2009, 08:46

Rory έγραψε:
V A G O S έγραψε:
paitos έγραψε:
Προσοχη στο πλυσιμο, εγω αχρηστευσα τα ασπρα, μη με ρωτησετε πως δεν εχω ιδεα για το σωστο πλυσιμο

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.........
ΦΙΛΑΡΑΚΙ εκανες ΜΑΛΑΚΙΑ λουσου με ultrex και θα δεις...............................
Λουλακι να βαλεις για τα ασπρα φιλε lol! XYLO

Ρε paito?

Σε πόσους βαθμούς τα έβρασες ρε?? αλλιώς βάλε ''λουλάκι'' σύμφωνα με την εμπειρία του ''μακαριώτατου''!!! bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2009, 08:30

καλημερα συντοπιτες.το πηρα και εγω το μπλουζακι στα χερια μου και ειναι πολυ καλο...απλα ειχα παραγγειλει 1 και ο morfeas μου εφερε 2....μηπως το δευτερο ειναι για αλλον??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Carbonman

Carbonman

Τόπος : ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ
Registration date : 24/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2009, 10:54

OK

Τελικά το άσπρο είναι πιο ωραίο !
Ευχαριστούμε κοπέλια .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!   Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Μάης 29 2009, 14:48

mpetatzis έγραψε:
καλημερα συντοπιτες.το πηρα και εγω το μπλουζακι στα χερια μου και ειναι πολυ καλο...απλα ειχα παραγγειλει 1 και ο morfeas μου εφερε 2....μηπως το δευτερο ειναι για αλλον??

αν δεν το θες και είναι large το θέλω εγώ......

_________________
Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!! - Σελίδα 8 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
 

Το logo μας, η μπλούζα μας κλπ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 8 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: