Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tassos...
Member
Member
tassos...

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/04/2008

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 01 2009, 19:33

adder έγραψε:
ποια η γνωμη σας για δυο μποτες? ειμαι αναμεσα σε sidi sport και forma nero.......ειναι αδιαβροχες πραγματικα???

Εγώ έχω πάρει τις streetevo της forma ( http://www.formaboots.com/prodotti/images_prodotti/STREETEVOzoom.jpg ) και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος...
Σχεδόν σε όλες τις βροχές αυτές τις μέρες χρειάστικε να οδηγώ στη βροχή... Mad Mad τα πόδια μου ζούσαν στην άνοιξη... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 01 2009, 21:20

Εγω μολις χθες παρελαβα αυτες τις μποτες Sidi Clever Goretex
Μου φαινονται πολυ ανετες απο το λιγο που τις φορεσα εκτος μηχανης γιατι με ενδιεφερε και αυτο και ειναι και παρα πολυ ωραιες. Αν αποδειχθει η ποιοτητα Sidi και οτι ειναι αδιαβροχες για αυτα τα λεφτα μου φαινονται αρκετα καλη αγορα. Μολις εχω κατι συγκλονιστικο θα επανελθω. Παντως το συγκεκριμενο σαιτ (απο το φορουμ εδω το βρηκα) εχει αποδειχθει πολυ καλο φθηνο και με αψογο σερβις. Πηρα ακομα και μια ζωνη bering και πριν λιγο καιρο το μπουφαν μου. Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_bounce Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 01 2009, 22:02

dimitrisv έγραψε:
Εγω μολις χθες παρελαβα αυτες τις μποτες Sidi Clever Goretex
Μου φαινονται πολυ ανετες απο το λιγο που τις φορεσα εκτος μηχανης γιατι με ενδιεφερε και αυτο και ειναι και παρα πολυ ωραιες. Αν αποδειχθει η ποιοτητα Sidi και οτι ειναι αδιαβροχες για αυτα τα λεφτα μου φαινονται αρκετα καλη αγορα. Μολις εχω κατι συγκλονιστικο θα επανελθω. Παντως το συγκεκριμενο σαιτ (απο το φορουμ εδω το βρηκα) εχει αποδειχθει πολυ καλο φθηνο και με αψογο σερβις. Πηρα ακομα και μια ζωνη bering και πριν λιγο καιρο το μπουφαν μου. Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_bounce Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_bounce


να μας πείς και όταν πάς φυλακή Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 01 2009, 22:26

Παντως και με αυτες δυο χρονια τωρα ειμαι πολυ ευχαριστημενος http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=877

_________________
Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 107kpb5Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 01 2009, 22:51

sakismip έγραψε:
dimitrisv έγραψε:
Εγω μολις χθες παρελαβα αυτες τις μποτες Sidi Clever Goretex
Μου φαινονται πολυ ανετες απο το λιγο που τις φορεσα εκτος μηχανης γιατι με ενδιεφερε και αυτο και ειναι και παρα πολυ ωραιες. Αν αποδειχθει η ποιοτητα Sidi και οτι ειναι αδιαβροχες για αυτα τα λεφτα μου φαινονται αρκετα καλη αγορα. Μολις εχω κατι συγκλονιστικο θα επανελθω. Παντως το συγκεκριμενο σαιτ (απο το φορουμ εδω το βρηκα) εχει αποδειχθει πολυ καλο φθηνο και με αψογο σερβις. Πηρα ακομα και μια ζωνη bering και πριν λιγο καιρο το μπουφαν μου. Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_bounce Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_bounce


να μας πείς και όταν πάς φυλακή Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_razz


Και που σαι ακομα ... Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_bounce Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_bounce

Κανα φτηνο δανειο κανενας........................ Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 747395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
stheodosis



Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 28/07/2009

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=380   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 02 2009, 18:28

Σήμερα πήρα και εγώ μπότες ...

Πήρα αυτές: Rev'IT Rival με 165 από το δίκυκλο.

Κάνουν τέλεια εφαρμογή και είναι αρκετά μαλακές ...

Βρήκα κάποιες IXS στο Τζορτζόπουλο με 99 euro αλλά δεν είχε 46 .

Αν δεν έχετε δύσκολο πόδι τότε περάστε μια βόλτα ίσως βρείτε κάτι φθηνό πού να αξίζει ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 07 2009, 01:00

man_OS έγραψε:
εξαρτάται πόσο τις δίνει και τί εμπιστοσύνη έχεις. Εγώ τις πήρα 200 από την αποθήκη, αρκετά λεφτά μεν, αλλά τις έχω καταευχαριστηθεί. Δεν ιδρώνει το πόδι, δεν κρυώνει, δεν μπάζει νερό, είναι εξαιρετικά μαλακές στο πόδι και δεν περπατάς σαν ρόμποκοπ!

Μάνο προχθές πήγα και εγώ στην αποθήκη μιας και ήμουνα Αθήνα.Φόρεσα αυτές τις μπότες και πραγματικά έχουν πολύ καλή εφαρμογή(τουλάχιστον στο πόδι μου).

Ο μόνος λόγος που δεν τις πήρα ήταν γιατί ο τύπος νόμιζα ότι μου πουλούσε φούμαρα,όταν σε ερώτηση μου για κάτι καλύτερο
στην τιμή μου έιπε ότι δεν πάει άλλο κάτω γιατί ήδη πουλάει πιο φθηνά και από την Ιταλία που εκεί έχουν 220.Το τσέκαρα στο INTERNET και όντως ο τύπος έλεγε αλήθεια!!!!!!Γενικά η τιμή του τελικά είναι πολύ καλή success

Σκέφτομαι λοιπόν την επόμενη εβδομάδα που θα είμαι πάλι κάτω στην Αθήνα να τις πάρω.Είναι όντως τόσο καλές μιας που τις έχεις πάρει ήδη. Μιλάω για τις DAINESE MIG ii GORE TEX.Αυτές δεν έχεις και εσύ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 09 2009, 21:49

Ναι μαν, αυτές έχω κι εγώ, είναι όντως εξαιρετικές. Περπατάς πολύ εύκολα (μετά από κανα δυο μέρες), είναι ΑΔΙΑΒΡΟΧΕΣ (τεσταρισμένες σε πολύ βροχή), και το πόδι ΑΝΑΠΝΕΕΙ (μετά από πολλές ώρες δεν ίδρωσαν καν, ούτε κρύωσαν όμως).
είναι πάρα πολύ καλές και νομίζω ότι η τιμή τους είναι δίκαια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 09 2009, 21:57

man_OS έγραψε:
Ναι μαν, αυτές έχω κι εγώ, είναι όντως εξαιρετικές. Περπατάς πολύ εύκολα (μετά από κανα δυο μέρες), είναι ΑΔΙΑΒΡΟΧΕΣ (τεσταρισμένες σε πολύ βροχή), και το πόδι ΑΝΑΠΝΕΕΙ (μετά από πολλές ώρες δεν ίδρωσαν καν, ούτε κρύωσαν όμως).
είναι πάρα πολύ καλές και νομίζω ότι η τιμή τους είναι δίκαια

Ήσουν κατατοπιστικότατος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Thanks man Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 09 2009, 22:02

ένιτάιμ μαι φρέντ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 10 2009, 15:24

Ρε μάγκες οι μπότες σας dainese τι προέλευση έχουν??
Οι δικές dainese μπότες μου γράφουν made in Romania!!!!!! affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 10 2009, 15:37

ioarma έγραψε:
Ρε μάγκες οι μπότες σας dainese τι προέλευση έχουν??
Οι δικές dainese μπότες μου γράφουν made in Romania!!!!!! affraid
όλες έτσι γράφουν όπως και οι δικές μου (APACHE) το θέμα είναι ότι όπως λέει και ο διαφημιστής της αποθήκης ( και κάνεις και ζημιές) lol! είναι πολύ καλές για τα λεφτά τους, ας είναι και από το Τζιμπουτί....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KOYRKOYBINIS
Member
Member
KOYRKOYBINIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ
Registration date : 14/06/2008

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 10 2009, 15:40

Κι εμενα ακριβως τι ιδιο γραφουν.Μολις χθες τις πηρα 160 ευρω απο motoexpert στο Περιστερι.Ειναι το μοντελο apache,πολυ καλη και αδιαβροχη.Στην αποθηκη τις ειχε 140 αλλα μεχρι να παω εκει τα 20 ευρω θα τα εκαιγα σε βενζινες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 10 2009, 16:05

Ποιοτικές και οικονομικές.Με 100 ? Έλυσες το πρόβλημά σου.Καλή εφαρμογή 100% αδιάβροχες.

Art. 927 HOOT

Technical details:

* Exclusiv design malleolus P.U. moulded protections
* High-tex water-proof membrane
* Abs reinforced shin plate
* Moulded gear change panel
* Quick lace easy-lock fastening and velcro tabs closure

Colour: Black

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 106y1z9
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 03 2012, 13:29

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 78463
http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Sidi-B2-Gore-Tex/SubProducts/Sidi-B2-Gore-Tex-0001

_________________
Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 107kpb5Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 03 2012, 13:33

Rory έγραψε:
Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 78463
http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Sidi-B2-Gore-Tex/SubProducts/Sidi-B2-Gore-Tex-0001

Me too, εδώ και μήνες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 03 2012, 13:41

εγω πήρα παρόμοιες σαν αυτές http://www.motofashion.gr/website/index.php?cPath=21_264_355 224.00EUR

Boots leather Held Thunder Storm

αλλα περσινό μοντέλο και της πηρα σαν τελευταίο κομμάτι 90ευρώ. όλα τα εχω πάρει HELD μπουφαν παντελονι μπότες γαντια χειμερινα καλοκαιρινα και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος... ειδικα τωρα μετο κρυο σε 0 και μέχρι -3 που κυκκλοφορησα με την μηχανη φορούσα το παντελόνι απο μεσα απο κατω μονο σλιπακι και απο πανω ενα μπλουζακι φουτερ και φανελα και γαντια χειμερινα και μποτες και καλτσες σοσονια και ημουν υπερ κομπλε!!! yeye yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ   Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 03 2012, 13:45

cromellarisa έγραψε:


Boots leather Held Thunder Storm


τι μας κανεις τωρα?
τι μας θυμησες τωρα?

Καλοφορετες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πρόταση για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΜΠΟΤΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: