Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 14 2019, 23:12

loverdos11 έγραψε:
georgaras ήμουν σίγουρος ότι θα έχεις αυτή την στάση και αυτή την άποψη.
Φαίνεται εξάλλου ότι γράφεις μόνο όταν νικάς τον Θρύλο ,
στις ήττες δεν βγαίνεις από το λαγούμι σου...

Υ.Γ Κοίτα λίγο την θέση της ομάδας σου στην euroleague και που είμαστε εμείς
και εξήγησε μου αν μπορεις πως γίνεται ?
όχι μόνο φέτος τα τελευταία 8 χρόνια


Βασικά έχω πολλά χρόνια να γράψω στα Αθλητικά εδώ μέσα... ψάξε να δεις από πότε και άσε τα λαγούμια...αλλά ρε φίλε διαβάζω κατά καιρούς αυτά που ανεβάζεις και έχω βγει από τα ρούχα μου λέμε...  Laughing  Laughing  Laughing

Στην euroleague έχω 6 αστέρια.. εσύ πόσα έχεις??? ή έχετε κάνει λάβαρα τις συμμετοχές σας στο final4??Laughing Laughing Laughing  Το αποτέλεσμα μετράει φίλε μου.. μια καλή πορεία έχει να κάνει με πολλούς παράγοντες...καλή κλήρωση, καλές διασταυρώσεις ομάδων, λίγο τύχη στους αγώνες που παίζονται στον πόντο, τα σκαμπανευασματα απόδοσης σε παίκτες κλειδιά, κακή ψυχολογία κτλ κτλ κτλ

Πραγματικά δεν μου λέει κάτι στο τι θέση είσασταν και είσαστε... άμα το σηκώσεις εδώ είμαι να το ξανά συζητήσουμε.


και κάτι ακόμα για να το κλείσω το θέμα και θα ξανά δείτε ποσταρισμα μου στα Αθλητικά σε καμια 5αρια χρόνια πάλι.... άλλωστε δεν είναι ο λόγος τα Αθλητικά που βρίσκομαι εδώ μέσα από το 2008  Cool Μπορώ να ποσταρω συχνά στο gazzetta ας πούμε...  Laughing  Laughing


Σε κάθε ήττα του Ολυμπιακού δεν πανηγυρίζω μόνο εγώ, πανηγυρίζει όλη η Ελλάδα και αυτό φάνηκε και χτες.
Έχετε καταστρέψει όλα τα αθλήματα, έχετε στήσει παράγκες παντού και θέλετε να καταστρέψετε και το μπάσκετ... ε δεν θα σας περάσει όσο υπάρχει ο τιτανομεγίστος Δημήτρης Γιαννακόπουλος!!! success success success


Καλό αφανισμό λοιπόν... και καλό υποβιβασμό... ασχοληθείτε με το ποδόσφαιρο που η παράγκα καλά κρατεί... πάλι καλά που δεν παίζει το σενάριο δανεικών παιχτών και στο μπάσκετ... Laughing Laughing Laughing


Καλή συνέχεια.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 01:44

"ο τιτανομεγίστος Δημήτρης Γιαννακόπουλος" 'οπως τον αποκαλείς ....
https://www.youtube.com/watch?v=RU7OUfki9cs&pbjreload=10

https://www.youtube.com/watch?v=kkJjFY1nRJw&pbjreload=10

Σίγουρα θα συμφωνεί μαζί σου και ο Θανάσης κολλημένος ....

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 09:06

ΑΡΗΣ ΡΕΕΕΕ!!!!!!!



Όλα ωραία παιδιά καμια βόλτα θα πάμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 09:50

georgaras έγραψε:
...ο τιτανομεγίστος Δημήτρης Γιαννακόπουλος!!! success success success

Laughing Laughing Laughing
YOU! YOU! YOU!
gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 10:05

loverdos11 έγραψε:
"ο τιτανομεγίστος Δημήτρης Γιαννακόπουλος" 'οπως τον αποκαλείς ....
https://www.youtube.com/watch?v=RU7OUfki9cs&pbjreload=10

https://www.youtube.com/watch?v=kkJjFY1nRJw&pbjreload=10

Σίγουρα θα συμφωνεί μαζί σου και ο Θανάσης κολλημένος ....


Τι έκανε ακριβώς στα βίντεο που ανέβασες που σου κάνει εντύπωση? Δηλαδή εσείς σαν οπαδοί της αγαπημένης σας ομάδας, ψαλμωδίες τραγουδάτε στα γήπεδα???  Laughing Laughing Laughing Ο άνθρωπος είναι πρώτα από όλα οπαδός της αγαπημένης του ομάδας και μετά πρόεδρος, μέσα στην ένταση του αγώνα βγαίνουν αυτά...ειδικά όταν έχει απέναντι έναν άνθρωπο που έχει προκαλέσει πάρα πολλές φορές εντός και εκτός γηπέδου.... μην νομίζεις ότι και οι δικοί σας λένε λιγότερα... Τουλάχιστον ο δικός μας βρίζει , ξεσπάει μέσα στην ένταση αλλά πληρώνει τους παίχτες του...



I love you I love you I love you Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος είναι ο πρόεδρος της καρδιάς μας, άξιος συνεχιστής της αυτοκρατωρίας που έχτισε η οικογένεια του I love you I love you I love you

Τώρα άμα δεν σας αρέσει κάντε του καταγγελίες Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 10:55

Τζωρτζ, απ το κεφάλι βρωμάει το ψάρι.
Δεν είναι δυνατόν πρόεδρος μπασκετικής ομάδας, μιάς από τις μεγαλύτερες στην Ευρώπη, να συμπεριφέρεται με αυτό τον τρόπο.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ.
Φανατίζει και πυροδοτεί οπαδισμό και άλλες τέτοιες συμπεριφορές.
Διαιωνίζει το πρόβλημα που υπάρχει στα ελληνικά γήπεδα.
Όταν ένας παράγοντας χρησιμοποιεί εντός αγωνιστικού χώρου τέτοιο φρασεολόγιο, τότε πρέπει να αποβληθεί από τα γήπεδα μέχρι να βγάλει ο ήλιος κέρατα.
Όπως και ο πιστολέρο του Βορρά.
Άλλος απο κει.
Σοβαρά τώρα;
Αλλά τι περιμένεις, δεν υπάρχει δυστυχώς σωτηρία στην Ελλάδα, σε κανένα επίπεδο.
Το λυπηρό είναι οτι αυτές οι συμπεριφορές επικροτούνται αντί να κατακρίνονται και να ελέγχονται ποινικά.
Τα ίδια φυσικά λέω και για τον Εσκομπάρ, τον 'πρόεδρο' της Ομάδας μου, που την έχει διασύρει όσο δεν πάει.
Τα ίδια και χειρότερα.
Γι' αυτό έχω πάψει να ασχολούμαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 12:45

massai έγραψε:

Τα ίδια φυσικά λέω και για τον Εσκομπάρ, τον 'πρόεδρο' της Ομάδας μου, που την έχει διασύρει όσο δεν πάει.
Τα ίδια και χειρότερα.
Γι' αυτό έχω πάψει να ασχολούμαι...


Σε τιμάει αυτό που λες και βασικά είσαι ο μοναδικός Ολυμπιακός που ακούω να το λέει.
είμαι σύμφωνος με αυτά που λες αλλά ....πραγματικά είναι άπιαστο όνειρο όλα αυτά να φτιάξουν.

Αλλα ρε φιλε πραγματικά έχετε καταστρέψει όλα τα Αθλήματα... ολη η Ελλαδα εχει καταντήσει αντι-ολυμπιακοί και με το δικιο τους...

Οι δε Αγγελοπουλοι... εχουν χασει ποτε κανεναν αγωνα χωρις να διαμαρτυρηθούν??? Εμεις χασουμε -κερδίσουμε φευγουμε σαν κύριοι δεν τα παρατάμε απο το ημίχρονο. Αλλα δινουν σανο στον κοσμο τον φανατιζουν χωρις λογο.... Επίσης εχουμε διδάξει ήθος πολλες φορες... ειδες προχτες να γινουν πουθενά επεισόδια κατα την άφιξη του πουλμαν του Ολυμπιακου στο ΟΑΚΑ... ε δες και το βιντεο με την υποδοχη σας στο ΣΕΦ...

Ναι φανατιζεται ο κοσμος, ναι πρεπει να σταματησει αυτο αλλα δεν βλεπω να γινονται κινήσεις απο κανεναν και κυριως απο την Πολιτεία. Εγω μαζι σου... να σταματησει το καφριλικι απο παντου απο ολα τα Αθληματα να ξεβρωμισει το θεμα γενικα...και οποιοι πρεπει να μπουν φυλακη να μπουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 14:02

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 51969810




αν και λογο δουλειας δεν μπορεσα να διαβασω ολα τα σχολια θα μεινω σε κατι που διαβασα και θακανω μια αντερωτηση...

οταν οι ολυμπιακοι φυγατε απο την τουμπα περσυ δεν μικραινατε την ομαδα σας??μονο χτες ο παναθηναικος το εκανε...???

αυτο καλο ειναι να μην λεγονται...αγαπη μονο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 15:24

Το καλό νέο την ημέρας: ...

https://www.sdna.gr/mpasket/euroleague/euroleague-2018-19/article/567825/kindyneyei-me-apovoli-apo-tin-euroleague-o?fbclid=IwAR1VPjfxbi4N7pchXyKdTYX38Irv-3JlbdvH96mOUdEqmOqfkwM3Wc_iSwA



Άντε στο καλό και πάρτε και τον αγαπημένο σας Λαμόνικα μαζί... αλλά προβλέπω κωλοτουμπα πάλι από τους Καταγγελόπουλους που θα κατέβουν κανονικά να παίξουν με Έλληνες διαιτητές.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 15:39

Ενώ ο "τιτανομέγιστος" που έκανε και δημοψήφισμα για να φύγετε από την euroleague
ψηφίσατε να φύγετε και έλεγε παντού ότι αποχωρεί τι έκανε Question
Είστε οι πρώτοι διδάξαντες σε αυτά .
Δεν κατεβήκατε να παίξετε αγώνα 4 τελικός το 93 επειδή είχατε χάσει στην έδρα σας
Λέγατε ότι φεύγετε και θα πάτε  να παίξετε στις διοργανώσεις της fiba .
Ποιος έχει κάνει μέχρι στιγμής κωλοτούμπα Question
Όλοι στην euroleague  κράζουν τον "τιτανομέγιστο" και τον τιμωρούν κλπ κλπ.
Βγάλε τα πράσινα γυαλιά και δες ....

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 2rpb8y10


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loverdos11 στις Κυρ Δεκ 29 2019, 19:10, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 19:30

loverdos11 έγραψε:
Ενώ ο "τιτανομέγιστος" που έκανε και δημοψήφισμα για να φύγετε από την euroleague
ψηφίσατε να φύγετε και έλεγε παντού ότι αποχωρεί τι έκανε Question
Είστε οι πρώτοι διδάξαντες σε αυτά .
Δεν κατεβήκατε να παίξετε αγώνα 4 τελικός το 93 επειδή είχατε χάσει στην έδρα σας
Λέγατε ότι φεύγετε και θα πάτε  να παίξετε στις διοργανώσεις της fiba .
Ποιος έχει κάνει μέχρι στιγμής κωλοτούμπα Question
Όλοι στην euroleague  κράζουν τον "τιτανομέγιστο" και τον τιμωρούν κλπ κλπ.
Βγάλε τα πράσινα γυαλιά και δες ....

Για πες μου τι ακριβώς σας πείραξε στο προχτεσινό παιχνίδι? Σε ποιο σημείο ακριβώς αδικηθήκατε? Ποιος σας φταιει που είσασταν τόσο χάλια που ουτε πασα δεν μπορούσατε να αλλάξετε????

Οποτε μην μου λες για τον δικο μας... που στο κατω κατω τοτε ειχε τους λογους του...και ναι επειδή δεν μας γουσταρε ο Μπερνομεου (δεν τα σκαγαμε χοντρα οπως οι Τουρκοι) μας έσφαζε με τον Λαμονικα και τον καθε Λαμονικα σε καθε αγωνα... τα σκανδαλα του δεν τα κοιταγε...ξερεις ποσα final 4 μας στερησε?


Τωρα μην με πριζεις με τα αισχη του 93 που η γραφικοτητα σας με κοτες, ζαρτιερες και τσουκαλα στα πρασινα ειχε πιασει ταβανι.... το στριγκακι που αφησε ο Μητσαρας στον παγκο σας δεν ειναι ουτε το 1% σε σχεση με αυτα που κανατε τοτε.


Η ντροπη ολων των αθληματων εισαστε.. και στο κατω κατω αν θελουν να κανουν κατι καλο οι Αγγελοπουλοι για την ομαδα τους, ας κανουν εναν διακανονισμο στην ΔΕΗ, ας μπουν στο κοινωνικο τιμολογιο, ας κανουν και μια εγγραφη στον ΟΑΕΔ για τους παικτες τους και θα τσιμπανε και κανα κοινωνικό μέρισμα.


Καλη διάλυση σας εύχομαι. I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 20:38

georgaras έγραψε:



και κάτι ακόμα για να το κλείσω το θέμα και θα ξανά δείτε ποσταρισμα μου στα Αθλητικά σε καμια 5αρια χρόνια πάλι.... άλλωστε δεν είναι ο λόγος τα Αθλητικά που βρίσκομαι εδώ μέσα από το 2008  Cool Μπορώ να ποσταρω συχνά στο gazzetta ας πούμε...  Laughing  Laughing


Πως πέρασαν όμως 5 χρόνια ...σαν σήμερα μου φαίνονται .... What a Face

Επειδή δεν υπάρχει περίπτωση να παραδεχτείς τίποτα εγώ το σταματάω εδώ
πίστευε ότι θες δικαίωμα σου είναι

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 15 2019, 21:36

loverdos11 έγραψε:
georgaras έγραψε:



και κάτι ακόμα για να το κλείσω το θέμα και θα ξανά δείτε ποσταρισμα μου στα Αθλητικά σε καμια 5αρια χρόνια πάλι.... άλλωστε δεν είναι ο λόγος τα Αθλητικά που βρίσκομαι εδώ μέσα από το 2008  Cool Μπορώ να ποσταρω συχνά στο gazzetta ας πούμε...  Laughing  Laughing


Πως πέρασαν όμως 5 χρόνια ...σαν σήμερα μου φαίνονται .... What a Face

Επειδή δεν υπάρχει περίπτωση να παραδεχτείς τίποτα εγώ το σταματάω εδώ
πίστευε ότι θες δικαίωμα σου είναι  



Αστα... εδω περάσαν 10 χρονάκια που αγόρασα την vstrom μου και ακόμα όταν την καβαλάω νιώθω ότι την εχω πάρει εδω και μια εβδομάδα  I love you  I love you  I love you ενα μεράκι και μια αγάπη που κρατάει χρόνια. I love you  I love you  I love you  

Το σταματάω και εγώ γιατί βρισκόμαστε εδώ μέσα για άλλο λόγο και όχι να κάνουμε κοκορομαχίες για τις ομάδες μας. Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  

Καλή συνέχεια σε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 16 2019, 01:53

georgaras έγραψε:


Αστα... εδω περάσαν 10 χρονάκια που αγόρασα την vstrom μου και ακόμα όταν την καβαλάω νιώθω ότι την εχω πάρει εδω και μια εβδομάδα  I love you  I love you  I love you ενα μεράκι και μια αγάπη που κρατάει χρόνια. I love you  I love you  I love you  

Το σταματάω και εγώ γιατί βρισκόμαστε εδώ μέσα για άλλο λόγο και όχι να κάνουμε κοκορομαχίες για τις ομάδες μας. Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  

Καλή συνέχεια σε όλους.

Να και σε κάτι που συμφωνούμε ... Wink geia

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 17 2019, 22:38

Κάκιστος στο 1 μέρος ο Θρύλος , βελτιώθηκε στο δεύτερο .
Άλλες εποχές με τέτοια εμφάνιση θα είχε χάσει εύκολα ...
Αυτό δείχνει πόσο έχει πέσει το επίπεδο τα τελευταία χρόνια .
Μια μόνο δικαιολογία που μπορεί να έχουν είναι η κούραση με 3 δύσκολα ματς μέσα
σε 8 μέρες . Δεν δικαιολογεί όμως να κάνουν τόσα πολλά λάθη και μάλιστα αβίαστα

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤετ Φεβ 20 2019, 00:12

Νομίζω ότι τα περισσότερα τα έχουν πετύχει και για τους 4 ...



Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Olimpi10

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Panath10

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Paok10

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Ztelik10

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤετ Φεβ 20 2019, 10:23

loverdos11 έγραψε:
Νομίζω ότι τα περισσότερα τα έχουν πετύχει και για τους 4 ...


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 3787515331 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 3787515331 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 3787515331
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 22 2019, 00:24

Η καινούργια μας φανέλα ....

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 23dbe310

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 07 2019, 08:25

/view/13187769/63]Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Fb_img19[/url]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 07 2019, 14:37

shadow.gr. έγραψε:
/view/13187769/63]Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Fb_img19[/url]

XAXAXAXA geia

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΔευ Μαρ 18 2019, 21:26

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 54519710

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΤρι Μαρ 19 2019, 13:27

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 1_4610

gmt

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 21 2019, 13:28

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Screen10

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΠαρ Απρ 05 2019, 10:32

Καλημέρα, αφήνω αυτό εδώ....



«Παναθηναϊκός, η κορυφαία ομάδα του αιώνα!»


Με αφορμή το εντυπωσιακό βίντεο-αφιέρωμα της Euroleague για τον Νικ Καλάθη, η διοργανώτρια αρχή αποκαλεί τον Παναθηναϊκό ως την «κορυφαία ομάδα του αιώνα»!


Η Euroleague δημιούργησε ένα εξαιρετικό βίντεο-ντοκιμαντέρ για τον αρχηγό του τριφυλλιού, Νικ Καλάθη. Μάλιστα, στην σχετική ανάρτησή της στο twitter, παραθέτει ένα απόσπασμα του βίντεο με λόγια του Ζέλικο Ομπράντοβιτς, ενώ χαρακτηρίζει τον Παναθηναϊκό ως την «κορυφαία ομάδα του αιώνα»! I love you  I love you  I love you



@EuroLeague
The most successful EuroLeague team this century

The Giannakopoulos family built an empire and were adored by all associated with @paobcgr

Watch 'Guardian of a Legacy'  now http://bit.ly/2U8IS01



Ένα υπέροχο βίντεο αφιερωμένο στον Παύλο και τον Θανάση.. Crying or Very sad


Και τώρα χρωστάμε κάτι στην Real... και φύγαμε για 4αδα Basketball Basketball Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TEDAS

TEDAS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ
Registration date : 23/08/2010

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 39 Icon_minitimeΣαβ Απρ 20 2019, 23:02

georgaras έγραψε:
Καλημέρα, αφήνω αυτό εδώ....



«Παναθηναϊκός, η κορυφαία ομάδα του αιώνα!»


Με αφορμή το εντυπωσιακό βίντεο-αφιέρωμα της Euroleague για τον Νικ Καλάθη, η διοργανώτρια αρχή αποκαλεί τον Παναθηναϊκό ως την «κορυφαία ομάδα του αιώνα»!


Η Euroleague δημιούργησε ένα εξαιρετικό βίντεο-ντοκιμαντέρ για τον αρχηγό του τριφυλλιού, Νικ Καλάθη. Μάλιστα, στην σχετική ανάρτησή της στο twitter, παραθέτει ένα απόσπασμα του βίντεο με λόγια του Ζέλικο Ομπράντοβιτς, ενώ χαρακτηρίζει τον Παναθηναϊκό ως την «κορυφαία ομάδα του αιώνα»! I love you  I love you  I love you



@EuroLeague
The most successful EuroLeague team this century

The Giannakopoulos family built an empire and were adored by all associated with @paobcgr

Watch 'Guardian of a Legacy'  now http://bit.ly/2U8IS01



Ένα υπέροχο βίντεο αφιερωμένο στον Παύλο και τον Θανάση.. Crying or Very sad


Και τώρα χρωστάμε κάτι στην Real... και φύγαμε για 4αδα Basketball Basketball Basketball
 


«κορυφαία ομάδα του αιώνα»?

Για ποιον αιωνα ,για αυτον που δεν εχει περασει ακομα!

Γιατι ομαδα του αιωνα αλλη ειναι   <<ΑΡΗΣ>> success

Αυτα ποιος τα λεει ο δεινοσαυρος <βασιλακοπουλος> makakas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 39 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: αθλητικά-
Μετάβαση σε: