Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τι θα κανατε ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα κανατε ???   Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 10 2013, 15:56

Και εγώ αναρωτιέμαι τώρα... θα το ξανακάνει ;

Αιμόφυρτος, τρομοκρατημένος και… γυμνός συνελήφθη από τους αστυνομικούς ο 33χρονος από τη Σύρο, ο οποίος φαίνεται ότι έκανε το λάθος... να κλέψει το λάθος αυτοκίνητο που ανήκει σε μέλος γνωστής οικογένειας της Κρήτης το απόγευμα του περασμένου Σαββάτου.

Σύμφωνα με όσα υποστήριξε άνδρας, ξυλοκοπήθηκε άγρια με κατσούνες από μέλη της οικογένειας, οι οποίοι για να τον τιμωρήσουν του έβγαλαν τα ρούχα και τον άφησαν με το εσώρουχο! Μάλιστα οι αστυνομικοί, όταν τον συνέλαβαν έψαχναν ρούχα για να φορέσει και να μπορέσει να παρουσιαστεί ενώπιον του εισαγγελέα!

Σύμφωνα με το cretalive.gr, ο άνδρας ήταν τρομοκρατημένος, έτρεμε και εκλιπαρούσε τον εισαγγελέα να τον αφήσει ελεύθερο, για να πάρει το επόμενο πλοίο, να επιστρέψει στη Σύρο και να μην ξαναπατήσει το πόδι του στην Κρήτη!

Ο 33χρονος οδηγείται σήμερα στο αυτόφωρο και παράλληλα η εισαγγελέας έχει καλέσει και μέλη της οικογένειας, τους οποίους καλεί να αποκαλύψουν ποιοι ευθύνονται για τον άγριο ξυλοδαρμό του συλληφθέντα...

Πηγή: www.thebest.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα κανατε ???   Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 11 2013, 01:03

Highlander έγραψε:
παράλληλα η εισαγγελέας έχει καλέσει και μέλη της οικογένειας, τους οποίους καλεί να αποκαλύψουν ποιοι ευθύνονται για τον άγριο ξυλοδαρμό του συλληφθέντα...[/i]

οταν τους "καμπανιάσει" αυτοι θα το ξανακανουν ???

απαντηση : ισως ναι ....η καμπανα ...καμπανα ομως εεεε.....

OK OK OK

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα κανατε ???   Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 11 2013, 10:35

πιτσιρικας ημουν γυρω στα 20..γυρναγα βραδυ σπιτι ποδαρατο οταν εκει που πηγαινα μου την πεφτουν κατι αληταραδες ,πιτσιρικαδες και αυτοι ,βγαζοντας μαχαρι μου παιρνουν κατι υπολοιπα χρηματα που ειχα...
τρεχω στο σπιτι ,παιρνω κατι στυλιαρια ,φωναζω και ενα δυο ξαδερφια μου και αρχιζουμε να γυρναμε μηπως τους πετυχουμε πουθενα..
αφου ειδοποιουμε και κανα δυο περιπολικα που βρηκαμε στον δρομο τελικα μαθαινουμε πως τους εχουν πιασει και τους εχουν στον τμημα γιατι την ειχαν πεσει και σε 3-4 αλλα πιτσιρικια εκεινο το βραδυ.
ε τα κλασικα
τους εκαναν μηνυση και μετα τους αφησαν με το δικαστηριο να γινετε μετα απο 2-3 χρονια...
και στο δικαστηριο ο προεδρος αρχισε και γιατι το κανατε και δεν επρεπε και σουξου μουξου...και τελικα αντε ζητηστε συγνωμη απο τα παιδια και να μην το ξανακανετε κτλπ κτλπ...

πεστε μου λοιπον τι θα τους εμενε στο μυαλο αποτυπωμενο ωστε να τους συγκρατησει απο το να το ξανακανουν και να τους συνετισει?
αν τους πλακωνα με τα στυλιαρα η οτι μετα απο 2 χρονια τους αθωωσε το δικαστηριο?

απλα η μονη ασφαλιστικη δικλειδα οταν κανεις κατι τετοιο ειναι να μην ξερουν που μενεις και ισως και το ποιος εισαι...


και για να το κανω νοητο περισσοτερο,οταν διαβαζετε εδω μεσα η οπουδηποτε αλλου οτι κλεψανε καποιου την μηχανη τι λετε και τι σκεφτεστε συνηθως?? ατυχια ,να πας στην αστυνομια να το καταγγειλεις ή να τον πετυχεις εκεινη την στιγμη να του γαμησεις την μανα που τον πεταγε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pirates
Member
Member
Pirates

Ηλικία : 39
Τόπος : παραδεισος
Registration date : 01/06/2011

Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα κανατε ???   Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 11 2013, 14:52

1oν τον προκάλεσες και εσύ.Από μέρος του δεν ήταν σωστό.Αστυνομία εγώ δεν θα καλούσα γιατί δεν έχει νόημα, την άλλη μέρα το πρωί θα ήταν ελεύθερος και θα ξαναέκλεβε.
Λοιπόν, θα έβαζα την μηχανή στο διπλό, μετά θα κάρφωνα και μία ταχύτητα μέσα και θα του έβαζα ένα δαχτυλάκι να χαιδέψει λιγάκι το γρανάζι και σου λέω εγώ μετά ξανακλέβει αυτός ο κύριος..??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
djkostas
Member
Member
djkostas

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 11/05/2013

Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα κανατε ???   Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 11 2013, 15:40

Παιδιά όταν ο άλλος σου μαγαρίζει την περιουσία, ο πόνος και η ψυχολογία δεν περιγράφεται.
Καλύτερα να το χάσω ή να το ξεχάσω κάπου ή να το σπάσω εγώ παρά να μου το κλέψουν.
Και πόσο μάλλον μπροστά στα μάτια μου.
ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΦΙΛΕ.
Εγώ είμαι απόλυτα μαζί σου.
Τώρα όσο για τους άλλους, πάθετέ το πρώτα (ειλικρινά εύχομαι ποτέ!!!) και μετά βλέπουμε την αντίδρασή σας.
Ειδικά αν είναι φρεσκοπληρωμένο.
Εγώ μένω σε μονοκατοικία και το δωμάτιό μου είναι στην ταράτσα.
Την μηχανή την έχω 20 μέρες και την κλειδώνω με 3 αλυσίδες, 4 πέταλα, συναγερμό και κουκούλα.
Στην άκρη της ταράτσας έχω τσιμοντόλιθο.
Αν χτύπα ξύλο πετύχω κάποιον να μου πειράζει την μηχανή, θα φάει τον τσιμεντόλιθο στο κεφάλι και θα βρεθεί με μπλέ σακούλα στο λιμάνι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gavros.gr
LIMNES_KRITI

LIMNES_KRITI

Ηλικία : 61
Τόπος : αθηνα
Registration date : 26/12/2010

Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι θα κανατε ???   Τι θα κανατε ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 11 2013, 16:44

Παιδια να πω κατι για να ξεκαθαρισω την θεση μου

1) Συμβαινουν τοσα γυρω μας , και εχω διαβασει τοσα σε αυτο το ¨"δημοσιο " φορουμ που εκεινη την στιγμη ενιωθα

οτι επαιρνα εκδικηση απο ολους αυτους που το πρωι δεν βρηκανε την καλη τους ουτε εκει, ουτε οπως την αφησαν

2) Το να καλεσεις την αστυνομια εχει πολλους κινδυνους , οπως να βγει ,ΑΝ παει μεσα , και να εχω προβληματα με την ασφαλεια

της οικογενειας μου . και

3) Αν καποιος μου πει οτι θα δει να του παιρνουν κατι ( οτιδηποτε) ,και κατσει να τηλεφωνησει στο 100 και να τους περιμενει

πρεπει να εχει κανει gourou στο θιβετ.

Μακαρι να μην συμβει σε κανεναν αλλον , παντως αν μου ξανασυνεβαινε τωρα που το σκετομαι και που ειμαι ψυχαριμος

θα του εκανα τα ιδια και χειροτερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τι θα κανατε ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: