Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΠαρ 26 Ιουλ 2013, 21:08

Πρέπει να πλησιάζει ή ίσως και να ξεπερνάει τον ένα χρόνο που έχω να δω τους περισσότερους απο εσάς ακόμα και να επισκευτώ το διαδικτυακό μας σπίτι. Τον λόγο οι περισσότεροι τον ξέρετε μιας και απο τις 27/9/12 ήρθα στην Αμερική...
Με τους περισσότερους απο εδώ μας δένει περισσότερο απο μια φιλία καθώς περάσαμε μαζί πολλά και χιλιομετρικά αλλά και καθημερινά. Μα πιο πολύ πέρασα όμορφα με μια όμορφη παρέα...
Η αλήθεια είναι οτι χάθηκα και για να το εξομολογηθώ και σε σας, χάθηκα γιατί απο εδώ που είμαι δεν μπορούσα να βλέπω φίλους, που απο εκεί που μοιραζόμασταν γέλια, εμπειρίες και εκδρομές, τώρα θα είχαμε ενα απλό μήνυμα...Χώρια που έσκαγα απο ζήλια που η δική μου η μοτό είναι κουκουλωμένη κανα χρόνο τώρα...
ΑΛΛΑ!!!
Όλα αυτά θα λάβουν ενα ΕΠΙΚΟ τέλος στις 3 του Οκτώβρη καθώς γυρίζουμε μετά της συζύγου στα Πάτρια εδάφη bounce bounce bounce cheers cheers cheers 
Το λέω απο τώρα για να έχετε χρόνο να το επεξεργαστείτε και να μην μου πάθετε τίποτα απο την χαρά σας!sunny
Αν και θα είμαι στην Αθήνα απο εδώ και πέρα...τι είναι η Πάτρα; Μια γκαζιά δρόμος!!!
Αυτά για την ώρα...
Σας αγαπώ όλους και μου λείψατε ρε ρεμάλια...ειλικρινά το λέω!!!
Εγώ δεν τα μπορώ τα ηλεκτρονικά και να σας καμαρώνω μόνο μέσα απο τις φωτογραφίες...θέλω να είμαι και εγώ μέσα σε αυτές!!!
Εις το επανειδήν λοιπόν!!!cheers cheers cheers  
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΠαρ 26 Ιουλ 2013, 21:53

Αρη με το καλο να γυρισεις και ελπιζω να σε δουμε συντομα και οχι μονο. Ελπιζω με την πρωτη ευκαιρια να παρεις το μοτορι σου και να δε δουμρ απο κοντα. Μας έλειψες και ας μην το δείχνουμε yeye 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΠαρ 26 Ιουλ 2013, 21:57

Καλώς να έρθεις. Smile
Πρέπει να σε είχα δει 1 ή 2 φορές από τότε που είμαι στην παρέα.


Θα χαρώ να τα ξαναπούμε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΠαρ 26 Ιουλ 2013, 22:09

Αντρέα και Σάκη σας ευχάριστω ρε αγορίνες, είμαι πολύ χαρούμενος που γυρίζουμε και δεν βλέπω την ώρα!!! Ακόμη πιο χαρούμενος όμως είμαι που βλέπω πόσο δεμένοι είστε, τις όμορφες βόλτες που κάνετε και την ωραία παρέα που έχετε/έχουμε!!!
Σύντομα λέμε θα αναστενάξουν τα κοντέριαααααα......Ένας χρόνος νηστεία πάει πολύ ρε φίλε....Ένα servicaki να κάνω μόνο στο μωρό να φρεσκαριστεί απο λάδια φίλτρα και είμαστε κομπλέ!!!
bounce bounce bounce 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΠαρ 26 Ιουλ 2013, 23:20

Αδερφέ Άρη δεν ξέρεις πόσο χάρηκα που το διάβασα..yeye
Είσαι απο τους αγαπημένους μας και να ξέρεις όλα τα παιδιά ρωτάνε τι κάνεις και πως είσαι.Εμεις μιλάμε κατα καιρούς με το skype αλλα το να εισαι εδώ ειναι άλλο πράγμα.Δεν ειναι τυχαίο άλλωστε οτι εισαι στην συντονιστική ομάδα μας.Με το καλό λοιπόν να λιώσουμε στα χλμ!!!geia geia 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 00:05

v_kostas έγραψε:
Αδερφέ Άρη δεν ξέρεις πόσο χάρηκα που το διάβασα..yeye
Είσαι απο τους αγαπημένους μας και να ξέρεις όλα τα παιδιά ρωτάνε τι κάνεις και πως είσαι.Εμεις μιλάμε κατα καιρούς με το skype αλλα το να εισαι εδώ ειναι άλλο πράγμα.Δεν ειναι τυχαίο άλλωστε οτι εισαι στην συντονιστική ομάδα μας.Με το καλό λοιπόν να λιώσουμε στα χλμ!!!geia geia 
Αδερφέ Κώστα ξέρεις πόσο με συγκινούν αυτά που λες και χαίρομαι που και με αυτό τον τρόπο με τιμάτε. Εμείς τα λέγαμε και με το skype και ξέρεις την κάψα που με έχει πιάσει τώρα...άσε που χάνω ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ Πανελλήνια μετά απο τρείς χρονιές στην Αμερική...Αλλά δεν μας πτοεί τίποτα λέμε!!! Να ξέρεις οτι εκείνη η εκδρομή με πέρασμα απο Καλαρύττες και κατέβασμα απο ασπροπόταμο και διαμονή στο χωριό μου, δεν την ξέχασα ποτέ...Για έχετε το νου σας ρε μούτρα γιατί τον Οκτώβρη αρχίζουν οι δροσιές και είναι υπέροχα τότε τα χρώματα της Πίνδου....Wink 
Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που ρωτάνε για μένα, σας έχω όλους στην καρδιά μου να το θυμάστε! Έχω και τα μπλουζάκια μας εδώ να μάθουν οι Καλιφορνέζοι οτι εχουμε και εμείς easy riders Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 01:02

Αδερφέ -σύντροφε και..συνοδοιπόρε:
Σε θυμόμαστε πολλές φορες και αλλες τοσες αναρωτιομασταν ποτε θα σε ξαναβλέπαμε στην παρεα μας!
Μια παρεα που ησουν ενας απ αυτους που τη δημιούργησε και σημερα εχουμε την χαρα να την απολαμβάνουμε όλοι εμεις!
Με μεγαλη χαρα λοιπον είδα το ποστάρισμα σου μετα απο τόσο καιρο !
Σε περιμένουμε λοιπον να ξανανταμώσουμε και να ζησουμε ωραιες στιγμες,σαν αυτες που..θυμάμαι βλέποντας τη φωτογραφία στην υπογραφή σου!geia 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 03:33

aristrom έγραψε:
Αδερφέ -σύντροφε και..συνοδοιπόρε:
Σε θυμόμαστε πολλές φορες και αλλες τοσες αναρωτιομασταν ποτε θα σε ξαναβλέπαμε στην παρεα μας!
Μια παρεα που ησουν ενας απ αυτους που τη δημιούργησε και σημερα εχουμε την χαρα να την απολαμβάνουμε όλοι εμεις!
 Με μεγαλη χαρα λοιπον είδα το ποστάρισμα σου μετα απο τόσο καιρο !
Σε περιμένουμε λοιπον να ξανανταμώσουμε και να ζησουμε ωραιες στιγμες,σαν αυτες που..θυμάμαι βλέποντας τη φωτογραφία στην υπογραφή σου!geia 
Αδερφέ, συντροφε, συνοδοιπόρε και συνονόματε Αριστο σε ευχαριστω για τις ευχές! Οσες φορές αναρωτηθήκατε εσείς άλλες τόσες τα αναρωτήθηκα και εγώ και ακόμη περισσότερες ίσως. Ηρθε ο καιρός όμως της μεγάλης επιστροφής και η χαρά μου δεν περιγράφετε! Είστε όλοι η μεγάλη μου αγάπη και οι μεγάλες αγάπες δεν ξεχνιούνται! (Ποίηση ο φούστης)
Ανυπομονωωωωωωωώ λέμεεεεεεεε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 08:36

με το καλό ο επαναπατρισμός φιλαράκο!!!
Άντε, πολύ κράτησε λέμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 10:17

Ωραια νεα!!!Με το καλο Αρη να επιστρεψετε με τη γυναικα και ενα καφε θα τον πιουμε κι απο κοντα...κατα προτιμηση κατω απο πινακιδες σαν αυτες που λεει ο Αρίστος cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 13:09

Αρη με το καλό ξανα στα πατρια εδάφη αγορινα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 13:30

καλή επιστροφή λεβέντη,με το καλό να επιστρέψεις στην πατρίδα!!!Very Happy Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 15:29

"ΦΙΛΕ" Αρη ..με το καλο να μας ερθετε να μοιραστουμε ολα αυτα τα ωραια παλι..!!

μας ελειψες βρε παλιοχαρακτηρα τι να λεμε...ο δικος σου ξεχωριστος τροπος στην παρεα..
συνεχεια ολοι ρωταγαν ολους για το αν εισαι καλα για το που βρισκεσαι κ για το ποτε θα μας ερθεις..

τωρα λοιπον εχουμε ολοι μας τοσους λογους να χαιρομαστε κι αλλους τοσους προορισμους να ετοιμαζουμε
για να αναπληρωσεις τα χλμ. για τοσο καιρο που λειπεις...!!

με το καλο κ παλι φιλε..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 16:09

Αρη με το καλο να επιστρεψεις φιλε !!!

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... IMG_20160604_205151Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... IMG_20160607_110417Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... IMG_20160606_153929Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... IMG_20170715_102923Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 16:50

Καλη επιστροφη φιλε Αρη! Με το καλο να βρεθουμε!OK 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 18:54

Με το καλο να επιστρεψεις αγορινα!!!!!!!Μου χρωστας μια καλη εκδρομη (βλεπε βαλκανια αυτη τη φορα χαχχαχα)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EROS EROS EROS EROS EROS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loylas
gold member
gold member
loylas

Ηλικία : 48
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΕΝΑΛΛΑΞ)
Registration date : 05/12/2011

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουλ 2013, 22:03

Με το καλο να ξαναρθεις Αρη να τα ξαναπουμε κ να: βολταρουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΔευ 29 Ιουλ 2013, 00:15

Αρη ελα ελα και να δεις τι σε περιμενει..καλως να ερθεις φιλε αλλιως θα ερθω εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΔευ 29 Ιουλ 2013, 00:23

Με το καλό η επιστροφή, Άρη.
kalmi 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΔευ 29 Ιουλ 2013, 16:00

με το καλο να γυρισεις Ελλαδα Αρη... γιατι οπως ειπες και εσυ οσο και να τα πεις μεσω fb ειναι τελειως διαφορετικη η επαφη απο κοντα...
καλη επιστροφη και καλη ανταμωση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pirates
Member
Member
Pirates

Ηλικία : 39
Τόπος : παραδεισος
Registration date : 01/06/2011

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΤρι 30 Ιουλ 2013, 15:05

Έλα με το καλό Άρη εμείς εδώ σε περιμένουμε! Σαν την Ελλαδάρα πουθένα ρεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
geia geia geia 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΤετ 31 Ιουλ 2013, 17:38

με το καλο να γυρισεις φιλε στην πατριδα!!!geia geia geia 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 10:23

Αδέλφια σας ευχαριστω πολύ για τις ευχές και τα καλά σας λόγια! Μόλις γύρισα απο ταξίδι 3000 μιλίων σε τρεις πολιτείες...
Εχω μια αγωνία όμως ρε γαμωτο...η μηχανή έχει να πάρει μπρος απο τα Χριστούγεννα και μέχρι να γυρίσω θα έχουν περάσει 10 μήνες σε ακινησία...θα την πιω ισχυρά λέτε; Αλλαγή μπαταρίας και ένα γενικό θα το κάνω αλλά φοβάμαι μην μου βγάλει άλλα όπως κανένα βουλωμενο φίλτρο αντλίας η κανένα πακέτο με το μοτέρ...ελπίζω να είμαι τυχερός και να μην παει πολύ βαθιά το χέρι στην τσέπη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 10:54

aris_n έγραψε:
Αδέλφια σας ευχαριστω πολύ για τις ευχές και τα καλά σας λόγια! Μόλις γύρισα απο ταξίδι 3000 μιλίων σε τρεις πολιτείες...
Εχω μια αγωνία όμως ρε γαμωτο...η μηχανή έχει να πάρει μπρος  απο τα Χριστούγεννα και μέχρι να γυρίσω θα έχουν περάσει 10 μήνες σε ακινησία...θα την πιω ισχυρά λέτε; Αλλαγή μπαταρίας και ένα γενικό θα το κάνω αλλά φοβάμαι μην μου βγάλει άλλα όπως κανένα βουλωμενο φίλτρο αντλίας η κανένα πακέτο με το μοτέρ...ελπίζω να είμαι τυχερός και να μην παει πολύ βαθιά το χέρι στην τσέπη...
Άρη μην σε αγχώνει τίποτα. το μόνο πρόβλημα που μπορεί να έχεις είναι αυτό με την μπαταρία που προανέφερες. Αν θέλεις ανεβαίνω και μέχρι Αθήνα για να σε βάλω μπροστά! cheers 
Το μηχανάκι που έχεις είναι μια χαρά αρκετά προσεγμένο !
Τα υπόλοιπα από κοντα!
Καλή επιστροφή να έχεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......   Σαν τα χιοόόόόνιααααααα...... Icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 19:01

Μακάρι αγορινα μου, έτσι θέλω να πιστεύω και εγώ!ευχαριστω για την πρόταση, να ξέρεις ότι το σπίτι μου είναι πάντα ανοιχτό στην Αθήνα, με η χωρίς μοτοσυκλέτιστικο σέρβις! Πρώτο ταξίδι είναι Πάτρα πάντως να το ξέρετε!bounce bounce bounce 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Σαν τα χιοόόόόνιααααααα......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: