Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τσιμουχες nissin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 42
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Τσιμουχες nissin Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τσιμουχες nissin   Τσιμουχες nissin Icon_minitimeΣαβ Σεπ 28 2013, 20:26

Μιας και ηρθαν οι τετραπιστονες μου ειπα να τους κανω καθαρισμο και σερβις!!
Μετα απο ευλογο διαστημα μιας και δεν γουσταρα να μου πιασει κανεις τον kolaraki ειπα να δω μεσω ebay!
Bρηκα αυτον και ετσι παρηγγειλα ενα σετ με μολις 62 ευρωπουλα (μιας και οπου αλλου κοιταξα εισα διπλασιες τιμες) και ηρθαν σε μια βδομαδα!!
Απλα πιστευω οτι ειναι ευκαιρια και για αυτο το λογο το ποσταρω εδω!
Δεν κανω διαφημιση και ουτε επωφελουμε απο αυτο!
Αν τυχων οι mod το θεωρησουν διαφημηση η οτιδηποτε αλλο παρακαλω να το διαγραψουν!

Θα ακολουθισει φωτορεπορταζ οταν με το καλο τελειωσω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stakhs
Member
Member
stakhs

Ηλικία : 39
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 02/07/2012

Τσιμουχες nissin Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσιμουχες nissin   Τσιμουχες nissin Icon_minitimeΣαβ Σεπ 28 2013, 20:35

Καλά έκανες φίλε μου, ήταν κι εγώ να πάρω το συγκεκριμένο σετ αλλά επειδή ήθελα μόνο τσιμούχες πήρα αυτό το σετάκι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 42
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Τσιμουχες nissin Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσιμουχες nissin   Τσιμουχες nissin Icon_minitimeΣαβ Σεπ 28 2013, 20:50

Ειναι διαφορετικες τσιμουχες οι δικες σου ειναι 27mm - 30mm ενω για μενα ειναι 32mm-34mm!!
Δικο μου λαθος βεβαια μια και ξεχασα να αναφερω οτι ειναι για cbr600f ολα τα μοντελα μεχρι το cbr600f4i!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τσιμουχες nissin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: