Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Earth Explorer (Ταξιδιωτικός Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Earth Explorer (Ταξιδιωτικός Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Earth Explorer (Ταξιδιωτικός Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας)   Earth Explorer (Ταξιδιωτικός Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 28 2014, 17:35

felix 

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Earth Explorer (Ταξιδιωτικός Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας) - Σελίδα 3 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Earth Explorer (Ταξιδιωτικός Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας) - Σελίδα 3 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Earth Explorer (Ταξιδιωτικός Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας) - Σελίδα 3 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sotiras
Member
Member
sotiras

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 21/02/2011

Earth Explorer (Ταξιδιωτικός Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Earth Explorer (Ταξιδιωτικός Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας)   Earth Explorer (Ταξιδιωτικός Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουν 09 2014, 12:15

Εμενα η ενσταση μου θα ηταν για την ηλεκτροστατικη βαφη καθοτι γενικοτερη αποψη για τις βαλιτσες δεν μπορω να εχω αφου δεν τις εχω δει. Το λεω αυτο γιατι σε διαφορα εξαρτηματακια κυριως ιδιοκατασκευες που εχω αγορασει η ηλεκτροστατικη βαφη μετα απο λιγο καιρο ξεφλουδιζει και σπαει και αμφιβαλλω για την αντοχη της (αναφερομαι σε βαφη πανω σε σιδερο κ οχι σε αλουμινιο, εκει δε ξερω πως δενει η βαφη). Κατα τα λοιπα συγχαρητηρια στον ελληνα κατασκευαστη. Αν αποδειξουν την αντοχη τους στη σκληρη χρηση για μενα θα πρεπει να προτιμησουν ολοι ενα ελληνικο προιον ιδιας ποιοτητας με αλλα αλλοδαπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Earth Explorer (Ταξιδιωτικός Εξοπλισμός Μοτοσυκλέτας)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: