Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04 2014, 19:01

Καμια εξελιξη,καποιο νεωτερο;Αλλος εν δυναμει ενδιαφερομενος για το διπλο
...;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IPPEAS
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
IPPEAS

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 06/01/2013

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04 2014, 20:07

Να κανω και γω μια ερωτηση μιας και με ενδιαφερει και εμενα το διπλο stand
Τα χρηματα για το μαμα θεωρω οτι ειναι παρα πολλα και δεν τα δινω

Υπαρχει και αυτο το οποιο λενε οτι ειναι πιστη απομιμηση του μαμα και ελληνικης κατασκευης
Εχει κανεις αποψη;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04 2014, 20:19

IPPEAS έγραψε:
Να κανω και γω μια ερωτηση μιας και με ενδιαφερει και εμενα το διπλο stand
Τα χρηματα για το μαμα θεωρω οτι ειναι παρα πολλα και δεν τα δινω

Υπαρχει και αυτο το οποιο λενε οτι ειναι πιστη απομιμηση του μαμα και ελληνικης κατασκευης
Εχει κανεις αποψη;;;;
 
Κώστα αν είναι αυτό που έχει και το motomarket στα 128? το έχω 2 χρόνια και είναι μια χαρά για τα service. το μόνο κακό δεν έχει καλή επαναφορά στο ελατήριο και πρέπει να το κουνήσω λιγάκι , αλλά σε καμία περίπτωση δε πέφτει .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σταντ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04 2014, 22:31

ΙΕΡΡΑS εγω πιστευω μια χαρα ειναι το ελληνικο οπως λες κ εσυ εγω ειχα σηκωσει κ το θεμα για αγορα κ ζητουσα γνωμες σχετικα με το ελληνικο....δεν ξερω δεν το εχω δοκιμασει κ δεν μπορω να πω.πιστευω ομως οτι για να κανεις την δουλεια σου ειναι μια χαρα κ δεν πιστευω οτι πεζει προβλημα.ουτε θα ανεβεις πανω να  ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 501340  ουτε να  ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 184880  ουτε να κοιμασαι!εγω προσωπικα περιμενα καποιος να μας πει αποψεις αλλα μαλλον δεν το εχει δοκιμασει κανενας.προσωπικα εγω αν εβρισκα μαμα καινουργιο στα 180ευρω με τα μεταφορικα ισως να το αποφασιζα το γνησιο.ειχα βαλει χρονικο περιθωριο στον ευατο μου οτι μεχρι 20 του μηνα θα εβλεπα αν ειχαμε εξελιξεις σε κατι καλο κ αν δεν μας εβγαινε η αγορα του εγω προσωπικα θα αγοραζα το ελληνικο για να μου φυγει κ η απωρεια αν ειναι τοσο ΜΟΥΦΑ κ χαλαλι τους αν μου εβγαινε σκετη ΜΠΑΦΑ.πιστευω ομως οτι οπως ειπε κ ο metallidhs οτι το σταντ ειναι μια χαρα για απλες κ προχειρες δουλειες.αν καποιος το αφηνει βεβαια 20ωρες την ημερα δεν ξερω αν ειναι τοσο στιβαρο οπως το μαμα.εγω κ οι πιο πολυ πιστευω οτι το θελουμε για την ιδια δουλεια-χρηση πρακτικη.εγω το βρηκα στα 115ευρω με τα μεταφορικα σε οποιο σημειο της ελλαδος κ να εισαι.αν πανε πολυ πιστευω θα ειναι καλυτερη τιμη.εγω αποσυρω το ενδιαφερον μου απο το γνησιο σταντ μιας κ βρηκα ΤΟ ΓΝΗΣΙΟ ΣΤΗΝ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 100 ΕΥΡΩ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΟΟΟΟΟ....κολωφαρδια τρομερη-συννεφο.αλλιως θα ειχα προβει στην ΕΛΛΗΝΙΚΗ αγορα κ θα σας ελυνα τις αποριες.ενταξει δεν αγοραζουμε κ μηχανη ουτε σπιτι ουτε γυναικα.ενα σταντ για την δουλεια μας θελουμε.βεβαια ο καθενας αποφασιζει τη τον συμφερει κ αναλογως με την τσεπη του προχωραει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 05 2014, 00:08

Harryvstrom έγραψε:
Eπειδή υπάρχουν 2-3 άτομα που θέλουν να παρουν διπλό σταντ μαμα, ας το δηλώσουν εδώ για να δουμε αν μαζευτούμε παραπάνω και παρουμε καλυτερη τιμη.
η τιμή που πηρα απο Suzuki Ηρακλειο ειναι 217? με το φπα

αν κάποιος εχει καλυτερη τιμή ας το ποστάρει με τα στοιχεία του καταστηματος

παρακαλώ ανφέρετε nickname και μοντελο

1.almeros DL650 K8
2.
3.hillrx8 dl650 k8
4.jk_prince DL650 K6
5.Harryvstrom DL 650 k8
6.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 05 2014, 00:18

Eπειδή υπάρχουν 2-3 άτομα που θέλουν να παρουν διπλό σταντ μαμα, ας το δηλώσουν εδώ για να δουμε αν μαζευτούμε παραπάνω και παρουμε καλυτερη τιμη.
η τιμή που πηρα απο Suzuki Ηρακλειο ειναι 217? με το φπα

αν κάποιος εχει καλυτερη τιμή ας το ποστάρει με τα στοιχεία του καταστηματος

παρακαλώ ανφέρετε nickname και μοντελο

1.almeros DL650 K8
2.
3.hillrx8 dl650 k8
4.jk_prince DL650 K6
5.Harryvstrom DL 650 k8
6.

ΣΩΣΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FANISKOK85

FANISKOK85

Ηλικία : 38
Τόπος : HERAKLION
Registration date : 08/12/2012

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 21 2014, 20:20

Eπειδή υπάρχουν 2-3 άτομα που θέλουν να παρουν διπλό σταντ μαμα, ας το δηλώσουν εδώ για να δουμε αν μαζευτούμε παραπάνω και παρουμε καλυτερη τιμη.
η τιμή που πηρα απο Suzuki Ηρακλειο ειναι 217? με το φπα

αν κάποιος εχει καλυτερη τιμή ας το ποστάρει με τα στοιχεία του καταστηματος

παρακαλώ ανφέρετε nickname και μοντελο

1.almeros DL650 K8
2.
3.hillrx8 dl650 k8
4.jk_prince DL650 K6
5.Harryvstrom DL 650 k8
6.FANISKOK85 DL 650 K9

ΣΩΣΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!!!

 ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 709343 VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexpag



Ηλικία : 43
Τόπος : ΚΕΡΚΥΡΑ
Registration date : 26/08/2013

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 17 2014, 16:58

Σήμερα ρώτησα στην suzuki στο Μπουρνάζι για το μαμά σταντ και μου είπαν τιμή 260 ευρώ!!! affraid
Υπάρχει περίπτωση να το βρω κάπου αλλού φθηνότερα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 17 2014, 17:21

Η τιμη του παρεμενει εκνευριστικα απλησιαστη,πραγματι.Για αρχη κοιτα στις αγγελιες,κατι μεταχειρισμενο ανεβηκε προσφατα.Προτεινω να ριξεις και μια ματια στο σχετικο power buy για το διπλο σταντ του δικου μας V-cosmo καθως και σε αλλη αξιολογη κατασκευη (κλωνος του μαμα) στο ιδιο σημειο που ετρεξε προσφατα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexpag



Ηλικία : 43
Τόπος : ΚΕΡΚΥΡΑ
Registration date : 26/08/2013

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 17 2014, 17:25

Ευχαριστώ αλλά ενδιαφέρομαι μόνο για το γνήσιο σταντ της suzuki (καινούριο όχι μεταχειρισμένο).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 17 2014, 17:45

Εσυ ξερεις καλυτερα.Με την ιδια επιθυμια ξεκινησα το ψαξιμο και εγω μεχρι που βρηκα κατι μεταχειρισμενο που δεν μπορουσα ν'αγνοησω και τα επιπλεον 100? που περισεψαν αν επερνα το μαμα,επενδυθηκαν σε αλλες αναγκες.Επιλογες παντως υπαρχουν και αξιοπιστες αν δεν αποφερει κατι η αναζητηση σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 50
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 17 2014, 19:21

Eπειδή υπάρχουν 2-3 άτομα που θέλουν να παρουν διπλό σταντ μαμα, ας το δηλώσουν εδώ για να δουμε αν μαζευτούμε παραπάνω και παρουμε καλυτερη τιμη.
η τιμή που πηρα απο Suzuki Ηρακλειο ειναι 217? με το φπα

αν κάποιος εχει καλυτερη τιμή ας το ποστάρει με τα στοιχεία του καταστηματος

παρακαλώ ανφέρετε nickname και μοντελο

1.almeros DL650 K8
2.Harryvstrom DL 650 k8
3.hillrx8 dl650 k8
4.FANISKOK85 DL 650 K9
5.
6.

ΣΩΣΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!!!

 ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 709343 VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 17 2014, 19:33

λοιπον για την ιστορια να σας αναφερω αυτο


https://www.vstromhellasforum.com/t29370-topic


πολυ εξυπνη επιλογη στα 100 ευρω και ειναι ιδιο με μαμα success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΑΝΤ MAMA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: