Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Επιλογη μπουφαν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ni_Tza
Member
Member
Ni_Tza

Ηλικία : 43
Τόπος : SERRES
Registration date : 03/10/2010

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 05 2014, 00:53

Γνώμη μου, ενα μπουφάν και καλό. Ότι μπορεί η τσέπη σου. Για μετά όταν θα έχεις λεφτά θα πάρεις ένα καλοκαιρινο για 2ο.
Dainese εχω και πόνεσε όταν το πήρα. ( σαν αυτο που έβαλες 2ο αλλά σε μαύρο και οχι γκορ τεξ αλλά D-DRY)
Εχει βγάλει τα λεφτά του.

Εχει πολλές επιλογες μάρκας και όλα είναι καλά, αρκεί να τα φοράς. Εδώ παίζει αυτό που λές βιτρίνα- λεζάντα, αν το γουτσάρεις σαν μπουφάν, θα το γουτσάρεις να το φοράς κιόλας. Και πάλι έχει μεγάλη ποικιλία και ομορφα μπουφανάκια.

Συμβουλή για μπουφάν: όπου βρήσκεις μπαίνεις και δοκιμάζεις, να δεις πως κάθονται, οταν έβαλα πρώτη φορά νομιζα ότι μπήκα στον γύψο. Τωρα μου φαίνεται ζακετουλα. Πολλά δεν σου γεμίζουν το μάτι απο την κρεμάστρα αλλά ειναι κομπλέ.

Συμβουλή για κράνος: γνωστή μάρκα ( όχι lidl κτλ.) , να βγαίνει επένδυση όλη, ανταλλακτικά και ζελατινες, σωστό μέγεθος, να μην ενοχλεί, δηλαδή σωστό καλουπι για το κεφάλι σου, αν έχεις επιλογή χαμηλό βάρος.

Τέλος...... πάντα στο κεφάλι σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tzampazisn@yahoo.com
ALEX-ON/OFF

ALEX-ON/OFF

Ηλικία : 37
Τόπος : Βεροια
Registration date : 30/03/2014

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 05 2014, 01:11

Οντως παιδια αυτο το ατιμο το IS-17 LORENZO 99 MC10 ειναι αλλο πραμα,θα το δοκιμασω αν το βρω αυριο και μαλλον θα το τσιμπησω,θα σας πω αποψεις αν το βρω!

Ni_Tza ευχαριστω φιλος να εισαι καλα,στα 16-17 εχοντας ενα XR φορουσα κρανος καποιες φορες για να μη με σταματησουν μιας και δεν ειχα διπλωμα,πλεον φιλε φοραω κρανος και μπουφαν και δε φανταζεσε ποσο με φτιαχνει αυτο! Βγαιναμε Endurαδα στο βουνο και οταν ειχα προτοφορεσει την στολη ενιωθα λες και ειμουνα ο Ρομποκοπ ασε που δε μπορουσα να καβαλησω το μηχανακι σωστα,στην 3η βολτα δε μπορουσα χωρις την στολη ενιωθα ξυπολυτος στα αγκαθια,ειχα και καποια ατυχυματα και πλεον εχω εκτιμησει πολλα πραματα που δεν περιμενα παλιοτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ALEX-ON/OFF

ALEX-ON/OFF

Ηλικία : 37
Τόπος : Βεροια
Registration date : 30/03/2014

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 06 2014, 01:04

Λοιπον παιδια πηγα σημερα θεσσαλονικη σε 2-3 μαγαζια και κατεληξα στο Moto Market στην καραμανλη οπου ειχε αρκετο υλυκο και πολυ καλες τιμες! Μετα απο κουβεντα και δοκιμες κατεληξα να αγορασω το κρανος που μου προτεινε ο (Γιαννης σαλιγκάρι) και ο koymentakos το IS-17 LORENZO 99 MC10 σε μαυρο χρωμα το ειχε και ειναι αλλο πραμα φαναταστικο ευχαριστω πολυ παιδια για την βοηθεια οπως και ολους τους υπολοιπους!
Πηρα και ενα μπουφανακι που το εχω καψουρευτει πολυ και ειναι το Dainese temporale 50 ice δενει πολυ σωστα πανω μου και ειναι ακριβως το μεγεθος και ο τυπος που τελικα χρειαζομουν! Επισης ειδα και το MACNA που μου προτεινε ο (man_OS) και ο (gatos 1000) και οντως μαμαει!

Dainese temporale 50 ice Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 15mi92t


IS-17 LORENZO 99 MC10 Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 2e4kys3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 06 2014, 01:14

Μεγειές και αχρείαστα να είναι.

ΑΛΕΞ πες μας και τιμούλες και για τα 2
ευχαριστώ.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 33ncnm10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 33e6ee10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 63u2ip10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Amzm8k10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 2rpb8y10


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loverdos11 στις Κυρ Απρ 06 2014, 01:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 06 2014, 01:15

OK OK OK OK 


Kαλοφορετα αγορινα,πολυ καλές επιλογες!!
Παρε και την φιμε την ζελατινα για την κραναρα και θα εισαι πολυ σπεσιαλ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ALEX-ON/OFF

ALEX-ON/OFF

Ηλικία : 37
Τόπος : Βεροια
Registration date : 30/03/2014

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 06 2014, 01:30

Ευχαριστω!! Ναι θα παρω και την φιμε να ολοκληρωσει η προικα!
Το συγκεκριμενο κρανος το ειχε 270 ευρο αλλα μου το αφησε 243 ευρο επηδη πηρα το μπουφαν + κρανος για το κοριτσι ιδιο μοντελο αλλα σε mad και κλειδαρια.Η τιμη του κρανους αλλαζει αναλογα με το χρωμα και το σχεδιο που εχει πανω.Το μπουφαν το ειχανε και σε σκουρο χρωμα μαυρο με γκρι αν θυμαμαι καλα και ηταν επισης ομορφο,η τιμη του ηταν στα 330 και το ειχε σε προσφορα 270 ευρο,μου το αφησαν στα 244 ευρο ενω το ειχα βρει σε αλλο μαγαζι σε προσφορα 290... Θα παω σε 10-15 μερες να παρουμε και ενα γυναικειο μπουφανακι,μεσα στην εβδομαδα θα παω μια βολτα να αλαξω το λουκετο δισκοφρενου γιατι δεν χωραει στην τρυπα,αν νομιζει καποιος οτι θελει κατι και μπορω να βοηθησω εδω ειμαι σε οποιον θελησει ισως να μου κανουν τιμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 06 2014, 01:32

ALEX-ON/OFF έγραψε:
Ευχαριστω!! Ναι θα παρω και την φιμε να ολοκληρωσει η προικα!
Το συγκεκριμενο κρανος το ειχε 270 ευρο αλλα μου το αφησε 243 ευρο επηδη πηρα το μπουφαν + κρανος για το κοριτσι ιδιο μοντελο αλλα σε mad και κλειδαρια.Η  τιμη του κρανους αλλαζει αναλογα με το χρωμα και το σχεδιο που εχει πανω.Το μπουφαν το ειχανε και σε σκουρο χρωμα μαυρο με γκρι αν θυμαμαι καλα και ηταν επισης ομορφο,η τιμη του ηταν στα 330 και το ειχε σε προσφορα 270 ευρο,μου το αφησαν στα 244 ευρο ενω το ειχα βρει σε αλλο μαγαζι σε προσφορα 290... Θα παω σε 10-15 μερες να παρουμε και ενα γυναικειο μπουφανακι,μεσα στην εβδομαδα θα παω μια βολτα να αλαξω το λουκετο δισκοφρενου γιατι δεν χωραει στην τρυπα,αν νομιζει καποιος οτι θελει κατι και μπορω να βοηθησω εδω ειμαι σε οποιον θελησει ισως να μου κανουν τιμη!

 merci 

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 33ncnm10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 33e6ee10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 63u2ip10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Amzm8k10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 06 2014, 11:23

μεγειά σου και καλοφόρετα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 06 2014, 11:32

Μεγεια φιλε Very Happy 
Πολυ ομορφα και καλα και τα δυο.
Να τα χαρεις σε βολτες και ταξιδακια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 06 2014, 17:39

με γειες και καλοφόρετα και τα 2! Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
ALEX-ON/OFF

ALEX-ON/OFF

Ηλικία : 37
Τόπος : Βεροια
Registration date : 30/03/2014

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 06 2014, 17:46

Ευχαριστω πολυ παιδια να ειστε καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 06 2014, 21:53

Καλορίζικα καλοταξιδα και παντα όρθιος!!!!

Πανέμορφα ειναι EROS 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ALEX-ON/OFF

ALEX-ON/OFF

Ηλικία : 37
Τόπος : Βεροια
Registration date : 30/03/2014

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 08 2014, 09:06

Ευχαριστω BLaCkXs!!
Παιδια σκεφτομαι  να αντικαταστησω το κρανος σε MAD,δεν το χρισημοποιησα ακομη,τι λετε?
Tο MAD απλα δεν εχει τα σχεδια που εχει το παρον κρανος ειναι ποιο σοβαρο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ALEX-ON/OFF στις Τρι Απρ 08 2014, 20:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavramis
Member
Member


Registration date : 01/11/2010

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 08 2014, 13:49

Άστο όπως είναι. το κράνος...  Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 501340

Αγρατζούνιστα σου εύχομαι και τα δύο φίλε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ALEX-ON/OFF

ALEX-ON/OFF

Ηλικία : 37
Τόπος : Βεροια
Registration date : 30/03/2014

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 08 2014, 20:41

Oups sorry εγραψα φιμε ενω ηθελα να γραψω MAD.(οκ το διορθωσα)
Το πρωι θα κατεβω Θεσσαλονικη να αλαξω την κληδαρια διοτι δεν χωραει στις τρυπες του δισκοφρενου,θα παρω και το κρανος μαζι μου και οτι μου βγει εκεινη την στιγμη.

Ετσι ειναι το κρανος,οι φωτογραφειες δεν ειναι δικες μου,τυχεες απο το ιντερνετ.Το MAD που σκεφτομαι να ανταλαξω ειναι χωρις αυτα τα σχεδια.Εχει ενα σχεδιο αλλα ποιο διακριτικο.

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 27zx1zt

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 2zh2xbm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 08 2014, 21:42

το ματ φίλε μου να ξέρεις ότι είναι πιο ευαίσθητο χρώμα. η παραμικρή γρατσουνιά θα φαίνεται πολύ όπως επίσης μυγάκια δαχτυλιές κτλ θα είναι πιο εμφανή. μπορεί να είναι όμορφο για μένα όμως κράτα αυτό που έχεις.Very Happy 
τα σπάει OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 08 2014, 23:39

Θα συμφωνησω με τον φιλο απο πανω.
1.το ματ σαν χρωμα ειναι πολυ πιο ευαισθητο λογω του οτι λειπει το αντιχαρακτικο βερνικι με αποτελεσμα να ειναι πιο ευκολο να κανει σημαδακια και γρατσουνιες.
2.το ματ ειναι ενα απλο κοινο μαυρο ματ κρανος που φορανε πολλοι
ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΚΡΑΝΟΥΜΠΑ ΛΕΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕ Very Happy Very Happy Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 09 2014, 00:00

αν αλλαξεις το κρανος θα σε μπαναρω  What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ALEX-ON/OFF

ALEX-ON/OFF

Ηλικία : 37
Τόπος : Βεροια
Registration date : 30/03/2014

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 09 2014, 00:15

Χαχα...Λοιπον οκ εκλεισε μολις εβγαλα τις ζελατινες,το κρανος θα μεινει!!   geiamas 
Και περιμενα πως και πως να το κυκλοφωρισω....   kalmi

Υ.Γ : Sorry Dr Rossi.....  Sad


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ALEX-ON/OFF στις Τετ Απρ 09 2014, 00:18, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 09 2014, 00:17

Το έκανε πάλι το θαύμα του ο Γιάννης. What a Face 

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 33ncnm10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 33e6ee10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 63u2ip10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Amzm8k10Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιλογη μπουφαν   Επιλογη μπουφαν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2014, 21:43

ALEX-ON/OFF έγραψε:
...
Να σε ρωτήσω κάτι για το κράνος; Έχει υποδοχές για ακουστικά εσωτερικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
 

Επιλογη μπουφαν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: