Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 24 2009, 08:48

Sorry παιδιά που αν & άνοιξα εγώ το θέμα, δεν έγραψα από κάποια στιγμή & μετά. Ο λόγος είναι ότι μου συνέβει κάτι (το οποίο περιγράφω σε άλλο θέμα) που με ξενέρωσε πολύ, & δεν είχα πολύ όρεξη να γράφω.
όσο για το θέμα μας, να σας πω ότι βρήκα διακόπτη. Πήγα στον Βενιέρη (μετά από συμβουλή του KOURKOUBINIS) για να πάρω ένα θερμόμετρο που ήθελα & είδα ότι είχε μεγάλη ποικιλία από διακόπτες. Στην αρχή σκέφτηκα να πάρω έναν σαν αυτόν Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 451272
http://global.ebay.com/3Stainless_DPDT_OFFON_White_Led_Car_switch_12V_W22ZE/300281030574/item
αλλά σε πορτοκαλί χρώμα με 7,χχ?, αλλά πήρα τελικά έναν σαν αυτόν της πρώτης φωτογραφίας μου στο αρχικό post με 1,70?. Ο λόγος είναι επειδή ο πωλητής μου είπε ότι ο μεταλλικός είναι λιγότερο "αδιάβροχος" από τον πλαστικό. Δεν ξέρω όμως τι χρώμα είναι το LED του διακόπτη, αλλά θα το δούμε στην τοποθέτηση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 24 2009, 11:40

hristos13gr έγραψε:
Ο λόγος είναι ότι μου συνέβει κάτι (το οποίο περιγράφω σε άλλο θέμα) που με ξενέρωσε πολύ, & δεν είχα πολύ όρεξη να γράφω.

Τι έπαθες ωρέ παληκάρι? Αν δε γίνομαι αδιάκριτος φυσικά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 24 2009, 12:18

Αυτό... Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 451272 Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 451272
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f3/topic-t2904.htm#38379
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης   Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 24 2009, 12:43

hristos13gr έγραψε:
Αυτό... Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 451272 Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης - Σελίδα 2 451272
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f3/topic-t2904.htm#38379

Spam--Τι ΜΠΑΛΟΝΙΑ ειναι αυτά ρε παιδί μου!! Άμα δΑγΚώΣειΣ ρώγα θα ξεφουσκώσουν;--Spam
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αδιάβροχος στρογγυλός διακόπτης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: