Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΠεμ Νοε 13 2014, 08:14

Καλημέρα παιδιά.
Όπως ήδη έχετε παρατηρήσει κάποιες υπογραφές είναι τεράστιες και κάποιες έχουν φωτογραφίες που δεν φαίνονται.
Επειδή αυτό δυσκολεύει πάρα πολύ την ανάγνωση των θεμάτων θα ήθελα να διορθωθούν εντός της εβδομάδας.
Αν κάποιος δεν γνωρίζει ας ρωτήσει πως γίνετε αυτό ή ας διαβάσει τα σχετικά νήματα ανάρτησης κ.τ.λ.

Ευχαριστώ.
LORDOS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΤετ Νοε 19 2014, 19:17

Καλημέρα παιδιά.
Όπως ήδη έχετε παρατηρήσει κάποιες υπογραφές είναι τεράστιες και κάποιες  έχουν φωτογραφίες που δεν φαίνονται.
Επειδή αυτό δυσκολεύει πάρα πολύ την ανάγνωση των θεμάτων θα ήθελα να διορθωθούν εντός της εβδομάδας.
Αν κάποιος δεν γνωρίζει ας ρωτήσει πως γίνετε αυτό ή ας διαβάσει τα σχετικά νήματα ανάρτησης κ.τ.λ.

Ευχαριστώ.
LORDOS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΤετ Νοε 19 2014, 19:53

αντε ντε!!
Καλό θα ήταν να απαγορευτούν οι φωτογραφίες στις υπογραφές.
Στην υπογράφη βάζουμε μία πρόταση, 2 πραγματάκια που μας εκφράζουν. Ούτε σεντόνια, ούτε φωτογραφίες.
Κάτι διακριτικό και μικρό.
Εδώ βλέπουμε ένα post μια γραμμής, και απο κάτω μισή σελίδα με την υπογραφή του χρήστη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΔευ Δεκ 01 2014, 18:24

εγω που χω βαλει υπογραφη αλλα δε φαινεται τι κανουμε?

υγ. εχω επιλεξει να προσαρτατε η υπογραφη απο τις ρυθμισεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΤρι Δεκ 02 2014, 09:38

κάποιο λάθος θα γίνεται στην υποβολή της υπογραφής....

_________________
ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΤρι Δεκ 02 2014, 13:56

Καλησπέρα προσπαθείς να βάλεις εικόνα ή κείμενο;Πατάς κανονικά υποβολή κάτω κάτω ώστε να αποθηκευτεί η αλλαγη σωστά;Εαν πατησεις προεπισκόπηση στην εμφανίζει κανονικά;εαν βάζεις εικόνα μπορείς να κανείς ενα paste τον κώδικα εδω να δούμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΤρι Δεκ 02 2014, 15:28

νομιζω πως το εφτιαξα Βlacks ειχα κανει και αποστολη και προεπισκοπηση και μου τα εμφανιζε κανονικα αλλα δεν το εμφανιζε στο post
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΤρι Δεκ 02 2014, 15:47

rafel7 έγραψε:
νομιζω πως το εφτιαξα Βlacks ειχα κανει και αποστολη και προεπισκοπηση και μου τα εμφανιζε κανονικα αλλα δεν το εμφανιζε στο post

Χαίρομαι για σένα ολα κομπλέ ειναι τώρα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iannag
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
iannag

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 24/11/2010

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΤετ Δεκ 03 2014, 00:19

Βαγγέλη πιστεύω οτι καλό θα ήταν σιγά σιγά να στέλνεις ΠΜ σε αυτούς τους οποίους αναφέρεσαι και βλέπεις γιατί μπορεί κάποιοι να έχουν διαφορετική άποψη των μεγεθών.

Εάν συγκαταλέγομαι και εγώ σε αυτούς περιμένω ΠΜ ή και τηλέφωνο να ακούσω την γλυκιά φωνή σου που μου έχει λείψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΠεμ Δεκ 04 2014, 07:33

iannag έγραψε:
Βαγγέλη πιστεύω οτι καλό θα ήταν σιγά σιγά να στέλνεις ΠΜ σε αυτούς τους οποίους αναφέρεσαι και βλέπεις γιατί μπορεί κάποιοι να έχουν διαφορετική άποψη των μεγεθών.

Εάν συγκαταλέγομαι και εγώ σε αυτούς περιμένω ΠΜ ή και τηλέφωνο να ακούσω την γλυκιά φωνή σου που μου έχει λείψει!!!


Γιαννάκη καλημέρα φίλε χαθήκαμε μπρε !!! sunny sunny
Ανέβα να πάμε στον Πάτερ για εξομολόγηση καμιά μέρα τι περιμένεις ??? Very Happy Very Happy

Τώρα όσων αφορά τις φωτό εννοώ κάποιες που σβήστηκαν λόγω imageshack αλλά και κάποιες που είναι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ !!!!!! Shocked Shocked
Την αίσθηση του μέτρου την έχουμε όλοι μέσα μας αρκεί να την χρησιμοποιήσουμε ........... Surprised Surprised
Δεν θα μπω σε διαδικασία π.μ απλά όπου βλέπω ότι ξεφεύγει κάτι θα το διορθώνω (όπως έχω κάνει ήδη σε κάποια που δεν φαινόταν τίποτα λόγω imageshack). Very Happy Very Happy

Η δική σου υπογραφή θα έλεγα ότι είναι παράδειγμα για να καταλάβουν όλοι τι εννοούμε όταν λέμε υπογραφή και όχι σεντονι !!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΠεμ Δεκ 04 2014, 20:10

LORDOS έγραψε:

Η δική σου υπογραφή θα έλεγα ότι είναι παράδειγμα για να καταλάβουν όλοι τι εννοούμε όταν λέμε υπογραφή και όχι σεντονι !!!!

αυτουνου άσε lorda ....θα ...."τη φτιάξω" εγώ enesoula kolaraki enesoula

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
fevihl

fevihl

Ηλικία : 51
Τόπος : Ηλιουπολη-Αθηνα
Registration date : 19/03/2015

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΠαρ Μαρ 27 2015, 08:51

παιδια εχω βαλει και εγω μια υπογραφη την καταναλωση του vstrom απο site και δεν μου εμφανιζει τιποτα.
αντιθετα στην προεπισκοπηση της υπογραφης το εμφανιζει κανονικα.

το ακομα ποιο κουφο ειναι οτι σε αυτο το τοπικ την εμφανιζει κανονικα ενω στα υπολοιπα οχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΠαρ Μαρ 27 2015, 15:03

fevihl έγραψε:
παιδια εχω βαλει και εγω μια υπογραφη την καταναλωση του vstrom απο site και δεν μου εμφανιζει τιποτα.
αντιθετα στην προεπισκοπηση της υπογραφης το εμφανιζει κανονικα.

το ακομα ποιο κουφο ειναι οτι σε αυτο το τοπικ την εμφανιζει κανονικα ενω στα υπολοιπα οχι.

Καλησπέρα φίλε μ

Από την ώρα που έβαλες την υπογραφή και για οσα πόστ γράψεις από δω και πέρα θα φαίνεται η υπογραφή κανονικά.Στα υπόλοιπα που έγραψες πριν δεν θα φαίνεται γιατί απλά δεν υπήρχε

Ελπίζω να βοήθησα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την BLaCkXs.... στις Παρ Μαρ 27 2015, 15:04, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fevihl

fevihl

Ηλικία : 51
Τόπος : Ηλιουπολη-Αθηνα
Registration date : 19/03/2015

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΠαρ Μαρ 27 2015, 15:06

Ok ευχαριστω για την διευκρινηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iannag
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
iannag

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 24/11/2010

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΠαρ Μαρ 27 2015, 22:29

fevihl έγραψε:
Ok ευχαριστω για την διευκρινηση

Φιλική συμβουλή, διόρθωσε/σβήσε τα κενά που έχεις κάτω απο την υπογραφή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fevihl

fevihl

Ηλικία : 51
Τόπος : Ηλιουπολη-Αθηνα
Registration date : 19/03/2015

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΔευ Μαρ 30 2015, 10:20

οκ done!



το εκανα αλλα δειχνει παλι τα ιδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iannag
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
iannag

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 24/11/2010

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΔευ Μαρ 30 2015, 10:32

Πήγαινε τέρμα δεξια σε αυτό που έχεις βάλει/γράψει στην υπογραφή και πάτα μερικές φορές το Delete έτσι ώστε να σβηστούν τα Enter που έχεις πατήσει έτσι ώστε όταν είσαι στο τελευταίο γράμμα ή σύμβολο αν πατήσεις το δεξί βέλος, στο πληκτρολόγιο, η μπάρα που αναβοσβήνει να μην μετακινείται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fevihl

fevihl

Ηλικία : 51
Τόπος : Ηλιουπολη-Αθηνα
Registration date : 19/03/2015

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS   ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS Icon_minitimeΔευ Μαρ 30 2015, 11:18

εδω το δειχνει με κενα και εδω
https://www.vstromhellasforum.com/t20523p180-topic
στο τελευταιο ποστ ειναι κανονικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ SOS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Θέματα και χρήση του Φόρουμ-
Μετάβαση σε: