Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Δυστυχως εγινε το μοιραιο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bakxos



Registration date : 12/07/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 26 2009, 13:25

καλημερα παιδια. μιλωντας με τον αρχιμηχανικο της suzuki και με κατμετρηση που εκαναν για ανταλλακτικα θα χρειαστω γυρω στα 5000 με 5500 χιλιαδες. επομενως εγω δεν θελω να οδηγησω σε καμια περιπτωση τετοια μηχανη (αν και δεν ξερω αν θα παρω και καινουρια). αρα η μηχανη παει για ολικη και μου ειπε αυτος επειδη η μηχανη ειναι 9 μηνων και με λιγα χλμ θα παρω καμια 6500 με 7000 (βεβαια δεν ξερω αν τα παρω διοτι το ταξι ειχε διεθνης ενωσης και ειναι πολυ επιφοβη). τσπ θα δω τι θα κανω διοτι αυτο που με ενδιαφερει ειναι το ποδι και τπτ αλλο αυτη τη στιγμη. επισης αυριο θα εχω τηλεφωνικη επικοινωνια με τον δικηγορο για να δουμε πως θα κινηθουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thedentist
Member
Member


Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 07/03/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 26 2009, 14:12

Βασικα περαστικά
Εκτός απο τη ζημια στο μηχανακι η ασφαλιστική πρεπει να πληρωσει και τις μερες που δεν εισαι στη δουλεια όπως επίσης και τα νοσήλια άν υπάρχουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dental-blog.gr
nick thalasolikos
gold member
gold member
nick thalasolikos

Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/01/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 27 2009, 12:14

ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΕΙΧΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑΡΙΦΑ ΣΟΥ.
ΦΙΛΕ ΑΚΟΥ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ.
ΥΠΟΨΗΝ ΟΤΙ Η ΤΡΟΧΑΙΑ ΔΙΝΕΙ 100% ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΨΑΞΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΣΩΣΤΟ (ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΝ) Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟ ΔΕΚΑΠΛΑΣΙΟ ΠΟΣΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΘΕΙΣ(ΥΛΙΚΕΣ ΖΗΜΙΕΣ,ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ,ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ-ΓΙΑΤΡΟΥΣ,ΗΘΙΚΗ ΒΛΑΒΗ, ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ, ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΑΠΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ-ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ,Κ.Τ.Λ.)ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΨΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ.
ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΑΝΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ.ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΠΙΟ (ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ) ΜΗ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΨΑΞΤΗΝ ΠΑΝΤΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ 2-3 ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ ΤΟΥ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ 500ΕΥΡΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΝΕ ΓΙΑ ΤΣΙΛΙΚΟ.
ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!
ΦΙΛΙΚΑ VOUNOVIOS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 27 2009, 12:45

λυπάμαι πολύ για την έκβαση, σου εύχομαι να βρεις την ψυχική δύναμη να αναρρώσεις όσο το δυνατό σωστότερο και γρηγορότερα και παράλληλα να μην κάνεις πάσο...δημιουργείται ένα καθεστώς απαξίωσης των αποζημιώσεων από τα πολλά πάσο...
...εύχομαι να σου πληρώσουν την ζημιά τόσο που μόνο η ταλαιπωρία να μείνει σαν κακή ανάμνηση και εσύ σιδερένιος πάνω από όλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bakxos



Registration date : 12/07/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 27 2009, 17:15

VOUNOVIOS έγραψε:
ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΕΙΧΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑΡΙΦΑ ΣΟΥ.
ΦΙΛΕ ΑΚΟΥ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ.
ΥΠΟΨΗΝ ΟΤΙ Η ΤΡΟΧΑΙΑ ΔΙΝΕΙ 100% ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΨΑΞΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΣΩΣΤΟ (ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΝ) Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟ ΔΕΚΑΠΛΑΣΙΟ ΠΟΣΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΘΕΙΣ(ΥΛΙΚΕΣ ΖΗΜΙΕΣ,ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ,ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ-ΓΙΑΤΡΟΥΣ,ΗΘΙΚΗ ΒΛΑΒΗ, ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ, ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΑΠΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ-ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ,Κ.Τ.Λ.)ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΨΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ.
ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΑΝΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ.ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΠΙΟ (ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ) ΜΗ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΨΑΞΤΗΝ ΠΑΝΤΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ 2-3 ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΖΗΜΙΩΝ ΑΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ ΤΟΥ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ 500ΕΥΡΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΝΕ ΓΙΑ ΤΣΙΛΙΚΟ.
ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!
ΦΙΛΙΚΑ VOUNOVIOS
Απο οτι μου ειπαν στην τροχαια δεν βγαζουν υπαιτιοτητα για το ποιος φταιει. αυτο λεει θα το κρινει η δικογραφια. εχω μαρτυρες (κυρίως 1) αλλα με αυτα που ακουω απο εσενα απαγοητευομαι. ο δικηγορος ειναι καποιος που ασχολειται με τετοια θεμετα. επισης αυτος μου ειπε οτι μου εκανε θετικη δηλωση οτι εφταιγε. δεν μπορω να το πιστεψω οτι θα εχω τετοια μπερδεματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2009, 00:08

Μην χανεις το κουραγιο σου φιλε μου ,εχεις το δικιο με το μερος σου , υπομονη επιμονη και αγωνα , θα νικησεις !!!!!!!

_________________
Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 107kpb5Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 30 2009, 00:10

καλή ανάρρωση και περαστικά σου! Με λίγη υπομονή όλα καλά θα πάνε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Δυστυχως εγινε το μοιραιο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: