Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 GPS...Τι προτείνετε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
G.Linardo

G.Linardo

Ηλικία : 32
Τόπος : Χαλκιδα
Registration date : 01/10/2012

GPS...Τι προτείνετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GPS...Τι προτείνετε;   GPS...Τι προτείνετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 25 2015, 14:30

Τα ΄χω κοιτάξει... απλά έλεγα μήπως το έβρισκα σε καλύτερη τιμή από τα νέα μοντέλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

GPS...Τι προτείνετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GPS...Τι προτείνετε;   GPS...Τι προτείνετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 11 2015, 19:59

Δεν ξέρω τι έχεις κάνει μέχρι τώρα, αλλά το είδες αυτό;

https://www.vstromhellasforum.com/t31199-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bak1821

bak1821

Ηλικία : 42
Τόπος : ΛΑΜΙΑ
Registration date : 21/03/2011

GPS...Τι προτείνετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: GPS...Τι προτείνετε;   GPS...Τι προτείνετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 11 2015, 20:45

καλησπέρα βάλε στο κινητό σου το sigic η navigon τα έχω και τα δυο και έχω γυρίσει ευρωπη και όλα τα βαλκανια και δεν εχω αντιμετώπισή ποτέ κανένα πρόβλημα πάρα πολύ καλά προγράμματα. Πάρε και μια αδιάβροχη θήκη και είσαι κομπλέ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O PERLAS

O PERLAS

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS - PATRAS - RHODOS
Registration date : 26/08/2011

GPS...Τι προτείνετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GPS...Τι προτείνετε;   GPS...Τι προτείνετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2015, 18:27

MARKOS-V έγραψε:
respect στο zumo ...αν ειχε κι ελληνικα θα ταν ΚΟΡΥΦΑΙΟ ...4 χρονια το δουλευα χωρις κανενα απολυτως προβλημα ...εξαιρετικοι χαρτες της garmin ..γρηγορη πλοήγηση ...αντοχη στις κακουχίες ...αριστη στηριξη ...ομορφο με πολλές πρακτικές εφαρμογες ...

Να πληροφορήσω οτι το Garmin Zuomo 550 (αδιάβροχο,μέχρι και χαλάζι εχει φάει) εχει και ελληνικά άλλα και την Ελλάδα την εμφανίζει-αναζητάει με ελληνικά γράμματα.

Οποιαδήποτε αλλη πληροφορία θέλετε ρωτήστε με. GPS...Τι προτείνετε; - Σελίδα 2 425741  GPS...Τι προτείνετε; - Σελίδα 2 425741
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

GPS...Τι προτείνετε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: