Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν   να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 19 2016, 00:59

αγαπητε φιλε Βαγγέλη τα ειπαμε στο τηλεφωνο αρκετες φορες ...
συζητησαμε και σημερα για το παραπανω ατυχές συμβαν και με χαρα μου τα λεμε κι εδω για πρωτη φορα μαλιστα ...

η ανάρτηση του μαρκου αλλα και η διαθεση του φορουμ (μιλαω σαν εκπρόσωπος αυτου  ) δεν ηταν ουτε ειναι αλλα ουτε και πρόκειται ποτε  επ ουδενί να θιξει μια κοινότητα ανθρώπων αδελφών μοτοσυκλετιστων οπως αυτη που εκπροσωπείς ...

ο λογος της ανάρτησης ηταν να προστατευτουν φιλοι μοτοσυκλετιστες που έπεσαν στην παγιδα της παραπανω απατης οπως προανεφερες ... άλλωστε η κινηση του μαρκου φερνοντας το θεμα στη δημοσιοτητα ηταν να αντιληφθεις εσυ και οι υπολοιποι διαχειριστες της κοινότητας που εκπροσωπείς το ατόπημα του "ταμια" (τον ονομαζω ετσι για να μην εκφραστώ διαφορετικά ) ...

εγω προσωπικά αλλα και τα περισσότερα μελη του φορουμ  φαντάζομαι,  δεχομαστε με ικανοποίηση  την δηλωση/ξεκαθαρισμα που κατεθεσες κι αυτο τιμα και εσενα αλλα κι εμας που φροντίζουμε να συνυπάρχουμε ειρηνικά και  απρόσκοπτα σ ενα περιβάλλον κοινωνικοποιησης με βασικό θεμα την "μοτοσυκλέτα " ...

καλή συνέχεια σε καθε προσπάθεια βελτίωσης συνθηκων, παροχων και ομαλης λειτουργίας του τοσο δύσκολου έργου και μακρια απο ανθρώπους που βεβηλώνουν και μολύνουν τον χώρο μας !!!


υ.γ. ....
MARKOS-V έγραψε:

ποιος μπορει να βαλει μια ανακοινωση ...εκει,που να λεει οτι οσοι εχουν ακυρωσει να ζητησουν τα χρηματα απο τον ταμια;αυτο ειναι η ουσια.να το μαθουν οι υπολοιποι

για οσουν δεν εχουν fb , τους ενημερωνω οτι η δηλωση εγινε απο τον Βαγγέλη εκει (fb) με το ξεκαθαρο mail της ναυτιλιακής Εταιρίας ,  ξεκαθαρίζει  δημόσια για  την επιστροφή των χρηματων στον.... "ταμία" για οσους ακυρωσαν και ηδη καποιοι φιλοι δηλωνουν το ενδιαφέρον τους ....μενει τωρα να παρουν πισω τα χρηματα τους οι ανθρωποι απ τον εν λόγω κυριο .....

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν   να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 19 2016, 06:37

νομιζω ο,τι το προβλημα εχει παρει τον δρομο προς την λυση του
σωστα πραττει ο βαγγελης.κ απο το τηλ αυτα μου ειπε ,οπως κ απο το φεις που .....μιλησαμε
κ ναι ,αν εγω κλεψω μια τσαντα απο τον δρομο,δεν παει να πει ο,τι ολοι εδω μεσα ειναι τσαντακιδες
νομιζω ο,τι με την τελευταια μου προταση κατηγορω ενα μονο ατομο-δραστη κ οχι ολη την ομαδα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν   να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 19 2016, 10:56

nikSalonik έγραψε:


εγω προσωπικά αλλα και τα περισσότερα μελη του φορουμ  φαντάζομαι,  δεχομαστε με ικανοποίηση  την δηλωση/ξεκαθαρισμα που κατεθεσες κι αυτο τιμα και εσενα αλλα κι εμας που φροντίζουμε να συνυπάρχουμε ειρηνικά και  απρόσκοπτα σ ενα περιβάλλον κοινωνικοποιησης με βασικό θεμα την "μοτοσυκλέτα " ...

καλή συνέχεια σε καθε προσπάθεια βελτίωσης συνθηκων, παροχων και ομαλης λειτουργίας του τοσο δύσκολου έργου και μακρια απο ανθρώπους που βεβηλώνουν και μολύνουν τον χώρο μας !!!


καλημερα!!!τα γραφομενα σου με καλυπτουν απολυτα!!!!Δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα!!!!!μας συνδεει η κοινη αγαπη για την μοτοσυκλετα, γενικα να εχουμε το νου μας για να ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΥΜΕ εν τη γενεση τους τετοιες συμπεριφορες μεμονομενων ατομων!!!!

_________________
Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν   να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 19 2016, 13:30

μπραβο σου βαγγελη ισως θα πρεπει και οι υπολοιποι διαχειριστες να αντιμετωπιζουν διαφορετικα τις κρισεις γιατι με το να διαγραφουν μελη ειναι σα να προσπαθουν να κρυψουν πραγματα κατω απ το χαλι οπως ειπες εσυ ο ιδιος....η λογικη λεει οτι θα μπορουσαν απλα να σβησουν το ποστ (για να μη δημιουργηθει ενταση) και να ζητησουν μεσω ΠΜ μια εξηγηση απο τον Μαρκο κ οχι να μπλοκαρουν μελη απο τη σελιδα.

επισης επειδη δεν εχω λογαριασμο στο fb πες στον κυριο νικολοπουλο και ιδιαιτερα  στον "φιλτατο" κυριο καριστινο ο οποιος λεει πολλα στο face, οτι λεει σε δημοσια συζητηση να το λυνει πρωτα προσωπικα με το ατομο που εχει το προβλημα, εγω δεν γυρισα ποτε να πω πουθενα αυτα που εχει πει ο ιδιος

στο θεμα μας τωρα για να λυθει η τρομερη παρεξηγηση που δημιουργησε το σκιτσο στο 2ο ποστ το οποιο και εχει γινει πρωτοσελιδο της ολης συζητησης στο face (αληθεια τι προσπαθουνε μερικοι να κοιτανε τα υπολοιπα μελη το δεντρο και να χανουνε το δασος???) αναφερετε στην προταση που εγραψα ως μλακιες.....ξερεις το σχολιο για αρμονικοτητα ομαδας κλπ

το παραθετω γιατι κατι μου λεει οτι θα εχουμε ντομινο εγγραφων σημερα εδω μεσα

rafel έγραψε:
μαλλον πηγες να χαλασεις την αρμονικοτητα της ομαδας με την αναρτηση που εκανες γ αυτο και σε διαγραψανε, ισως να σε θεωρησαν και εξωτερικη απειλη makakas


Καλημερα και παλι μπραβο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν   να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 19 2016, 14:06

vagelisdl έγραψε:

Όσο για το κακό σχόλιο που έκανε ο Ανδρέας σχετικά με την αποθήκη με τα ανταλλακτικά.
Τα πράγματα αυτά τα έδωσε κάποιος φίλος που ήταν πραγματογνώμονας σε ασφαλιστική ώστε αν κάποιος από τα μέλη έρθει σε δύσκολη θέση, είτε από πτώση, είτε από κλοπή και χρειαστεί κάποια ανταλλακτικά να τα διαθέσουμε δωρεάν και να εξυπηρετηθεί. Τα πράγματα αυτά φυλάχθηκαν σε αποθήκη στην Αττική, όμως δυστυχώς αυτό το εκμεταλλεύτηκαν κάποιοι και παρουσίασαν υποτιθέμενη απώλεια η βλάβη και ζητούσαν πράγματα, και επειδή εγώ είμαι εκτός Αττικής και δεν μπορώ να ελέγξω, χωρίς να ερωτηθώ η αποθήκη άδειασε.
Φίλε Άνδρεα θυμάμαι το σχόλιο που είχες κάνει στο ποστ που ζητούσα να επιστραφούν τα πράγματα πίσω και εντέλει επιστράφηκαν.

Προσπαθείς να μου δικαιολογηθείς για κάτι? ή να συμφωνήσω με την τακτική της διαχειριστικής ομάδας?
Εγώ για να καταλάβεις αν ήμουν διαχειριστής, θα τους είχα πετάξει στον τάκο φόρα παρτίδα όλους αυτούς που καβατζώσαν σε μία νύχτα την αποθήκη, και στην συνέχεια θα τους είχα σουτάρει απο την ομάδα.
Εσείς βέβαια προτιμήσατε να σουτάρετε εμένα, και πιθανότατα να κρατήσετε αυτούς.
Η κατάσταση είναι απλά για γέλια!  YOU!
Δεν υπάρχει νόημα στο να πούμε κάτι παραπέρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jOnnYs
gold member
gold member
jOnnYs

Τόπος : Οπου φυσάει ο άνεμος...
Registration date : 12/04/2010

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν   να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 19 2016, 15:20

vagelisdl έγραψε:
Χαιρετίζω την παρέα!
Εγώ, ως ιδρυτής του group που σχολιάζετε παραπάνω θα μου επιτραπεί να πω και εγώ λίγα λόγια.
...............................................................................................................................................
Συγνώμη που σας κούρασα με το κατεβατό μου.

Πολύ καλά έκανες σύντροχε Βαγγέλη βάζοντας την ανάρτηση σου,ξεκαθαρίζοντας το συγκεκριμένο συμβάν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν   να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 19 2016, 15:26

Βαγγέλη γνώμη μου πάντα ( προσωπική ).
Καλό είναι να έχουμε μια συνεργασία και να ενημερώνουμε για τα λαμόγια ώστε να προστατεύουμε τα μέλη μας .
Το ότι ένας διαχειριστής - συντονιστής , ταμίας κλπ έκανε λαμογιά για μένα δεν σημαίνει ότι και όλοι οι άλλοι συντονιστές κλπ είναι στο κόλπο .
Σε ένα πράγμα δεν συμφωνώ , ότι όταν κάποιος λέει κάτι που δεν αρέσει σε κάποιον διαχειριστή διαγράφεται χωρίς να εξετάσετε πρώτα τον λόγο. Ή χωρίς να προλάβουν να το δουν και οι υπόλοιποι διαχειριστές σας.
Για να λέει κάτι κάποιος λογικά κάποιο λόγο θα έχει συνήθως και όχι πάντα έτσι , με την διαγραφή δεν του δίνεται το βήμα του λόγου του.

Πολύ σωστά έπραξες με βάσει αυτά που διαβάζω .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 33ncnm10να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 33e6ee10να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 63u2ip10να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Amzm8k10να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanartzis
Member
Member
fanartzis

Ηλικία : 43
Τόπος : athens
Registration date : 18/05/2010

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν   να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 19 2016, 15:55

Φιλε ραφελ εγω αγορι μου οτι ειπες σε καφε ανεφερα.και εχω και ατομα να το επιβεβαιωσουν.και δεν εχω και θεμα να στα πω και live.εσυ δεν ειπες οτι ναι ηρθα τσιμπησα το δωρο και εφυγα?αυτη λοιπον ειναι η αξια μια σχαρα μπαγκαζιερας 20-40 ευρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fanovafes-karistinos.gr
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν   να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 19 2016, 16:10

παιδες αλλο ειναι το θεμα που ξεκινησα.παρακαλω να τα πειτε σε αλλο ποστ
η καταληξη του θεματος-προβληματος που ειχα εγω,οπως κ αλλοι που ακυρωσαν την εκδρομη,μαθαινω οτι εχει παρει το δρομο προς την λυση του.
προτινω λοιπον να κλειδωθει το θεμα μου.
ευχαριστω

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν   να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 19 2016, 16:13

αν εχεις σκοπο να ξεκατινιαστεις δε θα πεσω σε αυτο το επιπεδο, τηλεφωνα και στιγμες υπαρχουν για να ξεκατινιαστουμε μονοι μας.

το θεμα ειναι ο αποπροσανατολισμος απο το βασικο προβλημα που δεν ειναι αλλο απο την καταχρηση χρηματων εδω και τουλαχιστον 25 μερες απο καποιον διαχειριστη. ο βαγγελης μπηκε εβγαλε στον τακο τον τυπο και εκανε αυτο που επρεπε.

αυτο που κανεις εσυ δε μπορω να καταλαβω για πιο λογο το κανεις και που αποσκοπει????στο καλο της ομαδας του face????στο καλο της ομαδας εδω???στο να ερθουν μελη στη νεα σου ομαδα???που??

το οτι ειπα οτι ηρθες να παρεις το δωρακι πραγματικα το βλεπω ως ανωριμο παραδειγμα (αλλα αληθες), οπως επισης να λες κουβεντες του τυπου "εμεις επιτρεψαμε ατομα σαν αυτο να ερθουν στον κιθαιρωνα και να μας παρουν το δωρακι" η ομαδα ηταν στην αρχη κανατε ενα γενικο καλεσμα με εναν εξωπραγματικο αριθμο μοτοσυκλετων εγω και τα ατομα που ηρθαμε το καναμε για να δουμε τη νεα ομαδα (αν θα ταιριαξουμε) και το event αυτο...

λες να μας εκαιγε ενα δωρακι το οποιο θα κληρωνοταν 120 χλμ μακρια σε μηχανακια full extra???τελικα δεν ταιριαξαμε (με καποιους) και δεν ξαναπατησαμε ουτε σε καφε ουτε σε πιτα (μπακο κοντομαρκο λασκαρ και τσαλε τους εχω δει και μπορουν να σου πουν οτι εχω κατσει οσο μπορω για εναν καφε του ποδιου σε συναντησεις τους)

ουτε που θυμαμαι τι ειχα κερδισει τοτε...εσυ ομως θυμασαι...παρ οτι εχουν περασει 18 μηνες...το αν σημειωνεις ποιος κερδισε τι και κρατας αρχειο δειχνει ποιος ειναι για την παρεα και ποιος για το δωρο.

Αυτα ως απαντηση αλλα το κυριο θεμα ειναι ΓΙΑΤΙ να δημιουργειται εσεις οι δυο ενα θεμα για το σκιτσο (δεντρο) για να μην ασχοληθουν ορισμενα μελη με τα χρηματα (δασος)....φανταζομαι πως την ξερεις την παροιμια. καλο σου απογευμα. χαρηκαμε που σχολιασες μετα απο τοσο καιρο σιγης, αναμενω κ εγω την εγγραφη μου στην ομαδα (προσωρινα) για να γραψω ακριβως τα ιδια


προς αποδειξη των παραπανω ειναι και παρακληση του Μαρκου οτι το θεμα που ανοιξε καταληγει προς λαθος δρομο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν   να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 19 2016, 16:30

παιδες το θεμα εχει παρει τροπη αντιθετα με τις προθεσεις μου ,πιστευω και των περισσοτερων

επειδη λοιπον αν και δεν αναφερθηκαν (ονοματα και διευθυνσεις ) φωτογραφίζεται μια κατασταση που δεν αφορα την λειτουργια του φορουμ αλλα και το θεμα το συγκεκριμενο που ουτως η αλλως εχουν δωθει εξηγήσεις το κλειδωνω ....

οποιος θελει να συζητησουμε κατι ας μου στειλει pm

υ.γ. ...Μαρκο διαφωνω ριζικα με το να ανοιχθει άλλο νημα που να συζητηθει η λειτουργια και η πολιτική ενος άλλου group ...ειναι δικαιωμα του καθενος να οριζει τους κανονες λειτουργίας μιας ιντερνετικης κοινοτητας ...οποιος του δεχεται συμμετεχει κι οποιος δεν τους δεχεται αποχωρει....

καλη συνεχεια Σ' ολους μας !!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
 

να μην πιστευεις παιδι μου οσους εχουν 2 ματια.μανα .....ολοι εχουν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: