Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩΤΟ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
rallistas
Member
Member
rallistas

Ηλικία : 37
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 22/10/2008

ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩΤΟ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩΤΟ!   ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩΤΟ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 10 2009, 08:24

Καλα συγνωμη και μεσα σε τοσο κοσμο τους χαζευαν απλα να τα ξηλωνουν?Τι να πω ρε πουστη μου?Δεν υπαρχει ουτε τσιπα ουτε φιλοτιμο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
everg
Member
Member
everg

Ηλικία : 52
Τόπος : ΓΑΛΑΤΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ CITY
Registration date : 30/01/2009

ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩΤΟ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩΤΟ!   ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩΤΟ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 10 2009, 08:45

Αστα να πανε φιλε περσι τετοια εποχη μου φαγανε το τελικο akrapovic μπροστα στο σπιτι μου στο κορυδαλλο μεχρι να ανεβω και να κατεβω στον 2 οροφο σαβαττο πρωι με λαικη μπροστα στο σπιτι οποτε σε καταλαβαινω τωρα παλι akrapovic φοραω αλλα την εχω πριτσινωμενη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIK.HUNTER

NIK.HUNTER

Registration date : 18/04/2008

ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩΤΟ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩΤΟ!   ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩΤΟ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 12 2009, 13:29

[quote="rallistas"]Παμε απο την αρχη να δειτε τι επαθα.

Ε,σειρα μου κι εμενα.Μετα απο υπεροχη χθεσινη βολτα με κατι φιλους,μου εφυγε το πισινο ακριβως με 20 χλμ και περασα στο αντιθετο ρευμα πανω σε στροφη σουρνωντας...Ευχαριστω τον Θεο που το αμαξι απο το αντιθετο ρευμα πηγαινε ακριβως με την ιδια ταχυτητα.Και την ηξερα την πουτ@ν@ την στροφη γι'αυτο πηγαινα τοσο.Εφυγα μαζι με τη μηχανη η οποια εκανε και μια σβουρα.Γδαραμε καγκελα,σπασαμε χουφτα,μανετα συμπλεκτη,αντιβαρο και λεβιε ταχυτητων.Προφανως δεν ερχοταν το μηχανακι Αθηνα και ηρθε η οδικη.Τα καγκελα(μπρος πισω) με ΕΣΩΣΑΝ απο τα χειροτερα και χρειαζονται τα μπροστινα ενα καλο μερεμετακι με βαψιμο.Ουτε φλας δεν εσπασε παραδοξως.Τη γλυτωσα με μια γρατζουνια στο ποδι(ελεω τζιν το οποιο ουτε καν σκιστικε) και με αθικτο εξοπλισμο.


Ε και βγαινω το πρωι στο γκαραζ κι ειδα αυτο που ειδα...Με εφερε η express και το βλεπω για καρφωτη δουλεια και τσαντιζομαι απιστευτα!Το γκαραζ ειναι ανοιχτο,σκεπαστο με πορτες που κλεινουν-κλειδωνουν και διπλα στο δωματιο μου.Μεχρι και τις βιδες κατω τις παρατησαν.

Εχω φριξει απιστευτα και λεφτα δεν παιζουν για τετοιο εξοδο ουτε γι'αστειο + το οτι ακομα την πληρωνω τη μηχανη.Καλο Σεπτεμρβη που τελειωνουν οι δοσες με βλεπω παλι...[/quote αυτος απο την εxxpress sto εκανε για κοιτα και αυτην την εκδοχη Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩΤΟ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: